:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Piłka nożna, sportu Jastrowiu - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 22/01/2019 13:31

Gmina zamierza uhonorować najlepszych sportowców

Do końca stycznia zgłaszać można kandydatów do wyróżnienia przyznawanego przez Gminę i Miasto Jastrowie. Przyjmuje je Ryszard Ludewicz pod numerem telefonu 602 238 493 lub 67 266 36 30, a także e-mailem: [email protected]

Chodzi o sportowców, którzy w minionym roku uzyskali dobre wyniki sportowe na szczeblu rejonu, województwa i kraju. - Prosimy Państwa o nadsyłanie drogą elektroniczną pod wyżej wymieniony adres wszystkich informacji na temat osiągnięć sportowych Waszych uczniów, zawodników, nauczycieli i trenerów - apeluje R. Ludewicz.

Sama "Gala" odbyć ma się w połowie lutego.

Łukasz Opłatek na podst. UGiM Jastrowie

 

 

Reklama

Gala sportu w Jastrowiu komentarze opinie

  • Nawałka - niezalogowany 2019-01-22 20:21:19

    W kategorii TRENER proponuję kandydaturę Damianinio Gniazdinio , który mimo przeciwnościom losu najlepiej ogarnia to wszystko. To prawdziwy pasjonat piłki a nie jakaś podróba!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-23 00:03:17

    A może Ricardinio vel Klop, bez którego Polonia podobno ma upaść, jak wszem i wobec ogłasza ten niezastąpiony as trenerski

  • Gość - niezalogowany 2019-01-23 07:58:11

    Szkoda że oklamuje rodziców, bo dzieciaki nie mogą grać w rozgrywkach..

  • Gość - niezalogowany 2019-01-23 16:20:59

    Ja proponuję najlepszego trenera AP Polonia Tomka piwosza Kaczo albo ininnego Tomka przydupasa Franka obaj doświadczeni z umiejętnościami trenerskimi i nienaganna sylwetka sportowca

  • Gość - niezalogowany 2019-01-23 16:45:15

    Jeden lepszy od drugiego Klop i Kaczo.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-23 20:52:36

    Dlaczego wszyscy piszący nie zapytaja nas, rodziców dzieci które trenują. Jakim prawem wypowiadacie się za nas. Dzieci Pana Tomka uwielbiają a mecze prawie wszystkie wygrywają.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-24 12:40:56

    Oj, widzę że młody Wojtiuk spuścił swoje pieski, które pod każdym tematem na Rycha nadają. Strach nowy zarząd oblecial, bo nowa akademia powstała? Zacznijcie się w końcu starać, a nie tylko komentarze piszecie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-24 12:45:19

    Polonia nigdy nie upadnie! Bez Poloni nie będzie gdzie chlac. Nie ważne wyniki i mecze. Ważne żeby mieć gdzie grilla zrobić

  • Gość - niezalogowany 2019-01-24 12:49:03

    Jaki Rychu ? To już tylko historia !

  • gość 2019-01-24 14:07:19

    Oj nie powiedziane....pomyśl dwa razy i rozejrzyj się zanim to powiesz.Polonia ma pietra

  • Gość - niezalogowany 2019-01-24 20:10:59

    Hehehe. Jak powiedział klasyk - pożyjemy, zobaczymy.

  • gość 2019-01-24 23:44:26

    Ta akademia to jakiś chory pomysł. Gdzie vtu logika tego wszystkiego ? Jakie składniki będą? Gdzie moje dziecko by miało trenować jak większość boisk jest miasta? Kto odpowie na te pytania ?

  • gość 2019-01-25 17:02:27

    Dobrze mówisz,że boiska miasta a to znaczy dostępne dla każdej akademii więc sam sobie odpowiedziałeś.A Ty myślisz ,że Polonia to inna akademia,może jakaś prywata miejska?Odpowiedz więc czym te dwie akademie będą się różnić w możliwościach treningowych?

Dodajesz jako: |