:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Uroczystości obchody, sportu Jastrowiu - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 22/02/2019 08:53

Władze miasta i gminy doceniły wyróżniających się sportowców

Gala odbyła się w czwartek, 21 lutego w Ośrodku Kultury w Jastrowiu. Udział w niej wzięli młodzi sportowcy ze szkół, klubów sportowych i stowarzyszeń działających na terenie gminy.

Wyróżnienia otrzymali lekkoatleci, piłkarze, karatecy, badmintoniści, bokserzy, trójboiści i koszykarze. Statuetki wręczali im przedstawiciele lokalnych władz oraz dyrektorzy placówek, w których uczą się młodzi sportowcy. Podziękowania otrzymali również ich trenerzy. 

Listę osób nagrodzonych oraz tych, którym burmistrz Piotr Wojtiuk przyznał stypendia znajdą Państwo w Aktualnościach Lokalnych.

Łukasz Opłatek

Reklama

Gala sportu w Jastrowiu komentarze opinie

  • gość 2019-02-22 09:27:38

    Żenująca ta gala:( , błędy na statuetkach a ten prowadzący to masakra. Ciekawe ile mu za to zapłacili.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 09:44:18

    Ale się Wojtiuk napompowaly. Co za nadeta banda

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 09:48:02

    Można komentować??? Nie może być...

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 09:56:30

    Car Wojtiuk wydał zgodę (ale warunkowo) komentarze muszą być tyko przychylne bo inaczej nic nie będzie

  • gość 2019-02-22 10:04:39

    Żenada ta cała gala dobrze że chociaż nagrody dostały się w godne ręce dzieciaków .Nie było kolesiostwa z polonii i ich piłkarzy razem miernym zarządem.Brawa kometki i innych sportowców. Prowadzący to masakra.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 10:20:05

    Popieram wypowiedź, że gala porażka. Prowadzący - skąd go wzięli??? Nagrodzeni z Polonii po kilku z grupy - robienie sztucznego tłumu. A dzieci z grupy Orlika??? - przecież w zeszłym roku grali w barwach Polonii. Szybko nowy prezes o nich zapomniał. Jak jest sukces to szybko do gazety a jak nagrodzić, to udajemy że amnezja. Żenada

  • gość 2019-02-22 10:53:54

    Nie ujęto w kadrze czy przewodniczący rady zdążył wytrzepać słomę z butów.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 11:36:10

    No tak trzeba przyznać że była to porażka, wiec poparcia dla carów Wojtiuków, sztuczny tłum i same przydupasy, prezesik jak zwykle napompowany, nagrody rozdawane oczywiście tylko dla swoich no i wiadomo wszystko za kasę publiczną to można poszaleć

  • Ja - niezalogowany 2019-02-22 11:54:29

    O matko co za buraki to komentuja,mam nadzieję że nie jesteście rodzicami bo wstyd mi za was .A jeśli macie już dzieci to współczuję im ,uczcie dzieci szacunku do siebie i innych to może nie pójdą w wasze ślady .Tylko krytykować potraficie ,a ciekawe co w życiu osiągnęliście .

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 12:13:00

    To komentuje wiadomo kto i dlaczego. Riczi poszedł out i wylewa żale.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 12:20:54

    Widać, że ludzie atakujący POLONIĘ i burmistrza są mocno zdesperowani i tracą nerwy. Ale cóż miało być inaczej, masowa ucieczka z klubu a tu nic z tego a nawet odwrotnie i trzeba nadrabiać na sesjach zdjęciowych dziećmi z przedszkola. Fajnie nie ma co.

  • gość 2019-02-22 12:35:12

    Nikt tu nie atakuje Polonii jak widzę.Mówią tylko o kolejnych niesprawiedliwościach.Orliki cały zeszły rok wygrywały dla Polonii a teraz będąc w Starcie zostały zdyskwalifikowane i tyle.Cała prawda która co niektórych boli.

  • gość 2019-02-22 12:41:53

    Trudna sytuacja. Gala w zamkniętym gronie swoich ludzi, a w komentarzach dygresje przeciwników i zwolenników rodziny Wojtiuków. Dlaczego Jastrowie i lokalną politykę tak bardzo porównujemy do tego co się dzieje w Polsce rządzonej przez PiS? Czy obecna władza jest tak bardzo Prawa i Sprawiedliwa?

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 12:52:52

    Nikt nawet nie zaluje ze odszedł z tego klubu ha ha

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 13:29:16

    W Wysokiej za jajka i kiełbasę było lepiej ?

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 15:52:01

    Hahaha ale jaja! Ludzie cisną że gala porażka a Tomuś z klanu znowu na biedny start!! No istny cyrk. Tamci w zadach was mają to i wy podpuśćcie.

  • gość 2019-02-22 16:27:11

    Stypendia dla sportowców? Super! Szkoda że lokalne władze nie pomyślą o zdolnych uczniach z wysokimi średnimi? Im też należą się stypendia! W gminach ościennych są, tylko u nas- nie! A szkoda!

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 16:28:20

    Czy wiecie że aby dziecko dostalo wyróżnienie na gali musi być zgłoszone przez swojego trenera do nagrody. Typuja trenerzy z tego co wiem.

  • gość 2019-02-22 16:52:03

    Typują ale nie przyznają!

  • gość 2019-02-22 16:55:09

    Byłem na gali z ciekawości porażka lipa nie z tej ziemi.Może jak nagrody by były dla piłkarzy seniorów którzy grają kiepsko to innaczej by było.Prezes tylko z maluchami się zastawił.Dobrze że nie było zarządu Polonii.A prowadzący to masakra skąd oni go wzieli jaka władza taki prowadzący.

  • gość 2019-02-22 17:17:50

    hehe

  • gość 2019-02-22 18:04:47

    Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje prezes klubu, niech żyje nam ....

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 18:23:45

    Z ciekawości to powinien cię obejrzeć jakiś dobry doktor. Miałby sporo materiału do pracy.

  • gość 2019-02-22 18:31:38

    Hahahahahaha :)

  • gość 2019-02-22 20:06:13

    weterynarz :)

  • gość 2019-02-22 20:28:58

    Tata z pszczelarzem, to najchętniej kierowaliby wszystkich do doktora. A może byście tak sami się przebadali. Beata z pewnością załatwi wam wizytę poza kolejnością.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 20:47:27

    Niski poziom

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 21:30:35

    Poziom komentarzy dno. ZK.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 22:11:51

    Tomek przynajmniej ma od czego się odbijać

  • gość 2019-02-23 07:16:35

    Tak. Od pleców taty.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-23 07:54:30

    Poco nam gala lepiej po 35 latach zagrywek wybudować pomnik Rucha A CO TAM

  • gość 2019-02-23 08:52:34

    Gala to porażka to masakra.Prowadzący to nieporozumienie .Totalne dno.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-23 09:38:39

    Tomek,A co Ty tak wyskoczyłeś z tym pomnikiem? Nie lepiej, żeby pierwszy pomnik był na twoją cześć ( za twoje liczne zaslugi).

  • Rodzic - niezalogowany 2019-02-23 10:30:51

    Polonia się dziwi że dzieci odeszły do Akademi Start, mógł prezes iść na treningi i zobaczyć jak są prowadzone, dzieci siedziały na ławce a trener W. wpatrzony w telefon. Za co mieliśmy płacić składki.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-23 10:40:48

    Gala? To chyba za duże słowo. No i ten konferansjer... Żenada

  • Gość - niezalogowany 2019-02-23 16:11:31

    W Polonii nie było trenera W.był trener L. ale na szczęście to już historia. Przypomnę się za rok , zobaczymy gdzie będzie Falstart wtedy.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-23 16:37:30

    Nigdy nie będziesz trenerem. Przypomnę Ci to za rok

  • Gość - niezalogowany 2019-02-23 19:23:03

    To nawet nie wiecie jakich mieliście trenerów a Pan Wyszyński to kto niby? Na treningach u Ludewicza dzieci nigdy się nie nudziły.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-24 11:58:30

    Pracując w takim tempie to za rok pan L. przyjedzie na gale balkonikiem .

  • gość 2019-02-24 12:47:52

    Balkonikiem to działacze Polonii będą chodzić .Wątroba od piwska im wysiądzie wystarczy przyjść latem nad jezioro po treningu.

Dodajesz jako: |