:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Gmina Złotów rozdała fundusze na sport i turystykę

Pozostałe, Gmina Złotów rozdała fundusze sport turystykę - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 17/03/2019 15:00

Ogłoszono wybór ofert w otwartym konkursie na wspieranie zadań publicznych gminy Złotów w roku 2019 w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu, działania na rzecz turystyki, w tym promocji lokalnych produktów turystycznych, krajoznawstwa, ochrony środowiska, działania w zakresie porządku publicznego i bezpieczeństwa publicznego oraz działania na rzecz dzieci i młodzieży, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży

Wójt Gminy Złotów działając na podstawie art. 15 ust. 2j ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie ((Dz. U z 2018 r. poz. 450 ze zm.) informuje, że w otwartym konkursie na realizację zadań publicznych Gminy Złotów realizowanych w roku 2019, wybrano następujące oferty:

Reklama

Gmina Złotów rozdała fundusze na sport i turystykę komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-03-17 16:01:32

    Jak to jest akademia piłkarska jest dotowana przez miasto teraz gminę rodzice co miesiąc płacą a gdy zawodnik chce zmienić klub to żądają pieniędzy za wyszkolenie. Może powinien nazywać się komercyjny lub ktoś by się tej działalności przyjżał bliżej?

  • gość 2019-03-17 16:12:44

    Ekwiwalent za wyszkolenie to święte prawo każdego klubu geniuszu. Doucz się

  • gość 2019-03-17 20:06:04

    Fair play to firma ktora jeszcze zgarnia dotacje rok w rok gdzie się da! Najlepsze jest to ze prowadzi szkolenie dzieci do momentu w ktorym się ro Panu Ziolkowskiemu kalkuluje. A od juniorow starszych się juz nie oplaca więc zarabia na kim się da a reszcie macha na dowidzenia i tyle z przygody z akademią. Niestety ale tak to wygląda chodzi o kase.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-17 20:10:43

    A dotacje które dostajecie i pieniądze od rodziców to na lody dla dzieci. Przedsiębiorstwa się utworzyły

  • Gość - niezalogowany 2019-03-17 20:39:46

    A jednak o kasę chodzi . Przecież to są jeszcze dzieciaki Niech się zajmie poważną piłką Z łobfzenicy go pogonili taki to trener.Teraz będzie strajkował w szkole a my Zus będziemy płacić po 2 tyś

  • Gość - niezalogowany 2019-03-17 21:20:45

    Lokalna konkurencja Fair-play ruszyła do zmasowanego ataku w sieci. Piniondz rządzi i tu i tu.

  • gość 2019-03-17 21:57:56

    kto dzielił tą kase...........

  • gość 2019-03-18 09:57:50

    Panie Adamie z całym szacunkiem , ale to co Pan wprowadził "Umowy" cywilne z rodzicami to woła o pomstę do nieba!!! 500 Zł do Pana kieszeni za rok treningu, gdzie opłaca się składki, dresy, stroje, przejazdy (Co jest chore). Jakieś gwiazdki chłopie wymyślasz i podpinasz to pod jakąś certyfikacje. Ludzie nie są głupi! Już odeszło Parę osób i będzie za chwile więcej. Dla mnie to jest chamstwo to co robisz człowieku. Niby Panu chodzi o szkolenie i rozwój. Ale z tego co widać to macie głęboko w tyłku. Byle coś zakręcić zarobić. A każdemu z rodziców mydli się oczy. Paru już przejrzało na oczy, ale będzie NAS WIĘCEJ!!!!

  • gość 2019-03-18 13:37:15

    Jak chce robić kase i rodzice na to się dokładają to proszę bardzo. Pytanie czy dotacje z miasta gminy i kto wie jeszcze skąd warte kilkadziesiąt tysięcy są sprawiedliwe wobec stowarzyszeń które nie prowadzą dzialalności dla zysku ,,właściciela"

  • Nosacz Janusz - niezalogowany 2019-03-18 13:46:25

    500 zł na rok to jest dużo ? Dziecko trenuję przynajmniej 3 razy w tygodniu ( dwa treningi plus mecz) przez przynajmniej 10 miesięcy. A rodzice płaczą ze muszą dać 50 zł na miesiąc ? Wszyscy chcą mieć w domu Lewandowskich i Piątków a 50 zł na miesiąc nie chcą dać.

  • gość 2019-03-18 15:17:35

    zamknąć wszystko i zaorać :D

  • Gość - niezalogowany 2019-03-18 17:21:33

    Wszyscy wszystko dla dobra dzieci a tak naprawdę patrzą jak wydymac rodziców.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-18 18:20:34

    Za komuny sport był darmowy a ludzie i ich dzieci tyle nie chorowali. Cmentarz nie zapełniał się w takim tempie jak teraz także a może przede wszystkim nie zapełniał się młodymi kiedy liczy się kasa i pogoń za nią za wszelką cenę. Ktoś kto pisze że 50 zł na dziecko to nic, niech się puknie w swoją głowę bo każdy z nas wie że wydatki na dzieci to nie tylko płatny sport. W skład właściwego wychowania dzieci wpływa wie innych bardzo ważnych wydatków. Tak jak za komuny za propagowanie sportu wśród dzieci powinni odpowiadać nauczyciele WF i inni uczący w szkołach. Podwyżki we wszystkich sferach życia rodziny przez samorządy wkońcu doprowadzi do tego że dzieci nie będą brały udziału w żadnych zajęciach pozalekcyjnych. Czy tak trudno zauważyć że ostatnie podwyżki wody, ciepłej wody, ogrzewania, wywozu śmieci itd. powoduje że dla rodziców, młodych rodziców zarabiających najniższą pensję dodatkowe płacenie za sport jest nie do przyjęcia. Zresztą nie wszyscy rodzice chcą aby ich dzieci były Lewandowskim. Jest wiele innych dziedzin w których ich dzieci mogą się realizować, oni chcą tylko tego aby szkoły miały taki program zajęć sportowych które poprawiają u dzieci ich postawę i zdrowie, reszta przyjdzie sama.

  • gość 2019-03-18 19:21:55

    ja pierdole jak dla kogos 500zl rocznie na dziecko na treningi jest duzo to przepraszam bardzo po chuj ci dzieci ?? niech chodzi do szkoly, po szkole fajka, browar w domu komputer czy konsola a w weekend niech sie szlaja po miescie. Wroc do szkoly nie posylaj bo ksiazki trzeba kupic i przeciez wydawca ciul jeden dorabia sie na ksiazkach ... Nie kupuj do szkoly ciuchow na w-f bo sklep zarobi, najlepiej durniu sam "uszyj" i to z firany aby bylo po kosztach. Rozumiem ze twojemu dziecku i twojemu nic sie nie nalezy, siedzi i sleczy w domu badz sie szlaja jak menel po miescie bo przeciez 500zl na rok to tyle ze auto kupisz...popieprzona wiara ze wsi "złotów"...jak kupujesz fajki czy % to nie zal ci ?? a nie zal bo to ty chlejesz czy palisz a nie dzieciak

  • gość 2019-03-18 19:36:38

    Nie chodzi o to ze 500 zl to duzo.... Bo koszt treningu w fair play to 1200 ( przy gwiazdce zlotej) plus przejazdy na mecze turnieje, stroje, dresy itp. Ta pseudo akademia nic nie zapewnia. A 500 zł sie płaci jak dziecko chce zrezygnować , jesli rodzice podpiszą nowe umowy! po podpisaniu zalozmy ze moje dziecko bedzie trenowalo przez 6 lat, po 6 latach bedzie chciało gdzies odejsc. To bede musial zaplacic 6x500 minimum (3000zl). Oprocz składek, oplat za mecze ,dresy , i inne dziwactwa.

  • Wlaczamyniskieplace - niezalogowany 2019-03-18 19:41:58

    Dlaczego stadiony nowe hale iyd sa pozamykane???Trzeba gdzies latac zalatwiac dowiadywac sie jakos po cichachu chole.. wie z im gdzie sie udac???Powinna byc jasna informacja gdzie kiedy jak i za ile mozna korzystac np.z biezni na boiski.Sa miasta gdzie infrastrukt jest udestepniona dla wszysktkich a nie tyko dla kolegow krolika od squosza czg tenisa

  • Gość - niezalogowany 2019-03-18 20:10:13

    Czegoś tu nie rozumiem miasto i gmina płaci rodzice płacą są sponsorzy nagle chcesz dziecko zabrać a tu znowu temat pieniędzy. Jak on się z tego rozlicza może prokuratura powinna to sprawdzić

  • Gość - niezalogowany 2019-03-18 20:20:21

    Dlaczego wójt gminy Złotów nie przyznał funduszy Akademii pilkarskiej Start Jastrowie? To skandal.

  • krajanka - niezalogowany 2019-03-19 11:48:03

    Ci co tu najwięcej krzyczą to akurat biedy nie znają a ich dzieci i tak grają w podwórkowym klubie więc o czym tu mowa?! stawki wzrostowe dopiero zaczynają się od seniorów Panowie. Z pełnym szacunkiem ale to wybór rodzica na ile go stać utrzymać swojego piłkarza i gorzkie żale to proszę wylewać w niedzielne spotkania wielkopostne …

Dodajesz jako: |