:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze w Łąkiem

Straż pożarna, Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze Łąkiem - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 10/06/2019 09:18

W minioną sobotę w Łąkiem odbyły się Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze

W rywalizacji wzięły udział drużyny Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy Lipka. Zwycięzcy zawodów będą reprezentować gminę Lipka na zawodach powiatowych.
Serdecznie gratulujemy wszystkim drużynom.

Klasyfikacja końcowa zawodów: 
Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza:
- Dziewczęta
1. OSP Osowo
2. OSP Wielki Buczek
- Chłopcy
1. OSP Wielki Buczek
2. OSP Batorowo
3. OSP Lipka II
4. OSP Lipka I

Drużyny OSP:
- Kobiety grupa C
1. OSP Wielki Buczek
2. OSP Łąkie
- Mężczyźni
1. OSP Wielki Buczek
2. OSP Łąkie
3. OSP Lipka
4. OSP Batorowo
5. OSP Osowo

 

UG Lipka

Reklama

Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze w Łąkiem komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 09:43:46

    Wielkie oszustwo!! Drużyna która powinna być zdyskwalifikowana wygrywa zawody ? Kto tego pilnuje ?? A chłopak który nie powinien być dopuszczony do zawodów powinien nauczyć się kultury bo chodzić i obrażać wszystkich w koło to chyba nie jest wzór do naśladowania tak strażak nie powinien się zachowywać ,

  • gość 2019-06-10 11:55:46

    Pierwszy bieg był nie zaliczony ze względu na wspomnianego zawodnika, w kolejnym biegu chłopacy biegli w niepełnym składzie. Czyli zamiast w 7 pobiegli w 6.

  • gość 2019-06-10 14:03:15

    To miała być dobra zabawa- te komentarze są zbędne.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 19:59:44

    O ile wiem to jest jakiś regulamin skoro się go nie przestrzega to dyskwalifikacja jest adekwatna karą a nie zmniejszanie ilości zawodników brak poszanowania dla innych uczestników , ps zabawa była do czasu gdy Gracjan W nie zwyzywał i odgrażał się do publiczności nauczcie drodzy Buczkowiacy dzieciaka szacunku

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 21:09:35

    Gratulacje dla "Buczkowiaków" co by nie było zawsze ich drużyny najlepiej przygotowane. POWODZENIA NA POWIATOWYCH

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 21:16:19

    Wszystko było liczone prawidłowo. Za pierwszym razem chłopacy wygrali rywalizację i przez to zdenerwowanie kibiców. Za drugim razem udowodnili że 6 można wygrać ale jak zwykle ludzie wiedzą lepiej i zaczynają wyzywać haha. Wspomnę również, że negatywne komentarze były słyszane również w drugą stronę przez zawodników jak i kibiców, ponieważ ich wioska przegrała rywalizację.. Także ludzie ogarnijcie się i zacznijcie się przykładać do zawodów a nie szukacie winy w innych.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 22:37:21

    Cokolwiek by nie powiedzieć było jak było,Buczek wygrywa bo są zgrani,Osowo bo umiało ludzi przyciągnąć, nawet z Lipki dziewczyny biegły dla Osowa ,a gdzie Lipka serce gminy?? Czyżby się kończyło życie w straży ,te dzieci które biegły też są zawiedzione bo to nie był obowiązek ,w innych miejscach to jakieś grille cuda a tu Lipa

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 22:37:55

    Cokolwiek by nie powiedzieć było jak było,Buczek wygrywa bo są zgrani,Osowo bo umiało ludzi przyciągnąć, nawet z Lipki dziewczyny biegły dla Osowa ,a gdzie Lipka serce gminy?? Czyżby się kończyło życie w straży ,te dzieci które biegły też są zawiedzione bo to nie był obowiązek ,w innych miejscach to jakieś grille cuda a tu Lipa

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 23:19:03

    Daliii Niepokonany to jest nasz Buczek Kochany

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 23:21:57

    Drużyna seniorska z Buczka po raz 4 z rzedu wygrywa Drużyna kobieca po raz 2 z rzędu Drużyna chłopów po raz 3 z rzedu Brawa dla chłopaków ktorzy pokazali charakter jaja klase i pobiegli w 6 czyli osłabieniu Niepokonany

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 23:22:23

    Buczek jak zawsze najbardziej zgrany i przygotowany!! Wsparcie buczkowiakow dla swoich drużyn było czuć na kilometr nie tylko ze strony współkolegów strażaków, ale i kibiców!!! Komentarze o oszustwie są zbędne, bo Buczek kolejny raz pokazał co potrafi zdobywając 3 pierwsze miejsca :) a chłopcy pokazali moc mając nawet jednego zawodnika mniej!! W Buczku zawsze na luzie!! POWODZENIA NA POWIATOWYCH!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 23:33:17

    Buczek nie ważne czy wygrywa czy przegrywa to zawsze jest razem Każda drużyna pokazała moc i zgranie. Miałem przyjemność oglądać treningi wszystkich drużyn i jestem pod wrażeniem wzajemnego traktowania sie zawodników jak i osób przygotowujących ich do tych zawodów. Wsparcie i wzajemna pomoc to tam codzienność. Jako Buczkowiak podziwiam podejście i poświęcony czas strażaków dla swoich zawodników!! POZDRAWIAM

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 23:35:21

    Przepraszam bardzo ale ten kto pisze takie śmieszne komentarze na temat Wielkiego Buczka (negatywny stosunek). No ale sory chłopacy pokazali klasę biegnąc w 6. A więc dlaczego ta osoba z Osowa konfideci wiedząc że w innej drużynie biegł młodszy chłopak niż regulamin to przewiduje. Więc po co ludzie mają tzw. Ból tylka chociaż jest to tylko rywalizacja pomiędzy danymi jednostkami w gminie.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 23:36:07

    MDP chłopaków z Buczka w szóstkę pokazało więcej niż niektóre drużyny w pełnym składzie!!! Szacunek!!!!!

  • Rodowity Buczkowiak - niezalogowany 2019-06-10 23:48:32

    Podkładać innym świnie każdy potrafi, lecz trzeba się jednak jeszcze jakoś pokazać.

  • Rodowity Buczkowiak - niezalogowany 2019-06-10 23:55:25

    Podkładać innym świnie każdy potrafi, lecz trzeba się jednak jeszcze jakoś pokazać.

  • Rodowity Buczkowiak - niezalogowany 2019-06-10 23:58:28

    Podkładać innym świnie każdy potrafi, lecz trzeba się jednak jeszcze jakoś pokazać.

  • Buczek Niepokonany - niezalogowany 2019-06-11 00:01:18

    Podkładać innym świnie każdy potrafi, lecz trzeba się jednak jeszcze jakoś pokazać.

  • Ogniomistrz - niezalogowany 2019-06-11 08:36:37

    Czy może mi ktoś wyjaśnić tą całą sytuację? Zawodnik z MDP został odsunięty od uczestnictwa w zawodach ponieważ był młodszy niż przewiduje regulamin?

  • Gość - niezalogowany 2019-06-11 12:51:20

    Ogniomistrz zawodnik był starszy niż inni zawodnicy i został odsuniety po skończonej konkurencji w zamian za odsunięcie wyzywał współzawodników jak i publiczność

  • Gość - niezalogowany 2019-06-11 15:58:58

    Myślę że nie jaka pani z Osowa powinna w tamtej chwili obecnej zostać za przeproszeniem wyrzucona z zawodów !!!! Zawsze widziałem ze jednostka z Wielkiego Buczka jest zawsze dobrze wyszkolona i w sobotę pokazała wielką klasę a także udowodniła ze takie jednotki jak osowo nie powinno startować w zawodach

  • Gość - niezalogowany 2019-06-12 00:45:16

    To że mamy najlepiej zgrane drużyny (pokusze się napisać) w gminie, które potrafią pokazać się z jak najlepszej strony i przyjechać do wioski z trzema pierwszymi miejscami to tylko ilustruje nasze zaangażowanie i wielkie serca. To że MDP chłopców pobiegło w szóstkę i zdobyło I miejsce z czasem 26s, pokazuje tylko naszą siłę. A teraz tylko pozostało przygotowywać się do zawodów powiatowych, jeśli któraś z drużyn chciałaby zobaczyć jak wygląda porządny trening, zapraszamy serdecznie, może wyciągnięcie jakieś wnioski i za dwa lata w końcu będzie jakaś prawdziwa rywalizacja, a nie pisanie znów zbędnych komentarzy. Pozdrawiam

  • Gość - niezalogowany 2019-06-12 07:42:03

    Osowo nauczcie się przegrywaća nie szukać winnych

  • Gość - niezalogowany 2019-06-12 16:08:40

    Nie rozumiem tej całej złej aury emanującej od tych zawodów...Buczek jest świetny, udowodnił to wygrywając trzy stopnie konkurencji,ale nie rozumiem dlaczego wszyscy przyczepili się do Osowa skoro w Buczku biegł chłopak z innej miejscowości

  • Gość - niezalogowany 2019-06-12 22:44:52

    W Osowie też biegły dziewczyny z Lipki przecież ,szkoda gadać

  • Gość - niezalogowany 2019-06-13 10:48:21

    Po co robić zawody i później afery i wioski się kłócą .Buczek wygrywa bo chce i potrafi,Osowo by chciało nie może, w Lipce kaplica a Batorowo na luzie i mają to w D. bo i tak wszyscy ich lubią.Nie robić nic i będzie spokój.

  • Symoatyk MDP - niezalogowany 2019-06-13 19:04:22

    Przerażające standardy uczciwości. W jakim my świecie żyjemy, że dorośli ludzie wpychają dzieci/młodzież w oszustwo? Zgłaszanie zawodnika starszego niż przewiduje regulamin? To jest chore. Czego uczymy młodzież? Że warto być nieuczciwym? Oszukać ? Może nikt się nie zorientuje? Z powyższych wypowiedzi rodzi się straszna prawda: nie jest winny ten co oszukuje, kłamie! Winny jest ten kto reaguje na oszustwo... Te dzieciaki/młodzież wkrótce staną się dorosłymi... Chcemy spotkać na swojej drodze nieuczciwego sprzedawcę, budowlańca...? Przecież tego ich uczymy! Uważam, że piękna idea walki fair play w czasie zawodów pozarniczych została pogrzebana! Szczególnie że dotyczy to młodzieżowej drużyny pożarniczej. Jest mi wstyd za dorosłych, którzy doprowadzili do sytuacji oszustwa.

  • Sympatyk MDP - niezalogowany 2019-06-13 19:06:01

    Przerażające standardy uczciwości. W jakim my świecie żyjemy, że dorośli ludzie wpychają dzieci/młodzież w oszustwo? Zgłaszanie zawodnika starszego niż przewiduje regulamin? To jest chore. Czego uczymy młodzież? Że warto być nieuczciwym? Oszukać ? Może nikt się nie zorientuje? Z powyższych wypowiedzi rodzi się straszna prawda: nie jest winny ten co oszukuje, kłamie! Winny jest ten kto reaguje na oszustwo... Te dzieciaki/młodzież wkrótce staną się dorosłymi... Chcemy spotkać na swojej drodze nieuczciwego sprzedawcę, budowlańca...? Przecież tego ich uczymy! Uważam, że piękna idea walki fair play w czasie zawodów pozarniczych została pogrzebana! Szczególnie że dotyczy to młodzieżowej drużyny pożarniczej. Jest mi wstyd za dorosłych, którzy doprowadzili do sytuacji oszustwa.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 20:11:07

    Przepraszam bardzo ale w MDP Wielki Buczek u chłopców były dwie osoby powyżej określonego wieku. Gdyby została zgłoszona ta właśnie druga osoba wylecieliby z zawodów.

Dodajesz jako: |