:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 9°C
Ludzie i ich pasje, Grand Pomorza Skata - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 01/07/2018 14:45

Pod wielkim namiotem przy CWK Zacisze odbył się Grand Prix Pomorza w Skata, który był częścią tegorocznego programu Euro Eco Festival 2018

Zobaczcie wyniki i fotorelację z tego wydarzenia.

Wyniki VI Grand Prix oddział Kaszubsko-Pomorski

VI Grand Prix o/Kaszubsko-Pomorski     Zawody przeprowadził klub: KS KRAJNA Złotów Kierownictwo: Bianga Edward Sędzia: Kowalski Konrad Sekretariat: Zgarda Łukasz Klasyfikacja zawodów GP S U M A I SERIA II SERIA M-ce Nazwisko, Imię Klub Σ GP GP2 Z gry w p Z gry w p Z gry w p 1. Kujawski Adam S.K. FAMILY Dziemiany 202 120 82 3056 21 0 1518 10 0 1538 11 0 2. Radtke Marek MOKSiR Puck 183 115 68 2717 24 3 1189 10 2 1528 14 1 3. Narloch Stanisław GOKSiR Liniewo 176 110 66 2654 20 1 1778 13 0 876 7 1 4. Kohnke Henryk MOKSiR Puck 167 105 62 2597 25 2 1356 14 1 1241 11 1 5. Formela Alojzy LIBOR Reda 162 100 62 2576 20 0 1152 11 0 1424 9 0 6. Glama Stanisław FALA Świekatowo 158 98 60 2531 23 1 967 10 0 1564 13 1 7. Styn Marek MOKSiR Puck 156 96 60 2519 25 3 1173 11 0 1346 14 3 8. Bekisz Zdzisław MOKSiR Puck 152 94 58 2478 24 3 1319 15 2 1159 9 1 9. Szczypior Stefan LIBOR Reda 146 92 54 2392 19 1 1178 8 0 1214 11 1 10. Bełka Jan KS KRAJNA Złotów 144 90 54 2350 28 6 907 15 5 1443 13 1 11. Klofta Krystyna FALA Świekatowo 138 88 50 2279 23 3 840 10 1 1439 13 2 12. Mitkowski Winfried KS KRAJNA Złotów 136 86 50 2275 22 3 1129 11 1 1146 11 2 13. Jacek Ludwik LIBOR Reda 134 84 50 2255 20 1 800 7 1 1455 13 0 14. Mikołajczyk Michał S.K. FAMILY Dziemiany 130 82 48 2240 22 3 1152 11 1 1088 11 2 15. Bianga Zenon KS KRAJNA Złotów 126 80 46 2177 19 0 1149 10 0 1028 9 0 16. Dyba Zygmunt KS KRAJNA Złotów 124 78 46 2173 20 1 1112 10 0 1061 10 1 17. Kosznik Jan GOKSiR Liniewo 118 76 42 2076 22 5 893 11 4 1183 11 1 18. Szatkowski Mirosław FALA Świekatowo 116 74 42 2070 25 5 860 12 4 1210 13 1 19. Lica Jan LIBOR Reda 114 72 42 2051 24 4 1071 13 2 980 11 2 20. Farana Andrzej KS Karolinka Kamień Śląski 0 0 0 2040 22 5 944 9 1 1096 13 4 21. Szatkowski Leszek KS KRAJNA Złotów 110 70 40 2015 22 4 1219 13 3 796 9 1 22. Muża Jan MOKSiR Puck 106 68 38 1970 23 3 963 13 3 1007 10 0 23. Czapiewski Andrzej GOKSiR Lipusz 102 66 36 1948 21 2 905 9 0 1043 12 2 24. Pawlicki Andrzej MOKSiR Puck 100 64 36 1935 21 4 1315 15 2 620 6 2 25. Żywicki Marcin S.K. FAMILY Dziemiany 98 62 36 1904 20 5 1004 8 1 900 12 4 27. Myszewski Henryk MOKSiR Puck 96 60 36 1900 21 3 935 10 1 965 11 2 26. Siemaszko Henryk KS KRAJNA Złotów 92 58 34 1866 21 5 1291 13 1 575 8 4 28. Szneidrowski Marek FALA Świekatowo 88 56 32 1802 21 2 1154 11 0 648 10 2 29. Kowalski Konrad KS KRAJNA Złotów 82 54 28 1744 22 5 1335 13 0 409 9 5 30. Nadolski Daniel MOKSiR Puck 78 52 26 1689 21 6 741 11 5 948 10 1 31. Kaczan Alicja FALA Świekatowo 76 50 26 1674 16 4 632 6 1 1042 10 3 32. Ciepłuch Stefania KS KRAJNA Złotów 73 49 24 1648 18 3 576 7 3 1072 11 0 33. Cybulski Zygmunt GOKSiR Lipusz 73 49 24 1648 20 6 424 7 4 1224 13 2 34. Kozieł Barbara KS KRAJNA Złotów 71 47 24 1614 18 3 946 11 1 668 7 2 35. Rohde Zbigniew MOKSiR Puck 68 46 22 1599 17 4 928 9 1 671 8 3 36. Wróbel Teresa GOKSiR Liniewo 67 45 22 1557 15 3 895 8 1 662 7 2 37. Radtke Piotr MOKSiR Puck 66 44 22 1550 19 4 606 9 3 944 10 1 38. Przybyłka Elżbieta KS KRAJNA Złotów 63 43 20 1528 14 0 681 6 0 847 8 0 39. Bianga Edward KS KRAJNA Złotów 62 42 20 1521 16 5 931 8 1 590 8 4 40. Biniakiewicz Marian KS KRAJNA Złotów 61 41 20 1514 25 11 1222 14 3 292 11 8 41. Bekisz Kazimierz GOKSiR Lipusz 58 40 18 1491 14 2 552 7 2 939 7 0 42. Dyba Edward KS KRAJNA Złotów 57 39 18 1455 16 5 945 9 2 510 7 3 43. Smolarek Bernard KS KRAJNA Złotów 54 38 16 1418 11 2 677 7 1 741 4 1 44. Kozikowski Bogusław GOKSiR Lipusz 53 37 16 1404 15 5 489 5 2 915 10 3 45. Gostomski Zenon GOKSiR Liniewo 50 36 14 1383 11 2 929 8 1 454 3 1 46. Knitter Benedykt GOKSiR Liniewo 49 35 14 1372 17 5 841 10 2 531 7 3 47. Kalina Agata KS KRAJNA Złotów 40 34 6 1183 15 4 678 8 1 505 7 3 48. Żywicki Jan S.K. FAMILY Dziemiany 39 33 6 1172 14 2 273 6 2 899 8 0 49. Tadeusz Maciej KS KRAJNA Złotów 36 32 4 1135 18 7 525 6 3 610 12 4 50. Kubiszewski Mariusz S.K. FAMILY Dziemiany 32 31 1 984 16 4 866 9 1 118 7 3 51. Rohda Zygmunt MOKSiR Puck 31 30 1 946 15 7 402 7 3 544 8

 

 

Klasyfikacja po 6 turniejach.

1 Kujawski Adam S.K. FAMILY Dziemiany 2 Bianga Edward KS KRAJNA Złotów 3 Radtke Marek MOKSiR Puck 4 Szatkowski Leszek KS KRAJNA Złotów 5 Kowalski Konrad KS KRAJNA Złotów 6 Szatkowski Mirosław FALA Świekatowo 7 Mikołajczyk Michał S.K. FAMILY Dziemiany 8 Biniakiewicz Marian KS KRAJNA Złotów 9 Bekisz Zdzisław MOKSiR Puck 10 Szczypior Stefan LIBOR Reda 11 Styn Marek MOKSiR Puck 12 Formela Alojzy LIBOR Reda 13 Pawlicki Andrzej MOKSiR Puck 14 Bekisz Kazimierz GOKSiR Liniewo 15 Żywicki Marcin S.K. FAMILY Dziemiany 16 Narloch Stanisław GOKSiR Liniewo 17 Nadolski Daniel GOKSIR Puck 18 Cybulski Zygmunt GOKSiR Liniewo 19 Mikołajczyk Paweł S.K. FAMILY Dziemiany 20 Glama Stanisław FALA Świekatowo 21 Lica Jan LIBOR Reda 22 Wróbel Teresa GOKSiR Liniewo 23 Muża Jan MOKSiR Puck 24 Mikołajczyk Rafał S.K. FAMILY Dziemiany 25 Siemaszko Henryk KS KRAJNA Złotów 26 Czapiewski Andrzej GOKSiR Liniewo 27 Radtke Piotr MOKSiR Puck 28 Ciepłuch Stefania KS KRAJNA Złotów 29 Dyba Zygmunt KS KRAJNA Złotów 30 Klofta Krystyna FALA Świekatowo 31 Baran Adam MOKSiR Puck 32 Radtke Henryk MOKSiR Puck 33 Jacek Ludwik LIBOR Reda 34 Rohda Zygmunt MOKSiR Puck 35 Kohnke Henryk MOKSiR Puck 36 Kubiszewski Mariusz S.K. FAMILY Dziemiany 37 Gostomski Zenon GOKSiR Liniewo 38 Kozikowski Bogusław GOKSiR Liniewo 39 Kaźmierowski Stanisław KS KRAJNA Złotów 40 Mitkowski Winfried KS KRAJNA Złotów 41 Kosznik Jan GOKSiR Liniewo 42 Dąbrowski Sławomir GOKSiR Liniewo 43 Tadeusz Maciej KS KRAJNA Złotów 44 Knitter Benedykt GOKSiR Liniewo 45 Przybyłka Elżbieta KS KRAJNA Złotów 46 Rohde Zbigniew MOKSiR Puck 47 Bianga Zenon KS KRAJNA Złotów 47 Myszewski Henryk MOKSiR Puck 49 Żywicki Jan S.K. FAMILY Dziemiany 50 Jędrzejczak Jerzy GOKSiR Liniewo 51 Kozieł Barbara KS KRAJNA Złotów 52 Nowicki Ryszard FALA Świekatowo 53 Paszylk Marian MOKSiR Puck 54 Szneidrowski Marek FALA Świekatowo 55 Belka Jan KS KRAJNA Złotów 56 Stolc Mirosław S.K. FAMILY Dziemiany 57 Mikołajczyk Tomasz S.K. FAMILY Dziemiany 58 Sosnowski Ludwik GOKSiR Liniewo 59 Arndt Henryk KS KRAJNA Złotów 60 Dyba Edward KS KRAJNA Złotów 61 Kubiak Grzegorz KS KRAJNA Złotów 62 Gafka Andrzej MOKSiR Puck 63 Kubiszewski Bartosz S.K. FAMILY Dziemiany 64 Kurasz Michał KS KRAJNA Złotów 65 Tadeusz Mikołaj KS KRAJNA Złotów 66 Piasecki Jan KS KRAJNA Złotów 67 Moch Ireneusz FALA Świekatowo 68 Kaczan Alicja FALA Świekatowo 69 Kalina Kazimierz KS KRAJNA Złotów 70 Kurcaba Honorata GOKSiR Liniewo 71 Kalina Agata KS KRAJNA Złotów 72 Smolarek Bernard KS KRAJNA Złotów 73 Stodolny Piotr MOKSiR Puck 74 Dąbrowski Grzegorz GOKSIR Liniewo 75 Orzłowski Zygmunt GOKSiR Liniewo 76 Miller Maria GOKSIR Puck 77 Kozikowski Jan GOKSiR Liniewo 78 Miąskowiak Zygmunt KS KRAJNA Złotów 79 Kubiszewski Łukasz S.K. FAMILY Dziemiany 80 Leman Alfons LIBOR Reda 81 Burczyk Andrzej S.K. FAMILY Dziemiany 82 Kozieł Władysław KS KRAJNA Złotów 83 Malinowski Joachim KS KRAJNA Złotów 84 Ziarno Henryk FALA Świekatowo 85 Gostomczyk Tadeusz GOKSiR Liniewo 86 Lubecki Antoni GOKSIR LIPUSZ 87 Sosnowski Ludwik GOKSiR Liniewo 88 Karsznia Henryk MOKSiR Puck 89 Gańcza Kazimierz S.K. FAMILY Dziemiany 90 Borzykowski Ryszard S.K. FAMILY Dziemiany 91 Kujaszewski Kazimierz S.K. FAMILY Dziemiany 92 Wirkus Jóżef GOKSiR Liniewo
Reklama

Grand Prix Pomorza w Skata komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Auto Szpon Elektromechanik

Oferuję usługi elektromechaniczne : naprawa rozruszników oraz alternatorów, instalacje elektryczne, systemy: airbag, abs, esp, centralne zamki, car..


Mechanika Pojazdowa Części

AUTO MAR Warsztat samochodowy zaprasza na: Obsługę i naprawę klimatyzacji, Wulkanizacje, Wymianę zawieszeń, sprzęgieł, olejów, hamulców, pasków,..


Mechanika Pojazdowa-Serwis

MECHANIKA POJAZDOWA AUTO MAR naprawa zawieszeń pojazdów naprawa układów hamulcowych wymiana sprzęgieł naprawa i wymiana układu wydechowego..


AGRO-KREDYT DLA ROLNIKÓW

AGRO KREDYT DLA ROLNIKÓW - najwyższa przyznawalność, najlepiej liczony dochód. Dedykowany doradca dla rolników, dojazd do klienta. Tel. 508-615-949


Praca od zaraz!

UWAGA! W związku z dynamicznym rozwojem firmy, firma euroFASADA Więcbork poszukuje pracowników do produkcji stolarki aluminiowej, do montażu..


Planuje zakup w 2019/2020

Planuje zakup w 2019/2020 mieszkania 3pok. lub małego domu do remontu. Proszę o kontakt osoby zainteresowane sprzedażą w tym czasie.


Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zlotowskie.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Angelika Leszczyńska, Mariusz Leszczyński “Leszczyńscy” S. C. z siedzibą w Złotów 77 – 400, Wojska Polskiego 2

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"