:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Gwiazdkowy Rynek 2018 z Fundacją Złotowianka

Charytatywnie, Gwiazdkowy Rynek Fundacją Złotowianka - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 15/12/2018 17:25

Dzisiaj o godzinie 14:00 na Placu Paderewskiego w Złotowie rozpoczął się Gwiazdkowy Rynek z Fundacją Złotowianka

Organizatorzy imprezy jak co roku przygotowali mnóstwo atrakcji zarówno dla starszych jak i najmłodszych. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia. 

Pokaz fajerwerków

Reklama

Gwiazdkowy Rynek 2018 z Fundacją Złotowianka komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-12-15 18:27:16

    Szkoda że dziewczyny ze złotowianki nie przygotowały atrakcji dla dorosłych :(

  • Gość - niezalogowany 2018-12-15 20:42:39

    SUPER IMPREZA. Brawa dla organizatorów i wolontariuszy. Jak zwykle nic nie wylosowałam ale przecież to nie o wygraną chodzi

  • Gość - niezalogowany 2018-12-15 21:05:05

    Trochę mi szkoda konkursu piosenki, werdykt nie był sprawiedliwy

  • Gość - niezalogowany 2018-12-15 21:10:20

    Zwykłe wyciąganie kasy od ludzi.

  • gość 2018-12-15 21:16:51

    Też uważam że werdykt konkursu piosenki był ustawiony. Jestem tylko gościem, ale chłopiec Mateusz z ZCAS śpiewał cudownie. Aż się wzruszylam

  • Gość2 - niezalogowany 2018-12-15 21:22:34

    Zwykle wyciąganie kasy do ludzi -jakim trzeba być idiotą by zamieścić taki komentarz .

  • Gość - niezalogowany 2018-12-15 21:42:44

    A Baczyńskiego tam nie było ze swoja migawką?

  • Do zobaczenia za rok.Gość - niezalogowany 2018-12-15 22:28:43

    Brawo, brawo, brawo. Świetnie było, wielu dobrze się bawiło. Jak co roku znów się działo, wielu przez to pomagało. Przez koncerty i zabawę, wielu robi świetną sprawę. Złotowianka wciąż przyciąga, wielu ludzi przez to wciąga. Pomaganie jest jak zdrowie, niech się Wielu o tym dowie.

  • Gośćkeri - niezalogowany 2018-12-16 08:29:26

    Szacun dla organizatorów...potrzeby są wielkie...cel szlachetny...a co do konkursu to zgadzam się z" gosciem" każde dziecko ładnie śpiewa dla rodzica,ale nie zabiera się szans ...ZCAS. nie miał brać udziału ...gorszy sort czy co???Zlotowianko...nieładnie uczucie dzieci podziału P.Her

  • Gość - niezalogowany 2018-12-16 08:32:14

    Witam..Szukam namiary na osobę która upiekła tort piernikowy (lalka chyba z krainy lodu) na gwiazdkowym rynku,był najlepszy A kupiłem wszystkie torty...Proszę ...

  • gość 2018-12-16 20:18:13

    Wygrał tort pani Wendorf to chyba ta

  • gość 2018-12-17 18:27:34

    Tort z lalką z krainy lodu robiła jedna z mam z Przedszkola nr 4

  • gość 2018-12-21 14:01:37

    Stroje, atrakcje, atmosfera, cała impreza - po prostu MEGA! Jedyna uwaga do Good Morning - Wasz mikołaj był słaby, zero kontaktu z dziećmi, miny robił jakby tam był za karę, strój - super, ciastka, które rozdawał - pycha! Może warto za rok pomyśleć o kimś z werwą i zapałem, bo tego brakowało :)

Dodajesz jako: |