:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

III Wystawa Pojazdów Zabytkowych w Złotowie

Motoryzacja, Wystawa Pojazdów Zabytkowych Złotowie - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 07/07/2019 13:54

Dzisiaj na Półwyspie Rybackim w Złotowie odbyła się III Wystawa Pojazdów Zabytkowych

Kilkadziesiąt klasycznych pojazdów sprzed lat pojawiło się po raz trzeci na ziemiach złotowskich. Na wystawie można było zobaczyć zabytkowe motocykle, samochody osobowe, terenowe oraz specjalne. Zapraszamy do obejrzenia foto i wideorelacji z tego wydarzenia. 

Reklama

III Wystawa Pojazdów Zabytkowych w Złotowie komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-07-07 18:19:34

    Nie mam nic przeciwko fanom motoryzacji ale dlaczego w tym miejscu. Ten bełkot na półwyspie przeszkodą dla uczestników Mszy Świętej w Kościele NMP.
    Kto to wymyślił.

  • gość 2019-07-07 18:40:01

    NIby jaka przeszkoda ??? Bełkot??? Chyba jak wina pod sklepem ochlejesz.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-07 19:21:44

    Co tylko kościół się już liczy? Nie każdy wierzy w bełkot koscioła.

  • gość 2019-07-07 20:11:11

    otóż to, tylko klechy mogą walić rano w dzwony i nie dawać spać ?

  • Gość - niezalogowany 2019-07-07 20:17:01

    A gdzie karakan z odstajacymi uszami?

  • Gość - niezalogowany 2019-07-07 20:18:59

    Te dzwony kościelne mnie gwalca od 29lat non stop od 6 rano do pozna i z głośników spiew

    W innych krajach meczety wyja a u nas na sile kazdy musi slyszec...

  • Gość - niezalogowany 2019-07-07 21:53:02

    Wszyscy miłośnicy cyrku w mieście macie swoje racje. Tylko kiedyś przyjdzie ten dzień kiedy będziecie płakać.
    Więksi od was wrogowie Kościoła się nawracali, może i wy zdążycie.
    Czas pokaże.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-07 22:13:57

    Kościół parafialny
    Księża Pedofile
    Ko powinien się nawrócić???
    Raczej ONI!!
    Ryk raz do roku i przeszkadza hee

  • gość 2019-07-08 12:03:37

    Tylko ciemnota wierzy, że Chrystus był królem Polski, a jego matka jest matką Boga.....ludzie trochę logiki. Świetny zlot i świetna organizacja. Pozdrawiam Jacek.

  • gośćWR - niezalogowany 2019-07-08 12:31:10

    Skąd tyle złośliwości w ludziach-opanujcie się i nie krytykujcie tak złośliwie wszystkiego co dzieje się w mieście i nie tylko w mieście,zrozumcie,że to co przeszkadza jednym-innym się może podobać.Trochę więcej tolerancji i zrozumienia,zbyt krótko żyjemy-więc nie krytykujmy innych,zastanówmy się,czy MY jesteśmy w porządku-przecież nie ma na świecie IDEAŁÓW.Pozdrawiam.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-12 06:22:45

    Polska to dziwna kraj jak mawiał Kali.Doceniana jest wiara w gadającego weża, tu można dostać wyrok za to że bawią cię mity z epoki brązu i obraża to czyjeś uczucia religijne.Jak wspominał ktoś wczesniej,nie przeszkadza walenie w dzwony od 6-ej rano do wieczora łażenie po osiedlach i ryki z głośników,ale impreza która odbywa się raz w roku przeszkadza tumanom w umartwianiu się i słuchaniu bajek o świetlanej przyszłości po śmierci.APEL do organizatorów -Robicie świetna robotę,impreza super nie dajcie się katooszołomom i do następnego roku.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-12 06:34:27

    Gość od cyrku w mieście weź że ty koło i je...ij się w czoło ale najpierw zdejmij berecik z mohairu. Co za typ haha

  • Gość - niezalogowany 2019-07-12 06:40:40

    Bardzo udana impreza niektórym wróciły wspomnienia inni zwłaszcza młodsi uczestnicy wystawy mogli zobaczyć jakimi pojazdami jeździli ich ojcowie i dziadkowie.Wyrazy uznania dla organizatorów za trud włożony w przygotowanie wystawy,do zobaczenia w przyszłym roku i prośba nie dajcie się wariatom..pozdrawiam.

Dodajesz jako: |