:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Jak być dobrym rodzicem? Super Niania odpowie na to pytanie w Złotowie

Na zdjęciu Dorota Zawadzka
08/10/2018 14:18
PAŹ 17
ZCAS Złotów, sala kinowa godz: 16:00

Już wkrótce w Złotowie odbędzie się spotkanie z Dorotą Zawadzką - telewizyjną "Super Nianią". Tematem konferencji i panelu dyskusyjnego będzie "Jak być dobrym rodzicem?"

Spotkanie odbędzie się 17 października 2018 roku (środa) w sali kinowej Złotowskiego Centrum Aktywności Społecznej w Złotowie, przy al. Piasta 26.

Konferencja a po niej panel dyskusyjny rozpoczną się o godzinie 16:00. Wstęp wolny!

Reklama

Jak być dobrym rodzicem? Super Niania odpowie na to pytanie w Złotowie komentarze opinie

  • gość 2018-10-08 15:36:11

    no popatrz i w złotowie bedzie wielka super niania/mama...swojego syna nie potrafila wychowac bo rosnie z niego bandyta i gwalciciel ktory juz chyba jest po wyroku to bedzie rodzicom suszyla glowe jaka z niej jest wielka znawczyni tematu hahahahahaha...brak slow..brawo zlotow wiecej takich osob :D :D

  • gość 2018-10-08 18:57:57

    Niech syna gwalciciwla pilnuje. Tak go wychowala i smie pouczac jeszcze innych. Zalosna jest

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 20:12:14

    Znowu ta sama nakręcona osoba pisze.chyba jej ktoś za to płaci.

  • Josef - niezalogowany 2018-10-08 20:22:20

    Gwiazda TVN tak wychowała syna,i śmie pouczać inne matki , żałosne to jest.I ktoś jej za to zapłaci?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 22:10:02

    I na to są chętni? Szok!!

  • Monika - niezalogowany 2018-10-09 08:34:32

    Kochani, czy to, że ktoś poniósł porażkę wychowawczą (tak piszecie) w swoim domu nie może nauczać innych znając zasady wychowawcze, które działają u wielu osób, w wielu rodzinach? Wychowanie jest procesem, w którym udział powinien brać każdy z rodziców i matka i ojciec. Jakbyście prześledzili historie dzieci nauczycieli, to u tych najbardziej zaangażowanych w życie społeczne, jest coś nie halo w rodzinie. Więc proszę spojrzeć, na ile u każdego z Was relacja na linii rodzic-dziecko jest w pełni unormowana, ile czasu poświęcacie na rozmowę z dzieckiem, wspólne hobby, wspólną pracę na rzecz domu i czy ta relacja nie jest powierzchowna. Uważam, że pani Dorota Zawadzka jest autorytetem w dziedzinie wychowywania dzieci mimo problemów domowych. Poza tym jej syn ma 26 lat, więc jaki ona ma wpływ na jego działanie? To już nie jest etap wychowywania, bo to kończy się w okolicach 18-20 lat.

  • gość 2018-10-09 13:23:22

    Zawadzka autorytetem? Chyba telewizji śniadaniowych. Od ilości różnych błędów wychowawczych jakie popełniała w swoich programach, że przywołam legendarnego "karnego jeżyka", mnie jako psychologowi dziecięcemu skóra na plechach cierpła. Nie, ta Pani nie jest autorytetem w kwestii wychowywania dzieci, jest celebrytką, a do tego jak wiemy ani wykształcenie, ani umiejętności nie są potrzebne. Nie odradzam pójścia na to spotkanie, ale proszę nie traktować tej Pani jako wyroczni w sprawach wychowawczych. Potraktujcie to jako program rozrywkowy, stan up, albo kabaret.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 16:19:48

    Dla Ciebie może ta Pani nic nie znaczy ,jest doradcą rzecznika praw dziecka Marka Michalaka .

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 20:22:31

    Dobry żart kobieta, która sama ma problemy z wychowaniem własnego dziecka doradza innym jak mają zająć się swoimi. To fakt tego jeszcze u nas w kinie nie grali

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 20:54:14

    Grali 3 lata temu.na zaproszenie biblioteki.

  • gość 1 - niezalogowany 2018-10-10 08:32:08

    masakra...osoba ktora ma patologie w domu za sprawa synalka jest doradca rzecznika praw dziecka :D :D

Dodajesz jako: |