:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 19°C

Jak przebiegnie S11? Spotkanie w Okonku [filmy z wariantami drogi]

Inwestycje w powiecie, przebiegnie Spotkanie Okonku [filmy wariantami drogi] - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 28/01/2019 12:40

Mieszkańcy Okonka poznali planowany przebieg drogi ekspresowej

Spotkanie w tej sprawie odbyło się 24 stycznia w Okoneckim Centrum Kultury. 

Projektanci z firmy Aecom oraz przedstawiciele Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad przedstawili dwa warianty przebiegu drogi ekspresowej S11 przez gminę Okonek. 

Wariant I:

Wariant II:

Więcej informacji na ten temat w najbliższym wydaniu Aktualności Lokalnych.

Łukasz Opłatek

Reklama

Jak przebiegnie S11? Spotkanie w Okonku [filmy z wariantami drogi] komentarze opinie

  • Fan - niezalogowany 2019-01-28 13:28:13

    Co tam robi Zenon Martyniuk?

  • gość 2019-01-28 14:27:13

    lobbuje :-)

  • hubert - niezalogowany 2019-01-28 15:21:53

    Wariant drugi odciąża Jastrowie i rozwiązuje problem DK22 w kierunku Chojnice . Wariant dłuższy ale perspektywiczny.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-28 15:30:50

    Zenek M. ma grunty nieopodal wsi Borucino.

  • gość 2019-01-28 17:26:59

    heh w wariancie 1 wiecej gruntow ,,SZLACHTA,, wykupiła (zanim sie ,,pleps,, dowiedział) z 2nie zarobą :)

  • gość 2019-01-28 17:51:51

    jestem za 2 wariantem

  • gość 2019-01-28 18:05:23

    co syn goław.... tam robi do lipki a nie w nasze grunty się wtrąca

  • lukasz - niezalogowany 2019-01-28 20:05:08

    ma grunty na okonku jakbys niewiedział gościu 2019-01-28 18:05:23

  • gość 2019-01-28 20:17:54

    2 wariant zdecydowanie

  • gość 2019-01-28 20:44:15

    2 wariant jest zdecydowanie lepszy.

  • gość 2019-01-28 21:47:27

    oczywiście,że tylko i wyłącznie 2.W pierwszym nie odciąży się DK22 przez Jastrowie

  • gość 2019-01-28 21:54:31

    to juz nie będzie okonka?

  • gość 2019-01-28 22:07:08

    gdyby w wariancie pierwszym dorobiono zjazd do szosy na Gdańsk na wysokości Podgaj, byłby to najlepszy wariant

  • gość 2019-01-29 08:10:13

    A gdzie mapka Jastrowia jak ma być ,Jastrowie śpi .

  • Gość - niezalogowany 2019-01-29 12:23:03

    Warianty obejmują cały przebieg S-11 na odcinku Szczecinek - Piła, w tym również Jastrowie.

  • gość 2019-01-29 16:05:57

    Jaki zjazd na wys Podgaj?.W I wariancie będzie za daleko aby złapać 22.Tylko wariant II

  • Gość - niezalogowany 2019-01-29 17:19:14

    Prawdę mówiąc zrobią jak im będzie najtaniej.My to możemy sobie tylko pogadać.

  • gość 2019-01-29 20:15:09

    Michael Jackson Żyje!!!!!!!!!!

  • złotowianka - niezalogowany 2019-01-30 08:29:45

    Super mapki, dla niewidzialnych...

  • gość 2019-01-30 10:25:38

    wariant II - zdecydowanie!

  • Maciej - niezalogowany 2019-01-30 12:24:02

    Zdecydowanie tylko II wariant

Dodajesz jako: |