:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wybory, Dziedziczak Złotowie - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 23/05/2019 19:41

Poseł Prawa i Sprawiedliwości, wielkopolski kandydat tej partii do Parlamentu Europejskiego, spotkał się z mieszkańcami miasta.

To kolejne ze spotkań organizowanych w ramach kampanii do Parlamentu Europejskiego. Jan Dziedziczak zajmuje dziesiąte miejsce na liście PiS. Kandydat rządzącej partii rozmawiał ze złotowianami w czwartkowy wieczór w salce parafialnej przy kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Więcej informacji o tym spotkaniu w Aktualnościach Lokalnych.

 

 

Piotr Steffen

Reklama

Jan Dziedziczak z PiS w Złotowie komentarze opinie

  • gość 2019-05-23 19:52:29

    Jednak coś musi być w tym prawdy że ojcem Dziedziczaka jest Rydzyk. Spotkanie na salce katechetycznej (a krzewienie katolicyzmu w szkołach na koszt każdego podatnika gdy salki katechetyczne służą do politykowania), żąda by na Rydzyka wołano ,,ojcze''. Jak to się ma do powszechnego pedofilstwa w Kościele?

  • gość 2019-05-23 19:58:03

    ale tłumy........

  • gość 2019-05-23 20:03:59

    W Pile spotkanie z panem posłem było w miejscu publicznym czyli na deptaku, szkoda, że w Złotowie jakieś zamknięte tylko dla wybranej grupy

  • Gość - niezalogowany 2019-05-23 20:35:52

    Silna Pisowska grupa tak trzymać !

  • gość 2019-05-23 20:36:47

    a więc kościelny przydupas...

  • gość 2019-05-23 20:57:49

    Spotkanie na salce katechetycznej, bo na mieście by go pogonili.

  • gość 2019-05-23 21:15:53

    Fakty są takie,że ta hołota komunistyczna antypolska i antykatolicka,powiązana z rodowodem komunistycznym,będzie zawsze atakowała Polskę Niepodległą i Kościół Katolicki.To są widzowie mediów lewackich TVN24,POLSAT czy brukowca Gazety Wyborczej.

  • Miro - niezalogowany 2019-05-23 21:36:45

    Po prostu tłumy... :-) :-) :-)

  • Gość - niezalogowany 2019-05-23 21:42:18

    Do cholery. Dlaczego choć nieznaczący ale jednak PiS w Złotowie silny monoprzywództwem nie ogłosił że będzie spotkanie na salkach katechetycznych posła J. Dziedziczaka z mieszkańcami miasta. Przecież tyle pustych miejsc siedzących mówi samo za siebie i tylko potwierdza że naprawdę coś jest nie tak. Pomimo wszystko nie zrażajmy się i 26 Maja głosujmy na kandydata PiS Pana Jana Dziedziczaka. Lista Nr 4

  • Gośćx - niezalogowany 2019-05-23 21:46:25

    Ciemny lud i Judasz za 500 srebrnikow głosują na takich

  • Gość - niezalogowany 2019-05-23 21:51:45

    Bardzo trafne określenie- 500 srebrników.

  • gość 2019-05-23 22:05:11

    Bardzo mądry młody człowiek.Rzeczywiście szkoda ,że termin spotkania był zbyt póżno rozpropagowany. Taki reprezentant w Brukseli byłby dla Polski ogromną wartością. Idżmy wszyscy w niedzielę głosować,bo to ważne dla Polski. Pamiętajcie głosujcie na listę nr 4.Można im zaufać.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-23 22:12:50

    Dobrze wiedzieć na kogo nie głosować !!!!

  • gość 2019-05-23 23:32:14

    ciemnogród trza szerzyć

  • gość 2019-05-23 23:42:31

    Lista nr 4 to komuniści i złodzieje

  • Gość - niezalogowany 2019-05-24 06:48:57

    Niech powiedzą kto, gdzie i dlaczego spotkał się z delegacją z izraela. Oszukali polaków. Przyjęli miliony banderowców do Polski. Precz z żydami z PiS.

  • gość 2019-05-24 08:06:40

    Tylko PiS gwarantuje dalszy szybki rozwój Polski i podmiotowe traktowanie naszej ojczyzny w Brukseli. Moja rodzina głosuje na Prawo i Sprawiedliwość.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-24 08:09:46

    Koszmar organizacyjny albo finał wieloletniej walki o swoje w powiecie. Żenada i wstyd. Wielu rozumie co robi rząd PiSu dla Polaków ale u nas chyba już nikt nie rozumiem o co chodzi co robi i dla kogo Złotowski PiS. To prawda , Karma wraca ale i ten obraz nie zniechęci nas do głosowania na kandydatów PiS.

  • gość 2019-05-24 08:35:31

    Zdecydowanie mają mój głos.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-24 09:01:38

    Kosciół Katolicki ktoś tam napisał. Pchają się do polityki i do małych bezbronnych dzieci. Frekfencja niesamowita. Taka obłuda. Prawdziwy katolik potrzebuje tylko wlasnej wiary w Boga a reszta jest niepotrzebna.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-24 10:30:27

    To prawda że Judasze sprzedali się za 500 srebrników a ich blask tak ich oślepił ze nie widzą co się dzieje w około. Nie ważne do jakiego miasta w Polsce pojedziesz wszędzie na ulicach słychać mowę banderowców. Jest ich więcej niż na ukrainie.

  • Obserwator - niezalogowany 2019-05-24 11:22:25

    Do tego wyżej. Teraz jest chociaż 500+. A poprzednicy jak kłamali że "piniendzy nie ma i nie będzie". A jednak są i Polska się rozwija i państwowe firmy też, które były za poprzedniej kadencji na skraju bankructwa.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-24 12:06:15

    +500 jest ale jakim kosztem. Czy ludzie serio nie widza jak rosna wszystkie ceny w sklepach i oplaty za wszystko? Mam 1 dziecko i sram na te 500 skoro musze wydac o wirle wiecej. Chce miec wieksza wyplate a nie wiekszy social ktory tylko rodzi patologie i nierobstwo

  • Gość - niezalogowany 2019-05-24 13:50:11

    Ty powyżej, no to sraj na swoje 500zl. Poza tym nie masz obowiązku składać wniosku o nie. Ciekawe czy twoje dziecko kiedyś dowie się jaki byłeś głupi.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-24 15:42:53

    Ja nie mam dzieci i prawdopodobnie nie będę miał bo mieszkania są za drogie i wciąż idą w górę wiec chcialbym wypłatę większą o 500 złotych a nie ze dają nierobom. Zgadzam się z jednym z poprzedników - 500+ rodzi patologie i nieróbstwo.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-24 16:14:40

    Nie chcesz dzieci to idź do Tuska on wie co z takimi robić. Co do wypłaty to gdybyś prosił go na kolanach przez 8 lat to może dociągnął by ci pas biedy do ostatniej dziurki. Od PiSu niczego nie musisz brać i na tym polega wolność ale nie zabraniają innym i nie wyzywając ich bo tym samym obrażasz cały zachód gdzie takie dodatki na dzieci pod różnymi nazwami to norma. To tam wyjechali Polacy i nikomu nie przychodzi do głowy wypominanie i wyzywanie. W Polsce wybuchy też mają prawo żyć i żyj w pokoju.

  • gość 2019-05-24 17:02:55

    Takie bzdury wygadywal ze juz na PIS nie zaglosuje ! kogo oni nam przyslali !

  • gość 2019-05-24 17:04:25

    Chcialem na PIS glosowac ale za to ze robia zebrania u ksiezy i to jeszcze po takim skandalu z pedofilia - NIE ZAGLOSUJE !

  • Gość - niezalogowany 2019-05-24 18:09:48

    Zwiększyć pensję w Polsce zamiast finansować patologie i nieróbstwo programem 500 +.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-24 20:07:03

    Złotowianie głosują na PiS. Dość PO-Pustych Obietnic i objawowej schizofreni politycznej. Chcemy zachodnich standardów społecznych w Polsce głosujmy na PiS lista nr 4. PAMIĘTAJMY lista Nr4.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-24 20:21:41

    Pamiętajcie aby pamiętać podczas głosowania kto zaprosił do pracy w polsce bandytów, potomków morderców z Wołynia.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-26 10:21:14

    Nie głosuję na PIS , WIOSNA - piękna i radosna. Życzę Wszystkim miłej przyjemnej wyborczej niedzieli. Wszyscy Polacy to jedna Rodzina, a często jeden drugie ............. .

  • Gość - niezalogowany 2019-05-26 10:21:48

    Nie głosuję na PIS , WIOSNA - piękna i radosna. Życzę Wszystkim miłej przyjemnej wyborczej niedzieli. Wszyscy Polacy to jedna Rodzina, a często jeden drugie ............. .

  • gość 2019-05-27 10:04:44

    NAJWIĘKSZA PRZEGRANA KSIĘŻY, KTÓRZY UDOSTĘPNILI SALKĘ NA AGITACJĘ PIS. JEDNOZNACZNIE WSKAZALI KOGO POPIERAJĄ !!!

Dodajesz jako: |