:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Jastrowie. Gmina i Miasto w trzech kolorach - nowy film promocyjny

Urząd Gminy i Miasta Jastrowie wczoraj zaprezentował nowy film, mający promować Jastrowie i okolice. Jak go oceniacie? 

Reklama

Jastrowie. Gmina i Miasto w trzech kolorach - nowy film promocyjny komentarze opinie

  • gfrt - niezalogowany 2017-02-08 16:20:00

    aci co maja godziny do odróbki to gdzie????????????? wiem ...siedza w domach przed facebook i spijają sobie kawkę....niema nikogo kto nimi zarządza....gdyby ktoś spiął poślady to juz dawno byłoby wszystko porobione...pasaż przy rzecce juz napewno...no ,ale...niema żadnego kierownika od tej grupy.

  • F. - niezalogowany 2017-02-06 13:18:40

    Fajnie zrobione dla mnie jako mieszkańca miło jest zobaczyć znane miejsca z wysokości, i myślę, że fajna reklama dla miasta i gminy, pokazane to co najlepsze.

  • qwe - niezalogowany 2017-02-05 00:53:36

    Wiele razy miałem ciężkie sytuacje w Pile z których ratowałem się daniną, bo inaczej dostałbym po twarzy.

  • do ha - niezalogowany 2017-02-04 23:01:16

    Uważam że łagodne zimy i małe opady śniegu przynosiły do tej pory miastu wiele oszczędności. Za dawnych lat gdy to była ,,działka"" MPGK (dziś ZGM) pełniono dyżury i o każdej porze (w nocy też) natychmiast cały sprzęt (pługi odgarniały śnieg i jezdni, chodniki posypywano ręcznie z przyczepy) ruszał i rano nie było ani śniegu na ulicach ani gołoledzi. Takiej gołoledzi jak w dniu dzisiejszym nie było od dawna i Białas w ramach oszczędności wysłał ,,dla picu"" coś tam bo albo został zaskoczony zimą, albo oszczędza koszty. Podejrzewam że ulice Liszyka i Boczna zostały doprowadzone w pierwszej kolejności do użytku a reszta to nadal lodowisko. Za złamania z tego powodu z czyjej kieszeni będą płacone odszkodowania?

  • ha - niezalogowany 2017-02-04 21:54:37

    Powinieneś wystartować w wyborach na burmistrza za 2 lata , bez problemu załatwisz wtedy każdą gololedz i dokonasz naprawy wszystkich " drug ". Życzę powodzenia !

  • Pioter - niezalogowany 2017-02-04 21:54:22

    heheheh dobrze powiedziane

  • hiago - niezalogowany 2017-02-04 21:32:53

    Wszyscy chwalą Pana Burmistrza, ja powiem szczerze co mi się nie podoba, pan burmistrz myśli że wszystko mu wolno i robi wszystko pod siebie albo pod swoich znajomych, weźmy przykład robienia drug na terenie Jastrowia , będą robione drogi gdzie są wyłożone drogi płytami,albo tam gdzie mieszkają jacyś radni ewentualnie znajomi, a tam gdzie są potrzebne nic nie jest robione.Tak jak dzisiejsza sytuacja z oblodzonym całym Jastrowiem, koło mnie piaskarka dzisiaj przejechała dopiero po godzinie 17 ,przecież to skandal,ludzie się wywracali na chodnikach, auta nie mogły się poruszać bezpiecznie,dla mnie zero organizacji, ciekawe co robiły służby do południa??Pan burmistrz mógłby to sprawdzić , ale pewnie to go nie interesuje, ale jeszcze dwa lata i rozliczymy Pana burmistrza za wszystko.Pozdrawiam czytelników Złotowkiego :)

  • Dingo - niezalogowany 2017-02-04 14:39:45

    O znaleźli się ! Dlaczego nie walczycie o to by podpisy dla bezrobotnych przenieść do Jastrowia ? Dlaczego PUP Złotów najwięcej wezwań do stawienia się w urzędzie wysyła w czasie gdy w Niemczech zaczynają się prace sezonowe ? W tym Jastrowiu nie dadzą zarobić człowiekowi ani na czarno ani legalnie . Urzędnicy chcą tylko skreślić człowieka z listy osób bezrobotnych , to ich priorytet reszta ich nie obchodzi .

  • do Pilanin - niezalogowany 2017-02-04 14:07:06

    Lejesz wodę aż buty pełne. Przystanek PKS w Jastrowiu ciężko w dzień znaleźć a drugi raz będąc przejazdem (zakaz przejazdu dla obcych w tym miejscu, jedynie dla w pobliżu tam mieszkających) akurat tam trafiłeś. W kebabie pod Biedronką mogłeś na stoliku położyc nie tylko telefon i klucze od samochodu (pewne ze BMW) ale i wyjęte z portfela pieniądze wraz z kpl. dokumentów od samochodu, a także zdjąć z siebie i położyc swój dres. W takiej sytuacji by to zwinięto w każdym mieście (szczególnie w Pile) i to ciągu kilku sekund.

  • miastowy - niezalogowany 2017-02-04 12:42:00

    heniu jestes niedoinformowany , Rychu juz jest na emeryturze a poza tym widze dobrą zmiane

  • Kalis - niezalogowany 2017-02-04 12:34:36

    Pamiętam gościa - chodził po mieście i dar jape: " który wyskoczy na solo ? "

  • do Dingo - niezalogowany 2017-02-04 12:30:11

    Lunatykowałeś o 3:00 w nocy po ulicach, podejrzanie wyglądałeś i by cię wybudzić dostałeś po pysku.

  • Dingo do - niezalogowany 2017-02-04 11:03:52

    Ale to była 3:00 w nocy . Zero osób na ulicach . Po sposobie działania widać że to nie był ich pierwszy raz więc jeszcze masz szanse się załapać .

  • kelner - niezalogowany 2017-02-04 10:59:06

    Ale lokal sobie wybrałeś !! Nie stać cię na lepszy ( Folklor, Pasta i Basta, Ratatuj ) Zapraszamy !!!

  • Pilanin - niezalogowany 2017-02-04 09:17:41

    2x przejazdem przez Jastrowie: raz zatrzymałem się pod Kościołem, koło Pks około godz 21 wieczorem, takie hałasy, ludzie, spojrzenia zawistne przechodzili dresiarze i inne patologie, wsiadłem do auta i pojechałem bo strach innym razem zatrzymałem się pod Biedronka, tam gdzie te kebaby robią , zjem odpoczne było lato, położyłem telefon i klucze od auta na stoliku, przechodziły takie ciemne typy i już patrzyły tylko jakby tu telefon porwać

  • ii - niezalogowany 2017-02-04 08:27:34

    Myślę że się mylisz - przykład były internat przy ul. Kilinszczakow czy kamienice po obu stronach biblioteki miejskiej. A we wspólnotach problemem jest wysokość f.remontowego. Kto to zrozumiał ma remonty.

  • do ii - niezalogowany 2017-02-04 00:10:45

    W znacznej części właśnie prywatne zabudowania są zadbane. Większość budynków będących własnością miasta (w administracji ZGM) jest zaniedbana, szczególnie umiejscowionych w bocznych ulicach. Problem jest też z budynkami w których sprywatyzowano po jednym lub dwa mieszkania, reszta własność miasta i tam ,,każdy wuj na swój strój"". Żelazna sprawdzona zasada, jeden właściciel, jedne rządy. Inna sprawa, że administrator mieszkań miasta (ZGM) nie ingeruje w naprawdę rażące traktowanie wynajmowanego mienia przez menelstwo (nie zwracają uwagi tam gdzie ,,syf, kiła i mogiła"" twierdząc że ,,tacy już są ludzie"") czepiając sie najczęściej dupereli.

  • do ii - niezalogowany 2017-02-04 00:10:42

    W znacznej części właśnie prywatne zabudowania są zadbane. Większość budynków będących własnością miasta (w administracji ZGM) jest zaniedbana, szczególnie umiejscowionych w bocznych ulicach. Problem jest też z budynkami w których sprywatyzowano po jednym lub dwa mieszkania, reszta własność miasta i tam ,,każdy wuj na swój strój"". Żelazna sprawdzona zasada, jeden właściciel, jedne rządy. Inna sprawa, że administrator mieszkań miasta (ZGM) nie ingeruje w naprawdę rażące traktowanie wynajmowanego mienia przez menelstwo (nie zwracają uwagi tam gdzie ,,syf, kiła i mogiła"" twierdząc że ,,tacy już są ludzie"") czepiając sie najczęściej dupereli.

  • do ii - niezalogowany 2017-02-04 00:10:41

    W znacznej części właśnie prywatne zabudowania są zadbane. Większość budynków będących własnością miasta (w administracji ZGM) jest zaniedbana, szczególnie umiejscowionych w bocznych ulicach. Problem jest też z budynkami w których sprywatyzowano po jednym lub dwa mieszkania, reszta własność miasta i tam ,,każdy wuj na swój strój"". Żelazna sprawdzona zasada, jeden właściciel, jedne rządy. Inna sprawa, że administrator mieszkań miasta (ZGM) nie ingeruje w naprawdę rażące traktowanie wynajmowanego mienia przez menelstwo (nie zwracają uwagi tam gdzie ,,syf, kiła i mogiła"" twierdząc że ,,tacy już są ludzie"") czepiając sie najczęściej dupereli.

  • do ii - niezalogowany 2017-02-04 00:10:38

    W znacznej części właśnie prywatne zabudowania są zadbane. Większość budynków będących własnością miasta (w administracji ZGM) jest zaniedbana, szczególnie umiejscowionych w bocznych ulicach. Problem jest też z budynkami w których sprywatyzowano po jednym lub dwa mieszkania, reszta własność miasta i tam ,,każdy wuj na swój strój"". Żelazna sprawdzona zasada, jeden właściciel, jedne rządy. Inna sprawa, że administrator mieszkań miasta (ZGM) nie ingeruje w naprawdę rażące traktowanie wynajmowanego mienia przez menelstwo (nie zwracają uwagi tam gdzie ,,syf, kiła i mogiła"" twierdząc że ,,tacy już są ludzie"") czepiając sie najczęściej dupereli.

  • do M_a - niezalogowany 2017-02-03 22:31:41

    Sikora nadany na stanowisko naczelnika miasta (potem burmistrza) z rekomendacji PZPR (z łapanki wyciągnięty z warsztatu SKR) rządził Jastrowiem 30 lat (,,zasługi"": zmuszony przepisami do rozbudowy kanalizacji by odprowadzać nieczystości do oczyszczalni ścieków, gazyfikacji miasta, budowa hali sportowej [znaczny udział finansowy ministerstwa sportu], nadanie JPII honorowego jastrowianina i wyjazd wraz z ówczesnym przewodniczącym RM [wraz z rodzinami] na wycieczkę do Watykanu [na koszt podatnika] i ... na 30 lat to wszystko [teraz ,,na ciepłej posadzie"" w PUP oczekuje emerytury]. Wojtiuk kontrowersyjny, bardzo kontrowersyjny facet ale porównując do Sikory to lata świetlne (na plus).

  • do Dingo - niezalogowany 2017-02-03 22:15:14

    Najwidoczniej szukałeś aż ktoś sie nad tobą zlitował i nawalił po pysku; często późnym wieczorem chodzę po ulicach Jastrowia i jakoś mi się to nie trafiło.

  • Dingo - niezalogowany 2017-02-03 21:13:48

    Po zmroku lepiej nie wychodzić tak jak mówisz Po Jastrowiu grasuje banda złodzieji , sam boleśnie na sobie to odczułem wepchnęli mnie do bramy okopali i zabrali portfel telefon ogólnie wszystko co miałem przy sobie oprócz kluczy do domu . To wina dużego bezrobocia , powiat Złotowski notuje bezrobocie w granicach 17 % w Jastrowiu może ono dochodzić do 30% . Nie każdy pilnuje podpisów . Czasem poprostu nie stać takich ludzi nawet na bilet do Złotowa .

  • wedkarz - niezalogowany 2017-02-03 18:09:54

    Slamsy to te przypudrowane kamienice a ryb w tych jeziorach to nie bylo i nie ma bo juz dawno klusownicy wytrzebili .

  • ryba gruba - niezalogowany 2017-02-03 16:45:51

    ten wędkarz napewno sam w swoim prywatnym slamsie mieszka ,jest trwale bezrobotny utrzymuje go mops i tylko chodzi na ryby by miec co jesc

  • kiero - niezalogowany 2017-02-03 16:31:31

    Masz pomysł na zmianę? Zgłoś go a najlepiej startuj w następnych wyborach i pokaż co potrafisz

  • wedkarz - niezalogowany 2017-02-03 16:15:53

    wedkarz do kiero - A co to ma byc za promocja ? pewnie dla emerytow na stare lata , lub turystow i grzybiarzy . Takich lub lepszych miejsc jest wiele . Centrum miasta to stare sypiace sie kamienice z 19 wieku latami zaniedbywane tylko facjata zawsze odnawiana i to gownie wokol urzedu miasta i gminy .

  • Jastrowie - niezalogowany 2017-02-03 15:53:44

    Naprawde w jastrowiu duzo duzo rzeczy sie zmienilo na plus. Panie piotrze brawo

  • M_a - niezalogowany 2017-02-03 15:44:58

    Wreszcie odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Przez 6? Lat zrobił tyle co inni nie uczynili przez 20. Gratulacje oby więcej takich włodarzy!!!

  • kiero - niezalogowany 2017-02-03 15:41:00

    To film promocyjny a nie zestawienie GUS. Na filmie widać też nowe inwestycje z miejscami pracy

  • Do xyz - niezalogowany 2017-02-03 15:35:21

    To prawda co piszesz. Moj znajomy ostatnio wyszedł na miasto do feniksa na wieczór i wrocił do domu pobity i bez zegarka masakra. Ale ogólnie Jastrowie jest ładne. Kocham Jastrowie! :-D

  • wedkarz - niezalogowany 2017-02-03 15:32:56

    Agdzie statystyki ; ile miejsc pracy powstalo na przestrzeni 10 lat , jak ludziom sie zyje [ przecietnym] mieszkancom , ilu wyemigrowalo za lepszym zyciem , ile powstalo nowych mieszkan komunalnych ;; ;; to powinien byc obraz ktory mowi o rozwoju a nie wybiorcze fotki . Szkoda ze lot ptaka nie odbyl sie zima bylo by widac ile trucizn z kominow ogarnia te miasto . Jeszcze wiele do zrobienia przed wladzami , moze za 10 lat ?

  • z Powiatu - niezalogowany 2017-02-03 14:41:29

    Jastrowie to nie tylko krajówka przez miasto ale piękne lasy, jeziora i rzeki. Z lotu ptaka widać to najlepiej. Są też ładne ośrodki i agroturystyki.Trzeba te walory reklamować i zachęcać do przyjazdu turystów. BRAWO !!!!

  • ii - niezalogowany 2017-02-03 14:29:06

    Tych odrapanych elewacji jest już na szczęście coraz mniej. A duża część z tych zaniedbanych to własność prywatna.

  • Fachowiec - niezalogowany 2017-02-03 14:24:33

    Złotów może pozazdrośćić szczególnie kilku tysięcy tirów przejeżdżających przez Jastrowie na dobę.Wytrują nas jak w Oświęcimiu! Potrzebujemy OBWODNICY burmistrzu a nie propagandy jak to u nas jest pięknie z lotu ptaka!

  • do natalia - niezalogowany 2017-02-03 12:30:19

    Dlaczego tylko centrum miasta? W pozostałej części mieszka ,,gorszy sort"" i ma to wyglądać jak slamsy? Ty też ,,upiększasz"" jedynie zewnętrzną część swej fasady a majtki od tygodnia nie prane (bo ich nie widać)?

  • do milar - niezalogowany 2017-02-03 12:25:35

    Ksiądz z lotu ptaka? W Jastrowiu też jest na każdej imprezie, wszystko musi być ,,poczęstowane"" kropidłem by potem stwierdzić że wszystko należy do katolickiego Kościoła, od każdej kostki polbruku po nową siedzibę Dino.

  • poi - niezalogowany 2017-02-03 12:13:20

    Tak jak wszędzie: Złotowie, Pile, Warszawie, Berlinie, Nowym Jorku. Wszędzie znajdziesz meneli, odrapane elewacje i możliwość dostania "po ryju" o zmroku. Czy Złotów ma się nie promować, bo ma meneli na placu Paderewskiego? Czy władze Piły mają spuścić wzrok, bo na Górnym można oberwać? Zapraszam do Berlina, ale nie na Unter den Linden tylko parę przecznic dalej...

  • natalia - niezalogowany 2017-02-03 12:00:22

    Film super sprawa i fajna promocja miasta !!! Ale trzeba duzo zrobić żeby upiększyć miasto ( a przede wszystkim centrum miasta , ul. Kilinszczaków ,manhatan czyli ul.Roosevelta oraz wylot z miasta w kierunku Podgaj ... ) - w końcu tu przez miasto przejeżdża pełno samochodów/ludzi - i jak nas widzą tak nas oceniają ...

  • xyz - niezalogowany 2017-02-03 11:43:21

    Idylla i sielanka. Ktoś, kto obejrzy ten film, może chcieć tu przyjechać, lub nawet się osiedlić. Już po krótkim czasie zauważy jednak odrapane elewacje budynków przy głównej drodze i meneli pod lewiatanem. A gdy nocą przejdzie się ulicami tego uroczego miasteczka, będzie mógł nawet dostać "po ryju".

  • milar - niezalogowany 2017-02-03 11:02:00

    Oceniam go jako bardzo ładny i pięknie Jastrowie wygląda z lotu ptaka.Ale dziwię sie,że żadnego księdza nie pokazali bo w Złotowie na prawie każdej imprezie ksiądz...

  • prezydent - niezalogowany 2017-02-03 10:38:02

    Jastrowie stolicą Polski powinno być

  • zto - niezalogowany 2017-02-03 10:16:17

    Złotów może pozazdrościć...

  • obserwator - niezalogowany 2017-02-03 10:05:57

    Ładne miasto. Widać jak wiele się zmieniło na plus. Gratulujemy.

  • rtg - niezalogowany 2017-02-03 10:03:36

    ok :)

Dodajesz jako: |