:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 7°C

Jastrowie. Spotkanie w sprawie budowy wieży telekomunikacyjnej

Inwestycje w powiecie, Jastrowie Spotkanie sprawie budowy wieży telekomunikacyjnej - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 15/11/2019 09:49

W czwartkowe popołudnie w Urzędzie Gminy i Miasta Jastrowie odbyło się spotkanie przedstawicieli firmy Emitel S.A. z mieszkańcami Jastrowia. Emitel to najważniejszy operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce

Podczas spotkania omówiona została problematyka dotycząc budowy wieży telekomunikacyjnej wraz ze stacją bazową w Jastrowiu przy ul. Bocznej.

Obecni na spotkaniu przedstawiciele inwestora zapewniają, że działają zgodnie z prawem, że w celu ochrony ludzi i środowiska przed polem elektromagnetycznym ustanowione są przepisy, które ich obowiązują. Mieszkańcy wyrazili swoje obawy związane z realizacją inwestycji oraz jej lokalizacją na terenie zabudowań jednorodzinnych. Inwestor oświadczył, że nie ma możliwości zmiany lokalizacji realizowanej inwestycji. Część mieszkańców natomiast zapowiedziała, że podejmie dalsze kroki prawne w celu zablokowania realizacji inwestycji na tym obszarze.

UGiM Jastrowie Małgorzata Krause

Reklama

Jastrowie. Spotkanie w sprawie budowy wieży telekomunikacyjnej komentarze opinie

  • gość 2019-11-15 10:48:11

    Brak także dowodów o pozytywnym wpływie takiego nadajnika w pobliżu gospodarstw domowych . Przedstawiciel Emitel S.A pokazyje fikcje i brak konkretnych dowodów z gotowej oklepanej prezentacji taki czarujący domokrążca

  • gość 2019-11-15 11:08:44

    Same oszołomy na spotkanie przyszły

  • gość 2019-11-15 11:58:34

    Nadajników nie stawia się, by miały pozytywny wpływ, tylko by działały.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-15 13:36:27

    To wszyscy protestujący .mialo być 40 domów.a tu ????i wy protestujecie to żenada

  • gość123 - niezalogowany 2019-11-15 13:52:43

    Już ? Pogadali ? i tak to powstanie , więc po co te cyrki. Jastrowie ...

  • pan Henio - niezalogowany 2019-11-15 17:22:42

    jestem za tym,zeby ta wieża stała.jak sie komus cos nie podoba to niech sie wyprowadzi.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-15 17:42:47

    Finał spotkania jest taki że stacja bazowa powstanie na maszcie, szybciej czy troszkę później, ale będzie.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-15 17:44:18

    A Kurzyny nie było ? Pisał przecież list protestacyjny , gdzież on ?

  • gość 2019-11-15 18:58:01

    Stawiać ta stację radarową, niech promieniuje!

  • gość 2019-11-15 19:45:30

    pan usmiech sie napromieniował albo napromilował i zaspał

  • gość 2019-11-17 06:47:27

    Zastanawiam się , co chcecie od tego Kurzyny ! A to , że się uśmiecha , a to ,że nie płaci podatków , a to , że jest krytyczny wobec niektórych działań Burmistrza i jego przydupasów !? Ci krytycy . to jakieś plociuchy , zawistni w swojej intelektualnej niemocy ! Trochę własnej samokrytyki i odpowiedzi samemu sobie , co ja sam sobą prezentuję , czy tylko anonimowe krytykanctwo , tchórzostwo !!

  • gość 2019-11-17 07:03:11

    A ja bym tej ciemnej masie postawił tam ze dwa wiatraki , wysypisko śmieci , i przeciągnął nad głowami linię wysokiego napięcia ! Najpierw stawiają dla zmyłki coś niewielkiego , a potem podłącza całą moc o promieniowaniu bardzo niebezpiecznym w odległości ok. 1 km. ! Burmistrz już uciekł podobno z Jastrowia , czuje pismo nosem !! A dlaczego nie postawią tego barachła na terenach w stronę Szczecinka , tam są oddalone tereny ! Jastrowie już okrąża wiele promieniujących wież ! Inwestorzy mają świadomość , że mają doczynienie z nieświadomą gawiedzią i wciskają im ciemnotę !!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-17 11:57:37

    Każdy powinien płacić należne podatki a co robi radny ? Przecież wszyscy wiedzą gdzie mieszka od kilku lat i co płaci podatki jak inni jego sąsiedzi ? To że jest pierwszym krytykiem burmistrza wynika z tego , że ten nie zrobił go swoim zastępcą i nie poparł go aby został przewodniczącym Rady Miejskiej i nic poza tym Czy to upoważnia go do nie płacenia podatków na rzecz gminy a jednocześnie do pobierania diety radnego ?

  • Gość - niezalogowany 2019-11-17 12:09:55

    Jako osoba publiczna pan Kurzyna powinien zabrać oficjalnie głos w tej sprawie. Czy jest to prawdziwy fakt czy też nie. Milczeniem potwierdza prawdę.

  • gość 2019-11-17 12:49:01

    Czy mógłbyś wskazać mądralo jakiś nieprawdziwy fakt?

  • gość 2019-11-17 13:55:18

    Jestem za postawieniem wieży promieniotwórczej.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-17 14:17:02

    Wszystko jest prawdziwe mądralo

  • Gość - niezalogowany 2019-11-17 17:55:50

    Głupa pali że taki praworządny a podatku nie płaci. Bardzo brzydko.

  • gość 2019-11-19 05:15:54

    TAK SIĘ zastanawiam , skąd pochodzi wiedza , że Kurzyna nie płaci podatków !? W takich mieścinach jak Jastrowie przydał by się totalny remanent zasobów Miasta i Gminy za które powinno się ściągać podatki ! Założę się , że z kasy , która powinna wpłynąć do budżetu , a nie wpływa wyremontowano by nie jeden chodnik ! Okazało by się , że wielu z tych plotkarzy tego forum też ma niemało na sumieniu !!

  • gość 2019-11-19 08:36:13

    A płaci podatki ? Ty się zastanawiasz skąd pochodzi wiedza, a ja się zastanawiam dlaczego nie płaci podatków ? I taka osoba jest radnym, wstyd !!!

Dodajesz jako: |