:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Jedna kandydatka na stanowisko dyrektora Złotowskiego Centrum Aktywności Społecznej

03/12/2018 11:19
Ośrodki kulturalne, Jedna kandydatka stanowisko dyrektora Złotowskiego Centrum Aktywności Społecznej - zdjęcie, fotografia

W naborze, który trwał do piątku 30 listopada, kandydaturę złożyła Julita Milczyńska

To drugi konkurs na dyrektorskie stanowisko ZCAS. Pierwszy nie został rozstrzygnięty. W pierwszym naborze swoje kandydatury złożyły trzy osoby: obecny dyrektor Sławomir Wilowski, Aleksandra Kazmierczak i Julita Milczyńska, która wycofała wtedy swoją kandydaturę. Sławomir Wilowski i Aleksandra Kazmierczak nie otrzymali wystarczającej liczby punktów w drugim etapie konkursu, jakim była rozmowa kwalifikacyjna.

Wątpliwości do przebiegu pierwszego konkursu zgłaszali miejscy radni. Było to efektem zmian w regulaminie konkursu, wprowadzonych jeszcze w trakcie jego trwania. Przypomnijmy, że Sławomir Wilowski złożył w sprawie przebiegu tamtego konkursu skargę do Rady Miejskiej Złotowa, która uznała ją za zasadną. Opinię w tej sprawie mają przygotować radcy prawni.

Piotr Steffen

Reklama

Jedna kandydatka na stanowisko dyrektora Złotowskiego Centrum Aktywności Społecznej komentarze opinie

  • gość 2018-12-03 11:40:38

    Nie dziwię się, że Pan Wilowski nie startuje w konkursie, że się wycofał. W takiej atmosferze nie da się pracować, coś wiem na ten temat.

  • M- M - niezalogowany 2018-12-03 12:10:09

    Bardzo dobra kandydatka. Młoda, z różnorodnymi kwalifikacjami i doświadczeniem zawodowym. DOM KULTURY jak sama nazwa sugeruje potrzebuje nie tylko menagera, ale i kogoś z wyobraźnią i interdyscyplinarną wiedzą.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-03 12:31:16

    Jedna wielka klika! To można było przewidzieć. Masakra!

  • Do M- W - niezalogowany 2018-12-03 12:34:32

    Tuba propagandowa

  • gość 2018-12-03 13:43:24

    Myślę, że nawet jak by mieszkaniec Złotowa wygrał np. 20 mln zł i wszystko oddał mieszkańcom to też znaleźliby się ludzie, którzy pisaliby złe komentarze. Wy ludzie wszędzie widzicie zło, kliki, niesprawiedliwość itd, itp. Zastanówcie się!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-03 15:07:45

    A swoją driga to, że organizatorzy ogłaszają drugi konkurs nie czekając nawet na opinię radców prawnych w sprawie pierwszego świadczy o ich zadufaniu w sobie. Choćby zwykłą kultura obcowania z ludźmi wymaga, aby zaczekać na wynik złożonej skargi (uznanej przez radę za zasadną) To dopełnia obraz (braku) kultury obecnej władzy.

  • tyty - niezalogowany 2018-12-03 16:33:49

    jaki burmistrz takie miasto, więc tak jak głosowaliście tak macie. Mordy w kubeł

  • Gość - niezalogowany 2018-12-03 16:35:59

    Jedno jest pewne - nikt z nią współpracować nie będzie chciał. Wszędzie się pcha i zawsze ma swoje racje. Ludzie nie mogą na nią patrzeć i na te jej wszech mądrości. Ludzie litości !

  • M- M - niezalogowany 2018-12-03 16:49:17

    Do konkursu mogła przystąpić nieograniczona liczba osób. Zgłosiła się jedna !!! Hejtujcie tych, którzy nie mieli odwagi stanąć do konkursu i teraz się wymarzają.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-03 17:00:01

    M- M sam sobie przystąp do tak zorganizowanego konkursu. Wszyscy wiedzą jak przebiegał pierwszy. To, że nie ma kandydatow to dowód braku zaufania do "zasad" konkursowych.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-03 19:02:32

    Nie jest to najlepsza kandydatka- o czym może powiedzieć pewnie kilku ludzi. Z drugiej strony poprzedni dyrektor to również nie za dobra opcja, o czym można było sie wiele razy przekonać. Niestety innych kandydatów brak- więc trochę "malowane" i mało prestiżowe to stanowisko. Tam ludzie robią robotę a nie jacyś dyrektorzy. Pracowitego człowieka tam trzeba i to cała tajemnica.

  • Krzychu - niezalogowany 2018-12-03 19:45:47

    Dla połowy ludzi ze Złotowa to będzie zła kandydatka, a dla drugiej połowy bardzo dobra. I takie będą komentarze: dobre i niedobre.Uhahaha.

  • gość 2018-12-03 21:11:39

    Ale ma robotę w garści tak jest w Złotowie ta druga połowa to może koleżanki i koledzy.

  • gość 2018-12-03 21:15:58

    Zaczynamy ostrą obserwację poczynań władz naszego miasta nie ma coś za coś.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 07:12:44

    Wczesniej sie wycofala teraz znowu przystapila.... jak choragiewka na wietrze.... ciekawe co burmistrz zrobil zeby ja namowic do ponownego udzialu w konkursie :-D troche to jest niesmaczne.... taki odgrzany kotlet.... chyba faktycznie zcas juz powoli staje sie historia....

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 09:00:48

    Adam tak po koleżeńsku - stryczek sobie kręcisz. Ona Cię utopi.

  • Obserwator - niezalogowany 2018-12-04 09:08:29

    Adam na chyba nowy układ z Wełniakiem. Z tego co pamiętam Julita wywodzi się z jego ugrupowania. Chyba Adaś nie chce torpedowania własnej osoby na sesji rady miasta i upycha popleczników STAREGO WODZA. A tak ogólnie to się nie znam.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 09:24:45

    Obserwator masz bardzo nieaktualne info. Nie wiem jak było kiedyś, ale teraz ona jest z ekipy bardzo wspierającej i popierającej Pulita.

  • gość 2018-12-04 09:43:27

    O układach to można by dużo pisać. Wystarczy wejść na BIP Gminy Złotów i tam zobaczyć rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko urzędnicze. Wymagania i kryteria takie, że z pięciu kandydatów została tylko jedna, która spełniła wymagania. Zgadnijcie która?.... żona burmistrza

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 13:54:44

    Może być ciekawie kiedy dojdzie do różnicy zdań na linii burmistrz - wiceburmistrz- dyr. ZCAS.

  • gość 2018-12-04 14:43:39

    Julcia 3 mam kciuki

  • gość 2018-12-04 14:45:30

    Cała trójka z serii "wszystkie rozumy pozjadałam/em", więc będzie się działo. Ale po co konkurs, jak kandydatka już namaszczona?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 17:37:00

    Konkurs dla pozorów, jak zwykle

Dodajesz jako: |