:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Administracja, kierownik Okonku - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 18/04/2019 09:21

Burmistrz Andrzej Jasiłek kontynuuje wymianę kadr w gminnej administracji

Tym razem włodarz Miasta i Gminy Okonek ogłosił konkurs na kierownika Wydziału Infrastruktury Technicznej, Rolnictwa i Środowiska. 

Wygrał go Paweł Wielgus, mieszkaniec Okonka.

W uzasadnieniu tej decyzji burmistrz napisał: O wyborze kandydata zdecydowała analiza złożonych dokumentów oraz rozmowa kwalifikacyjna, podczas której oceniono predyspozycje osobowościowe oraz orientację w zakresie znajomości przepisów określonych w ogłoszeniu o naborze, niezbędnych do wykonywania obowiązków na przedmiotowym stanowisku.

Był to drugi nabór na to stanowisko. W pierwszym, ogłoszonym na początku lutego, do rozmowy kwalifikacyjnej przeszła jedna osoba, jednak nie przekonała ona do siebie komisji. 

Łukasz Opłatek

Reklama

Jest nowy kierownik w Okonku komentarze opinie

  • gość 2019-04-18 13:07:21

    SKANDAL !!! KŁAMCA LUSTRACYJNY BURMISTRZEM ;(
    Kto pamięta, w jakim stanie pilnował dzieci na biwakach ?
    P I J A N Y

  • Gość - niezalogowany 2019-04-18 18:48:28

    A co widziałeś !!! Był spoko nauczycielem ...

  • gość 2019-04-18 20:36:43

    kupno mieszkania przez pana od pana nie miało żadnego znaczenia przy wyborze

  • gość 2019-04-18 22:50:09

    Młody, kompetentny, z nieposzlakowana opinią, bez układów, wyjątkowo merytoryczny, z doświadczeniem......och ! chyba już wystarczy aby wygrać konkurs na jedno z najważniejszych stanowisk w urzędzie. Karuzela trwa z zawrotem głowy decydentów. To już drugi taki kierownik powołany w ostatnim czasie. Taka gmina!

  • gość 2019-04-18 22:52:05

    Jakim był nauczycielem? Warto zapytać absolwentów.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-19 08:58:52

    To się okaże czy dobry to był wybór. Pan W. Ma wyprany mózg przez trenera ze Słupska.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-19 09:13:47

    Pan Paweł to widzę zmiany wielkie zmiany w życiu osobistym praca i nie tylko... Hm

  • Gość - niezalogowany 2019-04-19 09:14:23

    Może panu Pawłowi tu się poszczęści bo bieganie mu nie wychodzi.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-19 09:16:51

    Pan Paweł to widzę zmiany wielkie zmiany w życiu osobistym praca i nie tylko... Czyż by kryzys wieku średniego?

  • Gość - niezalogowany 2019-04-19 09:29:35

    Elektryk na takim stanowisku? Przecież z poprzedniej pracy to wywalili! Tak to jest jak się słucha trenera sekciarza kosmicznego

  • Gość - niezalogowany 2019-04-19 19:32:23

    Cebulaki jebane w komentarzach, do piachu ;)

  • gość 2019-04-19 20:08:14

    Mam nadzieję że nowy kierownik wydziału nie podejmował jeszcze decyzji, w sprawie wyjątkowo kuriozalnej żeby nie powiedzieć radosnej twórczości z malowaniem pasów w okonku. Należy domniemywać jedynie że nie jest to własne widzimisię Panującego Gospodarza i że na taką taką działalność na drodze powiatowej to lokalna władza ma stosowne pozwolenia i uzgodnienia. A może by tak strzelić zebrę wzdłuż osi jezdni.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-19 22:32:10

    Chyba Pan trener wyzywa ludzi od warzywa które sam wsuwa z paznokciami i niech wie że może mu być bliżej...

  • Gość - niezalogowany 2019-04-19 22:39:11

    I nie tyko mu. Również samemu zainteresowanemu

  • gość 2019-04-20 08:33:47

    A czy ma predyspozycję w tym kierunku .

  • gość 2019-04-20 11:00:42

    Da gmina wymrze śmiercią naturalną... Nikt nie bedzie chcial pełnić żadnych funkcji w tym grajdole po takim hejcie. Akurat ten wybór to chyba jeden z lepszych ostatnich lat... Ale w okonku trzeba hejtować

  • Gość - niezalogowany 2019-04-20 15:26:05

    Skandal! Elektryk na kierowniczym stanowisku urzędniczym. Układy układziki! Najlepiej ciepłą posadkę obrać i wsuwać warzywa i soki bo pseudo znachor ze Słupska pochodzący z Okonka w którym to ludzie niedawidzą karze A jak nie to lanie na dupe

  • gość 2019-04-20 17:38:17

    wyjątkowo nudny człowiek, bleeeee

  • gość 2019-04-20 19:31:31

    Gratuluję Pawłowi, a hejtem się nie przejmuj, zawsze znajdzie się ktoś, kogo boli d... :)

  • gość 2019-04-21 09:17:12

    urzędas ma byc nudny jak flaki z olejem. to jest pies służalczy ktory ma pilnowac interesow systemu. mierny ale wierny a wy sie podniecacie jakby wybierali gwiazde jako. ma byc nudny bezbarwny, posluszny i najlepiej tępy.

  • gość 2019-04-24 00:04:59

    Widzę szykują się oszczędności na prądzie, pan Paweł wie jak obniżyć rachunki, nauczył się tego w poprzedniej firmie

  • Gość - niezalogowany 2019-05-05 09:50:24

    Paweł to stworzy teraz sekcję spadochroniarską ha ha. Wielki mi kierownik. Trener ze Słupska mu mózg wyprał.

Dodajesz jako: |