:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Kilkumetrowa wyrwa w murze przy pałacu Działyńskich

Wypadki drogowe, Kilkumetrowa wyrwa murze pałacu Działyńskich - zdjęcie, fotografia
23/01/2019 15:55

Policja ma informacje dotyczące samochodu, jakim poruszał się sprawca zniszczenia muru stojącego wzdłuż Czarnej Drogi

Do zniszczenia doszło w niedzielę, w godzinach wieczornych. Świadkowie zdarzenia opisali policjantom, jak wyglądało jadące od ulicy Kazimierza Brzuchalskiego auto, którego kierowca tak mocno zniszczył konstrukcję. Informacje, jakich udziela w tej sprawie policja póki co ograniczają się do tego, że weryfikowane są okoliczności zdarzenia.

Piotr Steffen

Reklama

Kilkumetrowa wyrwa w murze przy pałacu Działyńskich komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-23 16:16:24

    Co za Janusze za tymi kierownicami.

  • gość 2019-01-23 17:06:40

    ten mur i tak sam niedługo runie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-23 17:07:36

    Slizgo i takie skutki

  • Gość - niezalogowany 2019-01-23 17:10:42

    To był rudy 102 , Grygori z Gustlikiem wracali po pijaku z libacji

  • Gość - niezalogowany 2019-01-23 19:06:01

    Każdemu to się mogło tam stać!! Niech sprawdza budowe ,obok zdarzenia Wody tyle wylali na ulice i powstało lodowisko Dziś sam bym tam Wyjeba....

  • lodowisko - niezalogowany 2019-01-23 22:17:55

    byłem tam i bardziej wygląda mi to na wybuch bomby C4.

  • KASIA - niezalogowany 2019-01-23 22:24:06

    NIE DZIWIE SIĘ ,ŻE KIEROWCA WPADŁ W POŚLIZG TAM JEST ISTNE LODOWISKO, PO ZA TYM TEN MUR NADAJE SIĘ DO ROZBIÓRKI , TYLKO CZEKAĆ AŻ JAKIEŚ DZIECKO PRZYGNIECIE ....

  • BMW 7 - niezalogowany 2019-01-24 00:19:24

    Czekają aż komuś coś się stanie!!! Ten murek pachniesz i leci!!!

  • Bum - niezalogowany 2019-01-24 00:31:15

    A mury runą runą runą

  • Gośćo - niezalogowany 2019-01-24 08:27:43

    Nie ma co się dziwić że wjechał. Tam budują dom obok i stoi ciągle woda. Zamarzło i ten odcinek jest pokryty lodem. Wszędzie sucho a tam na skręcie ślisko i nawet pieszy nie ma jak przejść. Budowa a żałują trochę piasku.

  • BMW 7 - niezalogowany 2019-01-24 10:48:18

    Szkoda że tak mało się posypało tych cegiełek Mniej do rozbiórki by było

  • gość 2019-01-25 11:36:57

    Potwierdzam szedłem w poniedziałek, lodu aż miło na drodze więc jeżeli jechał od Hubego to powodzenia w hamowaniu. Nie dziwie się że poleciał bo nawet przy nie wielkiej prędkości nie miał szans, nie spodziewał się że całe miasto czyste a akurat blisko skrzyżowania lód.

  • gość 2019-01-25 11:37:12

    Potwierdzam szedłem w poniedziałek, lodu aż miło na drodze więc jeżeli jechał od Hubego to powodzenia w hamowaniu. Nie dziwie się że poleciał bo nawet przy nie wielkiej prędkości nie miał szans, nie spodziewał się że całe miasto czyste a akurat blisko skrzyżowania lód.

  • gość 2019-01-29 19:06:21

    Fakty są takie,że ci pseudo kierowcy ze Złotowa,jeżdzą na letnich oponach.Oni tylko poruszają się po Złotowie i w okolicy.Gdyby wyjechali na drogi krajowe,czy ekspresowe nie mówiąc już o autostradach z mety spowodują wypadek.Oni na przejściach dla pieszych,nie przpuszczą,bo mają klapki na oczach.

Dodajesz jako: |