:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 9°C

Kino RODŁO - Reaktywacja od 6 września!

Kino film teatr, RODŁO Reaktywacja września! - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 22/08/2019 10:21
WRZ 06
Kino Rodło, Złotów, ZCAS godz: 16:00

Dnia 6 września wszystkich miłośników filmów serdecznie zapraszamy do odnowionego kina RODŁO - Reaktywacja przy al. Piasta 26 w Złotowie

Przygotowaliśmy dla Państwa w każdy weekend seanse filmowe wyczekiwanych premier, jak również hity kinowe ostatnich miesięcy.

Kino zostało odświeżone pod względem wizualnym, jak również zostało wyposażone w nowoczesny sprzęt cyfrowy do odtwarzania oraz nagłośnienie w systemie Dolby Surround. Dodatkowo w holu będzie można zakupić napoje i przekąski.

Informacje o repertuarze oraz szczegółowy cennik biletów dostępne będą w kinie, na stronie www.zcas.zlotow.pl oraz na naszej stronie fb.

Kino czynne będzie zawsze 30 minut przed pierwszym seansem.

Bilety będą do nabycia tylko bezpośrednio w kinie.

Będzie możliwość zakupienia biletu na późniejsze seanse / na następne weekendy.

Ceny biletów: 17,00 PLN normalny / 15,00 PLN ulgowy.

Numer telefonu, pod którym będzie można rezerwować bilety - 576 316 791.

Rezerwacje będą anulowane 15 minut przed każdym seansem.

PIĄTEK, 6 WRZEŚNIA

Król Lew (ZWIASTUN) - 16:00
Polityka (ZWIASTUN) - 18:15 i 21:00

SOBOTA, 7 WRZEŚNIA

Król Lew - 13:30
Polityka - 15:30, 18:00 i 20:45

NIEDZIELA, 8 WRZEŚNIA

Król Lew - 13:30
Polityka - 15:30,18:00 i 20:45

PONIEDZIAŁEK, 9 WRZEŚNIA

Król Lew - 16:00
Polityka - 18:15 i 21:00

Numer telefonu, pod którym będzie można rezerwować bilety - 576 316 791, będzie aktywny od 23/08/2019.

Zapraszamy!

Reklama

Kino RODŁO - Reaktywacja od 6 września! komentarze opinie

  • gość 2019-08-22 12:03:41

    no i fajnie :)

  • Gość - niezalogowany 2019-08-22 12:19:53

    Ten film na naszym terenie będzie miał wzięcie. Jaki rejon taka POlityka.

  • TencwaZaraza - niezalogowany 2019-08-22 12:34:27

    .Pierwszy rzad w kinie zarezerwowany dla zlotowskiej ekipy od aborcji sadow hejtow i innych protestow! Przedmowa przed seansem; bodnar,hartman ,Holland,Sroda,Bauman,Michnik i Biedron.Zapraszamy!!!Juz przebieram nogami..

  • Lidka - niezalogowany 2019-08-22 13:36:31

    Do tencwazaraza trafniej byłoby bęcwał

  • gość 2019-08-22 14:02:17

    A fotele te same? Dziękuję, nadal będziemy jeździć do Piły.

  • gość 2019-08-22 14:46:05

    i co w tym jest nowego??? Kino poza nazwą nic nie prezentuje.... słabo

  • Gość - niezalogowany 2019-08-22 15:18:57

    Piebiak ma bilety kasować, Ziobro będzie sprawdzał

  • Gość - niezalogowany 2019-08-22 15:21:21

    Fotele te same gdzie po paru minutach nogi bolą a klimatyzacja? No i ten ulgowy wow 2zł różnicy ech jak coś robić to porządnie!

  • gość 2019-08-22 18:19:13

    Do Piły warto jeździć nie tylko do kina. W Złotowie Piotr i Paweł zamknięty, w Tesko puste pułki, ulice zakorkowane od ósmej rano - głównie przez śmieciarki...

  • gość 2019-08-22 21:19:11

    Bardzo to smutne !!! Każda nowa inicjatywa, inwestycja czy wydarzenie kulturalne spotyka się z totalną krytyką. Dlaczego tak się dzieje w Złotowie, przecież to piękne miasteczko, dużo imprez, lokalnych pomysłów !!! Jeżeli to komuś za mało to można jechać do kina nawet do Warszawy, nikt nikomu nie broni. Najgorsze to chyba to ,że te negatywne opinie wypisują osoby niedouczone, świadczy o tym ilość błędów ortograficznych /pułki/. Jeżeli taki ,,ktoś" byłby uczestnikiem ,,kultury\'" dostępnej w Złotowie, w przyszłości będzie bardziej inteligentny i nie będzie udawał!!! światowca, bo to jest idiotyczne. Zacznie doceniać to co ma na miejscu. A jest tego sporo ! Pozdrawiam.

  • gość 2019-08-22 21:31:42

    Bardzo to smutne !!! Każda nowa inicjatywa, inwestycja czy wydarzenie kulturalne spotyka się z totalną krytyką. Dlaczego tak się dzieje w Złotowie, przecież to piękne miasteczko, dużo imprez, lokalnych pomysłów !!! Jeżeli to komuś za mało to można jechać do kina nawet do Warszawy, nikt nikomu nie broni. Najgorsze to chyba to ,że te negatywne opinie wypisują osoby niedouczone, świadczy o tym ilość błędów ortograficznych /pułki/. Jeżeli taki ,,ktoś" byłby uczestnikiem ,,kultury\'" dostępnej w Złotowie, w przyszłości będzie bardziej inteligentny i nie będzie udawał!!! światowca, bo to jest idiotyczne. Zacznie doceniać to co ma na miejscu. A jest tego sporo ! Pozdrawiam.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-22 23:03:50

    Tak to bardzo smutne że Złotów nasze miasto które lata piękności ma za sobą a po wielu papierowych sukcesach ostatnich lat młodzież mówi że i tak będzie jeździć do kina w Pile. I to nie jest żaden przejaw niezadowolenia to przejaw buntu wobec działań które pudrują żałosną rzeczywistość.
    O takiej reaktywacji RODŁA może mówić tylko ten który nie znał prawdziwego Kina RODŁO.
    Ciekawe jak będzie z otwarciem GALERII czy też będzie wiele szumu a niewielu będzie tam po drodze.
    Dlaczego u nas wszystko dzieje się bez konsultacji z mieszkańcami których chce się uszczęśliwiać na siłę wiedząc że te inwestycje w tych miejscach nie rozwiązują wcześniej siłą narzuconych przez samorząd problemów o których w swoim czasie było bardzo głośno.

  • gość 2019-08-23 00:30:27

    Odezwał się (jako przedostatni) - rycerz wszystkich stołów.

  • gość 2019-08-23 00:43:28

    Wszystko wskazuje na to, że temu gościowi mówienie prawdy kojarzy się z grzechem.

  • gość 2019-08-23 07:06:35

    co za gęby na tym zdjęciu....fuj

  • gość 2019-08-23 07:55:07

    Wszystkich Prawych i Sprawiedliwych łObywateli zachęcam do oglądania w ramach protestu (oraz w celu utrzymania ich równowagi psychicznej) wiekopomnego dzieła "Smoleńsk" :-D

  • gość 2019-08-23 08:58:23

    Czy usiąść wygodnie to fanaberia? Przeciętnie film trwa ok. 2 godz, a rzędy foteli w naszym kinie są tak gęsto ustawione, że po 30 minutach drętwieją nogi i boli kręgosłup. Sala jest nieduża, warto zakupić nowe fotele (najwyżej 2/3 aktualnej ilości) i wtedy będziemy z ochotą bywać w złotowskim kinie.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 11:15:46

    Ha ha - "Smolensk"! Robili z tego propagandę przez tyle lat i co? Gdzie ta "prawda", do ktorej dochodzili "po trupach"? Robiąc ekshumacje wbrew woli rodzin? Wydając kasę podatników. Nic, to bylo do przewidzenia. Ale bylo paliwo polityczne na lata. Teraz jest LGBT na tapecie.
    Mysle, że żadna komedia nie jest w stanie oddać tego, co wyprawia ten rząd. Znamy tylko niektore afery i przekręty, calosci nawet nie umiemy sobie wyobrazić.

  • gość 2019-08-23 13:24:40

    Wrzućcie zdjęcie nowej sali

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 17:49:57

    To jest akurat film dla Złotowskiej czerwonej i tęczowej zarazy ideologicznej. Ona u nas się trzyma jak rzep psiego ogona a wszystko dla władzy lub podlizania się jej za dodatkowe funkcje społeczno wizerunkowe.
    Teraz czas wyborów i już co niektórzy z nich wylegli na ulicę naszego miasta aby się pokazać nawet w towarzystwie tych dzięki którym takie filmy jak Vegi będą wyświetlane. Oni wszyscy osławieni na zdjęciach PZL24 przyczyniają się do trwania zarazy ideologicznej w naszym mieście. Dlaczego to robią? bo im się opłaca. Przychodzi czas to przykleją się do każdego i do wszystkiego co może ich przybliżyć do koryta. Są tam osoby które swoim niecnym postępowaniem wspierali Wełniaka przez lata a teraz wspierają obecne władze które to przemalowoją istniejące od lat inwestycje, reanimują ich nazwy i śpiewają na wszystkie strony o smogu oraz że mamy zielone Zagłębie które jest w ruinie ale za duże pieniądze będzie mogło przetrwać jeszcze parę lat. Tak, aby co cztery lata zrobić sobie zdjęcie są w stanie stanąć obok tych którzy w naszym mieście odpowiadają za kulturę.
    Pozostaje pytanie jaką?.

  • Do Gościa po wyżej - niezalogowany 2019-08-23 19:35:53

    A mnie się masuwa inne pytanie: Czego ty sluchasz, co ogladasz i co bierzesz, że lęgną ci się w głowie takie brednie?. Kto ci przez lata mozg wypral?

  • GES MORALES - niezalogowany 2019-08-23 20:19:29

    Ja to sobie myślę że ten gość napisał prawdę a ten co odnosi się do ,+tego gościa powyżej+ to rzeczywiście słucha TVN różnych stacji , przedstawicieli sędziowskiej kasty czy mowy nienawiści POKO nie mówiąc o ruchu LGBT sterowanym przez zagranicznych mocodawców wrogów obecnego rządu.
    Trzeba być nieczułym na lata wścieklizny które minęły pod hasłami czarnych parasolek czy poparcia dla marszów równości w naszym mieście jak i protestów przeciw aktualnemu rzadowi. Dziwne ale nikt z mieniących się prawicowymi konserwatystami oficjalnie nie sprzeciwił się tym dość częstym występom. Nie ma co się dziwić tzw ostrożnym bo czy wiadomo co będzie w kolejnych latach dlatego swoją biernością w tych sprawach myślą do przodu że warto zabezpieczyć także swoje interesy. Ci którym takie działania się nie podobają jak i tych biorących udział w akcjach przeciw człowiekowi wierzącemu, napewno na ten i inne podobne dziadowskie filmy nie pójdą. Oni też tych którzy z odpowiedzialnymi za szerzenie nienawiści poprzez akceptację takiego repertuaru stają z nimi ramię w ramię nie zaakceptują jako wzorzec do naśladowania.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 22:18:43

    Uwielbiam Was!!! Świetny debiut kina. "Polityka" świetnie się zapowiada:D Idziemy całą rodziną. Najlepszym lekarstwem na PiSlam jest śmiech:D Dziękuję bardzo.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 22:23:34

    Super!!!! Film "Polityka" to świetny pomysł na debiut kina! Uwielbiam Was! Idziemy całą rodziną. Najlepszym lekarstwem na PiSlam jest śmiech:D

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 22:32:33

    Jako pomysł dla Włodarzy Złotowa: zaproście kiedyś z Poznania Chór Czarownic. Rewelacja ...dla myślących. Kontrowersyjne babki z mega powerem. Uprzedzam, że dla Suwerena bardzo nieodpowiedni repertuar. Nie zrozumieją i urządzą krucjatę...
    Przyjeżdżam do Złotowa regularnie z Poznania i bardzo podoba mi się to miasteczko. Świetne pomysły na rozrywki kulturalne.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 22:42:42

    I właśnie widzicie po ostatnich wpisach czemu służy film POlityka P. Vegii.
    To ma być walka z PiSem i tylko na tereny w których wygrywa postkomuna został za zgodą władz samorządowych rozkolportowany.
    Zadaniem przekazu z tego filmu jest walka o POwrót do władzy tych którzy z wściekłością atakują Prawo i Sprawiedliwość od jesieni 2015 roku.
    Nie wiem dlaczego w Złotowie ta nienormalność i niemoralność jest aż tak hołubiona i tolerowana. Nie tylko Biskupi mówią Dość!. Ludzie mieszkańcy Złotowa o twardych patriotycznych kręgosłupach które nie zginają się w zależności od powiewu wiatru POlitycznego też mówią Dość!!! nienawiści, obłudzie i łamaniu demokratycznych wyborów.
    Oni to 13 października 2019r. głosując na Prawo i Sprawiedliwość wyrażą swoją wolę którą dzisiejsza Totalną Opozycja będzie musiała uszanować.
    Wola Polaków w wyborach to świętość której Konstytucja RP nie pozwala podważać nikomu.

  • gość 2019-08-24 05:49:59

    "Politykę" warto obejrzeć, nawet gdyby trzeba było siedzieć na podłodze !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 08:41:59

    Proszę podać drugie takie państwo w UE w którym kręci się filmy przeciwko własnemu rządowi.
    Rywalizacja polityczną to naturalne, szkalowanie, donoszenie kpienie z rządu wybranego w demokratycznych wyborach to chore.
    Nie wiem być może w Polsce wybory nie są demokratyczne tylko dlaczego organizacje zagraniczne ich nie zakwestionowały. Jeśli Polska jest krajem totalitaryzmu politycznego to dlaczego od 1989r nas Polaków się oszukuje.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 09:20:23

    To ujadanie pisowskich trolli najlepoej swiadczy o tym, że film trafia w punkt i obnaża całą oblude PiSu. Uczciwi ludzie nie boją się śmiechu.

  • gość 2019-08-24 12:00:37

    Również idę z całą rodziną ! BRAWO "RODŁO" !

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 14:58:43

    No to jest was pięciu będziecie mogli obejrzeć na leżąco.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 15:11:13

    A ty jestes jeden pisowski trollu. Twoja praca jest moze dobrze oplacana przez PiS, ale z pewnością szkodzi twojemu zdrowiu. Wymaga tyle nienawisci.... współczuję.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 20:03:15

    A gdzie ty przeciwniku PiSu w moim komentarzu widzisz nienawiść. Komentarz nie zawiera ani jednego słowa które można uznać za nie etyczne czego nie można powiedzieć o twoim hejcie nienawiści do PiS i tych którzy PiS popierają. Gościu jeśli chcesz możesz popierać każdą partię oprócz PiSu i ja ciebie za to nie obrażam, jednak mam prawo do stwierdzenia że na tym politycznym filmie zasiądzie pięciu widzów no z tobą sześciu. Tym samym jest was większość.
    POwodzenia w wyborach w sejmie konstruktywna opozycja jest potrzebna.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 20:36:15

    A to dobre, dobre.

  • gość 2019-08-25 07:40:37

    W Złotowie stosunkowo duża część mieszkańców należała do PZPR-u. Przekłada się to na dzień dzisiejszy w formie lewactwa.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-25 09:15:47

    To prawda, w każdej rodzinie ktoś może poszczycić się lewakiem.
    Nie jest to jednak tak złe jak to że wielu z tych którzy brali czynny udział w umacnianiu PRLu i sowieckiej propagandy nawet bez członkostwa PZPRu ale z jego mandatu w różnego rodzaju służbach resortowych od 1990r mienią się prawdziwymi prawicowymi demokratami. Zresztą oni do dzisiaj swoich nie opuścili co możemy oglądać i czytać w mediach.
    Tak Złotów to czerwone miasto co nie znaczy że złe bo większość ludzi w nim mieszkających choć byli członkami PZPRu wtedy byli i dzisiaj są dobrymi otwartymi ludźmi którzy nie tak jak wielu obecnych karierowiczów nie skrywali i nadal skrywają swoją ponurą przeszłość.
    Dzisiaj dziwić może tylko to że młodzi tego nie widzą i nie chcą przyczynić się do zmiany stereotypowego lewackiego myślenia dlatego zaszczepiona na tych ziemiach czerwona ideologia ma się dobrze.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-25 10:12:54

    Im częściej bedziesz nazywal wszystkich przeciwnikow pisu komuchami lewakami esbekami i inną czerwoną zarazą, tym więcej ludzi pojdzie na ten film. Ta wasza ideologia: "My, PiS, to naród czyli ci najlepsi, reszta swiata to czerwona zaraza" jest dla idiotow.

  • Do gość powyżej - niezalogowany 2019-08-25 11:35:31

    Pragnę zaznaczyć że wszystkie zwroty polityczne także ten PiS zostały użyte przez ciebie gościu. Oprócz określenia lewactwo i koloru czerwonego żadne z tych słów które gościu przytoczyleś nie zostało użyte.
    Co do pójścia na film POlityka to każdy ma wolny wybór i nikt nie ma zamiaru ciebie zatrzymywać. Jest jednak jedno to to że jeżeli ktokolwiek w imię moralności ma inne zdanie i nie pójdzie na ten film to nie wyzywaj go od rożnych. Nie wszyscy są pisowcami ale mają prawo popierać polski rząd i struktury je tworzące. Ten film powstał na zamówienie totalnej opozycji i ma za zadanie w pogardzie oczernić działania legalnie wybranego przez naród rządu. To ty gościu masz przekonanie że ,,My Naród,, jest wtedy kiedy ci których ty POpierasz rządzą nie krajem a ludźmi. Na to nie ma zgody i nie będzie czego Naród Polski da mocny wyraz 13.10. 2019r.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-25 12:43:55

    "Legalnie wybrany" rząd teraz legalnie oszukuje, legalnie kieruje farmami troli internetowych, legalnie usunął trojpodzial wladzy, legalnie szerzy klamstwa na temat opozycji, legalnie rozdaje pieniądze podatników na swoją kampanię wyborczą , legalnie szerzy klamstwa na temat polityki UE, legalnie obsadza stanowiska w spółkach skarbu państwa swoimi ziomalami, itd itp, Wynik kolejnych wyborów będzie tak samo "legalny"?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-25 14:40:52

    A żeś się rozpędził wyliczasz że wszystko legalnie robi legalnie wybrany rząd.

    Jeśli tak uważasz to go legalnie zmień.
    Było napisane, wybory 13.10.2019r i to wszystko.

  • gość 2019-09-03 15:12:36

    Szkoda, że film wchodzi już na ekrany :(
    Brakuje w niej motywu klejonego taśmą klejącą lodołamacza odbieranego przez ministra Gróbarczyka, dowodu na gospodarczy sukces obecnego rządu :D Jak "Miś" Barei - nic ująć, nic dodać.
    Kino jest fajne! To przyjemność! Fakt, oprócz fabuły decydującą rolę odgrywają wygodne folete i jakość dźwięku.

Dodajesz jako: |