:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 4°C
Interwencje czytelników, Kolejny protest budynkiem sądu Złotowie - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 27/11/2019 15:29

W niedzielę 1 grudnia o godzinie 16:00 pod budynkiem sądu w Złotowie odbędzie się kolejny protest

Paweł Juszczyszyn, Olimpia Barańska - Małuszek Markiewicz, Monika Frąckowiak, Alina Czubieniak, Waldemar Żurek oraz inne osoby, ich bliscy i współpracownicy odczuwają codziennie skutki represji wobec sędziów.

To już nie są internetowe przepychanki, oratorskie popisy polityków z telewizorów, sprawy jakiegoś zamkniętego środowiska. To groźby, niszczenie ludzi, wymuszanie posłuszeństwa. Nierealne dla zwykłego człowieka sytuacje i bezpodstawne zarzuty, które mają jeden cel - zmusić nas wszystkich do posłuszeństwa. Bo kiedy politycy w całości opanują sądy nic ich nie powstrzyma przed narzuceniem każdej i każdemu swojej woli. Zdobycie i utrzymanie władzy. Tylko na tym zależy obecnie tym, którzy niszczą niezależnych sędziów.

Pokażmy, że jesteśmy razem i się ich nie boimy!

Sędziowie, chodźcie z nami!
Adwokaci, radcy prawni chodźcie z nami!
Prokuratorzy, chodźcie z nami!
Polki i Polacy, chodźcie z nami!
Mieszkańcy, mieszkanki miast,miasteczek i wsi, chodźcie z nami!

Organizujmy się!
1 grudnia, w tę niedzielę o 16:00 wyjdźmy na ulice, place i do parków!

Czas najwyższy zwrócić wymiar sprawiedliwości społeczeństwu,
Sądy będą należeć do ludzi! Robimy to dla nas wszystkich.

1) Apelujemy do sędziów Sądu Najwyższego o jak najszybsze wykonanie wyroku TSUE z 19 listopada i rozstrzygnięcie, czy osoby powołane przez upolitycznioną KRS są sędziami.
2) Apelujemy do sędziów - przykład Pawła Juszczyszyna, żeby byli odważni,
3) Apelujemy do sądów - o wstrzymanie się od opiniowania kandydatur dla upolitycznionej neoKRS,
4) Apelujemy do sojuszników i sojuszniczek w walce o prawa człowieka do wspólnej mobilizacji w obronie niezależnych sądów!
5) Apelujemy do osób, których postępowania toczą się, lub będą toczyć w sądach o solidarność w opanowywaniu chaosu prawnego.


Regulamin, oraz program:

Akcja ma charakter obywatelski, więc emblematy partyjne prosimy zostawić w domu
Zapraszamy z transparentami które dotyczą tematu i wyrażają solidarność z nękanymi sędziami i prokuratorami (opcjonalnie można wziąć flagi Polski, bądź Unii Europejskiej)

Głos zabierają sędziowie, prawnicy, oraz obywatele i obywatelki.

Nie używamy mowy pogardy, ale za to będziemy skandowali.
Zabieramy ze sobą latarki i wszelkie lampy by wyrazić nimi swój jasny przekaz (prosimy świeczki zostawić w domu, bo ich wosk niszczy bruk).
Planujemy zakończyć wydarzenie o 18:00.

Reklama

Kolejny protest pod budynkiem sądu w Złotowie komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-11-27 16:00:03

    Ja pier*** wywiesc tych blaznow do tworek

  • Gość - niezalogowany 2019-11-27 16:01:01

    Ja odczuwam skutki polityki PiSu obietnice dla patologii skądś muszę wziąć te pieniądze ciągle podwyżki więcej na ZUS więcej na prąd energia gaz śmieci te 500 plus wszystkim bokiem wyjdzie za kilka lat ale ci co żyją na koszt państwa nie pracują nie płacą podatków to mają gdzieś to

  • Gośćyoy - niezalogowany 2019-11-27 16:07:57

    Wszyscy jesteście po jedynych pieniądzach, darmozjady społeczne

  • gość 2019-11-27 16:32:17

    Prawda jest taka ,każda władza próbuje na swoją stronę przeciągnąć służby ,sądy itp każdy z nas umie czytać i słyszymy co dzieje się w sądach ,to środowisko samo się nie oczyści więc ja osobiście nie pójdę nigdy bronić czegoś co jest chore.

  • gość 2019-11-27 16:41:03

    co do zachowania sędziów Sądu w Złotowie też można mieć wiele zastrzeżeń, stosowana jest zasada ,,sędzia ma zawsze rację, a jak masz wątpliwości możesz złożyć zażalenie do sędziego, tego samego\'\' czyli jakbyś nie stanął cztery litery z tyłu.

  • GośćÓ - niezalogowany 2019-11-27 16:49:47

    Ile w zlotowie placicie za wywoz segregowanych smieci?, bo w jastrowiu podniesiono kwoty z 15/35 na 34/68 czyli o ponad 100 % w przypadku segregowanych gdzie prawie wszyscy tak deklaruja. Dzieki dla burmistrza ze tak dba o swoich wyborcow!!!!!!!

  • gość 2019-11-27 17:00:21

    dlaczego 35/68 zł a nie 350/680 zł? jak szaleć to szaleć, do następnych Wyborów ciśnienie wyborców opadnie.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-27 17:19:15

    A my polscy pracownicy fizyczni i biurowo produkcyjni Apelujemy do skrzywdzonych przez demokrację o poparcie pomocy w odbudowaniu Fabryki Mebli w Turku.
    Tam w jednej chwili pracę straciła setka osób i nikt w ich obronie nie protestuje.
    Nikt nie protestuje w ich imieniu że zostali poszkodowani przez nieznane okoliczności w tym samym państwie prawa.
    Ludzie opamiętajcie się i nie stawiajcie ponad prawem, każdy kiedyś może potrzebować pomocy dlatego rozważcie czy tym wypisanym ludziom dzieje się krzywda.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-27 17:47:25

    Złotowskie lewactwo wyjdzie na ulice...znów garstka ludzi będzie robić z siebie pośmiewisko...żal

  • kled - niezalogowany 2019-11-27 18:06:49

    Sędzia i Sprawiedliwość? Dość żartów?

  • To ja - niezalogowany 2019-11-27 18:42:07

    Na barykady towarzysze

  • Gość - niezalogowany 2019-11-27 19:19:09

    Kurw... Ale nie dość że krzyżaki to jeszcze komuchy jeb...

  • AnnaMariaKastoska - niezalogowany 2019-11-27 19:56:09

    Kto miał do czynienia z sądami ten wie że sprawy ciągną się latami i często wyroki są niesprawiedliwe.Zadnej odpowiedzialności,resztę społeczeństwa mają w nosie.Nigdy im niczego nie brakowało.Prawdziwa kasta.Niezawislosc dla nich to buta arogancja i nieomylność.Rzecznik dyscyplinarny powiem wyłapywać politykujacych sędziów i sprowadzić ich na ziemię bo są po to aby służyć społeczeństwu a nie żeby dbać o własne tyłki.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-27 20:01:03

    Mam pytanie, nad czym CZUWAMY i do czego WRÓCIMY.

  • gość 2019-11-27 20:30:13

    Aktualności Lokalne to złotowski biuletyn propagandowy niepogodzonych z utratą władzy lewaków. Lokalne wcielenie biuletynu propagandowego Michnika. Żenujące blubry.

  • gość 2019-11-27 20:30:57

    całe to towarzystwo wywieść do brukseli ,albo do moskwy, i niech więcej do Polski nie wracają...

  • gość 2019-11-27 21:02:27

    Nie mam zaufania zarówno do Sądów, Policji jak i do Prokuratury, Tak jak za czasów PRL, tak i teraz zanim powiesz im słowo lepiej dobrze się zastanowić, bo mogą obrócić je przeciw tobie, czyli zero zaufania i wzmożona czujność. Ile się da iść w zaparte, żeby nawet zdzierali tobie pasami skórę.

  • gość 2019-11-27 21:36:41

    KABARET ! już powoli mało śmieszny aż niemożliwe i niewiarygodne jest to co z tymi biednymi ludżmi robi tvn , onet , wyborcza , angora ,propaganda i derektywy eu spustoszenie degrengolada destrukcja zatracenie nieprzytomność utrata świadomości ...

  • se protestuje - niezalogowany 2019-11-28 04:12:07

    ludzie to to znaczy slowo SĄD po pierwsze. jak mozna wydawac wyroki z osoby trzecoiej to ja nie rozumiem. 22 wiek prawie a tu komuna

  • ortotestuje se - niezalogowany 2019-11-28 04:16:05

    acha i jeszcze jedno. se protestuje (TO SE to tak dla waszej słomy) i powiadam Wam- niezawisle sądy są po to, żeby to były ich sądy, czyli kasty. źle im sie zrobilo a to glupie, ze nie wiem

  • gość 2019-11-28 04:18:33

    acha i jeszcze jedno. se protestuje (TO SE to tak dla waszej słomy) i powiadam Wam- niezawisle sądy są po to, żeby to były ich sądy, czyli kasty. źle im sie zrobilo a to glupie, ze nie wiem. cyrk bez swiadomosci oddolnej kasta plasta mega blasta jakby swiat sie na nich konczyl pierdzielone rzemioslo sadownictwo

  • gość 2019-11-28 04:24:39

    tysiace lat nie bylo sadow. tak sobie rzemioslo wyrobili, ze czuja sie niezbedni i nietykalni. ale ich zegar odlicza juz minuty zapewne. chowac 50 zł i pen driv\'y. notariusze komornicy sedziowie jeden uklad do zdeptania nara

  • Obserwator - niezalogowany 2019-11-28 09:09:05

    Nie zapomnijcie zabrać zniczy lemingi.

  • gość 2019-11-28 10:20:17

    tego pijanego z Wągrowca też będziecie bronić?

  • gość 2019-11-28 14:36:13

    Tego już się nie da ukryć.Sądy są komunistyczne,oni bronią bandytów,złodzieji,mafiozów i anty PIS.To jest ostatni bastion komunistyczny,którzy mają rodowód Stalinowski.Ta kasta przestępcza sędziów komunistycznych musi być obalona.Oni szkodzą sprawiedliwości,robią tysiącom mieszkańcom krzywdy.Powinno być jak w USA,wielu sędziów którzy popełniły przestępstwa przy wydaniu wyroku dziś siedzą za kratami.A w Polsce od 1945 roku,jest ciągłość sądów jak w PRL.My Polacy musimy wyjść na ulice i pod sądy komunistyczne protestować przeciwko tej hołocie komunistycznej w togach.Tam nie było lustracji i dekomunizacji,tam jest nadal PRL-bis w tych Sądach.

  • gość 2019-11-28 15:41:20

    Proszę tych fanatyków komunistycznych,którzy są obrońcami komunistycznych sądów w Polsce.Te sądy komunistyczne są obrońcami komunistów,sędziów złodzieii,pijaków,zboczeńców seksualnych,wojujących ateistów.Podam jakie jest zaufanie do komunistycznych sądów w Polsce około 10% a 90%Polaków nie ufa tym komunistycznym sądom,którzy po 1989 nie byli z lustrowani i zdekomunizowani.Oni zawsze stoją w obronie komunistów.To są telewidzowie bolszewickiej antypolskiej telewizji TVN24 i POLSAT,które były zakładane przez komunistyczna agenturę,powiązaną z Sowiecką Rosją.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-28 16:06:41

    I to powyżej napisał PRL- owiec z krwi i kości bo kto inny mógłby tak znać od środka realia tamtych czasów.
    To musi wywrócony a nie nawrócony komunista który obudził się w demokracji między swoimi.

  • gość 2019-11-28 16:21:24

    Czytając rozmaite wpisy zgodnie z wolnością słowa,zauważyłem że dzięki Bogu nie ma dużo obrońców komunistycznych Sądów.Dobrze że poprzednicy,którzy na pisali prawdę o komunistycznych sądach.Obrońcami tych komunistycznych sądów,będą z rodowodem komunistycznym,będzie swołocz komunistyczna,która kablowała i donosiła na prawdziwych Polaków.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-28 16:50:28

    Każdy kto był w sądzie niezależnie w jakim charakterze i z jakim wynikiem przyznać musi że nie tak to sobie wyobrażał. Wszyscy się musimy podporządkować, zmieniać reformować tylko nie wyjątkowa kasta. A tak naprawdę to zapytajcie tych protestujących o co walczą to poza hasłami które są już oklepane , nic więcej nie wiedzą. Protestują bo tak chcą jak w filmie Dzień Świra.

  • gość 2019-11-28 17:20:20

    Prawda jest taka,nie należy ufać w komunistycznym sądom,którzy wydają wyroki,rodem z PRL.Oni są obrońcami całej postkomuny,takich jak bandyty komunistycznego Jaruzelskiego,Kiszczaka,konfidentów czy wrogom PIS.Teraz największym wrogiem Polski Niepodległej,są sądy komunistyczne w całej Polsce,którzy reanimują nieboszczkę stalinowskiego PRL.NALEŻY ICH WYRZUCIĆ,tych wrogów Polski Niepodległej.Niech ta szumowina wyjedzie do komunistycznej UE albo do Sowieckiej Rosji

  • gość 2019-11-28 18:33:24

    Prawda jest taka,że 90% Polaków,nie ufa komunistycznym sądom z rodowodem komunistycznym PRL.Wiadomo że te sądy komunistyczne,nie były z lustrowani i z dekomunizowani.Oni zawsze będą bronić postkomunistów,którzy krytykują rząd PIS..Inni przeciwnicy obecnej władzy PIS Polski Niepodległej,będą wynagradzani wyrokami sądami komunistycznymi rodem z PRL i żądając za dość uczynienie kwotą pieniężną za szmalcowników antypolskich i anty PIS.

  • gość 2019-11-28 18:48:06

    Wniosek jest jeden,nie należy ufać komunistycznym sędziom w Polsce,którzy nie zostali po 1989 roku z lustrowani i z dekomunizowani.W USA jako państwo demokratyczne na całym świecie,do trzeciego pokolenia,nie może zostać prokuratorem czy sędzią o poglądach komunistycznych.

  • gość 2019-11-29 13:00:11

    POPIERAM PROTEST !!! Nie mogę brać udziału osobiście /brak transportu-jestem zamiejscowa/, czego bardzo żałuję. Jestem z WAMI myślą i duchem.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 14:15:51

    Sąd Sądem a Prawo i Sprawiedliwość i tak jest po naszej stronie.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 14:46:45

    Matko boska ten od Konfidentów, bandytów, szumowin, antypolaków jeszcze tu pisze. Przecież on jest z tego samego gniazda o którym pisze w niewybredny sposób.
    Popatrzcie ten człowiek tyle lat pluje Polakom w twarz co dziwne jako komunista z krwi i kości minionej epoki i co i nic, nikt nie reaguje. Nie reagują komuniści, nie reagują mieszkańcy powiatu, partie ani adm. Złotowskie pl.

  • gość 2019-11-30 16:43:17

    Brawo dla tego poprzednika,który ma poglądy postkomunistyczne.Który na pisał prawdę o komunistach.Jemu należy się order im.Lenina,im Stalina,Im.Merkel i im Herr Donalda Tuska.Zawsze SLD-PO-PSL-Nowoczesna i KOD,jest z tobą.Zgłoś się do nas dostaniesz kasę od nas i od UE.

  • gość 2019-11-30 17:02:37

    Zwróciła mnie uwagę z dnia 29 Listopada gościa o godzinie 14-46.Podaje się ,to jest konfident komunistyczny,który ma zaufanie do komunistycznych sądów.On pluje w twarz Polakom.On będzie jak taka kanalia donosić na wszystkich do sądów komunistycznych aby robić kasę jak mafia komunistyczna.To jest wróg Polski Niepodległej i kościoła katolickiego,który jest już znany na naszym terenie,jako anty PIS.

  • gość 2019-11-30 17:13:27

    Ja się tylko domyślam,po tych wpisach, czy to się nie rozchodzi o tego postkomunisty z pl.Paderewskiego?!

  • gość 2019-11-30 17:22:28

    Na pewno on będzie stał w ukryciu,jak kolaborant komunistyczny i będzie bronił Sądy komunistyczne w Polsce.Sądy komunistyczne takich bydlaków,z rodowodem komunistycznym,potrzebują.To jest reanimacja przez hołotę komunistyczną,nieboszczki PRL BIS.

  • gość 2019-11-30 19:49:59

    Ja się teraz się domyślam, o kogo się rozchodzi,o tego obrońców Sądów komunistycznych.On ma poparcie bojówek komunistycznych,z PO-PSL-SLD-KOD-Wiosna-LGBT.On wszystkich przeciwników PIS,będzie podawał do komunistycznego sądów i będzie czekał za dość uczynienia jak Lech Wałęsa tw.BOLEK.

  • gość 2019-11-30 20:09:19

    Ja już wiem,jak się dowiedziałem od znajomych,to jest hiena postkomunistyczna antypolska i antykatolicka,która weszła do PIS,w 100% jestem pewny że zwerbowany przez postkomunę został w celu zniszczenia PIS od środka i liczy na kasę z UE oraz z bojówek bolszewickich.

  • autochton - niezalogowany 2019-12-01 13:54:49

    komuniści przywiezieni na ruskich czołgach ,po co nam wy tu potrzebni

  • gość 2019-12-02 18:02:49

    Po co nam tych autochtonów,którzy mają we krwi,poglądy Adolfa Hitlera,jako narodowi socjaliści z czerwoną szmatą i swastyką,czy czerwoną szmatą młotem i sierpem.To ta samo ideologia,antypolska i antykatolicka.Wrogowie Polski Niepodległej.

  • gość 2019-12-02 18:55:02

    Ja się zgadzam,ci autochtoni to nie byli Polacy.W czasie II wojny światowej służyli Hitlerowskim Niemcom jak przyszedł następny Sowiecki okupant,garnęli się do organizacji komunistycznych i donosili na Polaków.Prawdziwych autochtonów wymordowali Faszystowskie Niemcy a po 1945 Sowiecka armia.To są źródła IPN,można się z nimi zapoznać.Można zauważyć jak oni głosują,to są szmalcowniki.

  • gość 2019-12-03 18:55:21

    Zgadzam się z poprzednikiem,który na pisał o tych autochtonach.Większość oni mają rodziny w Niemczech,to są Volkstojcze,którzy mają czerwone paszporty.Ja się pytam,kto zamieszka w Niemczech,tylko wróg Polski Niepodległej.Niech ta hołota tych autochtonów Niemieckich,spieprza do swojej III Rzeszy.Oni najwięcej szkodzą Polsce Niepodległej jak Śląski RAŚ,który chce przyłączenie Górnego Śląska do Niemiec.

  • gość 2019-12-03 19:41:20

    Poprzednik ma rację,co na pisał o tych autochtonach.Oni ciągle są wrogami Polski Niepodległej.By chcieli aby Niemcy znów zawłaszczyli te tereny albo Rosjanie.Oni zawsze są za postkomuną.

  • gość 2019-12-03 19:56:48

    Prawda jest taka,że autochtonom z powiatu Złotowskiego,nie należy im ufać.To jet V kolumna faszystowskich Niemiec.Oni jak Śląski RAŚ,którzy im płacą wrogowie Polski Niemcy.

Dodajesz jako: |