:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 10°C

Kolizja ciężarówki przewożącej trzodę chlewną

Wypadki drogowe, Kolizja ciężarówki przewożącej trzodę chlewną - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 06/03/2019 13:40

Pojazd wypadł z drogi na głównej ulicy Jastrowia

Do zdarzenia doszło dziś przed południem, na ulicy Roosevelta w Jastrowiu.

Kierująca citroenem C3 mieszkanka Jastrowia, wyjeżdżając z posesji na drogę publiczną nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu od strony Piły zespołowi pojazdów. Kierujący nim mężczyzna, chcąc uniknąć zderzenia, zjechał na prawe pobocze, a następnie do rowu, gdzie jego auto przewróciło się na bok i dachem oparło o słup energetyczny. 

Mężczyzna przewoził ok. 170 świń. Część z nich strażacy wydostali z uszkodzonego pojazdu i zamknęli na pobliskiej posesji, część zwierząt była uwięziona w skrzyni ładunkowej. 

Na miejsce przybyli strażacy z okolicznych jednostek, policjanci i służba weterynaryjna. Ruch na drodze wjazdowej do Jastrowia, jak również w centrum miasta był znacznie utrudniony.

Linię energetyczną z uszkodzonego słupa zlikwidowali pracownicy Enei. 

Trwa przeładunek zwierząt do podstawionej ciężarówki.

Kobiecie, która spowodowała kolizję policjanci zatrzymali prawo jazdy.

Łukasz Opłatek

 

 

Reklama

Kolizja ciężarówki przewożącej trzodę chlewną komentarze opinie

  • Fachowiec - niezalogowany 2019-03-06 15:01:54

    Powiinna ponieść wszystkie koszty alcji i dziękować kierowcy że w nią nie przywalił.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-06 15:02:20

    Co za idiotka.Kto Jej dal prawo jazdy.Teraz niech odpowie surowo .Zabrac i niech jeszcze raz idzie robic prawko

  • Gość - niezalogowany 2019-03-06 15:02:52

    Ciekawe która to taka mądra kierująca.

  • gość 2019-03-06 15:18:44

    Zabrać prawko to za mało!!!!

  • gość 2019-03-06 15:20:40

    Za karę do końca życia nie powinna jeść wieprzowiny! Tym bardziej, że dzisiaj Popielec i post ścisły!

  • Olo - niezalogowany 2019-03-06 16:22:24

    Ten bez mózgowiec powinna stracić do końca życia prawo jazdy bo jak by to jechał autokar z ludźmi to by po zabijała niewinnych ludzi,ma tylko szczęści w nie szczęściu że to zwierzęta które na pewno też cierpią

  • Gość - niezalogowany 2019-03-06 16:31:03

    Dzisiaj popielec i ścisły post a wy tylko smaka robicie tymi świnkami

  • Gość - niezalogowany 2019-03-06 17:31:47

    I odezwali się nieomylni.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-06 18:16:25

    Puknij sie nieomylny w łeb.A pozniej wypadki nieomylne.Baranie

  • Gość - niezalogowany 2019-03-06 18:49:59

    Kierowca ciężarówki ryzykowal swoim zyciem zestawem wartym kupę kasy i zyciem swin by nie walnac i zabic baby przez jej blad glupote. A wy tak jedziecie na szoferow tirow.

  • gość 2019-03-06 19:07:38

    Teraz już wiem, dlaczego Jastrowie jest znane z procesów czarownic... Widzę, że mieszkańcy Jastrowia najchętniej do dziś palili by na stosach. Spowodowała kolizję, nałożyć przewidzianą prawem o ruchu drogowym karę, pokryć koszty z polisy OC sprawcy wypadku i pomyśleć w końcu nad obwodnicą miasta. Ot co.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-06 19:29:49

    Nie wiem ile ta pani ma prawo jazdy ale już od dłuższego czasu widać jak młodzi dopiero co odbiorą dokument i mają się za najlepszych kierowców. Na drogach czy uliczkach zamieszkałych nie uznają hamulca.No cóż, skoro nie mają wyobraźni to później tak się kończy.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-06 19:33:52

    Tylko ten baran strażak że świętojańskiej tam nie potrzebny gdy świnia go zobaczyła to od razu śiadała

  • Gość89 - niezalogowany 2019-03-06 20:50:57

    Wspolczuje kierowcy. Bo ma pewnie teraz duzo mysli naraz co zrobił. I pewnie szkoda mu scani. Przymusowy urlop albo inny zestaw

  • gość 2019-03-06 23:29:46

    Oglądając i podziwiając zdjęcia nie rozumiem jednego.Cała brać strażacka kompletnie umundurowana (Szacunek dla nich) tylko jeden pajac ze Świętojańskiej zdj nr 25,31,34 pali głupa z gołym czerepem.Pytam ,czy ten gościu jest kimś ważnym,czy ma w dupie od dawien dawna zalecenia i wytyczne KDR?

  • Gość89 - niezalogowany 2019-03-07 07:15:24

    A po co mu do takiej akcji chełm ? To jak ktos spontanicznie ratuje komus zycie np w wypadku samochodowym zanim dojada odpowiednie sluzby to tez bys mial do niego pretensje ze robil to bez zabezpieczenia ? Noszenie tego chelmu nie jest wygodne i gdy nie ma bezposredniego zagrozenia to mozna to odpuscic i zalozyc np czapke .

  • Gość - niezalogowany 2019-03-07 10:05:17

    Najlepszą karą dla tej pani byłoby żeby sama ponaganiała te świnki na auto to by następnym razem jeździła z rozumiem

  • K - niezalogowany 2019-03-07 11:39:40

    "Baran /pajac ze świętojańskiej" - taki komentarz mogl tylko napisać z zazdrości
    pajac z jagiellonskiej.

  • gość 2019-03-07 12:22:11

    świnki mają więcej rozumu niż ta pani

  • Gość - niezalogowany 2019-03-07 19:04:00

    Wy tu gadu gadu, a świnki już po uboju....

  • Gość - niezalogowany 2019-03-07 19:49:44

    Który to gość z Jagiellońskiej

  • Gość - niezalogowany 2019-03-07 23:44:25

    Wojtuś

  • Gość - niezalogowany 2019-03-08 12:32:28

    To nie Wojtuś to ja z ratownictwa baranie że świętojańskiej

  • Gość - niezalogowany 2019-03-08 12:32:55

    To nie Wojtuś to ja z ratownictwa baranie że świętojańskiej

  • gość 2019-03-10 12:35:44

    DO TEJ PANI Z CITROENA !!!!!!! Weź talerz i rozbij go o ziemie !- OK zrobione! Rozbił się? - Tak ! Teraz powiedz do talerza "przepraszam". Czy znowu jest taki jak przed rozbiciem? NIE !!!!!!!!!!!! Czy rozumiesz tępa dzido swój błąd? Medal dla kierowcy ! Znowu może, jakby trafił tępą dzidę to spadło by zagrożenie dla innych użytkowników dróg.

Dodajesz jako: |