:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 15°C

Kolizja na Jastrowskiej, tuż przy przejściu dla pieszych

Wypadki drogowe, Kolizja Jastrowskiej przejściu pieszych - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 01/02/2019 20:31

Do stłuczki doszło w piątkowy wieczór w pobliżu pałacu Działyńskich

Jak relacjonowali nam uczestnicy zdarzenia, do kolizji doszło po tym, jak na pasy weszła piesza. Kierowca mercedesa gwałtowanie zahamował, po czym w tył tego auta uderzyła skoda. Nikomu nic się nie stało, na miejscu obecni byli policjanci.

Red.

Reklama

Kolizja na Jastrowskiej, tuż przy przejściu dla pieszych komentarze opinie

  • Czesiek - niezalogowany 2019-02-01 21:02:51

    Piesza wtargnęła na pasy, a bezpieczny odstęp między autami niezachowany.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-01 22:07:41

    Z doświadczenia wiem ze w Złotowie po zmroku można czekać i czekać na przejściach i mało kto się zatrzymuje wiec nie dziwię się tej kobiecie.

  • gość 2019-02-01 22:25:02

    Łażą po tych pasach jak te święte krowy. Kierowcy z poza Złotowa się nawzajem ostrzegają o takich zachowaniach pieszych w Złotowie. Kolega z Piły żartował, że przed wjazdem do Złotowa powinien być znak UWAGA ZOMBIE hahah

  • Gość - niezalogowany 2019-02-01 22:39:34

    Czyli sytuacja jak w Wałczu i zaznaczam że nie zawsze wina jest po stronie kierowcow dużym problemem jest brak doswietlen przejść,nieumiejętność zachowania się pieszych bo po co się rozejrzeć jak można z marszu wejść na pasy z telefonem przy uchu itp

  • Ooo - niezalogowany 2019-02-01 22:41:02

    O odstępie można mówić jak się jedzie z dużą prędkością a nie w ruchu miejskim panie doskonały

  • BMW 7 - niezalogowany 2019-02-01 23:43:16

    Karać za takie nagłe wtargnięcia na pasy
    W Złotowie tak było jest i będzie

  • Nieznajoma - niezalogowany 2019-02-01 23:43:19

    Przejście dla pieszych w Złotowie-masakra. Na ul szpitalnej na pasach za stacją orlen babka o zmroku ubrana na czarno wtargnęła mi na pasy, ledwo było ją widać, w porę ją zauważyłam, bo tak to możliwe żebym ją zaczepiła. Moim zdaniem przejście dla pieszych powinno być bardziej oświetlone.

  • Kierowca Bombow - niezalogowany 2019-02-01 23:54:22

    Dzisiaj jak juz bylo ciemno i to po tzw. "szarówie" już jechałem tamtędy. Na tych samych pasach stripowała mnie rowerzystka bez świateł bez niczego i po hamach dałem prewencyjnie. Jednak się zarzymała ale wzbudziła we mnie niepewność na tyle, że nie chciałbym być opisywany na zlotowskie.pl z tego powodu. No i teraz do pieszych i kierowców: wy nas kierowców lepiej widzicie jak jedziemy niż my Was. Niech to wreszczcie dotrze do waszej łepetyny!!!!!

  • Zośka - niezalogowany 2019-02-02 08:09:48

    Przychylam się do opinii wszystkich kierowców. Aby potwierdzić, że prawdą jest to co mówią, proponuję na wszystkich przejściach zamontować kamery. Wszystko będzie jasne i ograniczy to wzajemne oskarżania się między pieszymi i kierowcami. Jestem czynnym kierowcą, ale również pieszym. Przyznam, że za to co "wyczyniają" piesi na przejściach, powinny być surowe kary, nie zaś "cackanie się" i szukanie winnych pośród kierowców.

  • gość 2019-02-02 09:20:20

    1. wyciac krzaki obok przejsc, i drzewa ,
    stoi pieszy przed przejsciem pomiedzy drzewami ,
    jak go kierowca ma zauwazyc ?
    a czemu na zachodzie potrafia dac takie lampy , oswietlenie przejscia ze cale zebry sa podswietlone i widac pieszego jak przechodzi oraz jak czeka przed przejsciem
    u nas swiatla z lat 70
    swieci bo swieci ale i tak g**** widac

    a babka wtargnela na pasy, i powinien byc mandat, pewno tuz przed samym autem na bezczela weszla, a nie pomyslala ze zima, auto nie zatrzyma sie w miejscu
    niestety zlotow jest numerem 1 w kraju jesli chodzi o swiete krowy i takie przypadki

    tak samo to jak pzl sie wybiora autem do innych wiekszych miast, nieprzyzwyczajeni do wiekszego ruchu jezdza jak u siebie i powoduja korki

    przy okazji pozdrawiam pana z Kia Sorento co jechal z poznania krajowa droga 65-70 na godzine, a czarny asfalt, dobra droga byla
    jak zaczalem ciebie glab*** wyprzedzac to wtedy sie spotrzegles ze cos jest nie tak i przyspieszyles, i za to jest mandat,

    zapraszam na pzl pct zwa mistrzowie parkowania na fejsa

  • gość 2019-02-02 09:29:24

    Bo to wszystko przez to ,że pieszy ma pierwszeństwo .Pchają się wtedy na pasy,wymuszają, i stwarzają bardzo niebezpieczne sytuacje.Nie zdają sobie sprawy ,że zagrażają sami sobie.A potem płacz, no ale ja przecież byłem/am na pasach.

  • gość 2019-02-02 09:40:19

    kto to widzial by pieszo chodzic po miescie ?
    jakby kazdy mial auto by wszedzie jezdzil, no ale nie stac na auta ludzi i nie ma parkingow. co to za auto passat 2001r. 1.9tdi ze na takiego janusza i grazyne stac po 40 latach pracy w zakladzie w zlotowie.
    ja tam moim suvem z grudnia 2018r. jezdze wszedzie i parkuje wszedzie. stac mnie .

  • gość 2019-02-02 09:52:51

    my z was pieszych i kierowcow to sie smiejemy rano jak pijemy kawe a wieczorem jak walimy vode na komendzie. POlicjant

  • Gość - niezalogowany 2019-02-02 10:05:38

    Na tamtym przejściu po zmroku jest naprawdę słaba widoczność

  • Gość - niezalogowany 2019-02-02 11:03:18

    ,, kto to widział żeby pieszo chodzić po mieście..." puknij się w łeb. Jak cie stać to na pewno masz firmę ale płaczesz ze ZUS i płacisz tylko to co nakazuje ustawa ale chciałbyś żeby wszyscy jeździli autami. Typowy nosacz sundajski. Prostytutka ma lepszą działalność gospodarczą od was bo co wy możecie zaoferować? Podróbki ( usługi ).

  • Obywatel - niezalogowany 2019-02-02 14:56:23

    W Złotowie to ludzie przez pasy jak święte krowy z klapkami na oczach przechodza przez pasy.

  • gość 2019-02-02 15:03:45

    Oczywiście,jestem kierowcą i pieszy.Zauważyłem że piesi, nie patrzą się że podjerża samochód,oni się ładują jak zwierze na drogę i myślą że im nic się nie stanie.Policja powinna więcej karać pieszych i rowerzystów,którzy co dziennie łamią przepisy.

  • gość 2019-02-02 15:05:16

    Oczywiście,jestem kierowcą i pieszy.Zauważyłem że piesi, nie patrzą się że podjerża samochód,oni się ładują jak zwierze na drogę i myślą że im nic się nie stanie.Policja powinna więcej karać pieszych i rowerzystów,którzy co dziennie łamią przepisy.

  • Piotr - niezalogowany 2019-02-02 17:37:53

    Moje życie moja decyzja. Na pasy nie wejdę póki nie mam pewności bezpiecznego przejscia. Takie trudne czy niepojęte? Dramat. Admin usuń pole komentarzy bo nienawiść i żółć nieudaczników zalewa te fora.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-02 18:07:17

    A tak apropo to juz dawno powinno to przejscie byc oswietlone bo ciemno tam jak w d....

  • gość 2019-02-02 18:15:05

    Na Mickiewicza i koło kościoła jest sygnalizacja. Ale jak pieszy podejdzie to natychmiast następuje zmiana sygnalizacji. Szczególnie na Mickiewicza korkuje to ruch a co by się stało aby tak jak w dużych miastach pieszy poczekał minutę. Ja od kiedy na Mickiewicza umieścili sygnalizację staram się omijać tę ulicę. Tiry tego nie zrobią więc stoją i smrodzą. Ostatnio przejechały dwa i już inni stali.

  • gość 2019-02-03 13:50:55

    Biedni kierowcy tak strasznie doświadczani przez pieszych. A co z przepisem o szczególnym zachowaniu ostrożności podczas zbliżania się do przejścia dla pieszych, dla wielu z was każde wejście pieszego jest wtargnięciem!!!! Tysiące razy każdego dnia!!!!!! mamy do czynienia z sytuacją gdzie pieszy stoi oczekując na możliwość przejścia, mijają go kolejni " poszkodowani kierowcy " a gdy ten ośmieli się wejść po kilku minutach, to wtargnął bo pani po zmroku go nie widziała. Pozdrawiam kierowcę białego opla astry lat ok 60, który około rok temu na TYM przejściu na ulicy Jastrowskiej wyprzedzał przepuszczający dzieci samochód (szczęście dzieci miały jeszcze czerwone światło), sytuacja była dynamiczna i nawet nie zdążyłem zareagować. Odnośnie wpisu powyżej. A co się stanie gdy to kierowca zaczekał nawet dwie minutki. Przy kościele natomiast widać zbliżających się pieszych nie rozumiem jak w tym miejscu można zostać zaskoczonym przez sygnalizację. Sam jestem kierowcą od ponad 20 lat i wiem że stwierdzenie PIESZY WTARGNĄ jest doskonałym usprawiedliwieniem dla kierowców, którzy mają za nic ZACHOWANIE SZCZEGÓLNEJ OSTROŻNOŚCI PRZ ZBLIŻANIU SIĘ DO PRZEJŚCIA.

Dodajesz jako: |