:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 14°C

Kolizja na Kościelnej w Złotowie w okolicy progu zwalniającego

Wypadki drogowe, Kolizja Kościelnej Złotowie okolicy progu zwalniającego - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
Portal zlotowskie.pl 05/06/2019 20:15

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 19:00 w okolicy progu zwalniającego przy ul. Kościelnej w Złotowie

Kierująca samochodem marki citroen zbyt szybko poruszała się ul. Kościelną. Kilka metrów po zjechaniu z progu zwalniającego, by nie udrezyć w tył samochodu marki nissan, zjechała na lewą stronę jezdni.  Uderzyła w zaparkowany przy drodze samochód osobowy marki audi a następnie w samochód marki nissan. Nikt nie odniósł obrażeń. Sprawę bada złotowska policja. 

Reklama

Kolizja na Kościelnej w Złotowie w okolicy progu zwalniającego komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-06-05 20:33:01

    Próg zadzial jak wyrzutnia. Gosciu nie spodziewal sie progu..tak to jest jak jezdzi sie na pamięć i nie patrzy na znaki

  • Gośćh - niezalogowany 2019-06-05 20:33:54

    Biedne Audi

  • Gość - niezalogowany 2019-06-05 20:38:02

    A jak dla mnie tam próg zwalniający nie jest tam potrzebny.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-05 20:44:40

    Pewnie kierował "Pan Paweł, Paweł Jumper " haha

  • Gość - niezalogowany 2019-06-05 20:46:08

    Trzeba jeździć przepisowo to by nie było problemu chyba tam można tylko 20 więc trzymamy się przepisów i git próg powinnien tam zostać i przydał by się jeszcze jeden na jastroskiej mimo świateł i tak jeżdżą jak wariaci i nawet przejeżdżają na czerwonym światłach jak tylko pieszy zejdzie im z widoku

  • Gość - niezalogowany 2019-06-05 21:10:53

    Aaaaaaa Ale urwał !

  • gość 2019-06-05 21:20:54

    kobieta.... xD

  • Gość - niezalogowany 2019-06-05 21:37:03

    No faktycznie....po zamontowaniu progu bedzie bezpieczniej.....Akurat!!! Dobrze ze nikt nie wsiadal do tej 80-tki bo byla by tragedia.Prog : Normalnosc 1:0

  • M52b28 - niezalogowany 2019-06-05 21:37:45

    Przecież to jest k... żenada. Progi chyba rowerzyści wymyślają, zwiększenie emisji spalin, większe zużycie klocków hamulcowych jak i zawieszenia. Przecież nic tam się nie działo! Miasto nie ma na co kasy wydawać? Jak już chcieli zaświecic to próg przed przejściem dla pieszych koło pizzerii miałby jakiś sens. Policja i karetka jadaca do wypadku też musi przed tym zwolnić. WYRWAĆ PROGI!!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-05 21:49:48

    Niech patrzą na znaki i jak jeżdżą. Próg zwalniajacy na tej ulicy był bardzo potrzebny, bo ludzie jeździli ile fabryka dała, tak samo na zamkowej nie patrzą ile jest ograniczenia..

  • gość 2019-06-05 22:07:46

    Nie było by tego głupiego progu - nie było by trzech uszkodzonych aut! I tyle! A co do bezpieczeństwa - było tam choć jedno zdarzenie z tego powodu?! No nie! I wszystko na ten temat!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-05 22:18:03

    mandat dla kierowcy audi bo stoi w miejscu nie dozwolonym ciekawe czy zostal ukarany

  • gość 2019-06-05 22:25:03

    Niestety ,ale tak jeżdżą damule.

  • Supergość - niezalogowany 2019-06-05 22:31:48

    Mimo, że kierowcy płci męskiej, szczególnie młodzi, powodują znacznie,znacznie więcej wypadków, to gdy zdarzy się to kobiecie, następuje atak: No, tak - kobieta. One przynajmniej dużo rzadziej przekraczają dozwolona prędkość.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-05 22:49:19

    No tak, po wielu latach bez zdarzenia jak napisano na ul Koścuelnej i bach jest. Piosikowy hamulec zadziałał i mamy trzy auta wyeliminowane z ruchu drogowego. Szkoda kierującej że dała się złapać na położoną w poprzek drogi pułapkę. Nie wiem czy Burmistrz będzie zadowolony bo tak naprawdę to mogło dojść do groźnego wypadku a wskutek niego do tragedii, wystarczyłoby aby w tym momencie byli tam piesi.
    Na PZL 24 napisano że próg nie był przyczyną kolizji. I tu zadziałała komitywa jawnej obrony swojej frakcji. Przecież widać że zdarzenie skończyło się tuż za progiem co widać na zdjęciu.
    Co to wogóle za pomysł aby kosztem zdrowia mieszkańców i jego własnością testować wątpliwy od początku pomysł położenia tak koszmarnego progu który teraz będzie sporo kosztował ubezpieczyciela samochodów.

  • gośćAMG - niezalogowany 2019-06-05 22:51:35

    Proponuję, żeby teraz niepoważny "wynalazca" tego wyjątkowo poronionego pomysłu z progiem zwalniającym w miejscu, gdzie i tak nikt nie jeździ z prędkością większą niż 30-40 km/h z własnej kieszeni pokrył szkody właścicielowi pięknego Audi, może na przyszłość chociaż przez chwilę się zastanowi, co za głupoty po głowie mu chodzą. Nie ma to jak kara finansowa, którą dotkliwie odczuwa się we własnym portfelu. Po takiej karze niektórym ponoć nawet rozumu i wyobraźni przybywa :)

  • Gość123 - niezalogowany 2019-06-05 22:52:13

    I bardzo dobrze. Niech się nauczą jeździć. Próg powinien tam zostać na stałe i jeszcze jeden powinni zamontować.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-05 22:52:53

    Piękne ostatnie zdjęcie. Próg a za nim finał.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-05 23:38:09

    Najlepsze ze policja zamiast przestawić auta żeby ułatwić przejazd stała i czekała na zbawienie albo instrukcje...

  • gość 2019-06-05 23:48:50

    retusz tablicy na poziomie szkoły podstawowej

  • Gość - niezalogowany 2019-06-05 23:53:12

    Ból dupy mistrzów kierownicy, płaczecie nad jakimś nędznym progiem. Patrzcie na droge a nie wyrażacie jakieś bezsensowne żale.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-05 23:55:28

    Ludzie ku..... Mieszkańcy ulicy Kościelnej byli już zmęczeni szybkiej jazdy samochodów jak i motocyklistów do kolizji by nie doszło gdyby ludzie jeździ przepisowo i zwracali uwagę na znaki!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-05 23:57:14

    Ojej.. Chciała dobrze, a w zamian dwa auta przyrąbała. Hehe

  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 00:02:21

    Nie próg zwalniający jest winny, wystarczyło jakby skupiła się na drodze.

  • gość 2019-06-06 00:45:29

    Myśleć kierowcy , a nie jęczeć , że przepisy nieżyciowe!!

  • gość 2019-06-06 05:19:00

    Gość - niezalogowany 2019-06-05 20:33:01
    Próg zadzial jak wyrzutnia. Gosciu nie spodziewal sie progu..tak to jest jak jezdzi sie na pamięć i nie patrzy na znaki

    No proszę! Wzorowy kierowca! Jadąc po raz tysięczny tą samą trasą do domu cały czas, codziennie sprawdza, czy się nie zmieniło oznakowanie! NAwet wtedy, gdy nikt nie ustawił informacji: "Uwaga, zmiana oznakowania!".

  • Mechanik,blacharz - niezalogowany 2019-06-06 06:40:53

    Ach!Te kobiety,kocham Was!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 07:04:25

  • gość 2019-06-06 07:32:31

    do: gośćAMG - niezalogowany 2019-06-05 22:51:35. Komentujący twierdzi, że nikt tam nie jeździ więcej niż 30-40 km/h. To zapraszam do obserwacji, nie w godzinie "szczytu" koło 16, kiedy miasto pełne jest aut i wszyscy jadą 15-20 km/h. Tylko o godz.18, 20, 22. W weekendy. Ograniczenie obowiązuje całą dobę.
    Właściciel audi stał w miejscu niedozwolonym, a kierująca drugim autem nie dostosowała się do znaków.

  • gość 2019-06-06 08:34:07

    hahahahhaha. jest i pierwsza ofiara progu zwalniającego. taki on bezpieczny, tak miał pomóc w bezpieczeństwie innych, a mamy 3 rozbite auta kilka dni po ustawieniu progu. pozdrawiam i czekam na kolejne genialne pomysły radnego.

  • gość 2019-06-06 09:39:25

    Zrobienie tego progu to największa pomyłka miasta...

  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 12:27:03

    Do gość 06.06.2019 to chyba Ty jesteś największą pomyłką

  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 13:54:42

    Po odszkodowanie do inicjatora progu. Nie wiem czy zachowano wszystkie sprawy związana z zmianą nawierzchni.
    Dziwne że tutaj tyle wpisów na temat progu pułapki a na xxxxx nic. Przecież Akta II nie działa a żeby aż tak bać się napisać prawdę o tym bzdurnym pomyśle radnego z odzysku to już przesada.

  • gość 2019-06-06 16:00:59

    Jeżeli w tym miejscu dochodziło do przekraczania prędkości, to może panowie w białych czapeczkach powinni zrobić parę akcji w tym miejscu, zamiast robić łowy w terenie. Podobnie na Alei Piasta bo tam nowe przejście jest zasłonięte a odcinek długi. W nocy po deszczu dojdzie do tregedii. Tam mimo że jestem wyczulony wyszła mi pani ubrana zupełnie na czarno, nawet w czarnym kapelusiku...

  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 18:05:48

    A majtochy też miała czarne?

  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 18:51:38

    Bzdury na resorach

  • gość 2019-06-06 20:02:05

    Komentarze różne ale co do tego progu to pewne,że jakiś debil a nie kierowca tam go zainstalował, przecież tam obowiązuje 20 km/h. Problem w tym, że kierowcy nie przestrzegają tego, pytam się od czego są chłopcy radarowcy, którzy czyhają na pieszych?Tą drogą jadę codziennie i wiem jak tam jadą i trąbią na mnie bo jadę 20km/h panie w bolidach i nie tylko bo nowobogaccy też.Wnioski dla policji zostawiam bo w U.M. gó.no da się załatwić!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-07 07:11:45

    Ale z was gamonie jak byk pisze kierujaca czyli barany kobieta!!!pisać komentarze umiecie ale czytac ze zrozumieniem juz nie

  • gość 2019-06-07 09:18:35

    Żenadą to jest teraz zwalanie winy na próg ;) - A prawdę jest taka że winna jet kierująca citroena, skoro jeździ się na pamięć w dodatku za szybko to własne takie są tego skutki.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-11 22:11:55

    Stluczka, stluczką, zdarza się przez nieuwagę gdy zmieniają się warunki na drodze, ale tam musi mieszkać jakiś PIENIACZ, albo policjant i dlatego próg zwalniający zamontowali i to tak, że praktycznie trzeba się zatrzymać, bo podbija mocno do góry, kto wie może nawet jest zle zamontowany???? Celowo!?!? Czy paprochy robiły, czy złośliwie.?? Po tym zdarzeniu powinno się wyjaśnić.

Dodajesz jako: |