:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Portal zlotowskie.pl 26/04/2019 17:54

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 17:20 na skrzyżowaniu ulic Nieznanego Żołnierza i Bohaterów Westerplatte w Złotowie

Kierujący samochodem marki citroen poruszając się ulicą Nieznanego Żołnierza nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu samochodem marki toyota nadjeżdżającemu z ulicy Westerplatte, w skutek czego doszło do zderzenia pojazdów. W wyniku kolizji nikt nie ucierpiał. Kierowca citroena został ukarany mandatem. 

Reklama

Kolizja na skrzyżowaniu w Złotowie komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-04-26 18:22:59

    Lustro skrzywione ,zero widocznosci przez drzewa...ile jeszcze takich kolizji? az ktos zginie?przed wyborami ktoś obiecał progi spowalniające na Westerplatte ze względu na bezpieczeństwo dzieci...motory robia sobie co wieczór tor wyscigowy:( w sumie już po wyborach baju baj

  • Ktoś - niezalogowany 2019-04-26 18:38:05

    Lustra, progi zakładać,drzewa wycinać? A wystarczy rozum

  • gość 2019-04-26 18:42:34

    znowu tu...

  • Supergość - niezalogowany 2019-04-26 18:59:03

    Czy autor usunął mój wpis, w którym poprosiłem go grzecznie o poprawienie błędu? Żołnieża zamiast żołnierza? To chyba dobrze, że zwróciłem uwagę, czyż nie?

  • Potap Karol 2019-04-26 19:29:40

    Dziękuję pięknie.

  • Supergość - niezalogowany 2019-04-26 19:29:43

    Odwrotnie. Żołnierza, a nie, jak napisał dziennikarz "żołnieża".

  • Gość - niezalogowany 2019-04-26 19:30:11

    Zdrezenie też bym poprawiła

  • Supergość - niezalogowany 2019-04-26 19:30:54

    Proszę, Karol, nie ma problemu.

  • Ona - niezalogowany 2019-04-26 19:52:48

    W tym miejscu już nie jednokrotnie była kolizja. Tu już nawet nie chodzi o widoczność tylko o nie znanie przepisów ruchu drogowego. Nie jedna osoba myśli, że ma pierwszeństwo jadąc z ul. Nieznanego żołnierza. Tak samo jest kawałeczek dalej na skrzyżowaniu. Jak zjadą się auta to stoją, bo dużo osób nie wie kiedy może przejechać. To przykre,bo chodzą tu często dzieci :(

  • Gość - niezalogowany 2019-04-26 19:59:07

    Rondo jest bardzo dobre wystarczy sprawdzać znaki drogowe.

  • Śmierć - niezalogowany 2019-04-26 20:57:30

    Ciekawe kiedy ktoś tam straci życie.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-26 21:19:09

    Dwa razy dziennie pokonuje tę krzyżówki w drodze do pracy. Nie widać tam nic. A najgorzej zasłaniają zaoarkowalne samochody. A następne skrzyżowanie z Moniuszki nic nie lepsze. Ze stopu jak święte krowy z katolickiej bez znajomości przepisów.Prawda pani J. ?

  • Gość - niezalogowany 2019-04-26 22:06:13

    Święte słowa. Nic nie pomoże na nie znajomość znaków oraz przepisów. Najlepsze jest to jak nie wiedzą kiedy pierwszeństwo to machają ręką, aby jechać jak krzyżówka pusta to można ruszac dalej.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-26 22:26:56

    A ja się pytam dlaczego tam nie ma zakazu zawracania? Jadąc od westerplatte kilka razy była kolizja kiedy jadący od strony banku miał kierunkowskaz pokazując skręt w lewo w nieznanego żołnierza A zamiast skręcić zawracał i Auderzał w ten pojazd,który wyjeżdżał z nieznanego skręcając w prawo. To skrzyżowanie jest dość niebezpieczne więc chociaż zakaz zawracania w części zmniejszyłby ryzyko kolizjii. Progi zwalniające przed pasami z obu stron też konieczne, już nawet nie że względu na wyjeżdżając z obu stron nieznanego żołnierza ale ze wzgl na bezpieczenstwo pieszych czesto dzieci. Podobnie z ostatnim mcem parkingowym przy ciągu neapoli,poczta, zlotnik-stojące ostatnie auto zasłania całe dojscie do pasów, zwalniam tam często do 20km/h i i tak boję się że kiedyś ktoś tam wyskoczy bo nie widać nic w tym miejscu.

  • gość 2019-04-27 05:32:46

    Czytam komentarze... i widzę: rondo, słaba widoczność ... przecież tam raczej nie było dotychczas żadnych poważnych zdarzeń! Na tym skrzyżowaniu możliwe są raczej kolizje (jak ta) niż wypadki! Więć nie ma co przesadzać z tym "rondem"!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-27 09:50:54

    Na tym skrzyzowaniu jest kiepska widocznosc drzewo z lewej strony i samochody z obu stron by zobaczyć trzeba wyjechac glebiej w skrzyzowanie a wtedy dzwon!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-27 12:49:23

    Na tym skrzyżowaniu powinna być droga jedno kierunkowa, powinienem być zakaz wyjazdu w stronę Westerplatte !!! Taka moja propozycja

  • gość 2019-04-27 17:20:36

    Dwa spostrzezenia: Wjazd na parking Lidl, Biedronka. Tam obowiązuje zasada prawej ręki, którą większość nie stosuje. Na światłach przy przejściu koło kościoła czerwone światło na przejściu nie obowiązuje kierowców jadacych Kościelną. Kierowcy którzy stoją na światłach nie powinni się zatrzymać przed przejściem a przed skrzyżowaniem. Obowiązuje ich zasada, że na skrzyzowanie można wjechać jak sie ma kontynuację jazdy. Ci co jadą kościelną w prawo i lewo mogą jechać, ale nie mogą bo skrzyżowanie przesłaniają stojące pojazdy. Dodam jeszcze jedno spostrzeżenie. Na przejściach ze synalizacją przy Jastrowskiej i Mickiewicza zmiany na "zielone" dla kierowców trwa za długo.

  • gość 2019-04-28 16:54:46

    Supergość 2019-04-26 18:59:03 Mój wpis odnośnie błędu w słowie skrzyzowaniu, zamiast skrzyżowaniu, też usunął a tytuł poprawił...

  • gość 2019-04-28 17:04:24

    znawco z pod Lidla i biedronki co oznacza znak P-7a ? i kto ma pierwszeństwo ?

Dodajesz jako: |