:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 13°C
Wypadki drogowe, Kolizja Górznej - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
Portal zlotowskie.pl 05/07/2019 09:39

Do zdarzenia doszło w czwartek 4 lipca około godziny 17:00 w miejscowości Górzna

W miejscowości Górzna czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. W wyniku tego zdarzenia kierujący samochodami doznali niewielkich obrażeń. Przyczyny wypadku bada złotowska policja. 

Reklama

Kolizja w Górznej komentarze opinie

  • gość 2019-07-05 09:50:43

    Proszę podać przyczynę inną niż nadmierna prędkość w tym miejscu jak dobrze pamiętam jest 40 km/h jak można doprowadzić do czołówki,oj mężczyżni wstyd,przesiądżcie się na furmanki.

  • Xxx - niezalogowany 2019-07-05 10:38:53

    Byłam bezpośrednim świadkiem tego wypadku, pomagałam poszkodowanym i nadmierna prędkość nie była tego przyczyną, jeżeli nie ma się pojęcia na temat danej sprawy to proszę się nie wypowiadać.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-05 10:56:43

    Pan Bóg, lub Anioł Stróż czuwał nad kierowcami co uwidacznia zdjęcie.
    Rzeczywiście tak lakoniczny przekaz o zdarzeniu to rzadkość. To tak jakby po gwałtownych opadach napisać że padał deszcz.
    Co było przyczyną oprócz prędkości bo musiała być duża że zderzenie czołowe nastąpiło po jednej stronie jezdni.
    Takie dane powinno się podać ku przestrodze innym użytkownikom dróg.

  • gość 2019-07-05 14:53:01

    Przyczyna prosta głupota i nieuwaga kierowców!

  • gość 2019-07-05 15:29:34

    ....a przyczyną głupich komentarzy na forum brak logiki i umiejętności myślenia u komentujących.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-05 16:21:41

    Dodam jeszcze, że ci co się wymądrzają, nie biorą pod uwagę, że karma wraca.

  • Jaonczyk - niezalogowany 2019-07-05 19:13:54

    W naszej kulturze nie ma Suszi origami jogi i
    karmy..to jakis obcy nam belkot!Prosze Czytac polska literature a nie blogi internetowe....Znam prawdziwych chamow ktorzy zyli dlugo i szczesliwie w dostatku i ludzi aniolow ktorzy zyli w biedzie nedzy i osamotnieniu

  • Gość - niezalogowany 2019-07-05 23:26:11

    Kierowca jednego z pojazdow zaslabl za kierownica i zjechal na przeciwlegly pas. Oba auta byly prowadzone zgodnie z przepisami. Brak empati i domysly na tym forum to smiech na sali.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-06 08:56:46

    To forum dawno zeszło na psy, poziom wypowiedzi żenujący.Ale o to chodzi właścicielom, liczą się tzw. wyświetlenia. Dno...

  • gość 2019-07-06 09:04:25

    Treść większości komentarzy , ich styl i słownictwo wskazuje , że nasze społeczeństwo , to jakieś takie niedorobione ! z ANGIELSKIM, NIEMIECKIM MOŻNA MIEĆ PROBLEMY , ALE GDZIE TO, TO UCZYŁO SIĘ JĘZYKA OJCZYSTEGO ? Wstyd !

  • gość 2019-07-06 09:24:13

    Jako przeciętnie uzdolniony , /jak mi się wydaje/ znawca polskiego języka , postanowiłem wyliczyć popełnione przez siedmiu komentatorów błędy językowe , interpunkcyjne , logiczne , na które pisząc językiem ojczystym należy zwracać baczną uwagę ! Tam , gdzie musi być przecinek , to go stawiamy ! Gdzie zaczynamy nową myśl , rozpoczynamy nowe zdanie z dużej litery ! Gdzie musi być litera ,, ł ,, , nie wystarcza ,,l,, !

  • gość 2019-07-08 08:31:14

    Do Jaonczyk niezalogowany: Zgadzam się z tobą w 100% - ach. W dzisiejszych czasach kto się nachapał, to ma aż za dużo w dupie i we łbach się co niektórym przewraca z tego dobrobytu. Tylko pamiętajmy,że w Złotowie, i nie tylko zresztą, są jeszcze ludzie, co nie wiedzą co do \"gara włożyć\" i ledwo wiążą koniec z końcem bo do 10 - tego nie starcza, a rodzinę, dom, samochód trzeba z czegoś utrzymać i jeszcze zjeść z godnością te min. trzy posiłki dziennie, żeby nie paść na ryj i nie wąchać kwiatków od spodu na Chojnickiej QUŹWA!!! A złotowskie BURŻUJSTWO POSPOLITE, SZLACHCICÓW znieczulonych na biedę i krzywdę ludzką kiedyś wreszcie karma dopadnie. Wszystkim Życzę miłego dnia i dużo optymizmu na co dzień... mimo wszystko...

Dodajesz jako: |