:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wypadki drogowe, Kolizja udziałem tonowego dźwigu - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 01/03/2019 10:49

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 7:30 na trasie Złotów - Nowy Dwór

Mężczyzna kierujący 60 tonowym dźwigiem, na łuku drogi prawdopodobnie nie zachował należytej ostrożności i zjechał na brzeg asfaltu, który uległ skruszeniu i wciągnął auto na pobocze.

Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, który zsunął się z nasypu drogi. W wyniku zdarzenia kierowca nie odniósł obrażeń. Przyczyny zdarzenia bada policja. 

Reklama

Kolizja z udziałem 60 tonowego dźwigu komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-03-01 11:18:28

    Nic tu badać nie trzeba chłop drogo nie znał a jest ona w stanie agonalnym załamania pozarywana bujnęło i tyle.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-01 11:34:14

    co by się w Polsce nie stało do winna jest prędkość, Jak by się przewrócił przy podnoszeniu czegoś to też by napisali że za szybko stał...

  • MarcinG - niezalogowany 2019-03-01 11:42:29

    Kurier. Napisano specjalnie chłop nie wypadł tylko ta droga jest zjebana już! A wielu tamjeździ i ja też. Powinien pozwać rejon dróg do sądu. Tyle

  • MarcinG - niezalogowany 2019-03-01 11:46:28

    Napewno chłop specjalnie nie wypadł tylko ta droga jest zjebana. Każdy ma na tą drogę wyjebane. Nowy asfalt od strony Lędyczka nie doczeka się namalowania pasów? A może niech postawią znak "60" świnie .

  • Gość - niezalogowany 2019-03-01 11:57:51

    Ważne że kierowcy się nic nie stało.samochod rzecz nabyta a firma zapewne ubezpieczone ma auto od takich zdarzeń losowych ale droga w tym miejscu jest ewidentnie do zrobienia....

  • gość 2019-03-01 12:11:11

    Na tyle tego dźwigu pisze ,,Uwaga! zachodzi na skręcie'', najwidoczniej ten kierowca tego nie przestrzega i wyleciał z drogi.

  • Fachowiec - niezalogowany 2019-03-01 12:24:33

    Cytat : ( asfalt wciągnął go na pobocze ). Może drzewa też przyciągają kierowców?

  • Gość - niezalogowany 2019-03-01 13:19:42

    Pobocze bylo namagnesowane. A truck jechal na magnesie. Zadziala sila odsrodkowa przyciągania cial wzajemnych namagnesowanych magnesem neodynamowym z bulbulatorem przyczlapastym

  • Gość - niezalogowany 2019-03-01 13:22:16

    Zachodzi na zakrecie czyli jak stoi na swiatlach i chce w prawo skrecic to musi mieć duzo miejsca na taki manewr a nie jak ty januszu w osobowce tobie malo miejsca potrzeba. Bedziesz stal obok niego przy skręcie to Cię zachaczy i pociągnie za soba. Po to ten napis jest by niedzielni kierowcy na światłach skrzyżowaniach zbyt blisko niego nie stawali. Dzisiaj na obiad kluski śląskie

  • Gość - niezalogowany 2019-03-01 17:01:01

    Przez to całe wydarzenie mieszkańcy miasta i pobliskich wsi mają okazję zobaczyć stan drogi powiatowej która przebiega pod naszymi oknami az sciany pekaja .... Walczymy z tym od kilku lat i tak naprawdę kończy się na obietnicach

  • Gość - niezalogowany 2019-03-01 18:03:42

    Poprostu warunki drogowe niedostosowały się do prędkości 60 tonowego dźwigu .

  • Gość - niezalogowany 2019-03-01 18:36:11

    Droga dokładnie w tamtym miejscu ma wyboje i to bardzo duze. Jadąc malą osobówką ze Złotowa omijam to "lewym pasem". To była kwestia czasu aż cos tam się stanie.

  • gość 2019-03-01 20:35:45

    Czy ta droga dostosowana do takiej wagi pojazdu? A tak po prawdzie jak się złapie pobocze to nawet lekkim pojazdem można wypaść z drogi.

  • gość 2019-03-01 23:27:24

    Wystarczyło wolniej.Dźwig i zestaw z jego osprzętem zdecydowanie za szybko na tym odcinku.Auta uciekały na pobocze którego nie ma/