Koncert zespołu Akcent i Zenona Martyniuka w Złotowie. Rozdajemy wejściówki!

To może być największe wydarzenie muzyczne tego karnawału w powiecie!

Liderem zespołu Akcent jest znany i lubiany przez wszystkie pokolenia Zenon Martyniuk (zdj. pochodzi z  Facebooka Akcent Polska)
Liderem zespołu Akcent jest znany i lubiany przez wszystkie pokolenia Zenon Martyniuk (zdj. pochodzi z Facebooka Akcent Polska)

Opis zdjęcia

Do poniedziałku swój udział w koncercie zapowiedziało na Facebooku wydarzenia około 160 osób 

Koncert odbędzie się w piątek, 6 stycznia w klubie Genesis Złotów. Bilety na występ będą kosztować 20 zł. Jeśli chcielibyście otrzymać je od nas bezpłatnie, wyślijcie wiadomość prywatną na Facebooka zlotowskie.pl lub e-maila na adres: [email protected] Napiszcie krótko, dlaczego to właśnie do Was powinna trafić jedna z pięciu wejściówek. Na odpowiedzi czekamy do piątku, do godziny 12:00.

Frekwencja na koncercie prawdopodobnie dopisze, tym bardziej że w Sylwestra Zenon Martyniuk został okrzyknięty przed media królem Sylwestra z TVP 2. Aż 5 milionów telewidzów oglądało jego sylwestrowy występ transmitowany przez telewizyjną Dwójkę z Zakopanego!

Wokalista wraz z zespołem pojawiał się na scenie trzykrotnie, a podczas ostatniego wejścia wystąpił w duecie z Marylą Rodowicz. Wykonawcy zaśpiewali hit disco polo „Przez Twe oczy zielone”. Z pewnością nie zabraknie tego numeru podczas piątkowego koncertu w Złotowie!

Już dziś zyskaj pełnie możliwości jakie oferuje nasz portal.

Subskrypcja na portalu