Konkurs fotograficzny z okazji Dnia Dziecka. Znamy wyniki!

159 zdjęć wpłynęło na nasz konkurs fotograficzny„Dziecko. Radość zabawy”! Zobaczcie, które nagrodziliśmy!

Komisja konkursowa nie miała łatwego zadania - każde zdjęcie było wyjątkowe.
Komisja konkursowa nie miała łatwego zadania - każde zdjęcie było wyjątkowe.

Zabawa trwała od 1 do 12 czerwca, a zadaniem konkursowiczów było przesłanie zdjęcia dziecka z ulubioną zabawką. Im bardziej pomysłowa była fotografia, tym lepiej! Każdego dnia otrzymywaliśmy od Was kolejne zgłoszenia i typowaliśmy nowych faworytów.

13 czerwca, w dniu ogłoszenia wyników, niełatwo było wskazać zwycięzcę, ale wybraliśmy! Miejsce pierwsze zajęło zdjęcie "Wodne wyścigi" nadesłane przez Wioletę Bartkiewicz.  

Opis zdjęcia

Zwycięskie zdjęcie wpłynęło na nasz konkurs jako jedno z ostatnich. 

Wybraliśmy je, ponieważ pokazuje beztroskę zabawy, a przy tym udowadnia, że wyobraźnia u dzieci jest tym większa, im prostsza jest zabawka

- tłumaczy Marcin Sieja, grafik komputerowy i tata czwórki dzieci.

Do autorki zdjęcia trafi bon w wysokości 200 zł, który można zrealizować w sieci sklepów Profesor Zabawka w Złotowie, Chodzieży, Czarnkowie oraz Wałczu. Z kolei 10 autorzy 10 wyróżnionych zdjęć: Iwona Michałek, Kamila Tomasik, Karolina Hołubowska, Angelika Brząkała, Agnieszka Sobieraj, Edyta Niemiec, Grzegorz Gryka, Magdalena Prokop-Duchnowska, Sylwia Grelewska i Paulina Czarnotta, otrzymają od nas zestawy redakcyjnych gadżetów.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy! Nagrody można odebrać z naszej redakcji (ul. Wojska Polskiego 2) do końca czerwca. Zapraszamy i już teraz zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!

Wszystkie nadesłane zdjęcia można obejrzeć poniżej:

 

Już dziś zyskaj pełnie możliwości jakie oferuje nasz portal.

Subskrypcja na portalu