:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 18°C

Konkurs na dyrektora ZCAS nierozstrzygnięty. Czy powstanie Dom Kultury?

Konkursy i zawody, Konkurs dyrektora nierozstrzygnięty powstanie Kultury - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 12/12/2018 09:33

Komisja rekrutacyjna miała wątpliwość co do kompetencji kandydatki na stanowisko dyrektora Złotowskiego Centrum Aktywności Społecznej

Podczas najbliższej rady miejskiej, radni mają wyrazić stanowisko w sprawie utworzenia w Złotowie Domu Kultury. Utworzenie domu kultury oznaczać będzie, że rozdzielone zostaną kultura i sport.  Poniżej publikujemy informację o wyniku naboru na wolne stanowisko pracy w Złotowskim Centrum aktywności społecznej. 

 

Reklama

Konkurs na dyrektora ZCAS nierozstrzygnięty. Czy powstanie Dom Kultury? komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-12-12 10:29:08

    Te ich uzasadnienia są zabawne. Skoro ma powstać osobny Dom Kultury i to było jednym z powodów nie rozstrzygnięcia konkursu, to po co organizowano ten drugi konkurs na dyrektora ZCAS, którego ma nie być?

  • gość 2018-12-12 10:32:11

    Cały ten konkurs...szkoda słów

  • Gość - niezalogowany 2018-12-12 10:59:49

    Leszcz to już chyba nie ma o czym pisać w kółko to samo ,kopiuje i wkleja

  • fikimiki - niezalogowany 2018-12-12 11:25:06

    W moim mieście dzieci
    Na ulicy grają w badmintona
    Starsi i młodsi piją wino
    W bramach albo w swoich domach

    A kultura tu podobno jest
    Świadczy o tym nasz wspaniały dom kultury
    Nawet z jego okien płynie nieraz jazz
    To dlaczego jest jak jest - nie rozumiem / x2

    Knajpy pełne są młodzieńców
    Może twórczych może zdolnych
    Ich ambicje giną w kuflach
    Bo za dużo tu chwil wolnych

    A kultura tu podobno jest
    Świadczy o tym nasz wspaniały dom kultury
    Nawet z jego okien płynie nieraz jazz
    To dlaczego jest jak jest - nie rozumiem / x2

    Będzie festyn na dzień dziecka
    Są biesiady literackie
    A nas sąsiad z piwnicy wygonił
    Bo nasza muzyka jest wariacka

    A kultura tu podobno jest
    Świadczy o tym nasz wspaniały dom kultury
    Nawet z jego okien płynie nieraz jazz
    To dlaczego jest jak jest - nie rozumiem / x2

    Nie ma nie ma tu kultury...

    A kultura tu podobno jest
    Świadczy o tym nasz wspaniały dom kultury
    Nawet z jego okien płynie nieraz jazz
    To dlaczego jest jak jest - nie rozumiem, nie

  • Gość - niezalogowany 2018-12-12 12:51:45

    Nie wnikam w osobę, która miała zostać dyrektorem ale argument ,,brak doświadczenia’’ to strzał w 10 w Zlotowie jeśli chodzi o zatrudnienie. W każdym mieście człowiek znajdzie zatrudnienie ale w Zlotowie trzeba mieć 25 lat (wiek) i 15 lat doświadczenia w zawodzie :)

  • gość 2018-12-12 13:33:26

    Burmistrz też w poprzedniej kadencji nie miał doświadczenia w burmistrzowaniu. Czyż nieprawda? Argument więc z tzw. d...y.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-12 13:57:38

    Niezupełnie- po burmistrzu akurat widać brak doświadczenia we współpracy z ludzmi.

  • gość 2018-12-12 14:06:30

    Ja myślę,że ta osoba dostanie stanowisko w innym układzie organizacyjnym.

  • Wizjoner - niezalogowany 2018-12-12 14:54:43

    W końcu sport i kultura zostaną rozdzielone. Funkcjonowało to do tej pory niezgodnie z prawem, gdyż jednostka realizująca działanie kulturalne nie może organizować jednocześnie sportu.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-12 15:14:07

    A kto jest autorem tak brzydkiego domu przedpogrzbowego? Kto zaakceptował ten szpecący klimat cmentarza obiekt i wyraził zgodę na jego realizację? Szkoda naszych pieniędzy.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-12 16:43:47

    To po co ogłaszali ten konkurs, skoro ma być rozdział kultury i sportu ?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-12 16:58:43

    A to feler westchnął seler:):):)

  • Gość - niezalogowany 2018-12-12 21:31:46

    Jaki burmistrz taki konkurs... żenada

  • gość 2018-12-12 22:22:07

    Dziwne to jest, trzeci konkurs w ciągu 3 miesięcy i nic, o czymś to świadczy.

  • gość 2018-12-13 12:42:39

    O czym to świadczy? Wyjątkowo doświadczona komisja konkursowa decyduje, iż kandydatowi brak doświadczenia w kierowaniu dużym zespołem ludzi. Niech ktoś przypomni, jakie doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników miał Adam P., a jakie Małgorzata Ch., gdy zaczęli swą przygodę z burmistrzowaniem?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-13 14:28:26

    Czyżby lojalność kandydatki pozostawiała wątpliwości? To dziwne, bo wydaje się być zaprzyjaźniona z miłościwie nam panującymi. Chyba że plan jest inny i może niebawem się okaże, do czego to posunięcie służy.

  • Koleżanka (życzliwa) z pracy - niezalogowany 2018-12-13 18:49:15

    Ciekawe czy Komisja zapytała kandydatkę za co została zwolniona z TARGA.....???? hmmmmmm Łatwiej by było podjąć decyzję.

  • gość 2018-12-14 00:28:19

    I bardzo dobrze się stało

Dodajesz jako: |