Konkurs: Zaprojektuj maskotkę alpaka dla Fundacji Złotowianka i wygraj nagrodę

Fundacja Złotowianka szuka swojej maskotki. Masz pomysł, jak mogłaby wyglądać? Zaprojektuj ją i weź udział w konkursie

Fundacja Złotowianka na prace konkursowe czeka do 10 października.
Fundacja Złotowianka na prace konkursowe czeka do 10 października.

Udział w konkursie może wziąć każdy, bez względu na wiek. Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu maskotki, kojarzącej się z Fundacją Złotowianka.

Opis zdjęcia

Tak wygląda logo Fundacji Złotowianka po zmianach.

Inspiracji możecie oczywiście szukać w logo Fundacji, które niedawno przeszło metamorfozę i pojawiła się na nim alpaka. To zwierzę o bardzo łagodnym usposobieniu, w Złotowie znane przede wszystkim jako przyjaciel dzieci niepełnosprawnych. W zaprzyjaźnionym z Fundacją Ośrodku Rehabilitacji Dzieci – Zabajce odbywają się bowiem zajęcia z alpakoterapii. Skutecznie wspomagają one rehabilitację ruchową oraz umysłową osób niepełnosprawnych.

Rysunek alpaki może być wykonany ręcznie lub komputerowo, w dowolnej technice. Prace należy dostarczyć najpóźniej do 10 października, do godz. 16:00 do biura Fundacji (Fundacja Złotowianka, ul. Widokowa 1, 77-400 Złotów). Można to zrobić osobiście lub przesłać pocztą, dopisując na kopercie: „Konkurs na maskotkę”.

Autor najlepszej zdaniem komisji konkursowej pracy otrzyma atrakcyjną nagrodę-niespodziankę, pozostali mogą liczyć na wyróżniania i pamiątkowy dyplom. Wręczenie nagród odbędzie się podczas fundacyjnej imprezy charytatywnej GWIAZDKOWY RYNEK, którą zaplanowano na 11 grudnia.

Opis zdjęcia

Plakat konkursowy można znaleźć m.in. na Facebooku i blogu Fundacji. 

Zachęcamy do udziału, szczegóły konkursu i formularz zgłoszeniowy można pobrać, klikając w dokumenty poniżej.

Załączniki:

Już dziś zyskaj pełnie możliwości jakie oferuje nasz portal.

Subskrypcja na portalu