:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C rozproszone chmury

Krajeńska fabryka snów

Biznes i praca, Krajeńska fabryka snów - zdjęcie, fotografia

Już od 10 lat firma Ikano Industry zapewnia zdrowy sen milionom klientów sklepów IKEA

Choć nazwa firmy jest nowa, bo zaledwie w kwietniu została zmieniona z wcześniejszej Dendro Poland, a sama firma pojawiła się w Krajence w maju 2017 roku, to już 10 lat funkcjonuje na rynku jako producent materaców piankowych oraz produktów powiązanych. Na przestrzeni tych lat osiągnęła pozycję wiodącego dostawcy materaców piankowych dla sieci sklepów IKEA i obecnie jest jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk produkujących materace w Europie.

 

 

Niewątpliwie minione 10 lat obfitowało w sukcesy – sukcesy, które są zasługą wszystkich pracowników Ikano Industry!

Przez tą dekadę przeżywaliśmy wzloty i upadki, mieliśmy mniejsze i większe sukcesy. Nie udałoby się nam jednak tego osiągnąć bez poświęcenia, ciężkiej pracy oraz lojalnych i oddanych Pracowników, jak również naszego Klienta. Systematyczność i wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów przyniosły pozytywne efekty dla nas wszystkich – sukcesy produkcyjne, nowe doświadczenia, zdobytą wiedzę i kolejne umiejętności

– podkreślał w swoim przemówieniu Prezes Zarządu Pan Sebastian Łuczyński.

„Rodzina” Ikano Industry liczy już prawie 800 osób w dwóch firmowych lokalizacjach – Rogoźnie i Krajence, i nieustannie się powiększa. Jak więc wyobrazić sobie świętowanie urodzin w tak licznym gronie?

 

 

Wszyscy pracownicy, członkowie zarządu, goście oraz przedstawiciele lokalnych władz Rogoźna i Krajenki świętowali wspólnie jubileusz podczas pikniku zorganizowanego na terenie Rogozińskiego Ośrodka za Jeziorem. Zabawa trwała cały dzień, a wśród licznych atrakcji każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Od warsztatów dla „złotych rączek”, przez zespołowe rywalizacje sportowe, po strefę relaksu z leżakami, by po prostu odetchnąć i nacieszyć się krajobrazem.

To, co wyróżnia firmę to jej wyjątkowa kultura organizacyjna oraz wartości, którymi kieruje się na co dzień: współpraca, zdrowy rozsądek i prostota oraz odwaga bycia innym, a wszystko to oparte jest na uczciwych zasadach zarówno w podejściu do Pracowników, Klientów jak również do środowiska i planety. Cały, liczny Zespół Ikano Industry to ludzie podzielający te wartości, dzięki czemu atmosfera panująca zarówno na co dzień w pracy, jak i ta na pikniku była wyjątkowa.

Firma odważnie zapisuje kolejne karty swojej historii i dynamicznie się rozwija więc na pewno okazji do podobnego świętowania nie zabraknie.

Jeśli chcesz poznać bliżej świat Ikano Industry zapraszamy do odwiedzenia strony ikanoindustry.pl lub profilu na facebooku.


Krajeńska fabryka snów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się