:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 17°C

Kredyt hipoteczny – czy opłaca się go teraz brać?

Mieszkania, Kredyt hipoteczny opłaca teraz brać - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 05/10/2018 09:15

Z roku na rok rośnie zainteresowanie kredytami hipotecznymi. Coraz większa liczba składanych w bankach wniosków może sugerować, że jest to korzystne rozwiązanie. Sprawdź, czy warto zaciągnąć kredyt na zakup mieszkania / domu właśnie teraz.

Jak wynika z raportu przygotowanego przez AMRON-SARFiN, w pierwszej połowie 2018 roku banki udzieliły rekordową liczbę kredytów – niemal 109 tys. sztuk, których wartość wyniosła niemal 14 mld zł. Tak dobre wyniki potwierdza też rosnące zainteresowanie wokół kredytu hipotecznego na finanse.rankomat.pl. Z czego to wynika?

Polacy interesują się kredytami hipotecznymi – dlaczego?

Zainteresowanie kredytami hipotecznymi rośnie, ponieważ Polacy cały czas potrzebują środków na zakup nieruchomości. Rekordowe zainteresowanie tego rodzaju produktem finansowym ma jednak zupełnie inne podłoże.

Jedną z przyczyn rosnącego zainteresowania kredytami hipotecznymi jest poprawa sytuacji ekonomicznej gospodarstw domowych. Towarzyszy temu także wzrost optymistycznych nastrojów związanych z sytuacją finansową w przyszłości.

Warto także podkreślić, że miesięczne raty kredytów hipotecznych nadal mogą być atrakcyjne. To za sprawą niskich stóp procentowych, które na stabilnym poziomie utrzymują się od marca 2015 roku. Między innymi z tego powodu warto już teraz pomyśleć o zaciągnięciu wsparcia finansowego – analitycy przewidują, że taki stan utrzyma się do końca drugiego kwartału 2019 roku.

Jak wybrać korzystny kredyt hipoteczny?

Wybór kredytu hipotecznego powinien być dokładnie przemyślany – wszak kredytobiorca wiąże się z bankiem nawet na 30 lat. Decydując się na konkretną ofertę, zwróć uwagę m.in. na:

- koszty zobowiązania – ważne jest nie tylko oprocentowanie i prowizja, ale też koszty dodatkowe; niech zainteresuje Cię RRSO

- wymagany wkład własny – obecnie nie możesz liczyć na sfinansowanie 100% wartości nieruchomości

- ile kosztuje wcześniejsza spłata kredytu – niektóre banki nie pobierają opłaty, gdy minie konkretny okres spłaty zobowiązania, np. 5 lat

- niezbędne dokumenty – każdy bank ma swoje procedury, dlatego inne mogą być wymagania.

Pamiętaj – im więcej parametrów porównasz, tym bardziej dopasowaną ofertę wybierzesz. Skorzystaj więc z serwisu porównywarkowego – dzięki niemu szybko przeanalizujesz opłacalność konkretnego kredytu hipotecznego.

MATERIAŁ SPONSOROWANY
Reklama

Kredyt hipoteczny – czy opłaca się go teraz brać? komentarze opinie

  • gość 2018-10-05 19:03:17

    Obywatel musi być zniewolony albo siłą albo kredytem

  • gość 2018-10-11 21:22:42

    OFERTA POŻYCZKI:

    My, grupa pożyczek, które zapraszamy do współpracy z nami i skorzystania z naszej nowej pożyczki i finansowania Projektu Stowarzyszenia. Oferujemy elastyczne pożyczki i finansowanie dla różnych projektów, aby uniknąć zwykłych rygorystycznych procedur. To finansowanie Pozwala klientowi na tak niskie, jak 2 niskie stopy procentowe, korzystać z amortyzacji - 2% rocznie przez okres 2-45 lat. Możemy zatwierdzić pożyczkę / finansowanie do kwoty 80 000 000,00 zł lub więcej, w zależności od rodzaju prowadzonej działalności. Finansujemy:

    * Pożyczki osobiste lub kredyty na podpis
    * Rozpocznij franczyzę
    * Akwizycje korporacyjne
    * Rozbudowa biznesu
    * Nieruchomości komercyjne na sprzedaż
    * Przetwarzanie umów

    Jesteśmy otwarci na dobre stosunki handlowe z Państwem. Jeśli uważasz, że masz solidne podstawy i pomysł oraz dobry zysk w każdej firmie, nie wahaj się skontaktować z nami w sprawie możliwej współpracy biznesowej.

    Skontaktuj się z nami już dziś: [email protected]

  • gość 2018-10-15 09:37:34

    https://www.wikipedia.org/

  • Martha - niezalogowany 2019-05-02 12:39:20

    Witajcie moi dobrzy ludzie, jestem Martha z Polski, przyszedłem na stronę, aby wybrać firmę, która pożycza mi pożyczkę w wysokości 48 000 $ na moje lekarstwa dla dzieci, od tamtej pory szukam pomocy finansowej, ale dzięki Bogu, że znajduję firma o nazwie Stella Rene, która pożycza mi pieniądze i potwierdzam moją pożyczkę bez stresu, a dzisiaj mój syn jest obsługiwany, więc moi ludzie nadal mają prawdziwą i legalną firmę kontaktową pod adresem email ([email protected]) skontaktuj się z nią szybka i niezawodna pożyczka dzisiaj, ponieważ jest legit% 100.


    Niech Bóg błogosławi dla mnie Stellę Rene.

    Martha

  • gość 2019-05-02 12:40:37

    Witajcie moi dobrzy ludzie, jestem Martha z Polski, przyszedłem na stronę, aby wybrać firmę, która pożycza mi pożyczkę w wysokości 48 000 $ na moje lekarstwa dla dzieci, od tamtej pory szukam pomocy finansowej, ale dzięki Bogu, że znajduję firma o nazwie Stella Rene, która pożycza mi pieniądze i potwierdzam moją pożyczkę bez stresu, a dzisiaj mój syn jest obsługiwany, więc moi ludzie nadal mają prawdziwą i legalną firmę kontaktową pod adresem email ([email protected]) skontaktuj się z nią szybka i niezawodna pożyczka dzisiaj, ponieważ jest legit% 100.

    Niech Bóg błogosławi dla mnie Stellę Rene.
    Martha

  • Eva - niezalogowany 2019-05-18 09:56:36

    Dzień dobry, moi ludzie, czy od tamtej pory szukaliście pożyczki? czy potrzebujesz pożyczki, aby rozwiązać swoje problemy w życiu? jeśli tak, to nie martw się więcej, ponieważ istnieje kobieta posłana przez Boga, która pomaga ludziom dzisiaj w naszym kraju, że pomaga wielu z nas tutaj, jestem Evą, kobietą, która pracowała w szpitalu w moim kraju, szukałem pożyczki Od tamtej pory wysłałem moje dzieci do szkoły i otworzyłem biznes. Oszukano moich fałszywych pożyczkodawców do dziś, kiedy znalazłem tę firmę, aw tej firmie potwierdzam i spieniężyłem kwotę pożyczki w wysokości 45 000 bez stresu, a teraz jestem tutaj formularz, w którym można odwołać się do tej nazwy firmy i powiedzieć moim ludziom, w jaki sposób pomogli wielu ludziom z innych krajów zaufać mi i polegać na nich, ponieważ mają 100% pewności i gwarancji, ponieważ dziś cieszę się, że w końcu mam szansę uzyskać pożyczkę dzisiaj i skontaktuj się z e-mailem poniżej [email protected] ponieważ pomogli oni również wielu z innych krajów.

    Eva

  • gość 2019-05-27 10:01:46

    Szukasz PRAWDZIWEJ FIRMY KREDYTOWEJ FINANSOWEJ, która udzieli Ci pożyczki w wysokości od 10 000 euro do 10 000 000 euro (na pożyczki biznesowe lub korporacyjne, pożyczki osobiste, kredyty hipoteczne, kredyty samochodowe, kredyty konsolidacyjne, kapitał podwyższonego ryzyka, pożyczki zdrowotne itp. ))
    A może odmówiono Ci pożyczki z banku lub instytucji finansowej z tego czy innego powodu?
    Złóż wniosek i uzyskaj prawdziwą pożyczkę finansową, przetworzoną i zatwierdzoną w ciągu 3 dni.
    PACIFIC FINANCIAL LOAN FIRM, jesteśmy pożyczkodawcą na poziomie międzynarodowym, który zapewnia PRAWDZIWE POŻYCZKI FINANSOWE osobom fizycznym i firmom o niskim oprocentowaniu 2% z ważnym dokumentem tożsamości lub paszportem międzynarodowym do weryfikacji.
    Spłata pożyczki rozpoczyna się 1 (jeden) rok po otrzymaniu pożyczki, a okres spłaty wynosi od 3 do 35 lat.

    O NATYCHMIASTOWĄ ODPOWIEDŹ I PRZETWARZANIE WNIOSKU O GRANICĘ W CIĄGU 2 DNI ROBOCZYCH,
    Skontaktuj się z nami bezpośrednio poprzez ten list: [email protected]

    Skontaktuj się z nami, podając następujące informacje:

    Pełna nazwa: ____________________________
    Wymagana kwota pożyczki: ________________
    czas trwania pożyczki: _________________________
    Cel pożyczki: ______________________
    Data urodzenia: ___________________________
    Płeć: _______________________________
    Stan cywilny: __________________________
    Adres kontaktowy: _______________________
    Miasto / kod pocztowy: __________________________
    Kraj: _______________________________
    Zajęcie: ____________________________
    Telefon komórkowy: __________________________

    Wyślij prośbę o natychmiastową odpowiedź na adres: [email protected]

    podziękować

    CEO.Mrs VICTORIA JOHNSON
    FIRMA PACIFIC FINANCIAL LOAN
    E-mail: [email protected]

  • Krystyna Zofia - niezalogowany 2019-06-10 14:52:42

    Nazywam się Lucyna Tom, mieszkam w południowej Afryce. Radzę skontaktować się z Magdaleną w celu uzyskania bezpiecznego i niedrogiego kredytu o bardzo niskim oprocentowaniu. Ta transakcja firmy jest bardzo szybka i bezpieczna dzięki transferowi ekspresowemu pomocy. Skontaktuj się z pożyczkodawcą, aby uzyskać pożyczkę za pośrednictwem dowolnego rodzaju wiadomości e-mail {[email protected]} Dziękujemy

  • gość 2019-06-20 21:28:23

    Nazywam się Patricia Martins, samotny rodzic, zanim mój mąż umarł, zostawił nas z takim długiem, że byłem tak zdezorientowany i sfrustrowany, jak spłacić ogromny dług. Pewnego dnia przechodziłem przez internet. Znalazłem Świadectwo (Pedro Gonçalo) o tym, jak GINA MORGAN pomogła mu w udzieleniu pożyczki. Złożyłem więc wniosek o pożyczkę w wysokości 85 000 euro na okres 5 lat od firmy za pośrednictwem jej poczty ([email protected]). Kiedy ubiegałem się o pożyczkę, złożyłem ślub Bogu, że jeśli otrzymam pożyczkę, będę niech świat wie, co dla mnie zrobił, ku mojemu największemu zaskoczeniu, w ciągu niecałych 48 godzin moja pożyczka została udzielona z oprocentowaniem 2%. Teraz uregulowałem dług mojego męża i założyłem nowe życie i interes. Właśnie spełniłem mój ślub. Jeśli więc życzysz sobie pożyczki w wysokości nawet 2%, skontaktuj się z GINA MORGAN LOAN COMPANY LTD na jej e-mail [email protected]

  • Adrian Bayford - niezalogowany 2019-07-02 05:25:54

    Dobry dzień

    Czy potrzebujesz pożyczki na każdy cel? Czy masz problem finansowy? Potrzebujesz rozwiązania finansowego? Bridge Finance oferuje miłość o korzystnym oprocentowaniu. Nasze pożyczki są łatwe, tanie i szybkie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać potrzebną pożyczkę. Możemy dopasować każdą pożyczkę z oprocentowaniem wynoszącym tylko 2% do Twojego budżetu. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami natychmiast ([email protected])

  • Paul Garry - niezalogowany 2019-07-30 04:42:04

    Czy potrzebujesz pożyczki? Pożyczka na spłatę długu lub zapłacenie rachunków lub założenie nowej firmy? Pożyczka na sfinansowanie twojego projektu? Oferujemy gwarantowane usługi kredytowe w dowolnej wysokości z oprocentowaniem 2%. Aby uzyskać odpowiedzi i więcej informacji, wyślij odpowiedź na następujący e-mail: [email protected]

  • Łukasz - niezalogowany 2019-07-30 17:07:35

    Jestem Łukasz z Polski, jestem tu, aby poinformować ludzi, którzy potrzebują problemu finansowego, że istnieje rozwiązanie, a w naszym kraju jest Zbawiciel, ponieważ potwierdzam moją kwotę pożyczki w wysokości 100 000 tysięcy i przyszedłem na forum tutaj, aby złożyć zeznania na temat tej firmy i nikt nie powinien wątpić w tę firmę, ponieważ są one prawdziwe i legalne po moim spotkaniu z firmą o nazwie Stella Rene, firmą pożyczkową, podążyłem za ich krokami i udzielili mi kwoty pożyczki po skontaktowaniu się z tą firmą i przyjechałem tutaj dzisiaj, aby powiedzieć wszystkim, że istnieje odpowiedź na wszystkie nasze problemy w tym kraju, a dziś jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ mam pożyczkę od firmy i proszę wszystkich, którzy potrzebują pożyczki, aby skontaktowali się z nimi dzisiaj przez e-mail {[email protected]} lub skontaktuj się z nimi za pomocą WhatsApp +971586972460 lub skontaktuj się z działem pomocy technicznej pod numerem 586972460, aby uzyskać więcej informacji na temat wymogu pożyczki dzisiaj.

    Łukasz

  • Paul Garry - niezalogowany 2019-08-06 03:29:14

    Czy potrzebujesz pożyczki? Potrzebujesz pomocy finansowej? Potrzebujesz pożyczki na swoje projekty? Jeśli tak, to nie martw się, prawdziwa i prawdziwa firma pożyczkowa, która udziela wszystkich rodzajów pożyczek z odsetkiem 2, jest tutaj i jest gotowa pomóc potrzebującym. Natychmiast skontaktuj się z następującym adresem e-mail: [email protected]