:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Kto będzie szkolić Twoje dziecko? Grafik Polonii Jastrowie

Piłka nożna, będzie szkolić Twoje dziecko Grafik Polonii Jastrowie - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 04/01/2019 08:49

Miejski Klub Sportowy Polonia Jastrowie podał nazwiska trenerów akademii piłkarskiej przypisanych do poszczególnych grup szkoleniowych

Szczegóły poniżej:

Treningi zacząć się mają w połowie stycznia. 

Łukasz Opłatek

Reklama

Kto będzie szkolić Twoje dziecko? Grafik Polonii Jastrowie komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-04 10:02:34

    Bardzo dobrze. Wreszcie jasno postawiona sprawa odnośnie trenerów. Dziękuję

  • gość 2019-01-04 11:28:23

    uu ten trener ze zdjęcia to chyba był jakimś bramkarzem w klubie. Nocnym.

  • Fachowiec - niezalogowany 2019-01-04 12:04:45

    Franek zrzuć ten brzuchol. Trener powinien być wzorem .

  • gość 2019-01-04 15:06:39

    co za piwosz

  • Senior - niezalogowany 2019-01-05 09:19:59

    Jakbyś całe lato z ekipą chlał na stadionie po nocach tez byś miał taki bęben.... Tylko calgon ratuje sytuację...

  • gość 2019-01-05 11:34:16

    Pan Rysiek Smuda ciagle dziala na niekorzysc klubu ,obgaduje po ludziach zarzad i trenerow i jeszcze go trzymacie w tym klubie? Wywalic na zbity pysk !!

  • gość 2019-01-05 13:15:54

    Kierowca trener Cyruk -trener ekipa burmistrza.

  • ktośinny - niezalogowany 2019-01-05 21:23:59

    współczuję rodzicom i dzieciom, które będą miały zajęcia z panem ze zdjęcia, doświadczenia zero bo nigdy nigdzie chłop w piłkę nie grał, wykształcenia zero więc nie ma pojęcia o wychowaniu młodzieży i jeszcze taki grubas, co on może nauczyć te biedne dzieciaki, żenada i wstyd ,no ale wiadomo dupe równo liże łysemu to jeszcze ciepła posadka w gminie się znalazła, działacie dalej tak w tej śmiesznej AP to nikt tam nie zostanie!!!

  • gość 2019-01-05 23:48:58

    Nie przejmuj sie Franiu co pisza tutaj te szmatlawce bo pisza je od samozwa...ca!Wiadomo kto! Rób swoje jak robisz bo dzieciaki chetnie u Ciebie trenuja!! A Ci co pisza tu te smieszne komentarze to sa osoby zazdrosne,zjebane i cienkie jak polsilver.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-06 10:38:41

    To frajer cz. pisze, wykształcony w szkółce wałeckiej i jego aktualny kumpel bez matury, któremu kasę obcięto.

  • gość 2019-01-06 10:38:57

    ale kultura wypowiedzi

  • gość 2019-01-06 10:47:06

    Do gościa wyżej a skąd Ty wiesz kto i co pisze,każdy sądzi według siebie.Może sam byś się tu przedstawił i zaczął rozmowę ale kulturalnie.Nawiasem mówiąc nie wiem co ma matura do trenowania bo niejeden bez matury ma więcej w głowie niż wykształcony magister.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-06 14:16:27

    Masz rację np. mgr WF po wałeckiej szkółce. Przeczytaj co wyżej napisał ktoś inny czyli cz.

  • gość 2019-01-06 14:32:53

    Rodzice głos najważniejszy mają. Mój syn trenuje u Pana Tomka i odetchnęłam z ulgą, że po zmianach nadal będzie trenował grupe mojego syna. Zawsze kulturalny, szanuje dzieci i rodziców. Życzę dalszych sukcesów Panie Tomku.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-07 20:00:44

    Czy będą treningi w Sypniewie?

  • gość 2019-01-08 18:08:48

    Nawet w Nadarzycach

  • Gość - niezalogowany 2019-01-08 23:48:57

    Ponoć nawet treningi w ugim będą stary trenuje młodego a Franek podpowiada jak schudnąć

  • Gość - niezalogowany 2019-01-11 15:13:45

    Przecież każdy wie że komentarze pisze tylko L i Cz.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-11 15:14:18