:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Policja - komunikaty i akcje, Ktoś wyrzucił samochodu - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 01/02/2019 09:44

Do zdarzenia doszło w okolicach Śmiardowa Złotowskiego wybudowanie i okolice

W godzinach porannych z samochodu został wyrzucony pies. Pies już nie żyje. Osoby które go wyrzucały uciekły kiedy zobaczyły że ktoś je obserwuje. 

 

Pies ma na obroży napis  "My Home". Jeżeli poznajecie psa, prosimy o kontakt z komisariatem policji w Złotowie. 

Reklama

Ktoś wyrzucił psa z samochodu komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-02-01 10:08:08

    Dorwać takiego s....... I surowo ukarać.Co się dzieje z tymi ludźmi znieczulica

  • gość 2019-02-01 10:11:53

    obroża my home ma pod tabliczką miejsce na wpisanie adresu trzeba ją odczepić

  • Gość - niezalogowany 2019-02-01 10:12:08

    Może kamery pomogą, jezeli są w tym miejscu.Masakra co za bydle.Jemu tak zrobic

  • Gość - niezalogowany 2019-02-01 10:20:23

    Co za znieczulica. Jak ktoś zabije psa to wielka tragedia ale jak tylu ludzi zamarza co roku zimą w polsce to nikogo to nie obchodzi. Zróbcie sobie badanie głowy=

  • Gość - niezalogowany 2019-02-01 10:37:44

    Sam sobie zrób badanie głowy niekórzy ludzie sami sobie na to zapracowali ze sa bezdomnymi

  • Gość - niezalogowany 2019-02-01 10:40:36

    co ktoś zrobił psu, skąd wiadomo co się stało...? zwierzak jest wygięty jakby wpadł pod samochód po prostu - prawdopodobnie wypadek, trudno. Błąd ze strony właścicieli psa że nie dopilnowal aby ten nie wyszedł z posesji. Bardzo źle ze strony kierowcy samochodu ze chce uniknąć konsekwencji spowodowania nieumyslnej śmierci psa. Zwykły ludzki strach. Ale to wszystko moje przypuszczenia... Nie widzę tutaj żadnego zbrodniarza zaslugujacego na okrutną karę... a jad który macie w sobie Ludziska i wywalacie go na innych przy okazji śmierci psa, kota, ptaszka, czy pszczoły, zamieńcie może na pożyteczny wysiłek fizyczny, to pomaga na frustrację..

  • Josef - niezalogowany 2019-02-01 10:47:54

    Co siedzi w mózgach osób, które to zrobiły? Okrucieństwo tych ludzi nie zna granic. Czy uważasz że ci ludzie pomogli by Tobie gdybyś siedział skulony na ławeczce i potrzebował pomocy?Myślę że powinieneś zacząć od siebie bo jak nie widzisz nic w tym złego, to cywilizacja śmierci postawiła jednak na głowie hierarchię Twoich wartości.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-01 10:56:41

    Weź się gościu walnij w łeb

  • Gość - niezalogowany 2019-02-01 11:09:46

    co wg Was zrobili ci straszni ludzie? Bo jakoś nie pojmuje dlaczego ma go spotkać straszliwa kara? Ktoś zabrał jakiegoś tam psa do garażu i znecal się nad nim aż ten zdechł, po czym spakowal do auta i porzucił w lesie? Tak uważacie? Czy co się stało wg Was? Niech ktoś oswieci moja ciemną głowę!

  • Gość29 - niezalogowany 2019-02-01 11:33:56

    Gościu powyżej zmień tabletki

  • Gość - niezalogowany 2019-02-01 12:03:11

    Pies został wyciągnięty z busa i położony na poboczu, może komuś zależało żeby wyglądalo to na potrącenie?

  • Gość - niezalogowany 2019-02-01 12:29:42

    A skąd wiadomo, że z busa? Przecież nigdzie nie pisze, że z busa go wyrzucono.

  • Maniek - niezalogowany 2019-02-01 12:38:56

    Normalnie bym rozjebał taka łajze.

  • Hotdog - niezalogowany 2019-02-01 12:51:40

    Co robił pies w samochodzie? Kiedys to pies byl na lancuchu i nie bylo klopotu ze wypadl z auta

  • Ania - niezalogowany 2019-02-01 12:55:06

    Widzialam wczoraj tego psa jak chodzil rano po polu. Zdziwilo mnie to. A teraz juz nie zyje? Zamarlz moze

  • Gość - niezalogowany 2019-02-01 13:57:11

    Jak komuś tak bardzo przeszkadzał ten biedny pies to mógł go po prostu oddać do schroniska A nie tak jak to skurwiel pierdolony zrobił wyrzucajac go z samochodu takiemu to bym skurwielowi łeb ujebała koło samej dipy szmata pierdolony z Dolnika.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-01 13:57:55

    Jak komuś tak bardzo przeszkadzał ten biedny pies to mógł go po prostu oddać do schroniska A nie tak jak to skurwiel pierdolony zrobił wyrzucajac go z samochodu takiemu to bym skurwielowi łeb ujebała koło samej dipy szmata pierdolony z Dolnika.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-01 14:20:29

    Wątpię żeby ktoś z tamtych okolic przyjechał taki kawałek aby tylko zrobić krzywdę psu. Ten pies już wczoraj latał po polach. Także nie ma co sądzicie ludzi gdy mogą być niewinni

  • gość 2019-02-01 15:03:26

    ludzie to najgorszy gatunek żyjący na ziemi, co do tych co to zrobili to liczę ,że sprawiedliwość upomni się o nich w najmniej oczekiwanym dla nich momencie, co ma w głowie takie coś co to zrobiło???

  • Gość - niezalogowany 2019-02-01 15:14:19

    Tak, ludzie zawsze sa niewinni...co za patologia pisze tu niektore komentarze

  • Gość - niezalogowany 2019-02-01 15:55:53

    Pies xawze powinien byc na smyczy i w kagancu! Wolno biegajace do odlowienia i mandat 5000zl.Jedyna metoda ktora zagwarantuje ze kundle nie beda sie mnozyc i nie bedzie problemu .I schroniska nie potrzebne bo nie bedzie bezpanskich

  • Gość - niezalogowany 2019-02-01 16:47:42

    Nie rozumiem skąd tyle nienawiści do zwierząt i arogancji do ludzi w wielu komentarzach. Niczym nie da się wytłumaczyć tej sytuacji to co zrobiono z tym psem to diabelski czyn. Dziwi też podejście do bezdomnych i mówienie że sami sobie to wybrali. Otóż nie znałem wielu dobrze sytuowanych ludzi którzy z dnia na dzień i to z różnych powodów stali się bezdomnymi. Nieraz sami nie mogli odpowiedzieć jak do tego doszło. Pamiętajcie każdego może to spotkać bo różne choroby też chodzą po ludziach. Trochę empatii i szacunku dla ludzi i zwierząt a świat będzie lepszy.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-01 18:57:44

    Co za zneiczulica ? Weź się w leb puknij. My o sobie sami decydujemy A pies jak ma o siebie zadbać? Biorąc psa miej świadomość. To nie jest rzecz że można wyrzucić. Pies też zasługuje na szacunek . A ten kto to zrobił powinien tak samo skończyć . Każdy powinien zapłacić za swoją wine. Jak Cię nie stać na psa to go nie bierz!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-02-01 19:01:29

    Ania . Widzialas psa że chodzi w taka zimnie I nawet nie pomogłas ? Kobieta Cię nazwać się nie da , bo żadna by na takie coś nie pozwoliła

  • Gość - niezalogowany 2019-02-01 22:03:48

    Japierdole jak nie chcesz psa to oddaj do schronisks a nie rzucasz go jak śmiecia to jest pies biedny:( oby tych bandytów złapali! !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-02-01 22:05:09

    To ty się puknij w łeb. Jak zadbać o siebie ma ktoś kto ma około nieco powyżej 1000 emerytury lub ktoś kto nie miał gdzie dorobić sobie lat pracy do emerytury. Dużo z wypowiadających sie tu to PO - tworki a to za rządów waszych pupili było w polsce tak źle. System jest winny nie bezdomni.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-02 00:39:10

    A kto widział ze ten pies został zabity przez człowieka? I to w takim miejscu przy budynkach jakby lepszego miejsca nie było porostu został potrącony przez samochód i tyle jakby ktoś chciał go wyrzucić z samochodu to zrobił by to w innym miejscu.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-02 12:05:55

    Można tylko domniemywac co się stało,niestety nikt nie był świadkiem sytuacji. Ale moim zdaniem osoba, która potrąci zwierzę ma obowiązek zawieźć je do weterynarza.Pies nie ma wielu obrażeń, możliwe że gdyby udzielono mu szybkiej pomocy była by szansa na przeżycie. W końcu zwierzę też ma uczucia powinniśmy być bardziej otwarci na cierpienie nie tylko ludzkie. Wniosek jest karma zawsze wraca !

  • Gość - niezalogowany 2019-02-02 13:22:10

    Ludzie... Ten piesek tam dalej leży

  • Gość - niezalogowany 2019-02-02 13:22:54

    Ludzie... Ten piesek tam dalej leży :(

  • Gość - niezalogowany 2019-02-02 15:26:40

    Ci wszyscy co najgłośniej krzyczą niech się zastanowią .. jeśli nie mieli litości dla psa to dla Was też jej nie będą mieć. PIES tak samo czuje jak my . To tak samo jak byś zabił niemowlę.. przecież też nie mówi , więc może nie odczuwa bólu ani strachu ? Nie bądźmy obojętni. Dzisiaj ten pies a za chwilę ktoś z twoich bliskich? Tacy nie cofna się przed niczym , niech staną rownemu sobie..

  • Gość - niezalogowany 2019-02-06 11:46:37

    Sto batow dla kierowcy busa napewno by nie zaszkodzilo!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-02-09 07:31:56

    Do tego gościa co pani się czepia o psiaka jak by bylo stać na psiaka to pewnie by miała jeśli na to warunki pozwoliły by. A jest spore grono które kupuje psiaka bo dzieci chcą , bo mały , bo śliczny a potem okazuje się że znudził się jest za duży itd. by mógł pisać i dochodzi do sytuacji jaka jest w schroniskach. A do tego psiaka sam bym miał problem nawet podejść ze względu na możliwą agresję lub ewentualny atak takiego psiaka a do odszkodowania ewentualnego nikt by się nie przyznał żeby wypłacić lub pokryć koszty leczenia.

Dodajesz jako: |