:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 5°C

Lada dzień otwarcie galerii handlowo-usługowej Aura Park w Złotowie

Inwestycje w powiecie, dzień otwarcie galerii handlowo usługowej Złotowie - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 15/10/2019 15:46

Znamy już datę i godzinę otwarcia galerii handlowo - usługowej Aura Park.

Na otwarcie nowej galerii handlowo - usługowej Aura Park w Złotowie zapraszamy w najbliższy czwartek 17 października na godzinę 7.00. 

W galeri znajdą się takie sklepy jak: CCC, 4F, Rossmann, Smyk, KIK, Martes Sport, Żabka, NC+, Topaz Jubiler, Zahir Kebab, Prawdziwy Chleb. 

Reklama

Lada dzień otwarcie galerii handlowo-usługowej Aura Park w Złotowie komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-15 16:34:40

    Szkoda ze jedyny fastfood w tej "galerii" to Żabka

  • Gość - niezalogowany 2019-10-15 16:45:20

    I kebab niby ma byc

  • Gość - niezalogowany 2019-10-15 16:54:23

    A empik będzie?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-15 16:58:33

    Lidl będzie

  • Kornela - niezalogowany 2019-10-15 17:01:46

    Te sklepy to jakaś hańba jedynie media expert i kik ok a reszta się przeniosła i będzie w kupie w galerii dla mnie bez sensu. Dlaczego lepszych sklepów nie będzie?

  • gość 2019-10-15 17:49:55

    żeby jeszcze w rzeczywistości to tak wyglądało jak na zdj. wyżej, a nie że cały front galerii zasłaniają na pół suche choinki

  • gość 2019-10-15 18:06:22

    Ludzie nie marudżcie na wsi macie jeden sklep mydło i powidło cieszcie się a jak nie pasuje to do Lidla i Biedronki i łapać okazję.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-15 18:23:44

    A kto wybral taka naze Aura park

  • Gość - niezalogowany 2019-10-15 18:40:55

    Ci co narzekają nie muszą chodzić. Co by nie było zawsze znajdą się osoby do narzekania! Dajmy czasu. Myślę że i tak będzie tam spory obrót

  • Gość - niezalogowany 2019-10-15 18:41:20

    Tą galerię spotka taki sam los jak Kasztanową w Pile... Żeby jedyny sklep z odzieżą to Kik... Masakra... Naprawdę nie ma po co iść..

  • gość 2019-10-15 18:41:25

    Ludzie zrozumcie że ktoś poświęcił wielkie fundusze wiele własnej inwencji tylko po to żeby w tym mieście było coś porządnego gdzie będzie można przejść się na spacerek z dziećmi, rozerwać się w wolnej chwili. Czym ciekawszym możecie w naszym mieście się zająć. A te suche świerki to prawda wstyd i hańba że w takich istotnych sprawach - chwilach kiedy decydują sprawy estetyki ktoś pozwolił sobie na wpływ jakichś pseudo ekologów, bo co tu było chronić?. Można było urządzić to miejsce w jakiejś stylistyce XXI wieku a teraz to nawet pomnik Ks. Domańskiego wygląda jak gdzieś na jakimś grajdołku.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-15 18:43:45

    Brakuje porządnego spożywczaka, po likwidacji Piotra i Pawła a później Stokrotki miałam nadzieję na delikatesy, Żabka to sklep do którego się chodzi jak wszystkie inne w niedzielę są zamknięte. Ktoś to zatwierdził te sklepy powinien wylecieć z roboty

  • Gość - niezalogowany 2019-10-15 18:50:40

    No no no 5 kebab w mieście będzie gdzie się stołować, codziennie w innym

  • DzieńDobry - niezalogowany 2019-10-15 19:03:41

    Mam nadzieję, że za jakiś czas zmienią się te sklepy i ten kebab, na coś porządnego. Bo narazie to chyba będzie funkcjonować, jak hala targowa.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-15 19:14:08

    A będzie Zara, H & M , COCO i tp

  • Gość - niezalogowany 2019-10-15 19:16:00

    Dajcie spokój z tymi kebabami potem dupa gruba jak piekarnik i do fit klubów chodzicie na odchudzania a potem come back do kebabow i witaj jojo

  • Gość - niezalogowany 2019-10-15 19:43:00

    A New Yorker będzie? A Takko? A Esprit? A Puma? A Adidas? A Kappa? Szczerze to oprócz Kika to gówno tam będzie.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-15 19:47:00

    Sklepy żenada tyle mam w temacie. Połowa przeniesionych i JesCze żabka których jest w zlotowie wiele hahahah a na dodatek kebab no idź pan.... i jedyny odzieżowy sklep hahahahahahahaahhaha zmarnowana kasa na ten..: no :)

  • Gość - niezalogowany 2019-10-15 19:48:38

    A jakiś sieciowy fastfood będzie.. Powinien być KFC..

  • Gość - niezalogowany 2019-10-15 19:49:40

    Będzie kebab hahahahahahaha tylko :)

  • gość 2019-10-15 19:52:13

    Czy ktokolwiek, komukolwiek w Złotowie dogodził ! Krytycy , czy zaproponowalibyście coś lepszego ! Przecież tak naprawdę nikt nie wie , co to za centrum handlowe . MOŻE SIĘ SPRAWDZI ? A WSZYSCY JUŻ SKOWYCZĄ ! Będzie barachło , to nikt tam nie będzie łaził ! To chyba logiczne ! mOŻE nie dla wszystkich !

  • gość 2019-10-15 20:00:12

    przydał by się jakiś croop house kfc lub mac pewnie co parę sklepów z miasta się przeniesie do galeri

  • Nieznany - niezalogowany 2019-10-15 20:01:54

    A na otwarciu będzie coś ciekawego, jakieś promocje czy coś? Czy po prostu otworzą i tyle?

  • Gość123 - niezalogowany 2019-10-15 20:05:16

    A WC będzie?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-15 20:05:42

    Ten cały kik to największe badziewie sprzedaje i wcale nie jest jakiś tani. To już pepco jest dużo fajniejsze.
    Z tego co czytam to szału nie będzie

  • Już pewne - niezalogowany 2019-10-15 20:07:21

    Fajnie, że bedzie tam Lidl

  • Gość - niezalogowany 2019-10-15 20:09:50

    Tam żadnego Lidla nie będzie

  • Gość123 - niezalogowany 2019-10-15 20:17:01

    Co wy z tym Lidlem

  • gość 2019-10-15 20:19:51

    sprawdzone info, bedzie rossman, bar melczny u franka, dior, prada i media expert jeszcze sciagnal marke gucci. Bedzie jeszcze czerowny pokoj dla chetnych. takze duzy wybor, bedziecie mogli swoje pensje na jeden ciuszek raz na pol roku kupic skoro tacy sami malkontenci na tej wiosce i placze wiekszosc bo martes, bo zabka, bo kik czy smyk.

  • Pc - niezalogowany 2019-10-15 20:22:16

    A pewex będzie?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-15 20:22:37

    Parodia.
    Sklepy beznadziejne.
    4F w Złotowie już jest.
    Media Expert tylko się przenosi.
    Smyk super zwłaszcza dla złotowskich mam i dzieci. CCC zmieniło tylko lokalizacje.
    KiK itp.? Hmmmm??????
    Czy naprawdę Złotów nie jest stać na jakieś porządne marki jak H&M, Reserved itp.?!
    Co do jedzenia....nie ukrywam,że było wrażenie,że złotowianie liczyli na McDonalds lub KFC a nie "100tny kebab"!.

  • Janusz - niezalogowany 2019-10-15 20:25:15

    A c oś z budowlaniki będzie

  • Jadwiga Kamień - niezalogowany 2019-10-15 20:37:34

    Zapomnieli napisać jedno pomieszczenie będzie z używaną odzieżą z Anglii London style na wagę w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy wszystkich nowa dostawa już jest. Posiadać będziemy 3 przymierzalnie do zobaczenia jutro.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-15 20:52:37

    I jubiler topaz jeszcze będzie w galerii oprócz tego lumpeksu

  • Gość - niezalogowany 2019-10-15 21:08:08

    Z tym lumpeksem to prawda? Bo jeśli tak, to dla mnie super. Tam macie wszystko: H&M, house, reserved, C&A, atmosphere, Armani, Gucci...... itd. Itp.

  • gość 2019-10-15 21:15:39

    A ja bym proponowal reaktywowac Slodka Dziurke i Akwarium Frekwencja murowana

  • gość 2019-10-15 21:55:43

    Ludzie, ważne że chociaż będą jakieś sklepy! Rzeczywiście zgodzę się z kebabem, że jest niepotrzebny już w mieście, ale to nie zmienia faktu że co by robiło tutaj KFC czy MC? Zresztą :
    - Mediaexpert,
    - Kik,
    - 4f,
    - Topaz,
    -Rossmann,
    -CCC,
    -chyba nc+,
    -żabka,
    -martes,
    -smyk,
    to już coś pomijając kebaba.

  • Uwielbiam specjalistów - niezalogowany 2019-10-15 22:04:51

    Zdradzę Wam sekret.
    Będą w tej galerii takie sklepy, które będą płaciły czynsz. Szok co nie?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-15 22:37:47

    Tragiczny dojazd i wyjazd spod Galeri.
    Parking nawet na Smarty nie spełnia wymogów a co dopiero na samochody osobowe i dostawcze.
    ROSMAN widoczny jak trza kto wie to trafi kto nie wie pojedzie do Piły gdzie suchy las z kornikiem drukarzem nie zasłania największej inwestycji w mieście.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-15 22:54:22

    Nie pasuje? To przyjedzie do Wałcza - miasta większego od Złotowa, a które się nie umywa... Dopiero będziecie mogli narzekać...

  • Gość - niezalogowany 2019-10-16 01:21:16

    Długo to to nie pociągnie jedyny sklep który to utrzyma to media ekspert bo to ich reszta sklepów będzie też w mieście więc po co latać tam jak możemy wejść do tego co mamy pod nosem!!! a i tak do dobrych sklepów trzeba będzie jeździć do innych miast!!!

  • Fa - niezalogowany 2019-10-16 01:50:14

    Typowo tępe komentarze , chciałem napisać wieśniackie ale nie chcę obrażać ludzi ze wsi dla których wasze problemy są poprostu śmieszne - bencwały !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-16 03:59:20

    Idźcie ludzie do pracy pracowac i placic podatki bo czekam na 500+ i bede mogla pojsc na tipsy i wlosy a bombelki do galerii pojda

  • Gość - niezalogowany 2019-10-16 05:42:55

    Śmiechu warte.
    Sklepy się poprzenosily i to na tyle. I kebab kolejny w mieście. Masakra...
    W Kiku tandeta więc nie rozumiem tej radości
    KFC nadal brak nie mówiąc o Cropie czy H & M

  • Gość - niezalogowany 2019-10-16 07:50:59

    Skąd ta nazwa? Kojarzy mi się z aqua parkiem.jesli to Park to i powinna byc rozrywka.chyba że rozrywką będzie bieganie tam

  • gość 2019-10-16 08:14:45

    Empik będzie?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-16 08:28:28

    Piękne drzewa w mieście powycinane, a przed galerią miotły sterczą i straszą. Jestem przeciwny wycince drzew, ale tam wystarczyłoby zostawić to liściaste tylko.

  • gość 2019-10-16 09:01:35

    Mc Donald\'s? KFC? Zapoznajcie się z warunkami, które powinien spełniać franczyzobiorca - przynajmniej warunek lokalizacyjny...

  • Gość - niezalogowany 2019-10-16 10:09:23

    Żeby założyć Mc we franczyzie oprócz lokalizacji musisz jeszcze położyć ponad bańkę na stół... Także wiecie już dlaczego Mc nie ma w Złotowie. Ale fakt przydalby sie jakis odzieżowy z porzadnej firmy

  • Gość - niezalogowany 2019-10-16 10:29:13

    Ja pie..ole! 9 kebab w mieście. Z czego 3 to już same ciapki otworzyły. Chyba podoba im się u nas. Kebab w poniedziałek kebab we wtorek.... Na wigilię też będzie kebab.Paranoja jakaś!

  • Lukasz - niezalogowany 2019-10-16 10:36:39

    Gdzie jest 9 kebabow?bo napewno nie w Złotowie.kebab z kurczaka to nie kebab

  • Gość - niezalogowany 2019-10-16 11:32:32

    Ale ten kebab będzie spoko. Jadłam w tej sieci w Kołobrzegu. Może w końcu będzie w Złotowie baranina

  • Gość - niezalogowany 2019-10-16 12:32:23

    Nie mam pytan, ludzie cos zrobic dla was na tym zadupiu zebyscie mogli sie rozerwac, pozatym sprawa takie macie wymagania to idzcie dorzucic do interesu chyba nawet nie znacie podstaw handlu. Kolejna sprawa wy przy zarobkqch 2200 na reke chcecie diora ?? hahahaha smiech na sali

  • Gość - niezalogowany 2019-10-16 13:06:54

    Te co tak narzekają.pierwsi będą stali pod drzwiami na otwarciu.

  • gość 2019-10-16 13:25:17

    A gdzie CROPP, porządnych sklepów nie zrobią , media ekspert po co, sklepy poprzenoszone do galerii, z tej galerii zrobi się to samo co z hali targowej gdzie sklepowe stoją przed drzwiami swojego sklepu bo nie mają nic do roboty i tylko obserwują ludzi .
    W tej galerii nic ciekawego nie ma i raczej nie będzie

  • gość 2019-10-16 14:36:42

    Wątpliwej urody i wartości drzewa są w PO-wskim Złotowie ważniejsze od zasług Księdza Domańskiego.

  • gość 2019-10-16 15:37:33

    Świetna informacja dla złotowa! Na pewno będę odwiedzać!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-16 16:33:57

    Supermarket żabka to jest dobre szok to tylko w złotowie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-16 19:39:17

    Jakie miasto taka galeria..

  • Gość - niezalogowany 2019-10-16 20:18:02

    Szkoda, że nie wszyscy ludzie rozumieją, że takich sklepów jak hm, zara, cropp itp nie będzie z tego względu, że w galerii są za małe metrarze, a przede wszystkim dlatego, że te wielkie sieciowki muszą mieć duże obroty, które przynoszą zysk. Potraficie tylko narzekać a jak przyjdzie co do czego to wszyscy się rzucicie, a najbardziej ci krytykujacy wszystko i wszystkich.

  • gość 2019-10-16 20:18:34

    za kilka miesięcy zaczną się zwijać niektóre sklepy z braku utargu...to tylko kwestia czasu.

  • gość 2019-10-18 12:41:58

    A kto wymyślił tą okropną nazwę tej niby galerii

Dodajesz jako: |