:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wypadki drogowe, Lancia uderzyła drzewo - zdjęcie, fotografia
04/02/2019 09:50

Dzisiaj około godziny 8 doszło do groźnego zdarzenia drogowego w miejscowości Prochy.

Nocna gwałtowna zmiana pogody  sprawiła, że w istotny sposób zmieniły się warunki drogowe - jest na drogach bardzo ślisko. Około godziny 8 samochód osobowy na oblodzonej jezdni w miejscowości Prochy najprawdopodobniej wpadł w poślizg i uderzył prawym przodem w drzewo. Policja ustala przyczyny zdarzenia. Kierowca uszkodzonego pojazdu został przetransportowany do Szpitala Powiatowego w Złotowie.

Reklama

Lancia uderzyła w drzewo komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-02-04 10:27:54

    Co ma policja ustalać i tak wpisze prędkość. Jakby drzew by nje bylo auto w rów. I cali i tylko by strachu sie najedli. Wanke ?? Nadal przeciwko wycince dziad pierun jeden. Wyciąć dziada bo blokuje remonty drog. Stary wapniak

  • gość 2019-02-04 10:48:27

    Te drzewa powinny być już dawno wycięte.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-04 11:06:20

    Droga tragiczna. Dlaczego nikt nie może jej posypać??? Skandal ! Dojazd do pracy bez kolizji w takich warunkach graniczy z cudem . Nie ma aż tak strasznej zimy żeby nie można było nadążyć z odśnieżaniem dróg. A jeśli już ktokolwiek pokwapi się żeby coś posypać to piachu jak na lekarstwo. Wstyd !

  • gość 2019-02-04 11:17:51

    A gdzie służby drogowe, newralgiczne miejsca takie jak łuki, skrzyżowania, wzniesienia itp. powinny być posypane piachem. Jak zwykle zima zaskoczyła.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-04 11:29:43

    Obciążyć zarządcę drogi za naprawę auta

  • Gość - niezalogowany 2019-02-04 11:45:48

    Nie można obwiniać drzew za swoją lekkomyslność podczas jazdy.

  • gość 2019-02-04 12:07:21

    Winne drzewa , śmiech na sali! winna prędkość. Na takiej szklance to się jedzie 30-40 na godz. jak barany nie umieją jeżdzić to i droga bez drzew nie pomoże a winne będą rowy.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-04 12:14:53

    Polecam przejechać się ta drogą w godzinach porannych w takich warunkach jak dzisiaj. Samochód na 2 biegu tańczył jak chciał... Panowie odpowiedzialni za odśnieżanie dróg chyba sądzą że na wsi ludzią nie trzeba posypać drogi bo po co ...

  • gość 2019-02-04 13:24:19

    Jak zawsze znajdzie się ktoś mądry... a może ta osoba jechała 30 km/h ...nie trzeba jeździć szybko żeby mieć wypadek na oblodzonej drodze i sam jesteś baton...

  • Gość - niezalogowany 2019-02-04 13:57:36

    Lepiej wjechać w row niz walnac w drzewo ale odzywaja sie janusze co jezdza 50km tygodniowo albo 100 i wyjazd ze zlotowa do poznania autem to dla nich wyprawa zycia

  • Gośćdlugi - niezalogowany 2019-02-04 16:59:11

    Te drzewa powinny być bezapelacyjnie wycięte na tej trasie ciężko już się minąć korzenie wypychają jezdnię nad jezdnią gałęzie są aż splątane i suche to wszystko musi ktoś zginąć tam aby to w cholere wyciąć.

  • gość 2019-02-04 17:59:13

    broniący drzew przy drodze, pewnie dopiero zmienią zdanie jak sami będą w takiej sytuacji i zachowanie ostrożności nie zawsze wystarcza a drzewa nie zmienią w gumowe,

  • gość 2019-02-04 20:08:50

    K...a. Dlaczego policja nie kara zarządcy drogi za zaniechanie swoich obowiązków?

  • gość 2019-02-05 07:21:03

    Drzewa przy tej drodze to jakaś tragedia jest. Wszystkim broniącym tych drzew polecam się tam wybrać w nocy i spróbować się wyminąć z ciężarówką. Wszystkie ciężarówki jeżdżą tam środkiem jezdni żeby nie zahaczyć konarów.

  • gość 2019-02-05 09:20:48

    Dlaczego Policja nie karze zarządcy drogi za nie wykonywanie swoich obowiązków? Bo w naszym prawie, to poszkodowany musi złożyć pozew sądowy o odszkodowanie przeciwko powiatowemu zarządcy dróg. Tylko, czy wygra, zależy od sędziego sądu, jakie ma podejście do sprawiedliwości.

  • BMW 7 - niezalogowany 2019-02-05 09:30:19

    Zgodze się z wpisem