:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 10°C

Łańcuch Światła - Ziobro musi odejść

Partie polityczne, Łańcuch Światła Ziobro odejść - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 29/08/2019 00:07

Spotkanie odbędzie się w piątek obok budynku sądu w Złotowie o godzinie 20:00

Domagamy się dymisji ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry. Żądamy rozdzielenia funkcji ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego. Domagamy się pilnego, niezależnego śledztwa, które wyjaśni ataki na sędziów, płynące z ministerstwa sprawiedliwości.

Chcemy żyć w kraju, w którym my obywatele i obywatelki Polski, możemy czuć się bezpiecznie niezależnie od tego, czy zgadzamy się z obecną władzą, czy krytykujemy ją i patrzmy jej na ręce.

 

Demokratyczny Złotów

Reklama

Łańcuch Światła - Ziobro musi odejść komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-08-28 21:16:49

    Hahaha znowu te stare busie beda skakały kolejny ich protest. One protestują przeciwko wszystkiemu hahha

  • Gość - niezalogowany 2019-08-28 21:18:32

    popieram protest !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-28 21:22:58

    Dziś były popatrzeć jak PiS robi sobie reklamę te Stare nic nie znaczące pruchwa nawet nie wiedziały że była Kopacz w Złotowie

  • gość 2019-08-28 21:32:22

    Przecież PiS to gamgsterska mafia, Kaczyński dał wolną rękę Ziobrze, ten ma na niego haki i jest klincz.

  • gość 2019-08-28 21:38:31

    Przyjdzie czas że Ziobro stanie nie tylko przed Trybunałem Stanu, ale przed sądem karnym, razem z Krychą Pawłowicz wylądują w Korei Płn celem resocjalizacji w zakresie demokracji, tam są odpowiednie tego typu obozy co rekomenduje Krycha.

  • gość 2019-08-28 21:42:41

    Tylko z samych materiałów dziennikarskich jakie zostały opublikowane w TV można powiedzieć, że jest to najbardziej dwulicowy człowiek w rządzie. Czasem nie rozumie, jak tak kryminalne postepowanie tego czlowieka jest tolerowane. Upadek moralny Panstwa.

  • gość 2019-08-28 22:15:44

    a przepraszam ???
    - co w zamian ...????

  • Gość - niezalogowany 2019-08-28 22:37:18

    Pisowskie trolle - juz wam nie pomoże wyzywanie organizatorów protestu. Bez wzgledu ma to, kto przyjdzie, żądania są dla wszystkich myslacych Polaków oczywiste. Ten "minister sprawiedliwości" musi odejść. A to, że jest on też prokuratorem generalnym, to po prostu parodia.

  • gość 2019-08-28 22:45:25

    Co w zamian? Oprócz magistra Ziobry w Polsce nie ma przyzwoitego, kompetentnego, uczciwego, praworządnego, zrównoważonego psychicznie prawnika?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-29 06:11:35

    Ziobro o niczym nie wiedział, to bardzo uczciwy i prawy człowiek.....hahaha to oczywiście żart

  • Śmieszek - niezalogowany 2019-08-29 06:50:04

    Kolejny zlot czarownic z megafonikiem krzyczący"protestujemy". Dajcie spokój, bo tylko Złotów ośmieszacie

  • Gość - niezalogowany 2019-08-29 08:35:30

    Legitymację PZPR powyrzucały nie tak dawno,a teraz krzyczą demokracja .Babcię to jest obłuda.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-29 08:46:52

    Stare prukwy. Zróbcie protest przeciw protestom he he jeba.....

  • Gość - niezalogowany 2019-08-29 09:51:18

    Jako mieszkańcy jako rodzina Miasta Złotów pytamy organizatorów tej akcji w sądzie, dlaczego ludzie nie związani z sądownictwem i co niektórzy pracownicy sądu organizując polityczne pełne nienawiści wiece i spotkania to robią. Dlaczego jawnie występują przeciwko państwu polskiemu któremu jako apolityczni wykonawcy zawodu sędziego powinni służyć bez skłócania społeczeństwa. Czy sędziowie pracujący w Złotowskim sądzie też założyli sobie jako celowe działanie przeciwko rządowi polskiemu i dlatego zezwalają w budynku sądu na akcje propagandowe mające na celu nawarstwianie nienawiści w społeczeństwie.
    Sądy z założenia powinny być apolityczne czy złotowscy sędziowie o tym nie wiedzą.

  • Obserwator - niezalogowany 2019-08-29 09:54:01

    Znowu bezmyślne lemingi z POKO będą palić znicze. Jakby większość zapytać przeciw konkretnie czemu protestuje to nawet nie wiedzą.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-29 10:20:45

    Ziobro to wspanialy minister. Niech PiS rzadzi

  • Gość - niezalogowany 2019-08-29 10:41:52

    Niech miasto zabroni tych protestów wstyd dla miasta.

  • gość 2019-08-29 11:27:00

    Zgadzam się, że sądy powinny być niezaależne. Ale również powinna być jakaś możliwość, gdy zdarzy się, że sądy traktują stronę postępowania jak śmiecia. A takie przypadki moim zdaniem często się zdarzają. Uważam, że gdy strona która twierdzi, że 2+ 2=4 a nie ma kapuchy na wynajęcie adwokata, to przegra w sądzie ze stroną która twierdzi że 2+2=3 ale ma pieniądze na papugę albo nawet 3 papugi. I tutaj powinna byc jakaś kontrola na ukaranie chamskich lub stronniczych sędziów.

  • gość 2019-08-29 11:34:43

    PiSowi nikt nie zabronił spotkania to także inne ugrupowanie może spotkać się i domagać się sprawiedliwości.
    Stare prukwy były na spotkaniu PiS i kut asy debile to dlaczego tu zabraniać ?
    Idź do rzeki i się wykąp brudasie i mor de wyszoruj gorąca wodą i wyparz pysk .

  • Gość - niezalogowany 2019-08-29 11:39:46

    Pan zero i jego prezesik. A ludzie jak chcą i będą myśleć to i tak prędzej czy później wyjdą na ulice...

  • Obserwator - niezalogowany 2019-08-29 11:50:42

    A za PO to co było? "Zielona Wyspa" mlekiem i miodem płynąca z której wyemigrowało 3 mln ludzi? Co do 500+ to na Zachodzie Europy były już od dawna znacznie większe świadczenia, które Polacy tak chętnie pobierali. A teraz tzw. elita martwi się, że nie będzie już elitą a innym poprawi się byt.

  • gość 2019-08-29 11:50:47

    Dołączamy do Ogólnopolskiej Akcji "Łańcuch światła przeciw niesprawiedliwości "

  • gość 2019-08-29 12:10:05

    13 emerytury już nie bedzie w marcu 2020r.Podają media ponieważ Rząd nie wpisał tej "13" do Ustawy na następny rok.
    A na PiS bus była napisane 13 emerytura...
    Kłamstwa,kłamstwa i "wszystkiemu jest winien Tusk"- tak rządzi Pis.
    A wieże dwie dla Kaczyńskiego ? a wielkie emerytury starych chłopów w Rządzie ?
    A nagrody dla Rządu po 67 000 zł dla jednej osoby
    a podwyżki dla emerytów co roku po 29zł .
    Ziobro też dostaje 500+ i inni ,dlaczego? sa biedni ?

  • gość 2019-08-29 12:49:21

    11 listopada 1918, Józef Piłsudski po przyjeździe z Magdeburga, powiedział do swojego zastępcy ds. wojskowych, pułkownika Edwarda Rydza-Śmigłego "Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić". Słowa jakże aktualne w dzisiejszej Polsce.

  • gość 2019-08-29 13:12:31

    Znowu kompromitują Złotów....

  • gość 2019-08-29 13:28:03

    Będę głosować na PiS bo kase już mają pustą.Od kogo pożyczą? Nie bedzie 500+.Nareszcie te głupole pójdą do roboty ,na budowy i do sprzątania i plewienia na promenadzie bo żadnej szkoły te tłumoki nie mają.
    jedyne co umieją to wyzywać i ubliżać ludziom.Tak matka ich nauczyła,zresztą w domu też sie wyzywają nawet nocą jak przejeżdża sie rowerem koło ich mieszkań socjalnych.
    Nareszcie po wyborach pójdą do roboty,dlatego głosujcie na PiS.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-29 13:30:58

    Natychmiastowo powinien odejść w trybie natychmiastowym jedna wielka mafia

  • Supergość - niezalogowany 2019-08-29 16:45:36

    Ot, sukisyny. Stary peowski apartaczyk Neumann i właściciel farmy trolli z Inowrocławia Brejza łażą po wolności. Cóż za tupet platformersów, co duszą się we własnych ściekach.

  • Gośćcu - niezalogowany 2019-08-29 17:27:29

    Prawo i Sprawiedliwość tak wygra wybory ,czy będziecie kwiczeć tu czy tam.Zmieniacie barwy jak wiatr zawieje a to Czarne Parasolki,KOD,POKO,LGBT+,Bronić Kastę Sędziów, itd......trochę was rozumiem .Dostajecie rozkaz i lecicie jak wam przykazano byle zamącić ,ale ludzie w Złotowie mają już was po dziurki w nosie.

  • gość 2019-08-29 18:41:59

    A kto zabrał prawie 6000,- zł zasiłku pogrzebowego? Tak tylko pytam tych od sprawiedliwości?

  • gość 2019-08-29 19:09:50

    Ziobro to zwykly przestepca ! zwykly Polak juz by siedzial w wiezieniu !

  • Ktoś - niezalogowany 2019-08-29 20:27:01

    TVN24 oni tylko prawdę mówią.p

  • DoMyślących - niezalogowany 2019-08-29 21:08:37

    Trybunał to dla tych sku....co już rządzili za te 400 mld strat.

  • gość 2019-08-29 21:09:39

    hahaha TVN i prawda. Jak to że Gagarin był na księzycu. gacie macie pełne bo Ziobro za mafie się wziął. lewe fakturki na paliwo sie brało, jakieś pseudo szkolenia, lewy Vat, naciagane koszty. A kto wam przywrócił 50 % kosztów uzyskania te które wam PO zabrała panowie dziennikarze? Złotów to najbardziej postkomunistyczne miasto. Wstyd mi za tych co przed sądem będą wrzeszczeć. O łamaniu konstytucji. Którego art.pytam??????

  • gość 2019-08-29 21:11:59

    do...... gość 2019-08-29 12:10:05.. a w domu wszyscy zdrowi? Ale pieprzysz kolego. nawet kłamać nie umiesz. No ale jak się ma ptasi móżdżek. Wiem wiem, słońce szkodzi. Kubeł zimnej wody na łeb

  • gość 2019-08-29 21:14:15

    Przed Ziobrą wszyscy sędziowie byli źli a teraz nagle wszyscy dobrzy że tak ich bronicie?? Puknijcie się w te puste łby

  • gość 2019-08-29 22:33:03

    popieram protest przeciwko ZZ ten człowiek nie zasługuje na tekę ministra,ludzie obudżcie się w jakim kraju my żyjemy

  • gość 2019-08-29 23:27:05

    KOMUNISTYCZNY ZŁOTÓW , komuchy i tu już swoje łapska położyły? Myślałam ,że to jest poważny portal ,ale jednak to tylko komunistyczny brukowiec...

  • gość 2019-08-29 23:29:32

    Dekomunizacji sędziów powinniście chcieć skoro jesteście demokratyczni,a le demokratyczni to jesteście tylko z nazwy

  • gość 2019-08-30 10:14:14

    Rozłóżcie jeszcze tęczowe parasolki i protest w sam raz w stylu PO/KO.

  • Stefan b - niezalogowany 2019-08-30 19:10:27

    Aby komary was tak pożarły, żeby d.u.p.s.k.a swędziały wam do wyborów. Ha ha ha....

  • Gość - niezalogowany 2019-10-03 21:12:10

    Brawo Panie Ziobro!!! Brawo PIS!!!! Porządek z tą Kasta trzeba zrobić.... Popieram PiS!!!

Dodajesz jako: |