:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 5°C
Uroczystości obchody, Lejdis gorącym panów - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 28/09/2019 21:08

Taki prezent dziewczyny z gminy Tarnówka przygotowały z okazji Dnia Chłopaka

Panie zaprosiły panów do hali w Tarnówce w sobotni wieczór. Były zmysłowe tańce, skecze i poczęstunek. To prawdopodobnie jedyna taka impreza w powiecie. Dziewczyny nie kryły, że chciały nią również podziękować za to, że panowie od kilku lat organizują dla nich imprezy z okazji Dnia Kobiet. Przygotowany przez nie program trwał kilkadziesiąt minut – panowie gorąco oklaskiwali organizatorki i pomysłodawczynie, a te zadeklarowały na koniec, że za rok również przygotują niespodziankę dla facetów.

Więcej informacji w najbliższych Aktualnościach Lokalnych. Obok zdjęcia i materiał wideo.

 

Piotr Steffen

Karol Potapowicz

Reklama

Lejdis w gorącym show dla panów komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 21:30:59

    Jprdl ale żenada.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 23:03:32

    WTF!?!?

  • Piotr - niezalogowany 2019-09-29 00:14:36

    Tragedia... Panie tańczyły jakby kij połknęły, co niektóre to lepiej żeby w tym stroju występowały tylko przed mężem bo przed resztą to wstyd z taką figurą :-))) Ogólnie to nuuuudyyy.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 07:26:50

    Piotr
    Krytykować , każdy potrafi Tobie jak widać przychodzi to z dużą łatwością.Ciekawy jestem czy masz na tyle odwagi aby wystąpić tylko dla swojej dziewczyny czy też małżonki.SUPER dziewczyny byłem , mi osobiście się podobało , dużo pracy z waszej strony i to się liczy.
    Zazdrościć będą , zapewniam , iż nie jedna kobitka chciałaby poznać kroki tego tańca.
    NIE SZATA ZDOBI CZŁOWIEKA.

  • Mężczyzna - niezalogowany 2019-09-29 07:56:10

    No i to była fajna impreza! Wręcz cudowna! A wszystkim malkontentom i feministkom mówimy stanowcze NIE!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 14:31:52

    Piotr
    Krytykować , każdy potrafi Tobie jak widać przychodzi to z dużą łatwością.Ciekawy jestem czy masz na tyle odwagi aby wystąpić tylko dla swojej dziewczyny czy też małżonki.SUPER dziewczyny byłem , mi osobiście się podobało , dużo pracy z waszej strony i to się liczy.
    Zazdrościć będą , zapewniam , iż nie jedna kobitka chciałaby poznać kroki tego tańca.
    NIE SZATA ZDOBI CZŁOWIEKA.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-30 06:57:43

    Czyżby organizatorem był M.M
    Zwany Zenkiem

  • Z. Starzyński - niezalogowany 2019-09-30 21:11:54

    W dalszym ciągu obowiązuje Ustawa o wychowaniu w trzeźwości zakazująca spożywania i podawania napojów alkoholowych na terenie placówek oświatowych. Jeżeli butelki z napisem "Mocne" zawierają to czego się domyślam to mam nadzieję że dyrektor tejże placówki wspólnie z organizatorem stoją już w kolejce do Komisariatu Policji w Krajence aby dobrowolnie poddać się karze. W przeciwnym wypadku liczę na inicjatywę własną Policji.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-01 07:47:32

    Panie Starzyński ,Sala Sportowa w Tarnówce jest placówką Gminną a nie Oświatową. Aby krytykować należałoby zapoznać się z faktami .
    Pozdrawiam

  • z.Starzyński - niezalogowany 2019-10-01 09:15:39

    Wyrok Nacz. Sądu Adm.- Wydział Zamiejscowy w Białymstoku z dnia 21.03 2002 roku (Sygn. akt - SA/Bk 1278/2001) - " "obiekt szkoły" jako obiekt chroniony, to nie tylko budynek samej szkoły, ale także teren wokół, czy przy szkole z którego korzystają uczniowie. Granica "obiektu chronionego" jest równoznaczna z granicą posesji terenu na ktirym znajduje się budynek szkoły i inne urządzenia służące uczniom do rekreacji i sportu.

  • gość 2019-10-01 09:20:27

    nie byłam , nie widziałam ,ale gratuluje Paniom odwagi bo nie łatwo jest wystąpić publicznie tym bardziej gdy widownie tworzy w 100% płeć męska :P powyższe komentarze typu że ktoś jest za pulchny ,że ktoś jest za sztywny , że nudno itd zawsze się pojawią tym nie należy sie przejmować - zorganizowałyście pierwszą imprezę dla Panów i tutaj Panowie zamiast hejtu powinny spaść Wam czapki z głów. BRAWO co najważniejsze jest w tym wszystkim?? to ,że wspólnie miło i wesoło spędziliście czas, którego większości osób po prostu brakuje!!!!!!!

Dodajesz jako: |