:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 4°C
Partie polityczne, Leszek Miller odwiedził Okonek - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 05/10/2019 18:01

Spotkanie z byłym premierem odbyło się w Okoneckim Centrum Kultury

Na spotkanie z Leszkiem Millerem, obecnym europosłem przyszło kilkadziesiąt osób. Byli to głównie zwolennicy lewicy, choć pojawiły się także osoby związane z PiSem. 

Dyskutowano o dopłatach z Unii Europejskiej dla rolników i blamażu Janusza Wojciechowskiego (kandydata polskiego rządu na unijnego komisarza ds. rolnictwa) podczas wysłuchania w Europarlamencie. 

Swoje kandydatury prezentowało także dwoje kandydatów lewicy.

Po spotkaniu jego uczestnicy posadzili przy siedzibie Warsztatu Terapii Zajęciowej w Okonku drzewko w ramach akcji "Sojusz z Ziemią".

Więcej na ten temat w Aktualnościach Lokalnych.

Łukasz Opłatek

Reklama

Leszek Miller odwiedził Okonek komentarze opinie

  • gość 2019-10-05 18:48:03

    cos mało tych komuchów przyszło

  • Gość - niezalogowany 2019-10-05 18:54:15

    Jasiłek, skazany za kłamstwo lustracyjne TW Cezar, najbliższy współpracownik Goławskiego, sojusznika Piechowiaka że Zjednoczonej Prawicy.Czy ktoś coś rozumie.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-05 19:24:35

    To jakaś żenada, wstyd zjazd alkoholików anonimowych

  • Gość - niezalogowany 2019-10-05 21:28:40

    Sama radość.
    Czerwona czy jaka tam ale widać że cieszą się z innej Polski niż ta przed 1989r.
    Tego że powrócą do korzeni się nie spodziewali.
    Ciekawe czy mieszkańcom Okonka też tak wesoło.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-05 22:15:04

    Pani Doroto J,zakochałem się w Pani.Cichy wielbiciel

  • Obserwator - niezalogowany 2019-10-05 23:28:37

    Cezar przypomniał sobie swoje lata świętności w SLD. Jednak nic nie trwa wiecznie...

  • Gość - niezalogowany 2019-10-05 23:34:07

    Cyrk na kółkach.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-06 00:15:12

    A nie może tylko PiS będzie chciał rządzić

  • gość 2019-10-06 01:26:10

    Okonek jest przykładem do czego doprowadza lewica...

  • gość 2019-10-06 07:07:16

    Leszek dawaj automaty do gier piznie sie ustawe hazardowa. Lechu tobie przekrety jako jedynamu sie udaly jak ty to robisz? Lechu kolezki w calach niezle rzeczy o tobie mowia. Lechu hihihihi

  • gość 2019-10-06 07:08:30

    Cezar sprzedawco co ci tak wesolo. Ciesz sie poki mozesz

  • Gość - niezalogowany 2019-10-06 09:06:14

    Dyrektorzy, kierownicy jednostek gminnych na sali- obecność obowiązkowa! czy śwoisty rodzaj wdzięczności?! Ajchler do Okonka przybywa raz na 4 lata na tydzień przed wyborami. Po obecności
    niektorych minionych dzialaczy widać jak trudno było i jest zmienić stary układ. Jasilek ciągle wierzy w powrót starej nomenklatury. Można to zmienić 13 października

  • gość 2019-10-06 09:51:53

    Okonek wygląda jak po przejściu Armii Czerwonej, a to tylko 30 lat rządów komuchów.

  • Last - niezalogowany 2019-10-06 10:41:01

    Masakra!!

  • gość 2019-10-06 11:19:33

    co za żenada

  • Gość - niezalogowany 2019-10-06 11:36:56

    A statystami największe wślizgodupy okoliczne buhahaha. Creme de la creme śmietanki towarzyskiej okoneckiej z drobnych cwaniaczków wioskowych z twarzami teskniacymi za rozumem. Kabaret!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-06 11:50:51

    I tak nie wygracie wyborów haha tylko PIS

  • Gość - niezalogowany 2019-10-06 13:26:58

    Mam Pytanie. Dlaczego wieszacie plakaty na Państwowych budynkach czy plotach przy ul Leśnej..

  • Gość - niezalogowany 2019-10-06 13:50:58

    GŁOSUJMY NA KONFEDERACJĘ!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-06 14:03:37

    Chyba nie mozna wieszac plakatow wyborczych na terenie budynkow panstwowych...

  • Gość - niezalogowany 2019-10-06 14:25:18

    Kto zabroni dErektorowi?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-06 14:38:05

    Może prawo?

  • gość 2019-10-06 15:03:26

    komuchy i PO vonnnnn z POLSKI

  • prawomyślny - niezalogowany 2019-10-06 20:42:29

    P. M. zejdź pan ze sceny, wstydu oszczędź! Sztandar wyprowadzić!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-07 07:51:03

    Trzeba to prawo jeszcze znać.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-07 16:15:37

    Oj dyr zdjął plakaty chyba poczytal przepisy

  • Gość - niezalogowany 2019-10-07 20:48:40

    Wieszaja tych komunistów po plotach jak by to ich było... Drzewa sądzą kupa śmiechu ludzie nie głosujcie na SLD ani na PO - KO czy konfederacje bo oni was Oszukają.. Głosujcie na PIS bo jeszcze oni coś robią dobrego..

  • gość 2019-10-08 06:49:25

    nie dziwcie się że banery komuchów wiszą na budynkach urzędowych. Zapominacie kto Okonkiem rządzi. Na Leśnej nie zdjęli. Wiszą na płocie WTZ. No ale trzeba się odwdzięczyć za pracę. Ciekawe czy zapłacili za korzystanie. podejrzewam że nie.

  • gość 2019-10-08 06:50:45

    Miller nie przyjechał do Okonka. On przyjechał do Luksemburga. -))))

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 08:14:36

    Zdjeli plakaty ale i tak w internecie juz kraza zdjecia. Ciekawe jak tego sie pozbeda.

  • gość 2019-10-08 09:06:05

    im to wisi kalafiorem. Kto im co zrobi? Neuman mówił że swoim sądy mogą skoczyć. A PO i SLD to ta sama opcja

  • gość 2019-10-08 09:07:36

    Pani Krysia P nagle zapałała miłością do AJ? dziwne, niedawno psy na nim wieszała. No swój do swego

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 13:33:57

    Wszyscy z tych lizusow za plecami gadają takie rzeczy ze kupa smiechu

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 13:55:02

    I tak wszyscy plotkuja o niej co ma do urzędu przyjść pracować... No to jak nie lubic

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 00:43:08

    Przyjechał ojciec chrzestny redaktorka wydawcy,nie będę wymieniał z nazwy, bo obrzydzenie bierze.Komuchy.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 07:16:54

    Wiją się jak glisty na tym filmiku. I tak całe życie bez honoru jednym prawie zleciało, a innym zleci.

  • gość 2019-10-10 08:21:55

    co tu ten młody przewodniczący rady z tymi starymi komuchami robi. Nie pasuje do nich.

  • gość 2019-10-10 08:26:17

    banery na WTZ dalej wiszą. Chodzę tamtędy kilka razy dziennie i ciągle widzę jak panie palą papierosy. Nieustannie. kto tam w ogóle pracuje. Myślałam że burmistrz się za to ostro weźmie i pogoni to towarzystwo. Przeliczyłam się. Dzieci idą do i ze szkoły i mają niezły przykład jak na państwowej posadzie się pracuje.

  • gość 2019-10-13 13:15:17

    Jaka gmina taki gość -czyli out.

  • gość 2019-10-20 20:01:05

    za stanowiska sztuczny tłum muszą robić. bleee

Dodajesz jako: |