:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 2°C
Administracja, Ludzie wezmą - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 03/08/2019 07:30

Tyle z tytułu 500+ wypłaci im w tym roku M–GOPS. Ile weźmie rekordzista?

19 lipca Okonek odwiedził „Bus 500+”. Po Wielkopolsce podróżują nim pracownicy wojewody. Odpowiadają na pytania, pouczają i pomagają. O co najczęściej pytają ludzie? O to, kiedy dostaną pieniądze. Bo o tym, że im się one należą, wiedzą niemal wszyscy. Niemal, bo po zmianie ustawy (od 1 lipca wnioski na 500+ składać mogą również osoby mające jedno dziecko, bez kryterium dochodowego) wciąż są osoby, które nie dowierzają, że także im świadczenie to się należy.

– Spotkaliśmy się z ludźmi, którzy pytali: a mogę? Mam jedno dziecko i naprawdę mogę? – mówi Alicja Krupa, inspektor w Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu. Ona i pozostali pracownicy wojewody przez sześć tygodni odwiedzać będą wielkopolskie gminy. Dwa zespoły dzielą się swoją wiedzą z sześcioma samorządami i ośrodkami pomocy społecznej dziennie.

W Miejsko–Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Okonku mieli niewiele pracy, bo osób zainteresowanych rozmową o 500 + było jak na lekarstwo. A szkoda, bo wątpliwości nie brakuje.

– W mniejszych miejscowościach ludzie mają problem z bankowością elektroniczną, boją się jej. Wolą więc przyjść do urzędnika, wypełnić wniosek przy nim i liczyć, że on poprawi ich błędy, a przecież wersja elektroniczna też je poprawia i daje poświadczenie złożenia wniosku – mówi inspektor Krupa.

Wizyta „Busa 500+” w Okonku (w rzeczywistości pracownicy UW w Poznaniu przyjechali osobówką, gdyż bus miał awarię) była okazją do sprawdzenia jak wygląda wypłata świadczenia 500+ w mieście i gminie. Otóż otrzymuje je 812 dzieci żyjących w 512 rodzinach. Miesięcznie M–GOPS wypłaca im ok. 440 tys. złotych. Ponad 5,2 mln zł rocznie. Jednostkowo rekordzistami są tu cztery rodziny, pobierające pięćsetki na piątkę dzieci. Na ich konta co miesiąc wpływa więc po 2500 złotych.

– W związku ze zmianą ustawy o pomocy państwa w wychowaniu dzieci, od 1 lipca 2019 r. M–GOPS w Okonku na podstawie złożonych wniosków już w lipcu wypłaci dodatkowo 500 zł na 200 dzieci, które dotychczas nie otrzymywały tego świadczenia – informuje Ewa Gubow, pełniąca obowiązki kierownika ośrodka.

– Prognozujemy, iż na wypłatę świadczenia wychowawczego w 2019 r. wydatkowana zostanie kwota ok. 7 mln zł – dodaje.

Łukasz Opłatek

Reklama

Ludzie wezmą 7 mln zł komentarze opinie

 • gość 2019-08-03 09:06:47

  Jeszcze będziemy przez to płakać, bo nie ma nic za darmo. Zwłaszcza pieniędzy.

 • Gość - niezalogowany 2019-08-03 09:18:57

  Kiedy po 1989r. Polska widziała tyle radości wśród młodych rodziców. Ogólnopolski dostęp do środków które nie są pomocą społeczna ale jako należne wsparcie dla rodzi które posiadają dzieci.
  Wzorem zachodnich państw nasze rodziny doczekały się gwarantowanego wsparcia od państwa. Tak dzisiejsze babcie i dziadkowie mogą tylko pozazdrościć młodym startującym w dorosłe życie. Im po długoletniej walce o Niepodległa Polskę zaaplikowano grabież ich życiowych oszczędności, zabrano pracę, rodzinnego dali tyle co na sandałki i wysłali na Kuroniówkę po grochówkę. Do tego jeszcze opróżniono sklepy do gołych haków i półek. Ten marazm niemocy rodzin przy nowobogackich rządach trwał do 2015. Dopiero od tego momentu kiedy władzę w Polsce przejęła Zjednoczona Prawica nastąpił odwrót, czerwona kreska i grabione przez lata pieniądze wracają do społeczeństwa, spada bezrobocie przez co bliżej nam do Europy. My którzy przeżyliśmy Balcerowiczowski horror widzimy jak w ciągu ostatnich czterech lat zmieniło się życie rodzin i tylko mściwy człowiek może negować to co się teraz robi dla dzieci, seniorów i całego społeczeństwa.
  Strach pomyśleć co by to było gdyby do władzy wrócili ci którzy jawnie obiecują że po powrócie do polityki którą prowadzili przez lata, zapełnią więzienia tymi którzy wdrożyli 500plus i inne programy prorodzinne.
  Myślę że szczególnie Okonek cieszy się z obecnej sytuacji gdyż do tej pory mieszkający tam ludzie byli boleśnie doświadczeni brakiem pracy i środków do życia. Pamiętamy ich marsze z Panią R. Beger do Urzędu Pracy w Złotowie.
  Aby do tego horroru nie było powrotu w najbliższych wyborach głosujmy na Prawo i Sprawiedliwość i Zjednoczona Prawicę.

 • gość 2019-08-03 10:46:28

  Gościu powyżej nie martw się Pisiory wygrają wybory nie na darmo całe prawo wyborcze przerobili robią to nocami a ślepy lud to kupuje bo jest i będzie przekupiony tylko co później biedne nasze dzieci i wnuki.Horror dopiero przed nami

 • Gość - niezalogowany 2019-08-03 11:07:18

  Ha ha ha

 • Gość - niezalogowany 2019-08-03 11:28:36

  Wszystko podrozalo przez pis po to by patologia co nie pracuje nie wnosi wkladu w pkb i gospodarkę dostała 500+ ciemny lud wyborcow pomogl wygrac pos wybory i wschodnia wierzaca strona kraju.
  Skonczy sie to za kilka lat katastrofa firmy coraz bardziej obciazone trzeba znalesc kase z tych co maja na patologie

 • Gość - niezalogowany 2019-08-03 11:30:59

  Ten powyżej to chyba jeszcze w pieluchy robi. Ta śpiewka o oddawaniu tzw socjalu na zachodzie brzmiała od 1990r. Jakoś każdy kto wyjeżdża korzysta tak z socjalu jak i z Kinder geld i nic nikomu nie oddawał pomimo że minelo29 lat.
  Twój optymizm rozwojowy prowadzony przez PO i ich kolesi doprowadziłby ciebie do niewolnictwa a państwo do bankructwa. Jakoś nie wołasz o to skąd bierze się pieniądze na emerytury SBków, donosicieli na Polskę jak i nie krzyczałeś kiedy złodzieje wywozili finanse pracownicze i lokowali w rajach podatkowych. Kolesie się bogacili a naród klepał biedę.
  Jeśli tego chcesz to lepiej nie zabieraj głosu, stań z boku patrz i milcz.

 • gość 2019-08-03 11:42:24

  Do tego propagandzisty PiS - do 2015 r opróżniono sklepy do gołych haków i półek? Darmowe rozdawnictwo w stylu socjalistycznym ,,czy się stoi, czy się leży 500+ się należy\'\' i prywatne przeloty samolotami przez marszałka Sejmu Kuchcińskiego to na koszt całego społeczeństwa. Zdrowa zasad ekonomii mówi że pomoc polega na tym że daje się wędkę a nie gotową rybę na talerzu. Są różne formy pomocy, np. pożyczki po przedstawieniu planu ,,stanięcia na nogi\'\' i po tego realizacji umorzenie spłaty, a w przypadku przehulania pieniędzy konieczność ich zwrotu. W nagłych przypadkach od pomocy materialnej są OPS które po stwierdzeniu zasadności to robią w różnej formie (nie tyko finansowej, ale bardzo często materialnej by nie zostało to przehulane np. w sklepie monopolowym). 500+ to nic innego jak kupienie głosów poparcia dla PiS przez ciemny lud, a przy okazji świadome zmarnowanie setek mln zł przez nierobów i patologię. Jest to przepuszczanie społecznych pieniędzy i dla menela i dla milionera (tam te 500 zł to nawet nie pokrywa kieszonkowego dla dzieciaka). Prędzej czy później przyjdzie kryzys gospodarczy, zamiast 500+ przyjdzie 1000- dla każdego mieszkańca i wtedy zacznie się skomlenie. PiS-owcy już przez te cztery lata nakradli do własnych kieszeni w stylu ,,bo się należy\'\' i jak powiedział Urban ,,władza zawsze sie wyżywi
  \'\', a ciemny lud przekupiony przez 500+ z własnej kieszeni będzie lamentował i wtedy otworzą się jemu oczy, ale będzie już za późno, przyjdzie żywic się mirabelkami i szczawiem, a na deser kit z okien.

 • gość 2019-08-03 11:49:00

  Nie ,,Kolesie się bogacili a naród klepał biedę\'\' tylko ,,kolesie z PiS się bogacą bo się im należy\'\' i w okresie dobrej światowej koniunkturze gospodarczej (naczynie zamknięte do którego należy Polska) kupowanie w lewacki sposób głosów ciemnego ludu przez 500+. Przyjdzie kryzys gospodarczy się zacznie sie lament ciemnego ludu, a ty zaprzańcu wyprzesz się sympatii do PiS, a także jak będzie trzeba swego ojca i swej matki, jak Pawlik Morozow.

 • Gość - niezalogowany 2019-08-03 11:56:32

  Nie - Ludzie wezmą 7mln tylko Ludzie otrzymają 7mln.

 • gość 2019-08-03 12:07:09

  Poprzez m.in. 500+ PiS kupuje głosy wyborcze (nie ma to nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem), wprowadzanie ręcznego terowania w każdej dziedzinie Państwa Kaczyński reorganizuje Polskę na styl bolszewicki. Ma w tym doświadczenie bo test synem komunistycznego aparatczyka, kształcił się w komunistycznych szkołach na komunistycznych programach, robił doktorat z Marksizmu-Leninizmu, obstawił się komunistycznymi współpracownikami (osobista sekretarka p. Basia, były prezes i bliski współpracownik Jasiński, Kujda itp itd). Tam gdzie profity zawsze znajda się przydoopasy gotowi za judaszowe srebrniki do współpracy z dyktatorem i Kaczyński wprowadza swój paranoiczny (komunistyczny) plan reformy Polski. Polska skończy niczym Wenezuela, zostanie sprzedana za symboliczne jedno euro, jak Mistrale przez Macierewicza.

 • gość 2019-08-03 12:09:45

  Jaka to różnica czy wezmą, czy otrzymają? Wszystko idzie ze wspólnej kasy całego społeczeństwa, nie daje Kaczyński ze swojej prywatnej skarpety.

 • gość 2019-08-03 12:13:25

  Te środki powinny iść na tworzenie nowych miejsc pracy a nie za darmochę rozdawane i wydawanie w niejasny sposób. Mnoży się przez to nieróbstwo i patologia.

 • gość 2019-08-03 12:22:15

  Mam sąsiadów, rodzice i troje dzieci w wieku szkolnym. Pracuje jedynie ojciec, bo skalkulowano że matce się to nie opłaca (wszędzie skomle że jest na utrzymaniu męża, a to młode i zdrowe że na doopie można kołki ciosać). Dwa samochody, do sklepu za rogiem oczywiście samochodem, codziennie po przynajmniej jednej paczce papierosów (12 zł x 30 dni x 2 osoby = 720 zł = 1 1/2 otrzymywanego 500+), w każdym pokoju na ścianie telewizor, każdy z dzieci po ekstra smartfonie. Patologia stworzona przez PiS.

 • Gość - niezalogowany 2019-08-03 12:58:18

  Ten POrąbany wyzywający od zaprzańców to właśnie przykład POprzedników którzy sprzedali nie tylko matki i ojców tej ziemi ale i większą część Polski j jej majątku narodowego.
  Opluwaczu jesteś tak malutki że śmiało możesz brać udział w Paradzie Oszustów którzy do wyborów będą takich jak ty namawiać do niszczenia tego co dobre i wyzywania tych którzy myślą o Polsce i Polakach w kategoriach dobrobytu narodowego.

 • Supergość - niezalogowany 2019-08-03 13:02:25

  Wkuwieni są ci rodzice, którzy w 2016 mieli jedno, 15-letnie dziecko bez prawa do 500 plus. Dziś, kiedy mogliby dostać, dziecko ma już lat 18 i już nie dostanie.

 • do powyżej - niezalogowany 2019-08-03 13:09:20

  Ty taki wściekły oszołom z charakteru czy kupiony za srebrniki od Kaczyńskiego? Jak na razie rozkrada i rozdaje majątek narodowy PiS wg ,,bo im się należy\'\' i trzeba kupic głosy wyborcze, Już puste dno w kasie Skarbu Pastwa, miliardowy deficyt i tonie koniec. Myślenie w kategoriach narodowych to rujnowanie gospodarki Państwa i nabijanie prywatnych kieszeni przez ,,dojna zmianę\'\'? Podyskutujemy za jakiś czas gdy podstawowym twoim codziennym artykułem do jedzenia beda mirabelki i szczaw.

 • Gość - niezalogowany 2019-08-03 13:10:07

  Że w tak małym mieście i powiecie aż tyle nienawiści i pogardy dla Rządu i ludzi z którymi widujecie się codziennie. Zazdrość i ciekawość was zżera co wyrażacie w swoich komentarzach. Aż trudno uwierzyć w to że potrzebujecie bata i farmera typu Tusk do tego abyście ponownie byli zadowoleni. Pewnie przez lata na swoich sąsiadów patrzeliście z góry dzisiaj z padołu i stąd w was tyle jadu. Do tego jeszcze jesteście tymi którzy pierwsi PObiegli po 500plus i 300plus aby biorąc psioczyć na legalnie wybraną władze. Zamiast cieszyć się z tego że sąsiedzi mają to wy na nich donosicie. Cóż nikt głupim się nie rodzi głupotę się nabywa i wyście wrogowie PiSu i jego zwolenników nabyli ja w pełni.

 • do powyżej - niezalogowany 2019-08-03 13:26:11

  Gardzi ludźmi Kaczyński nazywając ich gorszym sortem i osobnikami wymagającej specjalnej troski. To nie zazdrość tylko odpowiedzialność za wspólne pieniądze, tak jak za wspólne mienie. Bat to teraz trzyma nad suwerenem Kaczyński i Ziobro, Tusk uprawiał politykę miłości (a szkoda że nie trzymał bata i nie postawił Kaczyńskiego i Ziobrę przed TS). Gdy sąsiedzi uczciwi i pracowici w biedzie każdy im pomoże, ale nierobom, leniom i patologii mówi się NIE. Frajerem ten któremu dają za darmo a nie bierze, Jak się PiS-owi należą z urzędu wysokie premie i nagrody a także ciepłe stołki to dlaczego inni mają być frajerami? Zwolennicy PiS wpadli w głupi amok, są ubezwłasnowolnieni intelektualnie (TVPiS, Rydzyk itp) i nieświadomie (lub świadomie) robią na polskim Narodzie seppuku.

 • gość 2019-08-03 14:12:34

  Już Kaczyński zapowiada zmianę Konstytucji RP, będzie w niej zapis że dynastia Kaczyńskich ma rządzić Polska do zawsze, jak w Korei Płn dynastia Kimów a w Rosji Putin? Nic nie jest dane na wieczność, ani młodość, ani pieniądze, ani władza. Prędzej czy później PiS będzie musiał ją oddać i zacznie się dożynanie watahy. Tak jak wprowadzono dekomuzjację wprowadzi się dePiSalizację, znacjonalizuje majątki PiS i jej zwolenników (za coś trzeba będzie odbudować Polskę z ruin), następcy przejmą wprowadzone przez PiS obyczaje (ustawy bez żadnego trybu pod osłoną nocy kneblując usta opozycji) i znowelizowane prawo (bez żadnego trybu, łamiąc Konstytucję i inne prawa), za sugestiami posłanki Pawłowicz całe naczalstwo PiS do obozów w Korei Płn celem resocjalizacji w zakresie demokracji.

 • Jarek Ka - niezalogowany 2019-08-03 14:15:55

  Ble ble ble.I tak PIS wygra wybory mimo skomlen sflustrowanego miejszosci.Mamy demokrację więc jeśli wasza lewa strona jeśli kiedyś wygra to wprowadzić IE sobie swoje programy i inne dewiacje itd..Poki co nasz rząd jak i sytuacja gospodarcza ma się bardzo dobrze.Wygramy i tym razem więc proszę nie obrażać większości Polaków....Brawo #DobraZmiana

 • do powyżej - niezalogowany 2019-08-03 14:54:32

  Potarzam ,nic nie jest dane na wieczność, Macie wielu wrogów, a gdy ciemny lud sie przebudzi będzie ostre zarzynanie watahy, naprawianie Polski i odbudowywanie z ruin, wprowadzanie nowych programów w miejsce wprowadzonych przez PiS bolszewickich. Obaleniu wasze rządu pomorze krach gospodarczy, a to nieuchronne. Ta większość Polaków głosujących na dojną zmianę to nie całe 30% uprawnionych do głosowania. Dewiacje były, są i będą (największy odsetek gejostwa wśród kleru), gorsze powszechne pedofilstwo wśród kleru. Poczekamy jak zaczniecie odszczekiwać swoje wypociny zaklinając się że byliście przeciw PiS-owi, wypierając się ojca i matki jak Pawlik Morozow. Takich kolaborantów po II WŚ golono na łyso.

 • gość 2019-08-03 15:18:57

  Ośmiorniczki PO warte kilka zł bolały ale wożenie doopy przez Kuchcińskiego samolotami kilka razy w miesiącu w celach prywatnych za społeczeństwa pieniądze już nie boli?

 • Gość - niezalogowany 2019-08-03 16:25:07

  Jebac PO. Pis zbawi Polske.

 • Gość - niezalogowany 2019-08-03 16:45:20

  PiS jest dobry PO złe każdy o tym wie tylko przyznać tego nie chce.
  Po cóż się wściekacie przecież króla w Europie macie.
  Gdy przyjedzie to wam da kopa w tyłek i pa pa.
  On was zbawi bez pieniędzy was zostawi.
  Wtedy dopiero zobaczycie jakie dobre było kacze życie.

 • gość 2019-08-03 16:49:09

  Wyznawcy i Wielbiciele Pisu .....właśnie szykują sobie podwyżki robią to w wielkiej tajemnicy a co jak bizancjum to na całego

 • Gość - niezalogowany 2019-08-03 18:32:43

  PO to byl falsz

 • Gość - niezalogowany 2019-08-03 19:01:24

  Straszne podwyżkami to to samo co emigrantami czy LGBT owcami. Nas zwolenników PiS u jest masa. Jesteśmy jak walec i wyrównamy wszystkie nierówności po PO.

 • gość 2019-08-03 20:02:18

  Przecież emigrantami i LGBT nie traszy PO tylko PiS i Kościół baranie. Zwolennicy PiS to szmalcownicy kupieni za 500+ całego społeczeństwa, przyjdzie krach bo już kasa Skarbu Państwa pusta i zobaczymy gdzie ci zwolennicy PiS. Suweren wywiezie was na taczkach do Gabonu albo San Escobar.

 • Gość - niezalogowany 2019-08-03 20:05:51

  Ku poprawności
  -Straszenie-

 • Gość - niezalogowany 2019-08-03 20:13:57

  A w Gabonie i Eskobarze z którym macie problem zrozumienia podobnym do piwnicy Kowalskiego której on nie ma jeszcze nie byliśmy ale jak nas tam wyślecie to ok. Poczekamy kiedy na kolanach będziecie nas prosili o powrót.


  PiS owcy tworzą Polskę dla wszystkich nie dla wybranych

 • gość 2019-08-03 21:57:58

  https://wiadomosci.wp.pl/totalna-dekomunizacja-sluzb-pis-ma-gotowy-plan-6381523347765377a

 • gość 2019-08-03 22:59:50

  Pani Basia, za komuny osobista sekretarka gen Jaruzelskiego a dziś osobista sekretarka Kaczyńskiego nie podlega dekomunizacji? Bolszewicki prokurator Piotrowicz, twarz przeorywania wymiaru sprawiedliwości też? Bliski współpracownik Kaczyńskiego, były aktywista PZPR i do niedawna prezes ORLEN też? Kazimierz Kujda były prezes spółki Srebrna i prezes Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej powołany przez Andrzeja Dudę w skład Narodowej Rady Rozwoju też, Tak można bez końca, czyli dekomunizacja dla wybrańców? PiSowcy tworzą Polskę dla swych zwolenników, innych Kaczyński uważa za gorszy sort, inwigiluje i ściga przez różne służby jedynie przeciwników ideowych, swoich nie tykając (afera Srebrna, KNF, SKOK itp), jedynie wyrzucając z PiS.

 • gość 2019-08-03 23:02:18

  PO to fałsz? a Morawiecki już ma nos dłuższy od Pinokia od tych kłamstw.

 • Gość - niezalogowany 2019-08-03 23:03:23

  Ok

 • Supergość - niezalogowany 2019-08-03 23:05:39

  Widać po komentarzach, że lewa peowska strona nie wierzy w powrót lewicy platformerskiej do władzy.

 • gość 2019-08-04 00:09:05

  Przecież PiS to czysta lewica i bolszewizm, totalny zamordyzm, centralne sterowanie wszystkim co się tylko da, Kaczyński jak Lenin i Stalin Ojcem Narodu, czy się stoi czy się leży 500+ się należy, za chwile plany pięcioletnie, kołchozy, lewactwo pełną gębą.

 • gość 2019-08-04 02:31:03

  Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby spłacić swoje długi, czy potrzebujesz pożyczki kapitałowej, aby poprawić swój biznes? Czy zostałeś odrzucony przez banki i inne agencje finansowe? Czy potrzebujesz konsolidacji kredytu lub kredytu hipotecznego? Nie szukaj więcej, ponieważ jesteśmy tutaj, aby wszystkie twoje problemy finansowe przeszły do przeszłości.

  To jest Ocean Finance Mortgages. Oferujemy pożyczki osobom zainteresowanym rozsądną stopą procentową w wysokości 2%. Zakres waha się od 5 000 USD do maksymalnie 100 000 000 USD.

  Nasze pożyczki są dobrze ubezpieczone, ponieważ maksymalne bezpieczeństwo jest naszym priorytetem.
  Skontaktuj się z nami przez e-mail: [email protected]
  pozdrowienia
  Max Bent

 • Gość - niezalogowany 2019-08-04 04:27:26

  Ale macie łby zryte. Do roboty nieroby.

 • gość 2019-08-04 09:17:02

  https://wiadomosci.wp.pl/totalna-dekomunizacja-sluzb-pis-ma-gotowy-plan-6381523347765377a

 • Unger - niezalogowany 2019-08-04 20:14:52

  Kwestie polityki socjalnej i rozwiązań dla firm muszą zostać przynajmniej zaczęte. Piątka to dobry start do wieloletniego planu.

 • gość 2019-08-04 20:18:36

  https://wiadomosci.wp.pl/totalna-dekomunizacja-sluzb-pis-ma-gotowy-plan-6381523347765377a

 • gość 2019-08-04 22:27:06

  PIS nie wygrywa dlatego , że Lud go kocha ! PIS wygrywa , bo ten Lud jest tak ciemny , że nie potrafi liczyć dochodów i wydatków ! Ekonomia pozostaje na poziomie przedszkola ! Jeśli ktoś uważa , że nasze pieniądze , którymi szasta ,,zbawiciel Polski , a jak niedawno wyraził się mój znajomy chorobliwy pisowiec -zbawiciel świata,, , służą tylko dzieciom , jest zwykłym idiotą !! Lepsze papieroski, częstsze i bardziej atrakcyjne grille / starych/ , lepszy samochód, lepsze ciuchy mamusi, a reszta dla dzieci . Mniej więcej tyle . co kiedyś zasiłek rodzinny ! 500+ POWINIEN BYĆ BODŻCEM DO DALSZEJ PRACY , A NIE DO JEJ PORZUCANIA ! działania PIS-u są działaniami typowo politycznymi i propagandowymi! Im dłużej pismaki będą siedzieć przy korycie , tym szybciej pomnażają swoje i znajomków majątki ! NIE MA RÓŻNICY MIĘDZY PIS , A PO ! Poprostu pisowcy złodziejstwo opanowali do perfekcji ! Już niedługo prawda wyjdzie na jaw ! Jeszcze nikt na ekonomicznym szfindlu nie zajechał daleko ! Wywróciło się wiele rządów i to nie tylko w Europie ! Dług publiczny Polski przekroczył za rządów PIS 1 bilion złotych . ok 30 tys. na każdego obywatela ! Po co ja to piszę, kto to rozumie , że to dziecko , które otrzymuje 500+ ,to w przyszłości jego dług , który będzie go w przyszłości prześladował !

 • Gość - niezalogowany 2019-08-05 04:35:04

  Ja to rozumiem.

 • gość 2019-08-05 09:49:51

  https://wiadomosci.wp.pl/totalna-dekomunizacja-sluzb-pis-ma-gotowy-plan-6381523347765377a

 • Gość - niezalogowany 2019-08-05 11:02:22

  Pojebie, przestań spamować.

 • gość 2019-08-05 13:09:26

  https://wiadomosci.wp.pl/totalna-dekomunizacja-sluzb-pis-ma-gotowy-plan-6381523347765377a

 • Gość - niezalogowany 2019-08-07 14:44:05

  Poczekajcie jeszcze parę lat jak wszyscy dostaniemy po dupie przez ten zajebany PiS a z długu nie wyjdziemy nie wiem kiedy

 • gość 2019-08-10 00:33:28

  Dać coś ludziom a oni Cie oplują- taki to naród Polski własnie! Nic nie rozumiem z tego, że ludzie są przeciwni 500+. Nawet stare pierdle, które pierdzą w fotelach na emeryturze powinni się cieszyć! Zwłaszcza zaś taka prowincja jak gmina Okonek! 5 mln rocznie! Jak myślicie gdzie są te pieniądze? Wg mnie u sklepikarza, szewca, drwala, informatyka itp! To napędza gospodarkę i wyrównuje szanse! Żeby to zrozumiec nie trzeba wyższych studiów ekonomii- wystaczy się rozejrzeć! Wiadomo, że zdarzają się ludzie, którzy to nadużywają, ale to będzie zawsze! Myśląc w ten sposób Państwo nie robiło by nic bo nawet po co budować drogi jeżeli 2 % jeżdzących to pijaki stwarząjący zagrożenie! Już był taki "polityk" który mówił, że nie będzie niczego! Szczerze wzyscy chcemy teego? Pozdro dla prostaków krytykujących wszystko w wrympał tylko dlatego, że to pis wymysłił

 • gość 2019-08-15 00:21:56

  nazywam się monika lezka z polski. Chciałbym podziękować panu Szczerze Benzoesowi, który pomógł mi uzyskać pożyczkę. Przez ostatnie trzy miesiące szukałem pożyczki na spłatę długów. Wszyscy, których spotkałem, byli oszukiwani i zabierali moje pieniądze, aż w końcu spotkałem pana Szczerze. Mógłby mi pożyczyć 20 000 $. On też może ci pomóc. Pomógł także kilku moim kolegom. Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej, napisz do jego firmy: [email protected] Myślę, że może ci pomóc. Skontaktuj się z nim, aby uzyskać pomoc, ponieważ pomógł mi. Nie wie, że robię to, rozpowszechniając swoją dobrą wolę wobec mnie, ale dam ci opłatę, abym mógł się pozbyć oszustów, strzeż się oszustów i skontaktuj się z odpowiednią firmą pożyczkową. Oto jego słowa zachęty dla tych, którzy szukają prawowitego i uczciwego prywatnego pożyczkodawcy.

 • gość 2019-10-11 13:51:17

  Czy potrzebujesz pożyczki na lepsze życie lub potrzebujesz pomocy finansowej, pożyczek? Oferujemy wszelkiego rodzaju kredyty, jeśli jesteś zainteresowany wiadomość nam więcej szczegółów (Via email: [email protected])

 • gość 2019-10-14 01:56:55

  JAK WYKORZYSTAĆ SWOJĄ POTRZEBNĄ KWOTĘ KREDYTOWĄ OD NIEZAWODNEJ I ZAUFANEJ FIRMY KREDYTOWEJ: ([email protected])

  „Czy masz jakieś trudności finansowe? Potrzebujesz pożyczki na spłatę długów? Czy zamierzasz zwiększyć swoje finanse? Czy jesteś przedsiębiorcą, który chce rozwinąć swoją firmę. Niniejszym powinieneś skontaktować się z prawdziwym bohaterem, zaufaniem i efektywne pożyczki udzielane przez firmy pożyczkowe. Dowiedziałem się, w jaki sposób jednostka i rząd zapewniają nam wysoką wydajność.

  Usługi obejmują:
  * Pożyczki osobiste (bezpieczne i niezabezpieczone)
  * Pożyczki biznesowe (bezpieczne i niezabezpieczone)
  * Majsterkowanie w domu
  * Pożyczki Inventor
  * Auto pożyczki
  itp ..

  W razie zainteresowania prosimy o kontakt: e-mail :( [email protected])
  Jeśli zastanawiasz się, jak uzyskać wstępną kwalifikację do kredytu mieszkaniowego lub jak uzyskać wstępną zgodę na kredyt hipoteczny, możemy Ci pomóc.

 • gość 2019-10-14 18:53:12


  Dzień dobry, nazywam się Kaushal Sharma, jestem z Indii Agra, Uttar Pradesh, publikuję to online dla tych, którzy szukają pomocy finansowej lub szukają pilnej pożyczki, każdy zainteresowany jest uprzejmie skontaktować się z E-mail: [email protected]

 • gość 2019-11-10 17:47:07

  PILNA OFERTA KREDYTOWA Czy ty

  Potrzebujesz jakiegoś rodzaju pożyczki?

  Potrzebujesz osobistej pożyczki?

  Czy potrzebujesz pożyczki?

  Czy chcesz zapłacić rachunki?

  Czy chcesz być stabilny finansowo?

  Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji

  E-mail: [email protected]

 • gość 2019-11-23 07:47:59

  Mikroúverová instituce([email protected]).
  E-mail: [email protected]
  Jsem partnerem mnoha bank a ve svých bankách mám spoustu kapitálu.
  Potrebujete pujcky mezi jednotlivci, abyste mohli celit financním
  potížím, a konecne se dostat ze slepého streva vytvoreného bankami se
  zamítnutím vašich souboru. Jsme skupina financních odborníku, kterí
  vám pomohou s cástkou, kterou potrebujete, a za podmínek, které vám
  usnadní život.
  Poskytujeme pujcky od 1 mesíce do 30 let a poskytujeme 2 000 až 10 000 000 CZK.
  Naše úroková sazba je 2% rocne, zde jsou oblasti, kde vám mužeme pomoci:
  * Financní
  * Hypotecní úver
  * Investicní pujcka
  * Auto pujcka
  * Konsolidacní dluh
  * Úhrada kreditu
  * Osobní pujcka
  * Jste zaregistrováni
  * Banky zakazujte a nemáte laskavost bank nebo spíše máte projekt a
  musíte **** kontaktovat me a já vám pomužu.
  E-mail: [email protected]

 • gość 2019-11-26 13:44:20

  Czy potrzebujesz pożyczki na lepsze życie lub pomoc finansową, pożyczki? Oferujemy wszelkiego rodzaju kredyty, jeśli jesteś zainteresowany wiadomość nam więcej szczegółów (Via email: [email protected])

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Podziękowania i życzenia

Składamy gorące podziękowania za życzliwość, pomoc i wsparcie finansowe w rehabilitacji Krzysztofa Dołęgi. Z okazji..


REMONTY wykończenie wnetrz

-Malowania -Tapetowanie -Podwieszenie sufitów -Gładzie -Tynki -Montaż paneli podłogowych i innych


Usługi hydrauliczne ,HGS

Usługi hydrauliczne C.O-CWU ,montaż kotłów 5 kl. Autoryzowany serwis DEFRO, sterowanie podłogowe, instalacje sanitarne, instalowanie sterowników..


Skup pilarek uszkodzonych

Jeśli posiadasz uszkodzoną pilarkę marki Stihl, która leży w garażu i się kurzy to zapraszam do kontaktu. Chętnie odkupię od Ciebie taką maszynę.


Eko-Trans Mariola Kujawa Skup Złomu Usługi Transportowe-Prace Ziemne-Rozbiórki ul.Ks.B.Domańskiego 27 Krajenka


Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zlotowskie.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Angelika Leszczyńska, Mariusz Leszczyński “Leszczyńscy” S. C. z siedzibą w Złotów 77 – 400, Wojska Polskiego 2

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"