:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 7°C
Administracja, Łukasz Piosik finiszu - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 15/11/2019 18:30

Niebawem zakończy się umowa ze złotowianinem, który od kilku miesięcy kieruje GBPiOK w Tarnówce. Nie będzie przedłużona. Na kierowniczą funkcję wraca Patrycja Michalska.

Z Patrycją Michalską nie udało nam się porozmawiać w ubiegłym tygodniu, ale wójt Jacek Mościcki potwierdza, że złotowianka wyraziła wolę powrotu na dyrektorskie stanowisko w Gminnej Bibliotece Publicznej i Ośrodku Kultury w Tarnówce. Wójt przypomina, że takie były też ustalenia przed kilkoma miesiącami z Łukaszem Piosikiem, że jeśli dotychczasowa dyrektor będzie chciała wrócić na stanowisko, umowa z nim nie będzie przedłużona.

Łukasz Piosik chciał pozostać na stanowisku dyrektora? Liczył na taką możliwość? Przyznaje, że gdyby Michalska nie chciała wrócić, jak najbardziej, jednak ustalenia od początku były jasne.

– Gdyby Patrycja podjęła inną decyzję niż powrót, gdyby miała inne plany, nie zostawiłbym Tarnówki po ośmiu miesiącach pracy. Wtedy bym został – twierdzi, że nawet tylko przez kilka miesięcy z ludźmi można się związać, pojawiają się emocje.

– Byliśmy jednak umówieni do końca grudnia i w tej sytuacji zrozumiałe jest, że wójt chce postąpić wobec Patrycji lojalnie.

Czy złotowianin widzi możliwość innej współpracy z GBPiOK, gdy Michalska ponownie obejmie obowiązki? Czy widziałby siebie w innej roli niż kierujący ośrodkiem i czy jest możliwość takiej współpracy?

– Na dzień dzisiejszy w ogóle nie było takiej rozmowy – odpowiada. Czy jest skłonny zabiegać o taką możliwość? – Raczej nie będę zabiegać o taką propozycję – podkreśla, że z informacji, jakie posiada, wynika, że w wizji Patrycji Michalskiej na dalsze funkcjonowanie GBPiOK on nie jest brany pod uwagę.

– Patrycja wraca jako dyrektor, a ja nie otrzymałem od niej żadnej propozycji. W tej sytuacji wiadomo, że będą planował coś innego.

Piotr Steffen

Reklama

Łukasz Piosik na finiszu komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-11-15 19:30:37

    cwaniaczek ze złotowa ... moze w zlotowski dom kultury sie wkreci......oby nie

  • Gość - niezalogowany 2019-11-15 20:23:10

    Oj szybko sie na nim ponali.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-15 20:38:10

    Sensacja. Kobieta zaskoczyła wszystkich... wraca po macierzyńskim na swoje stanowisko... Wydzwięk tego artykułu jest oburzający.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-15 21:08:34

    My Złotowianie jego wyborcy też temu panu dziękujemy.
    Tak to polityczny cwaniak który pod naszymi drzwiami skomlał że startuje w wyborach przeciw burmistrzowi bo nie zgadzał się z tym jak traktuje mieszkańców. I co dla obiecanych profitów zdradził nas przechodząc po pierwszej sesji do komitetu burmistrza.
    Uczynił z wyborców maszynkę do głosowania na jego osobiste ambicje i dlatego dobrze że Pani Patrycja wróciła. Tarnówka temu panu dziękuje, my jego wyborcy których oszukał też mu już dziękujemy.
    Gdyby przed wyborami w okręgu z którego kandydował mówił prawdę że popiera obecnego burmistrza to nie uzyskałby żadnego poparcia bo za co.
    Za to że większość parkingów w jego rejony są płatne, za to że starsi ludzie którym obiecał biuro radnego na ul Chrobrego pozostali sami z nawarstwionymi problemami w których nikt im nie pomaga.
    Nie ma nic gorszego od oszukania swoich wyborców którzy kandydata poparli na podstawie przedstawianego przez niego programu.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-16 09:41:35

    w mieście Złotów ten typ już jest spalony...nikt nie uwierzy już w jego nawijanie makaronu na uszy:)

  • Gość - niezalogowany 2019-11-16 11:09:39

    Koleś wyjątkowo zrazajacy do siebie ludzi z za duzym ego. A powinien miec adekwatne do wzrostu.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-16 15:42:14

    Stary cwaniak.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-16 17:32:06

    i kto by pomyslal ,ze bierze udział w 10 kolęd dla przyjaciół....wstyd.cwaniaczku.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-16 17:59:30

    Koleś o progów całkowitego stopu, teraz to tylko zostało popieranie burmistrza oboma łapkami.
    Już niedługo okazja przy podniesieniu zaporowego progu opłaty śmieciowej o 100% bo jak rozumieć mamy podniesienie podatków od nieruchomości odbyło się też na dwie łapki i oba nogi.
    Tak tak, przytakiwać głupocie, deptać, klaskać, uprzykrzać ludziom życie a wtedy wszystko się układa i znowu można zostać kierownikiem na dyrektorem!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-17 09:09:50

    Pan Łukasz jakąś pracę musi znaleźć - zobowiązanie wobec ZUS w wys. 43 tyś. samo się nie spłaci. Odsyłam do oświadczenia majątkowego. Dziwne, że ludzie mu zaufali.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-18 15:31:13

    Szkoda że wraca ta Patrycja...
    Może zamiast tych dwoje ktoś nowy by się znalazł...

  • Do tego wyżej - niezalogowany 2019-11-18 18:38:57

    Startuj , pokaz co potrafisz !? Pewnie jestes lepszy(a) od tych dwojga, nie tylko w pisaniu anonimowych komentarzy:-)
    Powodzenia!

  • Gość - niezalogowany 2019-12-01 19:57:49

    Ludzie- wyborcy piosikowi zaufali bo przekonująco skomlał pod drzwiami przeciw drugiej kadencji burmistrza prosząc o głos. On poprostu ich oszukał a
    tym co zrobił otoczył się wstydem na całym Starym mieście.

Dodajesz jako: |