:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C lekkie zachmurzenie

Marcel Przyszlak - trening z Mistrzem Świata w Złotowie

Przyjdź i zobacz jak trenuje Mistrz Świata Marcel Przyszlak

Bezpłatny pokazowy trening z Mistrzem odbędzie się już w październiku w najbardziej popularnej siłowni w Złotowie w Studiu HM. Właściciel pięknie wymodelowanego ciała, za którym wzdychają Panie i zazdrosnym okiem patrzą Panowie zawita w Złotowie.

Chciałbyś obejrzeć jak wygląda trening Mistrza Świata w kulturystyce? Chciałbyś zobaczyć naprężone i bosko wymodelowane ciało kulturysty? Teraz masz taką możliwość. Właściciel niebywałej klatki piersiowej Marcel Przyszlak zaprezentuje w Studio HM jak pracuje champion. Pierwszeństwo wstępu na pokaz mają klienci Studio HM, dla reszty chcących uczestniczyć w tym wydarzeniu przygotowano limitowaną ilość wejściówek, które już od 1 października będzie można odebrać w Studiu HM. Pot plus wysiłek zawsze równa się zwycięstwo. W studiu treningowym Marcina Hryńczuka co miesiąc odbywać będą się spotkania z Marcelem Przyszlakiem. Moduł pierwszy – klatka piersiowa.

Pierwsze spotkanie 15 października 2018 o godzinie 18:00. Nie przegap! To niepowtarzalna okazja, by bezpłatnie obejrzeć trening rasowego kulturysty. W ramach spotkania odbędzie się też konkurs wyciskania połowy swojej masy ciała na ławeczce. Nagrodą w konkursie jest karnet open do Studia HM i odżywki.

 

Patronat nad imprezą objęły Studio HM, firma Olimp, Your Progress Nutrition oraz Aktualności Lokalne i portal Zlotowskie.pl.

 

Karol Potapowicz

 

Zapraszamy.


Marcel Przyszlak - trening z Mistrzem Świata w Złotowie komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-09-14 20:06:09

  Szacunek i słowa podziwu odemnie jeżeli nie brał żadnych koksów, hormonów czy zastrzyków ale jeżeli tak nie jest to zwykła szmata. Ciekawe czy badania krwi mogą wykazać prawdę nie ważne po jakim czasie?

 • roxanka - niezalogowany 2018-09-14 22:38:50

  Fajnie ciacho z tego Marcelka ale czemu ten pokaz w największej norze miasta to już lepiej jak by na strefie kobiet na górze odbył się ten pokaz a nie w tym ciemnym brudzie po składzie materiałów budowlanych . Zawsze to więcej kobitek mogło by przyjść popatrzeć a tam to strach wchodzić szkoda :(((((

 • Gość - niezalogowany 2018-09-15 11:23:04

  Niektórzy potrafią bez koksowania zrobić formę, ale to są lata treningów i ciężkiej pracy

 • Gość - niezalogowany 2018-09-15 15:39:07

  Najbardziej popularnej siłowni :)))

 • Gość - niezalogowany 2018-09-15 16:41:08

  Po co kobiety podniecają się ze ciacho czy coś tam jak one zazwyczaj mają na myśli portfel.

Dodajesz jako: Zaloguj się