:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Marsz milczenia przeciwko przemocy - w Złotowie

Interwencje czytelników, Marsz milczenia przeciwko przemocy Złotowie - zdjęcie, fotografia
14/01/2019 16:57

Jutro w Złotowie odbędzie się "Marsz milczenia przeciwko przemocy"

Prezydent Gdańska nie żyje. Łączymy się w bólu z rodziną prezydenta.

Przyjdźcie we wtorek o godz 19:00 przed Pływalnię Laguna, tam gdzie odbywało się światełko do nieba WOŚP. Jeżeli możecie przynieście znicze.
Wydarzenie bez przemówień.
Wydarzenie wolne od hejtu, polityki i podziałów.

Reklama

Marsz milczenia przeciwko przemocy - w Złotowie komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-14 18:08:33

    Patrząc na otaczającą mnie polską rzeczywistość musze jutro kupić szampana.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-14 18:23:38

    Jak zwykłego Kowalskiego ktoś zabije to nikt nie chodzi w marszu i nie pali masowo zniczy. Chyba że to jest człowiek który ciągnął samolot OLT z innymi ,,politykami ".

  • Gość - niezalogowany 2019-01-14 18:27:44

    Jezeli ktos nie wie to OLT należały do Marcina P. twórcy Amber Gold.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-14 18:31:23

    Wcześniejsze komentarze pominę milczeniem. Mam tylko pytanie: kto jest organizatorem marszu?

  • gość 2019-01-14 19:03:10

    Dwoma pierwszymi komentarzami powinna zainteresować się Policja, jest to mowa nienawiści. Już taki jeden spod Poznania siedzi w pierdlu za tego typu wpis.

  • lelele - niezalogowany 2019-01-14 19:13:37

    komentarzem nr.5 powinien zająć się psychiatra...

  • gość 2019-01-14 19:21:56

    A autorzy komentarzy od 1. do 6. najlepiej niech zajmą się sobą .

  • do powyżej - niezalogowany 2019-01-14 19:24:21

    Z tego bandyty z Gdańska też próbuje się zrobić wariata, obecnej władzy i tobie jak widac blisko do bolszewickich metod.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-14 19:24:35

    OLT Express.

  • Twunsk - niezalogowany 2019-01-14 19:31:57

    bolszewickie metody - znasz tylko hasło bo zasłyszałeś je w TV i je wypisujesz , nie masz zielonego pojęcia co to znaczy ,ale próbujesz zabłysnąć, żałosne to jest...

  • Kamil - niezalogowany 2019-01-14 19:35:44

    Wolę w domu zjeść pizze i obejrzeć film z moim chlopakiem.

  • gość 2019-01-14 19:47:09

    OLT Express i Amer Gold przy miliardach PiSowskiego SKOK, aferze KNF i NBP to pikuś, mały pikuś.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-14 20:07:05

    Znieczulica była i będzie Wstyd i hańba wy jesteście Polakami !!!!

  • gość 2019-01-14 20:07:33

    na pewno przeliczyłeś te miliardy i wiesz, prawdziwy "gość" z ciebie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-14 20:07:54

    Założeniem marszu miał być brak hejtu i mowy nienawiści . Można oczywiście pić szampana w domu ,można obrażać tragicznie zmarłego . Organizatorem marszu nie jest jak sądzę żadna organizacja ,przyjdą ludzie ,którzy się nie zgadzają z tym co się stało i pragną wyrazić swój żal .

  • Gośćd - niezalogowany 2019-01-14 20:33:06

    Ludzie co ku...wa z wami z kazdej strony jad. Wiecznie tylko polityka i nienawisc. Wy naprawdę myślicie że bedziecie żyć wiecznie? Nie potraficie zamilknąc z tymi pustymi wypocinami nawet w obliczu tragedii?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-14 20:37:37

    HAhahahahahah kolejny cyrk w tym Zlotowie , patrzeć nie idzie na was , gdyby każdemu innemu się takie coś stało nikt by nawet palcem nie kiwnął , ludzie !? Co z wami jest nie tak ??????

  • gość 2019-01-14 21:00:28

    Czytam te wszystkie komentarze i nie mogę pojąć skąd w ludziach tyle nienawiści i złości...

  • Gość - niezalogowany 2019-01-14 21:12:57

    W Gdańsku rzadzil uklad mafijny. Powstala na nowo niemiecka poczta. Chcial sprowadzać imigrantów z PO byle na zlosc zrobić pis A teraz isc w marszu ...

  • gość 2019-01-14 21:16:00

    od pisowskich katoli aż bije chrześcijańska miłość bliźniego...widać szkołę Rydzyka.

  • gość 2019-01-14 21:19:11

    Biedny PiS...wszyscy im robią na złość i źle o nich mówią... a oni tacy wspaniali...sama dobroć od nich bije

  • Złotowianin z Poznania - niezalogowany 2019-01-14 22:01:28

    A czemu dzisiaj Złotów spontanicznie się nie zebrał...?

  • gość 2019-01-14 22:08:55

    ja napewno nie przyjde

  • Katarzyna. - niezalogowany 2019-01-14 22:29:03

    Marsz będzie jutro. Dziś nie wyszło. Organizatorem jestem ja osobiście, ale dołączyl do organizacji marszu sztab WOŚP w Złotowie. Wydarzenie na prośbę wielu osób, które nie mogą się pogodzić z wczorajszą tragedią Marsz ma jednoczy, nie dzielić.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-14 22:30:42

    Ludzie!! Skąd w Was tyle nienawiści? Wszędzie tylko widzicie politykę i układy..Prezydent też człowiek. Wrzućcie trochę na luz..Serio..Świat schodzi na psy

  • Gość - niezalogowany 2019-01-14 23:02:53

    Śmierć jak smierc. Kto sie nie może z tym pogodzić ? Mnie to obojętne. Masa ludzi ginie od noza czy wypadku. Ale tu prezydent miasta gdansk z PO partii. Nietykalny z układu. Przeciwny pis. Teraz maja męczennika.

  • gość 2019-01-14 23:14:50

    Myślałem, że choć dziś niektórzy zachowają choć trochę człowieczeństwa kultury i powstrzymają się od tego typu komentarzy. Jak widać wielu z nas brak jest ludzkiej wrażliwości i kultury a marsz powinien być nie tylko przeciwko przemocy ale także przeciwko nienawiści w społeczeństwie na tle politycznym jaką zgotowali nam politycy.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-14 23:25:02

    Wstyd! Jedna wielka patola! Zero współczucia.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-15 00:04:15

    PiS wie co robi. Tak jak wprowadzili dwie kadencję dla prezydentów miast i burmistrzów. Nie będą przyspawani do koryta. Jedynie PiS chce zrobić porządek w tym kraju na szczeblach władzy ale oczywiście znajdą się ludzie którym to nie odpowiada. Wiadomo dlaczego. Sędziowie wzięli milionowe odprawy i wydali te pieniądze i później chcieli wrócić do pracy. Mają tupet.

  • gość 2019-01-15 00:45:05

    Wszystko wskazuje że PiS zaczyna być w odwrocie bo ,,chce robić porządek'' eliminując swych przeciwników na wszystkie sposoby. Skutkiem tego jest m.in. śmierć prezydenta Gdańska. Wieszano na nim psy a teraz nagle gremialnie udają że współczują (nie pochwalają, ale rozumieją jak powiedziała kiedys Mazurek). Za parę dni Pawłowicz z Matką Kurką i Tarczyńskim zaczną hejtować w chamski sposób na inaczej myślących, na WOŚP i dalej oskarżać Owsiaka za śmierć Adamowicza. Polska pod rządami PiS idzie ku samounicestwieniu. Miejmy nadzieję że suweren po ostatnich wydarzeniach się obudzi i pogoni PiS na niebyt polityczny na zawsze. Trzeba tą falę upodlania Polaków i Polski powstrzymać.

  • gość 2019-01-15 07:22:57

    Stała się rzecz straszna. Zgiął dobry człowiek, bezsensowna śmierć. Inicjatywa bardzo szczytna. Jestem poruszona tym co się stało. Przyjdę, żeby dać temu wyraz.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-15 09:26:39

    Nienawiść wylewa się z niektórych komentarzy. Sądzę, że nienawiścią przesiąknięci są autorzy tych komentarzy. Mam wrażenie, że są nieszczęśliwi...nie wiedzą, co to dobro i empatia... Czy potrafią kochać drugiego człowieka? Niech sami sobie odpowiedzą...

  • gość 2019-01-15 09:28:21

    Masakra jaki Pan Adamowicz nie był !!!!! jaki dobry, jaki kochany ….. Kogo to obchodzi !!! Minie tydzień i znowu będzie to samo ...

  • Jot - niezalogowany 2019-01-15 09:30:01

    Przyjdę... czuję taką potrzebę...

  • Gość 57 - niezalogowany 2019-01-15 09:53:44

    STOP NIENAWIŚCI !!!

  • Czesiek - niezalogowany 2019-01-15 10:26:43

    Takie marsze są bezsensowne, oznaczają kapitulację wobec szaleńców. Wejdźcie tylko na fora, komentarze w prasie ogólnokrajowej. Pełno żółci i jadu nienawiści. Wojna polsko-polska trwa w najlepsze i trwać będzie.

  • gość 2019-01-15 11:09:47

    no a dziki? dziki już nieważne?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-15 11:36:32

    Wojna polsko - polska trwa bo po jednej stronie stoją w mniejszości ludzie którym PO dawało a po drugiej stoją ludzie od których PO zabierało i oni są w większości. To się przekłada na poparcie procentowe dla partii w polsce. A kto mi wytłumaczy dlaczego sędziowie wzięli milionowe odprawy I wydali je w błyskawicznym tempie a potem chcieli wrócić do pracy? I twierdzicie ze PiS chce usunąć swoich przeciwników. Jeżeli to są tacy przeciwnicy jak ci sędziowie to jestem za ich usunięciem.

  • gość 2019-01-15 12:20:36

    gdzie sa te wasze marsze jak gina inni ludzie przez bezmyslnosc sprawcy ?? czy to tylko jest wyjatek z tego wzgledu ze byl prezydentem Gdanska ? Nie on jedyny zginal od sprawcy ktory mial noz ale i takze w zeszlym roku byly naglosnione dwa takie morderstwa. Gdzie wy wtedy ze swoimi zniczami byliscie ?? Nagle czlowiek sobie przypomina o takich marszach jak ginie osoba ktora zasiada na stolku....

  • qp - niezalogowany 2019-01-15 12:38:36

    Sensowność takiego marszu oprócz solidarności z poszkodowanymi jest zerowa. Nie popieram przemocy oczywiście ale wygląda to tak, jak malowanie serduszek i kwiatków kredkami przez Francuzów. Jutro sobie pomaszeruję i wyrażę swój sprzeciw wobec braku głównej wygranej w lotto przez ostatnie 15 lat... Nie tędy droga.

  • Jest - niezalogowany 2019-01-15 13:51:02

    POLSKA ............. . do czego to wszystko prowadzi. Wojenka trwa, a świat patrzy na nas i czeka . To się źle skończy. No widać lepiej pod batem. 123 lata za nami. Pewnie czekamy na kolejne. RODACY

  • Gość - niezalogowany 2019-01-15 14:13:22

    Zginą obywalet Polski człowiek jak kazdy inny A robi się z tego jakaś paranoja. Ludzie zobaczcie co politycy robią z Wami. Brawo dla wszystkich którym media zaśpepiają oczy. Żenada żenada i jeszcze raz żenada.

  • gość 2019-01-15 14:46:42

    Prawda jest taka,że mowa nienawiści płynęła w lewackich mediach TVN czy POLSAT,przeciw PIS,Kościołowi katolickiemu,czy Polsce Niepodległej przez bolszewicki PO+PSL+Nowoczesną+KOD.Dorżnąć watahę PIS,wyrzucać ich przez okna,zamordować ks,Rydzyka czy Jarosława Kaczyńskiego.Niech Adamowicza będzie lekka ziemia,ale nie róbcie z tego marszu politycznego,bo nic nie osiągniecie,tak tylko robią fanatycy lewaccy.

  • Tomasz - niezalogowany 2019-01-15 15:24:53

    Kiedy będzię postępowanie dla tych którzy na szubienicy powiesili zdjęcia osób ?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-15 16:14:22

    Chciałby się dowiedzieć gdzie w Złotowie stosowana jest przemoc. Padają wielkie słowa po tragedii w Gdańsku ale czy adekwatne jest echo przemocy aż w Złotowie. Czy nie da się inaczej uczcić pamięć prezydenta Adamowicza tym bardziej że co my złotowianie możemy za przemoc w Gdańsku. Może msza w Kościele za duszę śp. P. Adamowicza a nie ulica była by właściwym upamiętnieniem.

  • Gocha - niezalogowany 2019-01-15 17:07:01

    Panie Tomaszu to co stało się w niedzielę jest niczym innym jak brakiem kary na szubienice palone flagi i zabawę w nazistów. Czas karać patologiczne zachowania inaczej sami staniemy się patologią. Gdybyśmy mieli ideały wiarę i uśmiech na gębach byłoby nam o niebo lepiej ,a tak pozabijamy się.

  • Maro - niezalogowany 2019-01-15 17:40:29

    Kontrowersyjny jest fakt że finał WOŚP w Gdańsku nie był zgłoszony jako impreza masowa, dlatego koncertu nie ochraniały służby mundurowe, nie była wymagana też karetka pogotowia. Za ochronę całej imprezy odpowiadała prywatna firma ochroniarska....

  • gość 2019-01-15 17:56:39

    Spoczywaj w pokoju Panie Prezydencie, byłeś wzorem dla wielu samorządowców.

  • gość 2019-01-15 18:18:51

    Przykro czytać te nie które lewackie wpisy którzy chcą,przeprowadzić marsz milczenia w Złotowie.Wiadomo to spotkanie jest polityczne,jak brukowiec żydowski Gazeta Wyborcza,TVN,POLSAT,uznali jako mord polityczny.Wiadomo że ten bandyta psychicznie chory,mógł każdego zamordować,zwykłego Kowalskiego.Przestańcie siać panikę!!!

  • gość 2019-01-15 19:05:07

    A co ty masz do Żydów, Pan Jezus też był Żydem i co? nie wiedziałeś pewno ,bo zakończyłeś edukację na gimba, no cóż , ale widać oglądzasz tvn i polsat ,nie szkoda ci czasu ,no ale jak ktoś nie wie jak wykorzystać dany mu czas to robi to co ty, czyli bruździ, sieroto ,weź się do uczciwej roboty ,to nie będiesz miał głupich myśli .

  • Tomasz - niezalogowany 2019-01-15 19:16:24

    Czas podać do sądu przedostatni wpis

  • gość 2019-01-15 19:44:28

    To jest prawda widzowie antypolskiej i antykatolickiej TVN,POLSATU,czy czytelnicy szmatławca żydokomuny"Gazety Wyborczej",będą siali jad nienawiści przeciw Polsce Niepodległej,PIS i Kościoła katolickiego.To bydło antypolskie z PO+PSL+SLD+Nowoczesna+KOD,jest powiązana z żydem ,SOROSEM i z PUTINEM,których ich finansują aby Polska straciła Niepodległpść.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-15 19:50:21

    Cóż powiedzieć, ręce opadają. W obliczu wielkiej tragedii w tym samym Gdańsku w WP znamienity Polak z wielkiej miłości do narodu polskiego dzisiaj nawołuje do zemsty na ojcu Rydzyku, Maciarewiczu, J. Kaczyńskim czy Ziobrze. " Oni muszą wymrzeć" oto jego Noblisty słowa. Jeśli to jest język miłości to ja za niego dziękuję. Wraz z rodziną głosowałem na PiS ale to nie znaczy że mamy się czuć winnymi tak ohydnej zbrodni. To co się dzieje to chore, wręcz schizofrenia pomieszana z pomrocznością jasną. Tak nie można. Myślę że takiego działania nie poparłby nawet a może i tym bardziej śp. Prezydent Adamowicz który przed atakiem szaleńca nawoływał do czynienia dobra.

  • Jaro - niezalogowany 2019-01-15 21:22:38

    Tak czytam te wpisy i nadziwić się nie mogę. Ile tu złości i nienawiści. Pewnie nikt z krytykujących nie znał św pamięci prezydenta....ale obrażać to pierwsi. Osobiście uważam iż najgorsze w tej zbrodni był sposób jej przeprowadzenia i okoliczności. Każdemu z fanatyków życzę zmianę lekarza lub dilera gdyż normalni ludzie współczuja w tragedii a nie się nią cieszą..... Bóg honor ojczyzna.... Czy wiecie znaczenie tych słów???? Dramat..... Ludzie opamietajcie się

  • Jaro - niezalogowany 2019-01-15 21:22:56

    Tak czytam te wpisy i nadziwić się nie mogę. Ile tu złości i nienawiści. Pewnie nikt z krytykujących nie znał św pamięci prezydenta....ale obrażać to pierwsi. Osobiście uważam iż najgorsze w tej zbrodni był sposób jej przeprowadzenia i okoliczności. Każdemu z fanatyków życzę zmianę lekarza lub dilera gdyż normalni ludzie współczuja w tragedii a nie się nią cieszą..... Bóg honor ojczyzna.... Czy wiecie znaczenie tych słów???? Dramat..... Ludzie opamietajcie się

  • kled - niezalogowany 2019-01-17 00:35:31

    KODoraści w akcji i ich mowa miłości?Dziwne że tajatajstwo spod znaku PO?

  • gość 2019-01-19 00:11:57

    Tak myślałam, że tych, którzy lubią taplać się w fekaliach nienawiści, nawet mord z nienawiści nie zatrzyma. Cytując klasyka: "Niektórzy lubią patrzeć, jak świat płonie". Współczuję Ci Polsko, bo już wiem, że nie masz przyszłości. Nie z narodem, który umie walczyć, lecz nie umie niczego wspólnie budować, bo gdy nadchodzi czas budowania, zaczyna walczyć sam ze sobą.

  • gość 2019-01-19 16:21:33

    Ja jestem rozczarowany tym marszem milczenia w Złotowie,śp.Pawła Adamowicza.To był wiec nienawiści przeciw rządowi PIS i Kościołowi katolickiemu.Zobaczyłem na tym spotkaniu fanatyków antypolskich z PO i KOD.Zamiast modlić się w Kościele,użyli znów ulice,zagranice i lewacki WOŚP,tego fanatyka lewackiego Owsiaka,który co roku zbija od darczyńców milionowy majątek

  • gość 2019-01-20 11:12:01

    Nic nie jest dane na wieczność, władza też. Zobaczymy jakich metod będą używali od spawani od koryta obecnie rządzący.

  • Obywatel RP - niezalogowany 2019-01-20 23:36:42

    "A jak umarł Pan bogaty To mu nieśli wieńce, kwiaty Order dali mu po śmierci By mu złocił się na piersi A jak umarł chłop z fabryki Nie płakali, bo był nikim Odszkodowań nie ma wtedy Trumnę trzeba brać na kredyt A jak padło dziecko z głodu Nie ruszyło to narodu Dalej po bogaczu kwilił Taki to był nastrój chwili"

Dodajesz jako: |