:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 19°C

Maya Thomas ze Starej Wiśniewki podbija Mam talent!

Ludzie i ich pasje, Thomas Starej Wiśniewki podbija talent! - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 14/09/2019 15:09

Jej występ wywołał ciarki na plecach jury programu

Maya Thomas pochodzi ze Starej Wiśniewki k. Złotowa. Występ w telewizyjnym programie Mam Talent ma pozwolć jej zaistnieć w muzycznym świecie i być może spełnić marzenia o karierze piosenkarki. Trzymajmy kciuki za powodzenie w programie.

Występ można obejrzeć pod linkiem: https://www.eska.pl/news/maya-thomas-wywolala-ciarki-na-ciele-jury-kim-jest-objawienie-mam-talent-2019-przedpremierowo-aa-kPQw-keb6-Z9e2.html0

Reklama

Maya Thomas ze Starej Wiśniewki podbija Mam talent! komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-09-14 17:29:30

    A u Justyny błędy na portalu.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-14 21:19:36

    Super :-)

  • Gość - niezalogowany 2019-09-14 21:20:30

    Super brawo !!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-14 21:21:12

    Genialnie śpiewa

  • Gość - niezalogowany 2019-09-14 21:23:09

    Cudownie!!! Gratuluję Maju:)

  • Gość - niezalogowany 2019-09-14 21:23:58

    Brawoo piekny glos ma dziewczyna talent

  • Gość - niezalogowany 2019-09-14 21:25:15

    Pięknie ,aż się popłakałam

  • gość 2019-09-14 21:44:01

    Gratulacje Maju super głos i dla rodziców zdolnej córki.

  • Ania - niezalogowany 2019-09-14 21:48:25

    Kasiu gratuluję wspaniałej córki...

  • Ania - niezalogowany 2019-09-14 21:48:41

    Kasiu gratuluję wspaniałej córki...

  • Gocha - niezalogowany 2019-09-14 21:49:21

    Myślę, że Podsiadło miał takie ciarki jak ja.To były bardzo wzruszające trzy minuty. Dziękuję.

  • Gocha - niezalogowany 2019-09-14 22:08:01

    I gratuluję doboru repertuaru...nie zepsujcie proszę tego. Bo było z klasą!!!

  • gość 2019-09-14 22:15:21

    Piękny głos, dobór utworu i wykonanie! Brawo!

  • prawda - niezalogowany 2019-09-14 22:18:54

    wyrażam swoją opinie, więc to nie jest obraźliwe. Nie podoba mi się, i myślę że ona ma ustawiony głos

  • gość 2019-09-14 22:50:29

    Coś niepowtarzalnego, niepojętego, pięknego, ekspresyjnego, we własnej wersji autorskiej, łzy leciały jak się słuchało Mayi, wielki talent, wielka wrażliwość, ktoś kto tak potrfi poruszyć serca, umysły,.. zatrzymać czas, to aż by się chciało, by ta chwila trwała wiecznie.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-14 22:54:37

    Zarozumiała i zbyt pewna siebie...

  • gość 2019-09-14 23:18:44

    Szkoda, że przyznaje gdzie mieszka

  • gość 2019-09-15 10:57:15

    Przepiękna barwa głosu to wielki talent.

  • m - niezalogowany 2019-09-15 13:08:39

    Pięknie śpiewa. Oby świat, w który wchodzi nie zmienił jej i nie zepsuł. Mayu, pozostań wrażliwą, wartościową osobą. Nie daj się zmienić światu celebrytów, ale zmieniaj go na lepsze!

  • gość 2019-09-15 14:37:32

    pięknie zaśpiewane , piękny głos, złotowskie jest dumne z takiej krajanki

  • gość 2019-09-15 14:47:41

    komentarze nieprzychylne wynikają raczej z zazdrości, a nie z obiektywnego spojrzenia na temat ,po co kogoś szczerze pochwalić jak przecież można wbić szpilę, ale to wynika chyba z jakiś wewnętrznych kompleksów niektórych komentujących, może im w życiu coś nie wyszło, jakoś się nie powiodło,a teraz swoje frustracje wylewają anonimowo na forum .Nie widzę, aby dziewczyna miała ustawiony głos albo była zarozumiała, występ Mayi to już górna półka, gratuluję dziewczynie i jej rodzicom, przepiękny występ!

  • BRD - niezalogowany 2019-09-15 15:10:36

    Jedni mówią że że Stawnicy inni Starej Wisniewki a ona sama nie wstydziła się i powiedziała że że Złotowa.
    Bez względu na to skąd jest to talent ma i go pokazała.

  • Włodzimierz - niezalogowany 2019-09-15 15:48:05

    Przepięknie cieszę się na myśl że ubogaci mój wieczór tym cudownym wokalem.Gratulacje.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-15 16:47:30

    A ja mam to dupe

  • Gość - niezalogowany 2019-09-15 19:29:07

    Nie podbija, tylko zaśpiewała raz i się podobało a to wcale nic jeszcze nie oznacza. Fakt, że banalnie nie było ale tytuł artykułu to taki mały clickbait... :-) Powodzenia.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-15 21:37:43

    Genialne!!! Wspanialy głos