:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Mężczyzna zginął na torach. Opóźnienia pociągów m.in. w Jastrowiu

Wypadki drogowe, Mężczyzna zginął torach Opóźnienia pociągów Jastrowiu - zdjęcie, fotografia
29/12/2018 12:35

Dziś po godz. 11 pociąg PKP Intercity relacji Kołobrzeg - Przemyśl potrącił człowieka

Do zdarzenia doszło w okolicach ulicy Fabrycznej w Szczecinku - nie ma tam przejścia przez tory.

Mężczyzna został potrącony, a następnie wpadł pod lokomotywę. Zginął na miejscu.

Miejsce to zabezpiecza policja, straż ochrony kolei i straż pożarna. Przyczyny tragedii nie są jeszcze znane. Czy był to nieszczęśliwy wypadek, czy może samobójstwo?

Ruch na trasie jest wstrzymany, podróżnych czekają więc spore opóźnienia. 

Łukasz Opłatek

fot. iszczecinek.pl

 

Reklama

Mężczyzna zginął na torach. Opóźnienia pociągów m.in. w Jastrowiu komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-12-29 13:09:00

    Przykre

  • Gość2 - niezalogowany 2018-12-29 13:11:06

    Nie rozumiem co tam straż pożarna robi? Pali się czy jak? Inne służby są od tego

  • Gość - niezalogowany 2018-12-29 13:12:42

    czy może próba samobójcza? Próba by byla jak by przeżył.. Samobójstwo albo wypadek

  • gość 2018-12-29 13:13:52

    potrącony ?? przez co ?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-29 13:14:24

    Ludzie jak macie problemy chce sie zabic to wezcie sznur i na drzewo.. albp jedz autem samemu i walnij w drzewo. Teraz stoimy w polu marzniemy przez goscia A 2 ubezpieczenie wykup na zycie i upozuruj samobojstwo na wypadek. Pomożesz rodzinie jak masz. Po twoim zgonie

  • Gość - niezalogowany 2018-12-29 13:50:02

    Ludzie co wy wypisujecie za bzdury ktos zginol a dla was postuj to jakis problem jakis swir wypisuje bo musi poczekac to jest tragedia brak slow wyrazy wspilczucia dla calej rodziny

  • gość 2018-12-29 14:05:50

    No toć właśnie posłuchał Twojej rady i upozorował samobójstwo na wypadek. Tak doradziłeś, to teraz stój i marznij w polu :).

  • Gość - niezalogowany 2018-12-29 14:32:06

    Tak to bardzo poważna sprawa dająca poważne sygnały że nasze społeczeństwo ogarnia dramat niemocy. Ta wolność nas wiele kosztuje i jak widać nie dajemy sobie z tym rady. Czy Jastrowie czy obecnie Złotów plaga samobójstw jest jak zaraza która nie widząc wsparcia w rodzinie urzędach czy swoim środowisku lokalnym doprowadza do ostateczności która najbliższym nie da spokoju przez wiele lat. Dotyczy to ludzi o różnym stopniu posiadania dóbr ziemskich. Na tę słabość i bezduszność otoczenia nie ma mocnych. Ta plaga to choroba cywilizacji która do nas przyszła po 1989r a użalanie nad tragedią przez ludzi to tylko chwilowa maska co widać także w komentarzach. Tak tak 21 postulatów, TW Bolek wielu zgotowałeś ten los. Nie zapomnimy ci tego.

  • gość 2018-12-29 14:53:06

    Ludzie co wy niektórzy wypisujecie idiotyzmy czy straciliście poczucie człowieczeństwa.

  • gość 2018-12-29 15:16:17

    Jak ja lubię te debilne komentarze na łamach Zlotowskie.pl. Czy ktoś jechał takim pociągiem? Otóż ja jechałem: .Jechaliśmy z bratem pociągiem na trasie Tczew-Piła. Było już ciemno.Nagle gwałtowne hamowanie.Na wysokości Lipki ktoś wpadł pod pociąg.Później długi czas oczekiwania na prokuratora i Służby. Poszliśmy zobaczyć na koniec pociągu co się stało.Miejsce zdarzenia było dosyć daleko /droga hamowania/, mimo że strażacy zdążyli już oświetlić miejsce wypadku niewiele było widać.W pociągu podeszło do ns dwóch kolesi także ciekawych co się stało.Niewiele widząc stwierdzili,że pójdą tam zobaczyć.po jakimś czasie wrócili z twarzami białymi jak kartka papieru,a jeden tylko wykrztusił że niepotrzebnie tam poszli. Ja widziałem tylko dwóch strażaków idących torowiskiem i niosących pomiędzy sobą worek i schylających się co chwila.Wyglądali jakby zbierali ziemniaki na wykopkach.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-29 16:05:59

    czy może próba samobójcza? Próba by byla jak by przeżył.. Samobójstwo albo wypadek Artykul poprawiony az milo sie czyta

  • To ja - niezalogowany 2018-12-29 16:17:01

    Szok sami gośćie

  • Gość - niezalogowany 2018-12-29 16:43:51

    Do tej pory ( 16:40) opóźnienie na trasie Jastrowie Piła minut

  • Josef - niezalogowany 2018-12-29 21:20:15

    Tego co znaleźli w lesie wczoraj z Ogrodowej wisielca to jak blokada informacji czy wolne media.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-29 21:31:21

    A co wy myślicie że jak pociąg po was przejedzie to w jednym kawałku będziecie leżeć toż nie będą was zbierać na całej długości zatrzymania się pociągu..... Zapewne on sam wie co miał w głowie i dlaczego do tego doprowadził..... Wyrazy współczucia

  • Gość - niezalogowany 2019-01-01 05:21:27

    Właśnie SZOK!!! Sami mężczyźni giną, a przez kogo? Uhuum.. otóż to.. przez... Matki/Żony/Kochanki 85% samobójstw to faceci Marne 15% stanowią dziewczyny Dziewczyna poplotkuje, napoje się Robi coś głupiego czy przez zwykłą czekoladę jej to odechce się. Facet lubi twarde sposoby pociąg lub lina bardzo rzadko tabletki bo nie zawsze działają.a Co 90 sek umiera w Polsce osobą która popełnia samobójstwo. Pamiętajcie o dokonaniu AKTU DONACJI czyli darowania swoich zwłok na cele naukowe dla wybranej uczelni. Wpisz w Google akt donacji.

Dodajesz jako: |