:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Młodziki Football Academy Fair Play Złotów kontra Polonia Jastrowie

Piłka nożna, Młodziki Football Academy Złotów kontra Polonia Jastrowie - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 12/05/2019 12:38

Dzisiaj na boisku w Jastrowiu swój mecz ligowy rozegrali Młodziki D1 Football Academy Fair Play Złotów

Ich dzisiejszym przeciwnikami był zespół Polonia Jastrowie. Mecz zakończył się zwycięstwem Polonii 3:0. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z meczu. 

Reklama

Młodziki Football Academy Fair Play Złotów kontra Polonia Jastrowie komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-05-12 15:51:53

    Polonia zdecydowanie lepsza, rodzice że Złotowa szkoda komentowac

  • gość 2019-05-12 17:28:16

    Brawooooo Polonia Jastrowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-12 18:47:58

    Brawo Polonia.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-12 19:38:14

    Brawo drużyna!!! Brawo trener!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-12 19:47:04

    Już raz pisałem to rodzice Fair Play Złotów. Proszę pisać jakiej drużyny. No widać znowu dali popis !!!

  • gość 2019-05-12 20:35:29

    Hahaha, juniorzy fair play 0:8 z piłą. Najlepsze szkolenie w powiecie ... hahaha. W kazdej kategorii w ktorej graja ze sparta dostają bęcki. A w tych ktorych nie graja, o po prostu nie łapią sie do grup mistrzowskich .....ahahahahha

  • gość 2019-05-12 20:43:01

    oj dali dali i to nie tylko rodzice :-(

  • Gość - niezalogowany 2019-05-12 20:56:41

    Co tam się działo ? Flustracja ? Sztandarowa grupa z fair playa zbiera od wszystkich cięgi ? Prawda jest taka ze jeśli rodzice nie przejrzą na oczy , to ich dzieci na pewno nie zrobią postępów. Co widać gołym okiem.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-12 21:12:56

    Polonia w fioletowych strojach?.... a gdzie te obiecane za zebraniu stroje w barwach klubu???? Jak zwykle obiecanki.....

  • gość 2019-05-12 21:15:05

    Stroje były kupowane jeszcze przed obietnicami, ale co ty możesz wiedzieć jak ty tylko przed komputerem siedzisz i komentujesz

  • gość 2019-05-12 21:20:45

    Brawo Jastrowie ! Super ! Gratulacje ! Oby tak dalej !

  • gość 2019-05-12 21:33:05

    Rodzice ze Złotowa jqak zwykle dali czadu... wstyd tak postępować

  • Gość - niezalogowany 2019-05-12 22:17:45

    Stroje były kupione ponad rok temu, widać w Polonii pracę trenerów, , pozbyli się dziadka Ryśka I jakoś w klubie lepiej

  • Gość - niezalogowany 2019-05-12 22:37:39

    NIE JESTEM związany z Ziółkowskim Ale wiecie co dla mnie jesteście czy Polonia Czy Sparta zbyt moło inteligentni A dla czego widzcie Pana Ziółkowskiego to na poczekaniu byście mu zrobili Loda A dla czego bo nigdy nic nie zrobiliście i nie zrobicie w życiu tak jak On bo nie macje jaj tak jak w sporcie to i w domu niedojdy!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-12 22:44:10

    Co się dzieje w tym patologiczny Złotowie...

  • Giani - niezalogowany 2019-05-13 00:01:28

    Chłopcze on nie ma jaj tylko układy !!! Pogadamy jak się skończą !!! Już i tak jest na celowniku !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-13 10:02:56

    To wszytko zasługa super prezesika Tomcia tak jak wyniki seniorów, rozwalenie sekcji judo, imprezki na stadionie i jeszcze kilka innych super inicjatyw

  • gość 2019-05-13 11:09:44

    Tylko mało inteligentni ludzie wypowiadają się na tego typu forach, którym brak odwagi powiedzieć swoje w cztery oczy! Typowe zachowanie Jastrowiaków! Panowie prosta zasada - raz się wygrywa a raz przegrywa! Zacznijcie od siebie a następnie krytykujcie innych bo to Wam brakuje kultury osobistej - właśnie WAM!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-13 11:53:58

    Polonia robić swoje i nie oglądać się na palantów i hejciarzy.

  • gość 2019-05-13 13:39:14

    Brawo dla zwycięzców oraz przegranych !

  • GKS Tychy - niezalogowany 2019-05-13 19:19:04

    Zaintresowanym przypominam ze dziadek Rysio w ubieglym sezonie zdobyl z rocznikem 2005/2006 podwojne mistrzostwo OZPN na hali i boisku, Druzyna zajela 5 miejsce w wielkopolsce,zostaly kupione stroje w barwach klubowych. Dzisiejsza druzyna mlodzika Poloni to w czesci wychowankowie Rycha,Cielas,Trzoska,Polaczek, Zielinski, Zycki i inni, teraz graja w trampkarzach a fioletki to pomysl trenera C. To chlopcom naleza sie brawa bo to ich zasluga. Pozdrawiam Polonie i Fair Play

  • Gość - niezalogowany 2019-05-13 21:11:03

    Pokaż teraz co potrafisz cwaniaczku o wybujałym ego. Tak cwaniaczyłeś, bo wszystko pod nos miałeś podstawione a teraz zobaczymy ile jesteś wart.

  • Kiwi - niezalogowany 2019-05-14 21:40:38

    A teraz co Rysiu wygra ? Czekam z niecierpliwością na wiadomość co uda mu się ugrać. Jedynie kupe może zrobić

Dodajesz jako: |