:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Młodziki Polonii Jastrowie zwyciężają w Złotowie

Piłka nożna, Młodziki Polonii Jastrowie zwyciężają Złotowie - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 07/04/2019 21:09

Swój ligowy mecz na boisku przy al. Mickiewicza w Złotowie rozegrały dzisiaj drużyny Football Academy Fair Play Złotów i Polonia Jastrowie

Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Polonii Jastrowie 1:0. Bramkę dla Polonii zdobył  Piotr Vogt. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dziejszego meczu. 

Reklama

Młodziki Polonii Jastrowie zwyciężają w Złotowie komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-04-07 22:17:09

    Super !

  • Kibic - niezalogowany 2019-04-07 22:19:46

    Kto jest trenerinio ? Gniazdinio pewnie.

  • gość 2019-04-07 22:35:56

    Akademia wygrywa Polonia młodziki też tak powinno być a burmistrz z synkiem wszystko psują.

  • Rodzic - niezalogowany 2019-04-07 22:40:59

    Rodzice że Złotowa to kompletny brak kultury osobistej. Wyzywają sędziego , krzyczą na dzieci , do niczego dobrego to nie prowadzi

  • Giani - niezalogowany 2019-04-08 00:09:32

    Brawo Jastrowie !!! Rodzice oj oj oj na sędziego, na dzieci z Jastrowia be be be Może jakaś terapia by się przydała. OZPN powinien się tym zainteresować !!! Coś ten cały Fair-Play ma jakaś zarazę !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-08 11:16:31

    Brawo Polonia forever !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-08 11:38:07

    Szybkie sprostowanie do Rodzic. To są rodzice dzieci które grają w UKS Fair Play. Nie wszyscy kibice ze Złotowa tak się zachowują, a opinia idzie w świat. Wielkie dzięki !!!!! Fair - Play

  • Rodzic2 - niezalogowany 2019-04-08 13:06:05

    Kto był to widział! Popieram zachowanie kibiców bo tylko Ci, którzy znają się na piłce potrafią szczerze zareagować na zagrywki Sędziującego! OZPN na pewno zainteresuje się Panem "dziadkiem" z boiska i to szybciutko!

  • gość 2019-04-08 16:13:14

    Oj biedni, najlepiej na sędziego, przestań człowieku !

  • T - niezalogowany 2019-04-08 19:15:38

    Do Rodzic2 Dlaczego nie piszesz prawdy. Co Wam dzieci z Jastrowia zrobiły to ze wygrały !!! Podobno jest nagranie Waszego zachowania także TVN i zobaczymy kto tu jest Fair Play !!! Oj będzie bolało, oj będzie !!!

  • gość 2019-04-08 22:45:18

    XDDDDDDDDDD

  • gość 2019-04-09 14:39:41

    Ale też Mi afera z zachowaniem ha ha ha ha niech każdy z rodziców patrzy na swoje 4 litery i zajmie się swoją osobą na trybunach bo nic lepiej się nie zachowują rodzice z Jastrowia wykrzykując 1:0 to nie wynik …. ambicje przerastają co niektórych!

  • Kazimierz - niezalogowany 2019-04-09 14:49:35

    Sędzia to kozak przecież.

  • gość 2019-04-10 19:59:18

    Jesli rodzice pokazują taki przykład dzieciom.... To jest straszne. Pewien Pan robi wam wode z mózgu ze Wasze dzieci nie bedą nie wiadmo jakimi piłkarzami a prawda jestg taka ze jesli jedno dziecko się "wybije" to będzie sukces. I to nie będzie zasługa akademii tylko talentu ktore to dziecko posiada i decyzji rodziców. Osiołek mydli Wam oczy a wy jak te święte krowy chodzicie zanim. To jest gość któremu chodzi tylko o kasę a nie o to zeby wasze dzieci wyszły na ludzi. Czlowiek który nie jedną osobę oszukał!

  • gość 2019-04-11 10:24:53

    To ciekawe co te dzieci robią w Sparcie? Dlaczego rodzice tam niechętnie uczestniczą we wszelkich inicjatywach klubowych?! w każdym klubie chodzi o kasę a jeżeli Ich stać na to aby Mu pchać w koryto jak Wy to opisujecie to każdego indywidualna sprawa... bynajmniej Ja osobiście doznałem przykładu jak Pewien Pan ze Sparty próbował oczarować zawodnika Fair-Playa i zmusić Go do zmiany klubu ale Mu się nie powiodło bo młodzieniec był cwańszy od owego trenera ….!

Dodajesz jako: |