:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Murem za Owsiakiem. Popierasz?

Interwencje czytelników, Murem Owsiakiem Popierasz - zdjęcie, fotografia
16/01/2019 11:06
STY 20
Okonek godz: 20:00

20 stycznia w Okonku odbędzie się nietypowa akcja

O godzinie 20 w Szkole Podstawowej w Okonku, przy ulicy Niepodległości spotkają się mieszkańcy miasta i gminy, którzy chcą, by Jerzy Owsiak pozostał szefem fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Wśród osób, które wezmą udział w akcji zbierane będą podpisy pod listem do fundacji. 

Oto apel, a zarazem zaproszenie do wzięcia udziału w akcji:

Pomysłodawcy spotkania proszą również o przyniesienie zniczy, które zapalone zostaną przy zdjęciu Pawła Adamowicza, tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska.

Łukasz Opłatek

Reklama

Murem za Owsiakiem. Popierasz? komentarze opinie

  • gość 2019-01-16 11:34:46

    Oczywiście, że tak.

  • gość 2019-01-16 11:40:27

    jprdl :) CZERWONE balony i sztuczne ognie :) pewnie na czele największy CZERWONY balon :)

  • gość 2019-01-16 11:55:41

    W dupe se wsadzcie te sztuczne ognie i pewnie petardy i je koniecznie podpalcie! Człowiek się namęczy ze zwierzakami w domu, nie wspominając o dzikich przerażonych w durnego sylwestra, bo holota w okonku musi postrzelać, to teraz kolejny stres i smierć ptaków. Co za przygłupy.

  • gość 2019-01-16 11:56:27

    Super inicjatywa

  • gość 2019-01-16 12:00:54

    nie popieram

  • gość 2019-01-16 12:11:05

    Pamiętam słowa Tuska, zaraz po wyborach, o "moherowej koalicji", słowa Rokity, że mimo wygranych wyborów PiS ma się pokajać i oddać PO resorty siłowe, słowa Komorowskiego, że jak PiS wygrał wybory, to niech se rządzi z Samoobroną i LPR. Pamiętam późniejszą kampanię nienawiści, pierwszą opozycję totalną (choć tak jeszcze nie nazwaną), "błękitne marsze" z Lechem Kaczyńskim na stryczku, nieludzko okrutne w swej pogardzie traktowanie ofiar Smoleńska i ich rodzin. I ci sami ludzie dziś organizują "marsze przeciwko nienawiści"? Naprawdę?

  • gość 2019-01-16 12:39:11

    Nie popieram

  • Obserwator - niezalogowany 2019-01-16 12:53:24

    Do Gość wyżej. Trafnie to ująłeś. W punkt. To hipokryci. To ta sama ekipa co pod sądami pali znicze.

  • Gość5688 - niezalogowany 2019-01-16 13:16:09

    Dla mnie nie wazne czy owsiak zostanie czy nie. Chociaz z jego wizerunkiem póki co byloby lepiej dla orkiestry ze wzgledu ze ludzie sie do niego przyzwyczaili w polsce i na swiecie. Ale najwazniejsze zeby sama orkiestra grała bo zbierane są środki ktore mogą byc wykorzystane na pomoc dla kazdego.

  • gość 2019-01-16 13:49:58

    sama orkiestra grać będzie miejmy nadzieję zawsze, z owsiakiem czy bez więc w sumie wielkiego znaczenia nie ma, czy zostanie.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-16 13:56:42

    Przepraszam ale ktoś tu myli pojęcia. Nie będą używane petardy!!!!

  • gość 2019-01-16 14:47:11

    Pamiętam rozpoczęcie kampanii nienawiści od wieszania Wałęsy podczas wiecu zorganizowanego przez Kaczyńskich, pamiętam jak Jarosław Kaczyński chwalił się że ciągle nosi odbezpieczony pistolecik w kieszeni by strzelić do Tuska bo ma wilcze oczy, pamiętam jak protestujących w obronie Konstytucji Kaczyński z Brudzińskim nazwali ,,komunistami i złodziejami'', jak Kaczyński nazwał swych przeciwników ideowych gorszym sortem i osobami specjalnej troski jednocześnie siebie ludzkim panem, jak poseł PiS Tarczyński nazwał byłego prezydenta RP i noblistę bydlakiem wzywając na pojedynek, jak posłanka PiS nazwała flagę UE której członkiem jest Polska szmatą, jak politycy i zwolennicy PiS nazywali i nazywają Tuska zdrajcą, jak Kaczyński publicznie obraził posłów RP nazywając ,,zdradzieckimi mordami i kanaliami'', jak Macierewicz ówcześnie rządzących kanaliami, jak oskarżało i oskarża się ich o zamach smoleński i tak można bez końca

  • gość 2019-01-16 14:53:39

    ty synu młody a z Altzeimerem

  • gość 2019-01-16 14:58:00

    Jedni rżną głupa nie zauważając gdy ich członkowie rodziny korzystali w szpitalach ze sprzętu zakupionego przez WOŚP, drugich korzystanie z tego prędzej czy później czeka. Jak widać zagorzałym przeciwnikom Owsiaka i WOŚP głupota i nienawiść zlasowała mózgi, klasycznym przykładem jest zachowanie mordercy prezydenta Gdańska. Oby wam nie przyszły takie pomysły do tych zacietrzewionych głów.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-16 16:05:37

    Popieram z całego serca

  • Gość - niezalogowany 2019-01-16 16:36:14

    Nie popieram!!!

  • gość 2019-01-16 16:39:53

    Popieram ! ...dlaczego i za co go tak nienawidza ...to takie polaczkowe ! czlowiek ktory czyni dobro ..... zastraszyc , przegonic , zagniesc jak gnide ..... to takie polaczkowe !

  • Gość - niezalogowany 2019-01-16 16:58:06

    https://youtu.be/fqsoPfm5fOI

  • gość 2019-01-16 17:44:25

    dlaczego nie popieramy? bo to nie jest wbrew pozorom akcja charytatywna, tylko ideologiczna i polityczna; przecież to widać np. po tym, kto to wspiera i jacy politycy; rzeczywistego pożytku z tego, co kot napłakał; pewnie większe są koszty organizacyjne (te społeczne, samorządowe, instytucjonalne), niż efekty zbiórki do puszek; nie podoba nam się również to, że są osoby, które chętnie korzystają finansowo ze społecznego wsparcia Polaków, że zarabiają na tym

  • Gość - niezalogowany 2019-01-16 17:45:31

    Nie jestem przeciwnikiem Orkiestry Świątecznej Pomocy ale wiedząc że Złotów Komuną stoi dlatego aktualne hasło dla nas to ; OWSIAK PO WRÓCI.

  • gość 2019-01-16 20:11:02

    POPIERAM !!!

  • MuremZaPepkiemSwiata - niezalogowany 2019-01-16 20:26:40

    Oczywiscie ze to piekna akcja harytatywna ale to prawda ze mocno ideologiczna.Dla mnie Pan Jerzy ( Jurek to jest w przedszkolu) jest filantropem tyle że z cudzych pieniedzy!Tyle w temacie!Jest wielu pomagajacych w ciszy i bez takiego wydumanego EGO ubranego w czerwone spodnie jak Pan Owsiak.Jeden czlowiek o nazwisku Czarnecki przekazal w ciszy caly swoj majatek na cele dobroczynne.Przekazal wiecej niz coroczna zbiorka Wosp.Mamy tolerancje?Wiec prosze nie zmuszac nas do kochania Owsiaka bo np.dla mnie to blazen

  • Gość - niezalogowany 2019-01-16 20:59:24

    Nie popieram!!!

  • gość 2019-01-16 21:04:29

    tak bede

  • Gość - niezalogowany 2019-01-16 21:42:07

    To obowiązek państwa jest zapewnić swoim obywatelom dostęp do leczenia i bezpieczeństwo w tym zakresie .

  • Gość - niezalogowany 2019-01-16 22:02:19

    WOSP-tak, Owsiak -nie Ten człowiek ma wyroki,jest czerwony i gada takie rzeczy że ludzie robią "co chceta".A potem żale..

  • Gość - niezalogowany 2019-01-16 23:32:09

    Okonek jest specyficzny tam powinen byc kategoryczny zakaz dodawania komentarzy kto kolwiek i co kolwiek by nie zrobic to jest źle .... wpisujecie sie w słowa pana Owsiaka "dziki kraj"lepiej zobaczcie jak wygląda wasze miasto moze trzeba by wziac sie do pracy na rzecz poprawy warunkow zycia. Prosze nie wypowiadajcie sie na ważne tematu. ProstĄ glopote trzeba zwalczac miloscią. Pozdrawiam i czekam na fale nienawisci.

  • gość 2019-01-16 23:34:44

    Piszesz że gorszy cię ,,róbta co chceta Owsiaka''? Nie szokują ciebie wypowiedzi jego zaciekłej krytykantki posłanki PiS Pawłowicz ,,Bydło poselskie z lewej strony sali zagraża Sejmowi, posłom i polskim instytucjom. Panie marszałku, to nie są żarty! W swej nienawiści, opętaniu i zbydlęceniu ci szaleńcy są zdolni do wszystkiego, nawet do zbrodni'' (ostatnio zabito ,,wroga'' PiS prezydenta Gdańska), ,,Mam apel właściwie do tej części sali lewej, żeby opanowała chamstwo lewackie swojej przedstawicielki, która bez obrażania kogokolwiek nie potrafi po prostu mordy otworzyć swojej'' napisała na Facebooku, co myśli o Europie. Nastały oto bowiem czasy: „bezczelnych zdrajców, niemieckich szmat, piątych kolumn, totalistów, skorumpowanych alkoholików, lewaków i faszystowskich bojówek, zbłąkanych kosmopolitów bez ojczyzn, matek i ojców, wyznawców "kulturowej płci", erotomanów czy seksualnych patologii i politycznej poprawności”, a między nimi kryją się ponadto: „zabójcy dzieci i rodziców, zniewieściali faceci w rurkach i różowych baletkach, adoptujący pszczoły, drzewa i małpy”, „polityczni szantażyści i islam, wielbiciele kóz, sataniści, bogobójcy i ćpuny genderowego terroru, polityczni bejsboliści” oraz „kłamcy, politycy bez właściwości i zdolności honorowej”,,Pani J. Dobrosz-Oracz, p. Kraśko, p. Lewicka,p.Tadla, oboje Lisowie i reszta kłamczuchów dostaną skierowanie na kursy medialne resocjalizacyjne do Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej do Torunia. (...) Taryfy ulgowej nie będzie. Pompki i przebieżki medialne z plecakami. Pod górkę. Osobne cele rozmyślań. Szkolenie do skutku, Za kilka dni będą już uczciwe przekazy informacyjne'' ,,Środowisko sędziowskie wymaga odzyskania dla demokracji. Państwo powinniście jak w Korei przejść reedukację w obozach uczących demokracji”. Nie wspomnę o wypowiedziach Kaczyńskiego (,,zdradzieckie mordy i kanalie'' ,,gorszy sort'' ,,komuniści i złodzieje''. Owsiak przy wypowiedziach skrajnej prawicy to pełna kultura. Co do jego wyroków to jeszcze sprawa otwarta, po odwołaniach może Pawłowicz się będzie kajać.

  • gość 2019-01-16 23:49:00

    NIE POPIERAM !!! kończ Waść...

  • kled - niezalogowany 2019-01-17 00:25:29

    Spadaj żebraku?

  • gość 2019-01-17 02:19:25

    Nie popieram!!! A tak miedzy nami to byla ustawka czyli fals flag z tym prezydentem,podobnie jak z kulczykiem,jest filmik z tej impezki zobaczcie jak pieknie pompuja krew uciskajac klatke piersiowa, tylko glupi nabierze sie na to,myslcie troche myslcie.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-17 08:13:01

    Nie popieram. Tej akcji. Chociaż popieram ideę WOŚP, tej akcji absolutnie nie. Szkoda, że dobroć i naiwność ludzi, szczególnie młodych, jest tak wykorzystywana. P. Owsiak jest od wielu lat politykiem, (co chętnie podkreśla stając się twarzą różnych politycznych akcji) który swój PR owy kapitał zbił na prowadzeniu imprezy. Tak, prowadzeniu imprezy. Pięknej, ogromnej, bo angażujacej miliony, ale to się stało jego sposobem na życie. Obym się myliła, ale czy ta zagrywka z rezygnacją, nie jest zwykłym sondażem przedwyborczym... Wszyscy proszą wróć, ratuj. Może będzie powtórka z "nie chcem, ale muszem". A w naszym środowisku? Nie jest inaczej. Wystarczy spojrzeć na ostatnie kariery lokalnych Dyzmów...

  • gość 2019-01-17 10:50:50

    Politycy skrajnej prawicy i ich klakierzy zaczęli wściekle atakować WOŚP, a szczególnie Owsiaka jako jej twarz, więc facet musiał na to zareagować. Każdy dziś jest po trosze politykiem, zarówno Owsiak jak i ksiądz, urzędnik, dziennikarz, kominiarz. Nie rozumiem dlaczego politycy chcą mieć wyłączność na politykowanie? Jak przeciętny wyborca (każdy pełnoletni nim jest) nie mający prawa zajmowania się polityką ma mieć rozeznanie co do polityki stojąc przed urną wyborczą? W systemie gdzie jest niby demokracja i wolność słowa nie ma prawa wypowiadać się publicznie na temat polityki? W tym przypadku prowadzi się medialna nagonkę na Owsiaka jednocześnie zabijając WOŚP. Polak to ma, sam nic nie zrobi dla społeczności, ale innego to czyniącego by zakatrupił. Typowe polskie piekiełko. Szczekają ci co pewno w życiu nie pomogli nikomu, nic nie pokazali, ale łapę by dostać (np 500+) za darmochę wyciągają, od służby zdrowia żądają obsługi (darmowej) full wypas. Jednak prawda że Polska to ,,dziki kraj''. Typowe psy ogrodnika, sam nie zjem i drugiemu nie dam.

  • gość 2019-01-17 11:25:01

    Stara zasada mówi ,,nie chcesz pomóc to chociaż nie przeszkadzaj'

  • gość 2019-01-17 12:59:27

    NIE POPIERAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • gość 2019-01-17 13:50:57

    POPIERAM RĘKAMI I NOGAMI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • gość 2019-01-17 13:53:20

    Ci co nie popierają i ich dzieci niech z daleka trzymają się od sprzętu ufundowanego przez WOŚP

  • Gość - niezalogowany 2019-01-17 16:52:41

    Pisiory nieprzeszkadzajcie. Ale w szpitalach niekorzystajcie że sprzętu od wośp. Jedzcie po wyzdrowienie do Torunia. Tam Rydzyk na Was czeka.

  • gość 2019-01-17 19:41:54

    Nie popieram Króla żebraków,który na naiwnych darczyńców stał się milionerem.

  • gość 2019-01-17 20:52:07

    Ja się pytam tych lewackich oszołomów Owsiaka?!.Wiadomo że rząd Polski przeznacza rocznie około 15 miliardów złotych na szpitale w Polsce.Cisza jest jak wspomaga Szpitale w Polsce Caritas rocznie około 200 milionów złotych.Nie mówiąc również wspomaga ubogie rodziny na bliskim w wschodzie manipulować.Przestańcie robić z Owsiaka dobroczyńce.On na naiwnych darczyńców,chociaż ideja jest bez zastrzeżeń,ale on największe zbija majątki który jest dziś milionerem i zgodnie z fundacją,jemu i rodzinie przysługuje 10%.

  • Mario - niezalogowany 2019-01-17 20:59:06

    Oczywiscie ze popieram Malo kto zrobil Tyle dobrego co on . Szkoda mi tych wszystkich przeciwników Owsiaka mocherowych beretów i pisorow zakała Narodu .Ciekawe czy w razie potrzeby nie będą korzystać z zakupionych przez Owsiaka specjalistycznych urządzeń medycznych jestem z tobą Jurku

  • gość 2019-01-17 21:09:18

    Pan Owsiak powinien odpowiadać za to że zginął człowiek na jego imprezie ,(zbiorowa impreza nie odpowiednio zabezpieczona ) a nie zganiać teraz na PIS albo robić alibi za kukiełki plastusiowe z plasteliny .

  • Maniek - niezalogowany 2019-01-17 21:51:57

    Super gość nie ma i nie będzie drugiego takiego Jurka POPIERAM

  • gość 2019-01-17 21:52:20

    Rząd daje na służbę zdrowia bo to jego zas.r.a.ny obowiązek, są to pieniądze podatnika który płaci obligatoryjnie, czyli z przymusu. WOŚP Owsiaka zbiera kasę dobrowolnie, by najnowszym sprzętem leczyć dzieci, by obłożnie chorzy starcy wygodnie spędzili swe ostatnie chwile życia. Jakoś dziwnie że Rząd niby daje a tragicznie chorzy nie dostają od niego pieniędzy na bardzo drogie leczenia, ludzie sami muszą zbierać je poprzez różne fundacje. Do Kaczyńskiego do domu pofatygowało się pół szpitala z generałem na czele by leczyć jego nogę, a wielu mający tego typu dolegliwości muszą miesiącami czekać w kolejkach, zastrzyki przeciwbólowe na ta dolegliwość kosztują kilkaset zł i płatne 100%.

  • gość 2019-01-17 22:02:10

    Przed bandytami w miejscach publicznych ma chronić Policja, to jej psi obowiązek. By chronić partyjna imprezę zwaną miesięcznicami ,ściąga się pół stanu polskiej Policji, posesje Zielińskiego na Podlasiu ochrania Policja 24 godz/dobę. W związku że bandyta mordując prezydenta Gdańska wykrzykiwał że to zemsta na PO to wniosek że to wynik propagandy PiS wściekle atakującej WOŚP i Owsiaka, a plastelinowa szopka też do tego się przyczyniła. Chcecie zniszczyć WOŚP by ta kasa szła na hochsztaplera Rydzyka? Wasze niedoczekanie.

  • gość 2019-01-17 22:19:17

    Dyskusja tutaj przypomina scenę z "Wesela" Smarzowskiego, gdy pękają rury w klozecie i cale szambo strzela w górę. Taka jest ta nasza biedna Polska i taka już będzie do kolejnego swego smutnego końca - morze nienawiści, podejrzeń i zawiści. Niewiele nam trzeba by skoczyć sobie do gardeł. Tak było cztery lata po odzyskaniu niepodległości, tak jest i teraz. I można sobie na czole wytatuować orła, ale to nic nie pomoże. Nadal pozostaniemy małym, peryferyjnym kraikiem, bo naszą największą słabością jest własnie brak braterstwa i solidarności. Dokładnie, jak w modlitwie Polaka w "Dniu świra". Dlatego, mimo, że jesteśmy obywatelami jednego kraju, nigdy nie będziemy wielkim Narodem, bo naród to wspólnota. Jurek Owsiak dał WOŚP pomysł, energię i czas. Bez niego nie byłoby tej akcji a polskie szpitale, biorąc pod uwagę nakłady na zdrowie w Polsce, przypominałyby nadal placówki jak w PRL-u. Dziesiątki tysięcy uratowanych maleńkich żyć, nikogo jednak nie przekonają, gdy mózg zlasowany jest nienawiścią. Owszem, można ratować po cichu, ale to nie przyciąga tylu ludzi. A i ci, którzy pomagają lub pomagali po cichu, jak ksiądz Kaczkowski czy siostra Chmielewska, i tak wybierają piekło z Owsiakiem niż niebo z tymi, którzy go do piekła wysyłają.

  • gość 2019-01-17 23:12:56

    Nie popieram

  • gość 2019-01-19 16:12:05

    Wiadomo,że Jerzy Owsiak o lewackich poglądach,wojujący ateista,zniszczył WOŚP.Jego mowa nienawiści do kościoła katolickiego i do rządu PIS,przyczynił się do morderstwa śp.Pawła Adamowicza,przez fanatyka lewackiego.Owsiak dziś już jest zerem.Ja się pytam dlaczego jest milczenie mediów,że na festiwalu Wosctock ,co rocznie ginęło od 2 do 7 ludzi młodych,od narkotyków,alkoholu czy zamordowanych nożem.A on robił kosztem darczyńców darmozjad milionowy majątek.

  • gość 2019-01-19 19:00:12

    I po co to wszystko? P. Owsiak już wrócił, bo wcale nie miał zamiaru odchodzić... O naiwności ludzka...

  • gość 2019-01-19 19:35:06

    "Wiadomo,że Jerzy Owsiak o lewackich poglądach,wojujący ateista..." Co bierzesz kolego/koleżanko? Poza tym, polska język, trudna język...

  • gość 2019-01-21 08:38:43

    owsiakowa szopka już odpie**na, wybłagał go 'naród' i wrócił ,jakież to było oczywiste, hahahahah

  • gość 2019-01-21 18:17:42

    Ten fanatyk lewacki Jerzy Owsiak,syn komunistycznego milicjanta MO,jest już ZEREM!.

  • gość 2019-01-21 18:20:03

    Ten fanatyk lewacki Jerzy Owsiak,syn komunistycznego milicjanta MO,jest już ZEREM!.

  • gość 2019-01-21 20:28:27

    Ja się nie dziwię,że stają w obronie,tego Owsiaka polityka postkomunistycznego,który dzięki mediom antypolskim TVN24 czy POLSAT,które w 100%,są powiązane z byłą agenturą komunistyczną,otumaniają Polską młodzież.On robi dla swojej rodziny,cwaniak komunistyczny milionowy biznes.Śmieje się dziś z frajerów!

  • gość 2019-01-21 20:30:23

    Ja się nie dziwię,że stają w obronie,tego Owsiaka polityka postkomunistycznego,który dzięki mediom antypolskim TVN24 czy POLSAT,które w 100%,są powiązane z byłą agenturą komunistyczną,otumaniają Polską młodzież.On robi dla swojej rodziny,cwaniak komunistyczny milionowy biznes.Śmieje się dziś z frajerów!

  • gość 2019-01-24 18:17:31

    NIE POPIERAM !!!

Dodajesz jako: |