:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 25°C
Charytatywnie, Murem Owsiakiem Okonku - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 21/01/2019 08:51

20 stycznia mieszkańcy Okonka pokazali, że popierają Jerzego Owsiaka i dzieło, które on stworzył

Na apel Igi Zielińskiej odpowiedziało blisko 300 osób, które 20 stycznia, o godzinie 20:00 zebrały się przed Szkołą Podstawową w Okonku. 

W asyście czerwonych balonów i sztucznych ogni pozowały one do grupowego zdjęcia, które pomysłodawcy akcji wyślą do fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Niedzielny manifest związany był również z tragicznymi wydarzeniami sprzed tygodnia, które rozegrały się w Gdańsku. Mieszkańcy Okonka złożyli znicze pod zdjęciem zamordowanego podczas finału WOŚP prezydenta Pawła Adamowicza.

Łukasz Opłatek

Reklama

Murem za Owsiakiem w Okonku komentarze opinie

  • gość 2019-01-21 09:55:58

    O co chodzi w tej szopce? Ktoś wie, bo wydaje mi się, że sami manifestanci nie wiedzą.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 10:33:11

    Brawo Okonek!!!

  • gość 2019-01-21 11:15:36

    Sami manifestanci nie wiedzą o co chodzi i co robią i po co, ale jak zapytasz, to odpowiedza jak inne światłe glowy od zaj.e.bistych pomysłów, że nic sie nie podoba nikomu w Okonku. Nie przyjdzie im do łbów, ze nie powinni zalewać swoimi gó.wn.ianymi pomyslami przestrzeni publicznej.Ważne że sie cos dzieje no nie?Nie wazne co i jak i na fejsa mozna focie dac.

  • gość 2019-01-21 14:29:23

    Można zauważyć,jak ten lewacki Okonek antypolski,stanął w obronie komunistycznego syna MO,Jerzego Owsiaka.On właśnie na frajerach i fanatyków lewackich,zbija majątek milionowy.

  • gość 2019-01-21 14:30:23

    Można zauważyć,jak ten lewacki Okonek antypolski,stanął w obronie komunistycznego syna MO,Jerzego Owsiaka.On właśnie na frajerach i fanatyków lewackich,zbija majątek milionowy.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 14:47:51

    Jesteście po prostu obrzydliwi.
    Obrażacie ludzi którzy nic kompletnie Wam nie zrobili, ludzi którzy mają serce i rozumieją że takim osobom jak śp. Panu Pawłowi oddaje się hołd, podczas gdy Wy zapewne nie wystawiliscie nosa spoza czterech ścian tylko wolicie jechać po innych w domowym zaciszu, bo tak lepiej, bezpieczniej i anonimowo. Gdyby was od tak zamordowano podczas takiej imprezy chcielibyście żeby każdy tylko pluł na Was i żeby pamięć o Was zniknęła? Akcja była piękna, to było podziękowanie za dobro które wychodzi z WOŚPu, upamiętnienie prezydenta Gdańska, właściwy finał tej edycji, który 13 stycznia został przerwany przez tą tragedię.
    I jeśli dla Was to tylko 'szopka' 'żeby można było zdjęcie na fejsa wstawić', to już lepiej nie mowcie nic, bo nawet Was tam nie było a i tak oceniacie nie wiedząc niczego. Nie pozdrawiam.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 14:48:16

    Murem przed owsikiem i spółką ( kijowski itp.)

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 14:52:09

    Dodam jeszcze, że od groma ludzi wstawia zdjęcia swoich dzieci które walczyły o życie zaraz po narodzinach, które przez sprzęt z WOŚPu żyją i mają się dobrze, a Wam i tak do 'łbów' (jak to powiedział gość powyżej) nie może się wbić to ze ta Orkiestra to najwyższe dobro. Nawet jeśli Owsiak bierze również z tego pieniądze, niech bierze, za to, co robi mu się należy, w przeciwieństwie do Was, którzy potrafią tylko narzekać i pluć jadem we wszystkie strony.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 14:58:03

    Poza tym nie wierze ze Wy, tacy super ludzie nie wzięlibyscie ani grosza z tej zbiórki, mogę się założyć że zabralibyscie z tego kupe kasy, zapewne więcej niż tyle ile bierze Owsiak ;))

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 15:35:55

    Jestem za jeżeli orkiestra pokaże że sama musi kupywać sprzęt do polskich szpitali bo państwo wywozi nasze pieniądze żydom na ukraine .

  • Buniusia111 - niezalogowany 2019-01-21 17:04:28

    "plujący jadem" komentujący tacy madrzy jesteście bo was nie widać, najlepiej oczerniać nie mając dowodów, wymądrzać się wiedząc "nic". Ciężko ruszyć przysłowiowe cztery litery z kanapy i wspomóc? Lepiej gadać głupoty, zamilcz i nie przeszkadzaj.Wszyscy którzy są przeciw WOŚP i Jurkowi cały czas piszą obraźliwe komentarze w stronę fundacji w stronę Jurka w stronę zwykłego szarego Polaka (i nie tylko bo WOŚP jest też poza granicami naszego kraju) szarego Polaka o wielkim sercu, którzy sami mają mało mimo to dzieła się z innymi. Czy my szarzy zwykli ludzie oczerniamy was, że nie wspieracie tej akcji? Czy obrażamy? Snujemy domysły co do waszej osoby? Nie!!! Bo nas nie obchodzi co WY na to. MY ROBIMY SWOJE!!! i każdy datek każda mała moneta pomaga, i pomoże nawet tym którzy w to ne wierzą. Serdecznie pozdrawiam i życzę więcej wiary ludzi i lepsze jutro!!!

  • Adam - niezalogowany 2019-01-21 17:44:52

    Jad,pomyje,i reszta wszystkiego zlego.Nie rozumiem czlowieka krory wypisuje o lewackim Okonku.Ty za to prawicowcu wraz z faszystami i neonazistami jako patryjota z krwi i kosci paradowales w Warszawie na Marszu Niepodleglosci.Nie podoba sie nie komentuj,niewypowiadaj,nieudzielaj zamilcz!!!.

  • Adam - niezalogowany 2019-01-21 17:45:46

    Jad,pomyje,i reszta wszystkiego zlego.Nie rozumiem czlowieka krory wypisuje o lewackim Okonku.Ty za to prawicowcu wraz z faszystami i neonazistami jako patryjota z krwi i kosci paradowales w Warszawie na Marszu Niepodleglosci.Nie podoba sie nie komentuj,niewypowiadaj,nieudzielaj zamilcz!!!.Tyle w temacie.

  • gość 2019-01-21 18:35:34

    Ja nie jestem rozczarowany tym postkomunistycznym Okonkiem.Im bliżej jest do Putina i do Merkel.Wiadomo,że ten cały Okonek jest zdemoralizowany,największy alkoholizm,narkomania,bandyctwo i bezrobocie.Oni wolą dać kasę dla cwaniaka komunistycznego Owsiaka,który dziś jest milionerem,dzięki prostakom lewackim.Zamiast wspomagać biedne rodziny na swoim terenie,oni stoją murem za królem żebraków!!!

  • gość 2019-01-21 18:37:18

    Ja nie jestem rozczarowany tym postkomunistycznym Okonkiem.Im bliżej jest do Putina i do Merkel.Wiadomo,że ten cały Okonek jest zdemoralizowany,największy alkoholizm,narkomania,bandyctwo i bezrobocie.Oni wolą dać kasę dla cwaniaka komunistycznego Owsiaka,który dziś jest milionerem,dzięki prostakom lewackim.Zamiast wspomagać biedne rodziny na swoim terenie,oni stoją murem za królem żebraków!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 18:45:01

    No i macie jad obelgi skąd to znacie.
    Są lewaki, komuniści, platformersi i pisiory każdy z was do obrażania skory.
    Coście ludzie wy zrobili dla słabszego czy chorego.
    Czego chcecie od Owsiaka skoro sami oprócz chamstwa nic nie macie.
    Może lepiej dla was będzie gdy się pojawicie wszędzie tam gdzie dobro się obraca to naprawdę się opłaca.
    Dosć wyzwiskom, dosyć chamstwa dajcie z siebie coś dla państwa.
    Można różnić się wspaniale, nie obrażać siebie wcale.
    Może to nie czas na pojednanie,
    jednak pora na człowieka szanowanie.
    Sie Ma Owsiak to co robisz jest de best, no i tak naprawdę jest.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 20:52:42

    Jak widzę tych ludzi to nie dobrze się robi ..... masakra Komu oni pomogli oni sami potrzebują pomocy !! Mieszkania socjalne im dali i są na utrzymaniu Państwa ...patologia ...Patrzą jak kto jest ubrany i skąd masz kasę!!!! A jak masz lepiej to zlodzej i sami pracę mają po znajomości i wy mówicie o szacunku i miłości dla Owsiaka ludzie opanujcie się !!!!!

  • gość 2019-01-21 21:55:37

    Żal to oglądać, żal to czytać.Po prostu stan umysłu. Może zamiast tego cyrku, wymowniejszym byłoby stanąć i milczeć, a nie wrzeszczeć z balonikami przed ołtarzykiem.

  • Rafał Rafi 2019-01-22 07:38:10

    Brak zajęcia...

  • gość 2019-01-23 17:50:38

    Ja mam prośbę do mieszkańców Okonka,zacznijcie myśleć,nie oglądajcie TVN czy POLSATU,który manipuluje Polakami,Największy biznes z tych darczyńców z tego WOŚP,pobiera cwaniak lewacki 10% Jerzy Owsiak.Ja proponuję wam,tymi kwotami,wspomagajcie na swoim terenie biedne rodziny,bo u was faktycznie w powiecie jest największa bieda i bezrobocie.

  • gość 2019-01-23 17:51:56

    Ja mam prośbę do mieszkańców Okonka,zacznijcie myśleć,nie oglądajcie TVN czy POLSATU,który manipuluje Polakami,Największy biznes z tych darczyńców z tego WOŚP,pobiera cwaniak lewacki 10% Jerzy Owsiak.Ja proponuję wam,tymi kwotami,wspomagajcie na swoim terenie biedne rodziny,bo u was faktycznie w powiecie jest największa bieda i bezrobocie.

  • gość 2019-01-23 19:04:39

    Żal mi tych dziewczyn z Okonka. Ja się nie dziwię,oni mają dar jako darczyńcy,ale zostali oszukani i otumanieni,przez tego króla żebraków Jerzego Owsiaka,który dziś zbija milionowy majątek dla swojej rodziny.Obudżcie się,nie słuchajcie tych lewackich nauczycieli,którzy wami manipulują jak TVN czy POLSAT