:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 25°C
Uroczystości obchody, Nagroda Powiatu Złotowskiego - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 12/04/2019 19:09

Dzisiaj w sali kinowej Złotowskiego Centrum Aktywności Społecznej w Złotowie odbyła się uroczysta gala wręczenia Nagrody Powiatu Złotowskiego za rok 2018

Część artystyczną gali wypełnili wychowankowie Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej oraz Urszula Belka i Dawid Krzyk. 

Laureaci tegorocznej Nagrody Powiatu:

Gospodarka i przedsiębiorczość:

Meblobłysk

Rolnictwo, przetwórstwo rolne, ochrona środowiska 

Ekopralnia Magda - Krajenka

Kultura, dziedzictwo narodowe, oświata i wychowanie:

Bartłomiej Szopiński

Sport, turystyka i rekreacja:

Stowarzyszenie Tilia z Lipki 

Bezpieczeństwo publiczne:

Krzysztof Olczak - Lipka

Ochrona zdrowia:

WTZ Złotów - Złotów

Osobowość roku:

Barbara Zawadzka - Złotów

Wydarzenie roku:

Projekt Kostka

Laureatem nagrody specjalnej został Alfons Tomke. 

Wyróżnienie otrzymała również redakcja Aktualności Lokalnych i portal Zlotowskie.pl

Foto główne: HC Studio Halszka Cygan

Reklama

Nagroda Powiatu Złotowskiego za 2018 rok komentarze opinie

  • gość 2019-04-12 20:59:47

    Gratulacje tym co wygrali, natomiast mnie zastanawia to ,że podobno powiat nie ma na nic pieniędzy, jakość ich usłu spada a tu proszę ,pełen wypas, pewno po był bankiet, a np. wczoraj w szpitalu powiatowym kobieta skierowana przez lekarza rodz. ,która ma 88 lat, została nie przyjeta do oddz. wew. tylko skierowana ponownie na sor i na wózku inw. w samej podomce prewieźli ją na sor, a potem jak ordynator uznał ,że jest zdrowa, to wysłali ją do szpitala w Pile i tam oczywiście nią się odpowiednio zaopiekowali, wyszło ,że ma zapalenie płuc /a ten w Złotowie nie kapnął sie/ no i kobieta żyje, nadmieniam ,że szpitalem pilskim kieruje złotowianianin od urodzenia Pan Rafał Szuca - pełen szacun, a powiat ,no cóż , bawcie się dalej jak inni rządzący w tym naszm kraju.

  • gość 2019-04-12 22:59:22

    Pani Starościno, gdzie ludzie aktywni z Okonka?

  • Gość - niezalogowany 2019-04-13 02:49:52

    Jak widzę kto to dostaje to aż na wymioty zbiera. 1/2 To ludzie którzy wykonują swoją pracę za nasze pieniądze .

  • gość 2019-04-13 05:02:16

    W ten sposób powiat udowadnia, że jest potrzebny, aktywny, że wiele znaczy. A tak naprawdę to przejada mnóstwo pieniędzy, bo rola starosty i jego świty polega na bywaniu. Bywa tu, bywa tam, pozuje do zdjęć, uczestniczy w przyjęciach i .... debatuje o drogach. A droga np. do Górki Klasztornej (Najstarsze sanktuarium maryjne w Polsce, mogłoby być największą atrakcją turystyczną tego regionu) przez Kujan i dalej przez las to średniowiecze! Wstyd, panie Jaskólski, panie Szopiński, panie starosto, panowie radni powiatowi..

  • Gość - niezalogowany 2019-04-13 07:40:07

    Do gościa który gada o przejadaniu. To jak taki kozak jesteś to wystartuj do rady gminy powiatu województwa A najlepiej na posła to ta droga będzie autostradą!!! A żeby twoje emocje opadły to może wybierz się w pieszą pielgrzymkę do Górki klasztornej przynajmniej docenisz walory przyrodnicze. Nie pozdrawiam hejterow zajmnijcie się sobą!!!

  • gość 2019-04-13 11:11:41

    Towarzystwo wzajemnej adoracji...

  • Gość - niezalogowany 2019-04-13 11:41:34

    Wstyd Okonek tylko jedna osoba i jedno wydarzenie zgłoszono z tak dużej gminy wstyd Jeszcze raz wstyd

  • Gość24 - niezalogowany 2019-04-13 14:02:46

    Szkoda że nikt nie docenia w powiecie i mieście ludzi którzy pracują społecznie tylko tych którzy prowadzą własną działalność i biorą grubą kasę.

  • Gość24 - niezalogowany 2019-04-13 14:06:57

    Osobowość roku? To jakiś paradoks ale jak wiele w naszych złotowskich zdrojach. Chyba kryteria były nie do przejścia przez innych którzy nie mają........chyba wszyscy wiedzą o co chodzi.

  • Gość24 - niezalogowany 2019-04-13 14:07:36

    Osobowość roku? To jakiś paradoks ale jak wiele w naszych złotowskich zdrojach. Chyba kryteria były nie do przejścia przez innych którzy nie mają........chyba wszyscy wiedzą o co chodzi.

  • gość 2019-04-13 15:38:23

    Do gościa z 7.40 - a Ty się "zajmnij" ortografią, człowieku, a nie pouczaniem tych, co całkiem konstruktywną krytykę zamieszczają. Faktycznie, ze Złotowa można i pieszo, i rowerem do Górki się udać, ale turysta polski i zagraniczny, jak kieruje się z naszego miasta do sanktuarium, to za głowę się łapie, że takie drogi mogą być w XXI wieku. Radny powinien dbać nie tylko o własne podwórko, ale o cały okręg/region. Zwłaszcza taki, który za pieniądze podatników organizuje sobie kampanię wyborczą.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-13 16:58:50

    Haha śmieszny jesteś i idź na ta pielgrzymkę pomodlić się za siebie.

  • gość 2019-04-13 18:27:27

    Na tę pielgrzymkę... Język polski to dla wielu rodaków język obcy.

  • Gośćjoj - niezalogowany 2019-04-13 20:38:33

    Kretyni nie zauważają zwykłych ludzi, też serca mają. A tu ortografia i inne bzdety, czy tylko ludzie z wyksztalceniem są godni uwagi?.

  • gość 2019-04-13 22:50:14

    No tak ... Zawadzka to chodząca reklama fitness... szczupła kobietka... tylko brać z niej przykład i dawać jej narody...

  • Gość - niezalogowany 2019-04-14 19:22:59

    Z jakiej paki Zawadzka wygrała osobowość roku ani z niej osobowość ani roku brak słów kto siedzi w tych komisjach.

Dodajesz jako: |