:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Napad na sklep z nożem w ręku w Złotowie [AKTUALIZACJA]

06/08/2018 00:17
Kronika kryminalna, Napad sklep nożem ręku Złotowie [AKTUALIZACJA] - zdjęcie, fotografia

W niedzielę 5 sierpnia w godzinach wieczornych, mężczyzna z nożem w ręku wtargnął do sklepu " Żabka" przy ul. Krzywoustego w Złotowie

Mężczyzna zażądał od kasjerki wydania gotówki z kasy oraz kilku butelek droższego alkoholu. Kasjerka dostosował się do żądań napastnika. Mężczyzna zabrał gotówkę i zbiegł z miejsca zdarzenia.

Na podstawie zeznań świadków udało się ustalić tożsamość mężczyzny. Okazało się iż sprawca zamieszkiwał dawniej okolice sklepu. Najprawdopodobniej kilka dni temu opuścił też zakład karny. Sprawca tego zdarzenia został zatrzymany przez policj. Za swoje wykroczenie odpowie przed sądem.

Reklama

Napad na sklep z nożem w ręku w Złotowie [AKTUALIZACJA] komentarze opinie

  • sawantka - niezalogowany 2018-08-07 20:48:22

    Natomiast redaktor tekstu popełnił wykroczenie przeciwko językowi polskiemu: "sklep z nożem w ręku"

  • Lovecarft - niezalogowany 2018-08-07 13:45:31

    Za swoje wykroczenie odpowie przed Sądem, wykroczeniem można nazwać, picie piwa. Jest to przestępstwo i to cięższego kalibru.

  • Lovecarft - niezalogowany 2018-08-07 13:45:31

    Za swoje wykroczenie odpowie przed Sądem, wykroczeniem można nazwać, picie piwa. Jest to przestępstwo i to cięższego kalibru.

  • Lala - niezalogowany 2018-08-06 23:29:06

    Odezwał sie

  • Czesiek - niezalogowany 2018-08-06 13:33:33

    Jaki Złotów taki napad.

  • Młody - niezalogowany 2018-08-06 13:24:26

    Pomimo rodo, żądam ujawnienia tożsamości tegoż mości złodziejaszka. Żebyście nie pisali, ze to Jan K., trzeba wiedziec kogo unikać w mieście.

  • Złodziej - niezalogowany 2018-08-06 12:54:10

    Pić mi się chciało a nad jeziorem impreza była

  • Js - niezalogowany 2018-08-06 12:21:25

    Każdy wie że to stochu największa patologia zlotowa tfu

  • Gitmit - niezalogowany 2018-08-06 09:14:58

    I bitch z smartfonem

  • Karol - niezalogowany 2018-08-06 09:12:37

    Nie to napewno ze Złotowa patologia . Co tam w tym Złotowie sie dzieje same patolusy

  • krzywekulasy - niezalogowany 2018-08-06 09:00:09

    Często przesiadywali tam kibole. Może gdyby byli, to bohatersko uciekaliby przez witrynę na widok bandyty.

  • Pzl - niezalogowany 2018-08-06 08:55:30

    Jakie miasto taki napad

  • Czesław - niezalogowany 2018-08-06 08:48:04

    Jak widać w Złotowie też można.

  • Oko - niezalogowany 2018-08-06 08:43:05

    Nie mama Martynki . Najmłodsza Pani ze sklepu

  • patologiajestwszedzie - niezalogowany 2018-08-06 08:42:49

    jutro napadnie na kebab o tej samej godzinie uwaazajcie !!!! glodny nie jestem soba

  • asdaddd - niezalogowany 2018-08-06 08:39:30

    zlotow patolka rodzi patolke, gościu sra we własne gniazdo. kiedyś bandyci nie rabowali u siebie, dzisiaj to w zlotowie każdy młody wygląda jakby miał cie zaraz za***lic nozem......

  • Koko - niezalogowany 2018-08-06 08:27:40

    Ale tragedia i jak tu mozna bezpiecznie pracowac a kto byl w sklepie mama Martynki? Nic się jej nie stalo? Bardzo mi przykro

  • Jolanta - niezalogowany 2018-08-06 08:15:20

    Targujecie się, a to przecież "jeden pies", czy Złotów, czy Jastrowie. Każdy mądry wie, że najlepsze jest Zakrzewo.

  • Din - niezalogowany 2018-08-06 07:47:03

    A wy co nie ma cie co robić tylko czy to jastrowie czy zlotow

  • Szwedzik - niezalogowany 2018-08-06 07:04:10

    As jak chuj z Ciebie

  • Jastrowiakd - niezalogowany 2018-08-06 06:52:10

    Patolka że Złotów. A tak się smialiscie z Jastrowia . Gdzie ten czesio czeslaw i inne gady ?

  • S. - niezalogowany 2018-08-06 01:13:23

    mały skurwysyn

  • P_ - niezalogowany 2018-08-06 01:08:51

    Prawdziwa patologia! Mam nadzieję, że go odpowiednio ukarają i coś takiego nie będzie spokojnie chodziło po naszym mieście !uraz dla biednej dziewczyny do końca życia.. bardzo współczuję.. I weź tu normalnie pracuj . Brak słów

  • as - niezalogowany 2018-08-06 01:01:55

    Czyli mlody Szweda...

  • gitarasiema - niezalogowany 2018-08-06 00:55:40

    a może to ktoś z jastrowia? XD

  • JWE - niezalogowany 2018-08-06 00:42:47

    I co Złotów taki święty?! Jak większość złotowianin uważa że to właśnie Jastrowie patologia !! Więc warto oceniać miasto przez ludzką głupotę?!.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-26 14:00:03

    Witam wszystkich i rozwiewam wątpliwości napastnikiem był obywatel Jastrowiu. ... przykro mi Jastrowie ale to u Was są same patole. ...

Dodajesz jako: |