Narkotyki i amunicja w mieszkaniu jastrowianina

Wspólna akcja policjantów ze Złotowa i Jastrowia doprowadziła do zatrzymania 27-letniego mieszkańca Jastrowia. Posiadał marihuanę, amfetaminę i amunicję. Grozi mu kara nawet 8 lat więzienia

W mieszkaniu zatrzymanego policjanci ujawnili i zabezpieczyli 25 woreczków strunowych z zawartością amfetaminy (fot. KPP w Złotowie)
W mieszkaniu zatrzymanego policjanci ujawnili i zabezpieczyli 25 woreczków strunowych z zawartością amfetaminy (fot. KPP w Złotowie)

W środę 15 lutego około godziny 17:00 podczas patrolu miasta Jastrowia na ulicy Kolejowej policjanci zauważyli mężczyznę, który na widok mundurowych zaczął się nerwowo zachowywać. Policjanci postanowili sprawdzić, co jest powodem zdenerwowania mężczyzny i podjęli czynność legitymowania. Następnie w trakcie kontroli osobistej przy 27-letnim mężczyźnie ujawnili woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego - marihuany o wadze 0,37 grama.

W trakcie czynności wykonanych w miejscu zamieszkania mężczyzny policjanci ujawnili i zabezpieczyli 25 woreczków strunowych z zawartością amfetaminy o łącznej wadze 34,69 grama. W mieszkaniu ujawniono również jedną sztukę amunicji.

Jastrowianin usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz nielegalnego posiadania amunicji za co grozi kara do 8 lat więzienia. O jego dalszych losach zadecyduje Sąd.

Oprac. na podst. inf. KPP Złotów

Już dziś zyskaj pełnie możliwości jakie oferuje nasz portal.

Subskrypcja na portalu