:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 5°C
Uroczystości obchody, Nauczyciele gminy Jastrowie nagrodzeni - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 14/10/2019 12:14

Burmistrz Piotr Wojtiuk przyznał nagrody dyrektorom i pedagogom

Z tej właśnie okazji burmistrz Piotr Wojtiuk w czwartkowe popołudnie 10 października zaprosił dyrektorów, nauczycieli i wychowawców placówek oświatowych z terenu Gminy i Miasta Jastrowie na uroczyste spotkanie. Burmistrz przyznając nagrody dyrektorom placówek podziękował im za kreowanie korzystnego wizerunku zarządzanych przez nich placówek w środowisku. Nauczycielom wytypowanym przez dyrektorów burmistrz przyznał nagrody za wyróżniającą pracę dydaktyczno – wychowawczą w roku szkolnym 2018/2019 z życzeniami dalszych sukcesów, satysfakcji w pracy oraz pomyślności w życiu osobistym. Dziękujemy Lenie Wójcickiej oraz jej mamie pani Annie za uświetnienie tego spotkania pięknym wokalem córki.

Wśród wyróżnionych przez burmistrza Gminy i Miasta Jastrowie znaleźli się w tym roku: dyrektor SP nr 1 w Jastrowiu – Anna Piekarska, dyrektor SP nr 2 w Jastrowiu – Stanisław Nowicki, dyrektor SP Sypniewo – Jacek Szewczyk, dyrektor SP Brzeźnica – Mirosław Budzowski, dyrektor Przedszkola Samorządowego w Jastrowiu – Violetta Krzysztoń oraz nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Jastrowiu: Magdalena Lisiecka, Dorota Krzykowska, Teresa Ramucka, Urszula Jagodzińska, Anna Smolicz, Małgorzata Siedlecka; ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Jastrowiu: Anna Miałszygrosz, Karina Kuczyńska, Anna Tomasz, Iwona Zielińska, Katarzyna Nowakowska-Glogier, Katarzyna Cielas; ze Szkoły Podstawowej w Sypniewie: Andrzej Karaszewski, Tomasz Piec, Iwona Wojciechowska; ze Szkoły Podstawowej w Brzeźnicy: Magdalena Dopierała, Cezary Wyszyński, Karolina Hundt, z Przedszkola Samorządowego w Jastrowiu: Joanna Czyżewska, Joanna Dubicka, Katarzyna Fiuk-Grzejszczyk i Agnieszka Lewandowska.

UGiM Jastrowie M.Krause

Reklama

Nauczyciele z gminy Jastrowie nagrodzeni komentarze opinie

  • gość 2019-10-14 20:45:06

    Ten osobnik w czerwonym sweterku ......panie burmistrzu troszkę kultury i poszanowania dla nauczycieli!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-14 21:23:23

    a co to nauczyciele święte krowy ? Dwa dni wolnego piątek i poniedziałek.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-14 21:53:26

    Proszę nie obrażać innych, nie tylko nauczyciele mają swoje " święto"( jest np. Barburka). Swoją drogą to mamy świetnych nauczycieli, którzy nie jednokrotnie robią o dużo, dużo więcej niż przewiduje program. Doceńmy to.

  • Fachowiec - niezalogowany 2019-10-15 01:00:27

    Tak robią dużo ponad program naprzykład trzytygodniowe ( wakacje ) w kwietniu. Za to uczniowie będą im dozgonnie wdzięczni. Program się kiedyś tam odrobi.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-15 07:16:00

    " naprzykład"? chyba wolę wersję na przykład. Proponuję wypisać dziecko ze szkoły i samemu uczyć w domu. Sądząc po ortografii daleko zajdzie.

  • gość 2019-10-15 10:22:54

    Szkoła podstawowa nr 1 w Jastrowiu. Poziom- szkoda mówić. Przemoc na korytarzach. Tylko nauczyciele, może z kilkoma wyjątkami nie widzą problemu. Myślę, że zbyt wysoko noszą zadarty nos by widzieć co się dzieje wśród uczniów. To zawsze była szkoła życia, ale teraz jest jakieś apogeum... Czy nauczyciele słusznie dostają nagrodę, jeśli zasłużyli, tak. Obawiam, się jednak, że większość nagród jest z uznania dyrektora...

  • gość 2019-10-15 10:42:44

    ja pamiętam nauczycieli z Jastrowia którzy kompletnie nic a nic nie potrafili nauczyć. Wuefistka ucząca informatyki lub Wuefista uczący geografii paranoja i dramat!!!!!!!!!!!!!

  • gość 2019-10-15 12:44:24

    hmm... wszyscy w garniturach,tylko "sołtys" w sweterku no cóż pochodzenie zobowiązuje
    nauczyciele tez nagrody chyba za robienie dobrej miny do złej gry i bardziej z kolesiostwa niż za realne zasługi kółko wzajemnej adoracji

  • Gość - niezalogowany 2019-10-15 16:49:00

    Jak już mowa o tej przemocy w szkole, to uczniowie stosują przemoc, a nie nauczyciele, więc o co do nich pretensje? O to, że rodzic jeden z drugim wychowali w domu zbója? Czy to też wina nauczycieli, że dzieci są przemocowe? A może tak pora się wziąć trochę za wychowanie własnych dzieci ?!!!!

  • gość 2019-10-15 17:47:04

    Byłem na wyborach i jeszcze nigdy w życiu nie widziałem tyle prostytutek przy urnach wyborczych.

  • gość 2019-10-16 07:05:38

    A kto miałby oceniać nauczycieli jak nie ich szef ! Może rodzice ? To dopiero byłyby jaja ! Najpierw rodzice niech zaczną systematycznie chodzić na zebrania , trochę uczestniczyć w życiu szkoły , wtedy mogliby oceniać nauczycieli ! Z drugiej strony są nauczyciele , którzy niepotrzebnie noszą głowy zbyt wysoko , tak zresztą jak niektórzy urzędnicy ! Niewiele , ale troszkę pokory ! Najwyżej mimo wszystko oceniam z perspektywy lat p, Dyrektora Nowickiego ! Porządny facet pochodzący z porządnej rodziny nauczycielskiej ! Reszta z latami też się ,,wyrobi,, !

  • gość 2019-10-16 07:13:58

    Wy wszyscy jestescie porzadni tylko dzieci i rodzice sa zli. Chron Panie od tego idiotyzmu. Prowadze firme, nie spie po nocach aby wszystko pooplacac, zrobic wynagrodzenia dla ludzi, zaplacic ZUS i podatki po to aby pozniej starczylo na wyplaty dla emerytow i tej uposledzonej czesci nauczycieli dla ktorych wszystko wydaje sie proste.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-16 12:29:03

    Trzeba było zostać nauczycielem jaśnie upośledzony biznesmenie.

  • gość 2019-10-16 18:47:20

    do powyżej: a czy wiesz kolego lub koleżanko, że studia pedagogiczne to najłatwiejsze kierunki jakie można ukończyć będąc prawdziwym "głąbem" i życiowym nieudacznikiem a potem taki "produkt" próbuje pouczać innych z większym, pozytywnym bagażem doświadczeń życiowych. U nas na Politechnice, jak "lądowały" "koleżanki" z pedagogicznego to koledzy wołali na was OH-aP-y.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-16 21:47:46

    Pewnie Politechnika Koszalińska

  • Gość - niezalogowany 2019-10-16 21:51:04

    Jak widać można zacne studia ukończyć i być chamem i prostakiem.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 14:57:18

    Szkoda, że tym "głąbom" powierzacie codziennie swoje dzieci. I to na kilka godzin. Ja na waszym miejscu zabrałbym swoje dzieci jeśli tam taka patologia i nauczać w domu.

  • gość 2019-10-18 09:41:08

    Cyruk nagroda? Przeciez to, co ten czlowiek soba reprezentuje to jakas porazka. Nauczyciel powienien dawac soba przyklad, a tutaj to strach dzieci mu pod opieke dac, bo to co sie slyszy na miescie o jego poczynaniach czy slucha go i jego pieknej, polskiej mowy na boisku, to jakas masakra. Co ten czlowiek soba reprezentuje

Dodajesz jako: |